این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه تشویقات اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه تشویقات اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی را از این سایت دریافت کنید.

  پورتال اداره کل آذربايجان غربي

  تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ ۰۹:۵۴:۵۶

  کد مطلب:  1170765

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان:

  خدمات الکترونیکی در آموزش و پرورش استان توسعه می یابد

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: در راستای ارائه خدمات الکترونیکی و راهبری اجرای برنامه ها و به منظور تحقق برنامه چهارم نقشه راه اصلاح نظام اداری، خدمات الکترونیکی در آموزش و پرورش توسعه می یابد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «تورج سلیمانزاده» با بیان این مطلب اظهار داشت: برای اولین بار و بمنظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و در راستای تکریم و تجلیل از زحمات و تلاشهای بی شائبه فرهنگیان عزیز استان سامانه اینترنتی و اینترانتی صدور تشویق ایجاد گردیده است.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان ادامه داد: فرهنگیان محترم با مراجعه به آدرس این سامانه ها نسبت به رویت و پرینت تشویق صادره خود اقدام نمایند.

  وی ادامه داد: در کنار آسیبها و محدودیت هایی که بیماری کرونا برای جامعه بشری بوجود آورده، از سویی دیگر منجر به شناخت ظرفیتهای جدیدی نیز شده است که آموزش و پرورش نیز از این چرخه جدا نیست.

  این مقام مسئول گفت: شناخت و بالفعل نمودن پتانسیل های موجود در ابر سیستم آموزش و پرورش مسیر نوینی را در جهت تحقق اهداف نظام مقدس تعلیم و تربیت خواهد گشود.

  برای ورود به سامانه اینترنتی صدور تشویق اینجا کلیک کنید

  برای ورود به سامانه اینترانتی صدور تشویق اینجا کلیک کنید

  به اشتراک بگذارید :

  منبع : www.medu.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید