در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگران اجا

  1 بازدید

  سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگران اجا را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  استعلام سابقه جبهه برای دریافت مزایا برای ایثارگران و رزمندگان

  استعلام سابقه جبهه برای دریافت مزایا برای ایثارگران و رزمندگان

  سربازان و داوطلبانی که از سوی نیروهای مسلح به جبهه و مناطق عملیاتی دوران دفاع‌مقدس اعزام شده‌اند، می‌توانند از تسهیلات ویژه‌ای بهره‌مند شوند. این افراد با داشتن استعلام سابقه جبهه یا کارت ایثار، می‌توانند از تسهیلات برای خود یا فرزندانشان استفاده کنند. ارتش، بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کمیته، شهربانی، ژاندارمری، وزارت دفاع و جهاد سازندگی سابق شامل این موارد هستند. در این مقاله می‌توانید با نحوه مشاهده سوابق ایثارگری نیزآشنا شوید.

  کمک حال برای دریافت استعلام سابقه جبهه به کمک شما می آید!

  گرفتن استعلام سابقه جبهه نیاز به طی مراحل اداری دارد. نامه‌نگاری بین شهر محل سکونت و شهر محل خدمت یکی از آن‌هاست. رزمندگانی که تمایل به گرفتن استعلام سابقه جبهه خود دارند می‌توانند از طریق دکمه زیر یا از طریق تماس با ما درخواست خود را ثبت کنند. کارشناسان کمک حال برای انجام و پیگیری کار اداری مرتبط با سابقه جبهه شما به کمک شما می‌آیند.

  ابلاغیه برای استفاده از تسهیلات حضور جبهه

  در قانون، تسهیلاتی مانند یک مقطع تحصیلی بالاتر، مزایای مالی و استخدامی مانند سهمیه کنکور و… برای رزمندگان داوطلب پیش‌بینی شده است. این امر سبب نارضایتی برخی از افرادی شده بود که دوران خدمت سربازی خود را در جبهه‌های جنگ تحمیلی گذرانده بودند. از این رو، ستاد کل نیروهای مسلح در دی ماه سال ۸۸ ابلاغیه‌ای صادر کرد که بر اساس آن سه چهارم مدت خدمت سربازی همه اقشار نیروهای مسلح، به عنوان خدمت سربازی داوطلبانه محسوب می‌شود.

  تمامی دستگاه‌هایی که ملزم به ارائه تسهیلات به رزمندگان و خانواده‌های آنان هستند باید از این ابلاغیه پیروی کنند!

  بیشتر بخوانید: کسری خدمت سربازی و همه چیزی که درباره آن باید بدانید را از کمک حال بخواهید

  محاسبه کسری خدمت سربازی ایثارگری ، شامل این ابلاغیه نیست!

  البته ابلاغیه ذکر شده، ارتباطی با کسری خدمت‌ سربازی ایثارگری ندارند. کسری خدمت‌ سربازی مطابق با استعلام سابقه جبهه برابر با ابلاغیه 2213/1/10/23 به تاریخ 97/06/03، برای تمامی افراد به طور یکسان محاسبه می‌شود. به عبارت بهتر، تفاوتی میان حضور داوطلبانه و حضور به عنوان سرباز در جبهه‌های جنگ تحمیلی وجود ندارد. یعنی فردی که حضور داوطلبانه در جبهه داشته با فردی که همین مدت به عنوان سرباز در جبهه‌ها حضور داشته، می‌تواند به ازای هر ماه ۱۲ روز کسری خدمت ایثارگری دریافت کند.

  استعلام سوابق جبهه سپاه

  در تمامی سطوح سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استعلام سابقه جبهه با امضای معاونت نیروی انسانی آن بخش اعتبار دارد. در تمام سطوح ستاد سپاه و نیروهای پنجگانه (نزاسا، نداسا، هوافضا، نیروی قدس). در سطح سپاه استانی استعلام حضور در جبهه تنها با امضای فرمانده سپاه استان اعتبار دارد. (گواهی سایر رده‌ها پذیرفته نیست)!

  استعلام حضور در جبهه ارتش

  در ارتش جمهوری اسلامی ایران، ستادآجا و نیروهای چهارگانه(نزاجا، پداجا، نهاجا و نداجا) سازمان مجاز برای صدور، معاونت نیروی انسانی آن بخش است.

  بیشتر بخوانید: سیر تا پیاز دریافت کارت ایثارگری در کمک حال

  استعلام سابقه جبهه بسیج

  امور مربوط به سوابق جبهه بسیج، در زیرمجموعه‌ی سپاه پاسداران است. مسئول مربوطه، همان معاونت نیروی انسانی آن بخش خواهد بود. در سطح استانی هم استعلام حضور در جبهه تنها با امضای فرمانده سپاه استان اعتبار دارد. (گواهی سایر رده ها پذیرفته نیست)!

  استعلام سوابق جبهه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

  در وزرات دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان مجاز برای صدور استعلام سابقه جبهه معاون نیروی انسانی وزارت دفاع است.

  استعلام سابقه جبهه نیروی انتظامی

  در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سازمان مجاز برای صدور استعلام سابقه جبهه صرفا معاونت نیروی انسانی ناجا است.

  بیشتر بخوانید: سیر تا پیاز دریافت کارت ایثارگری در کمک حال

  نحوه محاسبه حضور در جبهه

  مبنای محاسبه خدمت برای استعلام سابقه جبهه در جبهه های مناطق مختلف در تاریخ های مختلف متفاوت است.

  بیشتر بخوانید: شرایط معافیت سربازی مراحل و مدارک مورد نیاز را از زبان کمک حال بخوانید

  برخی از مزایای سهمیه ایثارگری

  کد ایثارگری 12 رقمی برای ثبت نام کنکور

  همانند سال‌های گذشته  سهمیه متقاضیان کنکور سراسری شامل:

  رزمندگان و داوطلبان جنگ با هر درصد جانبازی، همسر و فرزند جانباز، آزادگان و همسر و فرزندان آنان و همچنین همسر و فرزند شهید مشمول سهمیه ایثارگران می‌شوند.

  بیشتر بخوانید: شرایط معافیت سربازی مراحل و مدارک مورد نیاز را از زبان کمک حال بخوانید

  تاییدیه حضور در جبهه برای آزمون استخدامی

  برای انواع آزمون های استخدامی از جمله آزمون استخدام آموزش و پرورش، آزمون وکالت و…. نیاز به تاییدیه حضور در جبهه ایثارگر است. متقاضی برای دریافت این تاییدیه باید به مراجع ذیربط مراجعه کند.

  برای مثال آزمون استخدامی آموزش‌و‌پرورش هر ساله همزمان با آزمون دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود. از جمله سهمیه‌ها و امتیازات برای داوطلبین سهمیه ایثارگران است. برای استخدام آموزش‌و‌‌پرورش این سهمیه میزان 5% و 25%می‌باشد.

  استعلام سابقه جبهه

  تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران

  وضعیت استخدامی مشمولان ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، اعم از اینکه از طریق سهمیه مقرر در ماده۲۱ جذب شده باشند یا خارج از سهمیه، باید حداکثر پس از 3 ماه به رسمی قطعی یا ثابت و یا دائم تبدیل شوند.

  بر این اساس نیروهای کارمند پیمانی به رسمی قطعی و نیروهای کارگری غیرثابت به دائم یا ثابت تبدیل وضعیت خواهند شد. برای تبدیل وضعیت استخدامی آنها نیاز به شرکت در آزمون استخدامی نیست اما استعلام سابقه جبهه نیاز است.

  کمک حال برای دریافت کد ایثارگری به کمک شما می آید!

  برای استفاده از سهمیه ایثارگری، بایستی بند مربوطه را هنگام ثبت نام در کنکور تکمیل نمایند. در صورت تایید اطلاعات داوطلب، در کارنامه این دسته از داوطلبین، سهمیه ایثارگران درج خواهد شد. داوطلبین متقاضی کد ایثارگری لازم است با داشتن مدارک استعلام سابقه جبهه، نسبت به دریافت کد 12 رقمی از نهاد مربوطه اقدام نمایند. کمک حال برای دریافت کد ایثارگری به کمک شما می‌آید:

  کد رهگیری کارت ایثارگری

  برای ثبت نام کارت ایثارگری از طریق سامانه خدمات الکترونیکی ایثارگران  میتوانید با کد رهگیری پیگیر کارت خود باشید. در غیر اینصورت با مراجعه به نهاد مربوطه و دریافت استعلام سابقه جبهه برای دریافت کارت اقدام کنید. بعد از تایید، کارت‌های ایثار صادره از طریق پست به درب منزل شما ارسال می گردد. البته این‌روزها به دلیل تاخیر در ارسال کارت، افراد ترجیح می دهند فردی به جای آنها امور اداری آنها را در ارتش انجام دهد:

  بیشتر بخوانید: سیر تا پیاز دریافت کارت ایثارگری در کمک حال

  استعلام سابقه جبهه

  مزایای حضور داوطلبانه در جبهه

  طبق ماده 88 برنامه ششم توسعه، دولت به‌منظور حمایت از رشادت‌های رزمندگانی با حداقل 6 ماه سابقه حضور در جبهه، جانبازان زیر 25% و آزادگان کمتر از6 ماه سابقه اسارت تسهیلات رفاهی، معیشتی، بهداشتی، درمانی و فرهنگی به شرح زیر ارائه نماید:

  استعلام سابقه جبهه

  بهره‌مندی از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر

  امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان در حقوق و مزایای اجتماعی آنها تاثیرگذار دارد. یعنی اگر داوطلب انتخابات مجلس با مدرک لیسانس باشند نیاز به مدرک کارشناسی ارشد ندارند.

  اگر سوالی دارید، از طریق کامنت‌ها با ما در ارتباط باشید. پیگیری امور مربوط به استعلام سابقه‌ جبهه خود را به تیم متخصص کمک حال بسپارید.

  آخرین به روزرسانی: 99/04/14

  منبع مطلب : komakhaal.com

  مدیر محترم سایت komakhaal.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سهمیه بندی ایثارگری در کنکور سراسری 99

  کنکور سراسری 99 همانند سال های گذشته دارای کنکور سراسری شامل سهمیه مناطق ، سهمیه ایثارگران ، سهمیه رزمندگان ، سهمیه خانواده شهدا،سهمیه بهیاران است . داوطلبین ایثارگر با هر درصد جانبازی ، همسر و فرزند جانباز ، آزادگان و همسر و فرزندان آنان و همچنین همسر و فرزند شهید نیز مشمول سهمیه 25 درصد ایثارگران می شوند .

  فرزندان و همسران جانبازان زیر 25 درصد ، رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه داوطلبانه در جبهه شامل سهیمه 5 درصدی ایثارگران می شوند . برای اطلاع از میزان تاثیر سهمیه ایثارگران 25 درصد روی سهمیه ایثارگران 25 درصد کلیک کنید و برای اطلاع از نحوه تاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصد رویتاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصد کلیک کنید . 

  متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگری بایستی بند مربوطه را هنگام ثبت نام تکمیل نمایند و نیاز به مراجعه اینترنتی ندارند و در صورت تایید آمار و اطلاعات داوطلب در کارنامه این دسته از داوطلبین ، سهمیه ایثارگران درج خواهد شد . داوطلبین متقاضی سهمیه 5 درصد ایثارگری لازم است نسبت به دریافت کد 12 رقمی از نهاد مربوطه اقدام نمایند این دسته از داوطلبان می بایست برای دریافت کد 12 رقمی ارتش کنکور سراسری 99 باید به سامانه اینترنتی www.aja.ir و برای دریافت کد 12 رقمی سپاه به سایت www.isaar.ir مراجعه کنید .

  نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری 99

  برای اعمال این سهمیه در کنکور سراسری 99 می بایست کد 12 رقمی را در سایت سنجش هنگام ثبت نام کنکور 99 وارد نمایید .متقاضیان کنکور سراسری 99 که مشمول سهمیه ایثارگران می شوند برای دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری 99 ، می بایست به سایت isaar.ir مراجعه نمایند . 

  با ورود به سامانه و وارد کردن اطلاعات شخصی تان در صورت دریافت یپغام شما مجاز به استفاده از این سهمیه می باشید ، می توانید با وارد کردن کد 12 رقمی که در اختیارتان قرار گرفت ، ثبت نام خود را انجام داده و مشمول این سهمیه شوید . درصورتی که پیام تقاضای شما در حال بررسی می‌باشد برایتان نمایش داده شد می بایست به مدت 15 روز منتظر بمانید و درصورت مشاهده مجدد این پیغام پس از مهلت ذکر شده به بنیاد مراجعه نمایید .

  با دریافت کد ایثارگری تان از آن پرینت تهیه نمایید و تا پایان مراحل کنکور 99 نزد خود نگه دارید . متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت isaar.irو انتخاب بخش خدمات الکترونیک ایثارگران از قسمت سمت چپ سایت از منوی پیش رو روی شناسایی ایثارگر یا وابسته را انتخاب نمایند که وارد قسمت نشان داده شده در شکل خواهند شد و با وارد کردن کد ملی خود وارد وضعیت ایثارگری خود را مشاهده نمایند . 

  نحوه دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور سراسری 99

  متقاضیانی که علاقه مند به دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور سراسری 99 می باشند می بایست به سایت www.aja.ir مراجعه نمایند و از بخش سمت راست تصویر قسمت شهدا و ایثارگران را انتخاب نمایند و مانند شکل از منوی پیش رو کد رهگیری ایثارگران و سپس کد رهگیری وظیفه و یا کد رهگیری پایوران را انتخاب نمایند . ایثارگران در صورتی که جزو کارکنان وظیفه هستند ، می بایست حداقل 12 ماه و ایثارگران جزو کارکنان پایور نیز می بایست حداقل 8 ماه در مناطق عملیاتی حضور داشته باشند . 

  متقاضیان برای دریافت کد رهگیری پایوران و کارکنان وظیفه نیز همانند شکل زیر با انتخاب لینک آن همانند تصویر نشان داده شده در بالا وارد قسمت شناسایی شده و با وارد کردن کد ملی وضعیتشان را ملاحظه نمایند . 

  برای مشاهده راهنمای مراحل تایید سهمیه برای استفاده در آزمون ها کلیک کنید .

  شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران

  آن دسته از داوطلبینی می توانند نسبت به دریافت کد ایثارگری اقدام نمایند که دارای کارت ایثار هستند . کد رهگیری 12 رقمی برای هر آزمون در هر سال متفاوت است . داوطلبینی که از سهمیه خود در دوره های روزانه یکبار استفاده کرده اند دیگر حق استفاده از سهمیه خود را در کنکور سراسری ندارند  . در صورت وجود پرسش در زمینه سهمیه ها و میزان تاثیر آنها و یا نحوه دریافت کد ایثارگری خود می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ پرسش های خود را از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بگیرید . 

  سوالات متداول

  به سایت isaar.ir مراجعه نمایند .

  کد ملی .

  به سایت www.aja.ir مراجعه نمایید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای کنکور

  دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای کنکور

  کد ایثارگری برای کنکور 99 را داوطلبان به شیوه‌های مختلفی می‌توانند برای هر ارگان دریافت کنند. همانطور که می‌دانید همه ساله داوطلبان رزمنده و ایثارگر در کنکور سراسری سهمیه دارند و بخشی از ظرفیت دانشگاه‌ها به آن‌ها اختصاص داده می‌شود.

  لازم است داوطلبان در این خصوص توجه کنند که از سال 96 سازمان سنجش اعلام کرد که علاوه بر سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان به همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد نیز می‌توانند از سهمیه 5 درصدی ایثارگران در کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه‌ها استفاده کنند. داوطلبان کنکور سراسری برای استفاده از سهمیه ایثارگران در زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 به کد ایثارگری 12 رقمی برای کنکور 99 نیاز دارند و در زمان ثبت نام باید کد ایثارگری ارتش یا سپاه را در محل مربوطه فرم ثبت نام درج کنند. همواره داوطلبان کنکور سراسری در مورد دریافت کد ایثارگری سوال دارند.

  دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور 99

  داوطلبان کنکور 99 برای دریافت کد ایثارگری ارتش برای کنکور 99 باید به سامانه پایگاه ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir مراجعه کنند. داوطلبان باید توجه کنند که دریافت کد ایثارگری ارتش برای کنکور 99 برای داوطلبانی است که دارای کارت ایثار هستند. ایثارگران در صورتی که جزو کارکنان پایور هستند باید مدت هشت ماه و در صورتی که جزو کارکنان وظیفه هستند باید حداقل دوازده ماه در مناطق عملیاتی حضور داشته باشند. همانطور که در تصویر زیر نیز مشاهده می‌کنید، بایستی در قسمت سمت راست صفحه اصلی سامانه پایگاه ارتش، بخش شهدا و ایثارگران را انتخاب کنید. پس از آن از بخش کد رهگیری ایثارگران با توجه به وضعیت خود وارد بخش کد رهگیری وظیفه یا پایوران شوید.

  برای دریافت کد رهگیری ایثارگری وظیفه همانطور که در تصویر زیر نیز می‌بینید باید شماره ملی را در قسمت مربوطه وارد کنید، جستجو را بزنید و کد رهگیری را دریافت نمایید.

  برای دریافت کد رهگیری ایثارگری پایوران نیز بایستی وارد بخش مربوطه شوید و کد ملی، شماره کارگزینی و یا شماره کارت خود را وارد کنید. با زدن گزینه تایید پایین صفحه می‌توانید کد رهگیری را دریافت کنید. در صورتی که برای دریافت کد ایثارگری ارتش برای کنکور 99 با مشکل مواجه شدید می‌توانید با مشاوران مرکز صدای مشاور تماس بگیرید و از آنان راهنمایی بخواهید.

  دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور 99

  داوطلبان کنکور 99 متقاضی دریافت کد ایثارگری 12 رقمی برای کنکور 99 باید به سایت ایثار به نشانی اینترنتی isaar.ir مراجعه کنند و از بخش سمت چپ صفحه اصلی سایت، در قسمت خدمات الکترونیک ایثارگران وارد بخش شناسایی ایثارگر یا وابسته شوند و با وارد کردن کد ملی وضعیت ایثارگری خود را استعلام و کد 12 رقمی رهگیری ایثارگری سپاه برای کنکور 99 را دریافت کنند.

  پس از تکمیل اطلاعات خود در سیستم، یکی از این چند پیغام ممکن است برای شما نمایش داده شود؛ تقاضای شما در حال بررسی می‌باشد (در این حالت به مدت 15 روز منتظر بمانید و در صورتی که باز هم همین پیام برای شما نمایش داده شد، از طریق بنیاد محل پرونده خود پیگیری کنید)، شما مجاز به استفاده از سهمیه هستید (در صورتی که سیستم این پیغام را برای شما نمایش داد یعنی این‌که اطلاعات شما در سیستم شناسایی شده است .

  با توجه به آخرین قوانین موجود شرایط استفاده از سهمیه در آزمون شامل شما شده است و شما می‌توانید کد ایثارگری سپاه برای کنکور 97 را دریافت کنید)، شما مجاز به استفاده از سهمیه نیستید (در صورت مشاهده این پیام بدانید که اطلاعات شما در سیستم شناسایی شده است و با توجه به آخرین ضوابط و قوانین موجود واجد شرایط استفاده از سهمیه برای آزمون نیستید)، شما دارای سهمیه مشروط می‌باشید (این پیام به معنی این است که اطلاعات شما در سیستم شناسایی شده است و شما دارای سهمیه مشروط است) و یا عدم احراز (این پیام به این معنی است که اطلاعات شما در سیستم شناسایی نشده است و امکان استفاده از سهمیه برای شما مقدور نیست).

  چنانچه می‌دانید برای اعمال سهمیه ایثارگری در کنکور 99 بایستی کد 12 رقمی رهگیری ایثارگری را در فرم ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به ثبت برسانید. لذا در هر مرحله در سامانه ایثار که سهمیه خود را تایید شده مشاهده کردید از آن پرینت بگیرید و کد ایثارگری سپاه برای شرکت در کنکور 99 که به شما داده است را نزد خود نگه دارید.

  کد رهگیری ایثار گری برای کنکور

  مبحثی که بسیار مورد توجه داوطلبان کنکور است مبحث سهمیه کنکور سراسری است. سهمیه ی ایثار گری کنکور به خانواده های رزمندگان، جانبازان، ارتش، نیروی انتظامی، سپاه و شهدا تعلق می گیرد. هر کدام از این سازمان ها سایت و کد رهگیری منحصر به فرد دارند. برای دریافت سهمیه باید کد رهگیری ایثار گری برای کنکور را دریافت نمایید. این سهمیه باعث کاهش رتبه کنکور شما می شود. فرآیند دریافت سهمیه بدین شکل است. ابتدا با توجه به ارگان مربوطه و درصد جانبازی به سایت مربوطه مراجعه کنید. کد رهگیری ایثار گری برای کنکور  را از سایت مورد نظر دریافت نمایید که نحوه دریافت آن را در ادامه مقاله مشاهده خواهید کرد.

  کد رهگیری ایثار گری برای کنکور یک کد 12 رقمی است.

  خطاهای کد رهگیری ایثارگری کنکور

  در هنگام دریافت این کد ممکن است با موارد متعدد و یا خطاهایی روبرو شوید که در ادامه به بررصسی آن ها می پردازیم.

  چگونه از آن استفاده کنیم؟

  در هنگام ثبت نام برای آزمون کنکور باید از کد رهگیری ایثار گری استفاده نمایید و آن را وارد نمایید. پس از استفاده از این کد رهگیری ایثار گری سازمان سنجش سهمیه مربوطه را برای شما لحاظ خواهد کرد.

  چه کسانی می توانند کد رهگیری ایثارگری را دریافت نمایند؟

  سهمیه و کد رهگیری 12 رقمی ایثار گری برای کسانی که کارت ایثار گری دارند قابل استفاده است.

  در هنگام دریافت کد با چه پیام هایی مواجه می شویم؟

  زمانی که با این پیغام مواجه شدید یعنی اطلاعات شما توسط سیستم شناسایی شده اما قادر به دریافت سهمیه نیستید. در واقع شما واجد شرایط دریافت آن نیستید.

  این پیغام بدین معنی است که شما می توانید کد رهگیری 12 رقمی ایثارگری را دریافت نمایید.

  پیغام عدم احراز بدین معناست که هویت و اطلاعات شما توسط سایت شناسایی نشده است.

  اطلاعات شما شناسایی شده و شما دارای سهمیه مشروط هستید.

  ثبت نام در دانشگاه هایی با شرایط خاص در کنکور سراسری 99

  همانطوری که می دانید دانشگاه هایی وجود دارند که دارای شرایط خاص هستند و احتمال قبولی داوطلبان کنکور 99 که دارای سهمیه ایثارگران هستند در این دانشگاه ها در رشته های بسیار خوب زیاد است. برای اطلاع از شرایط ثبت نام در دانشگاه امام حسین و شرایط ثبت نام در دانشگاه امام صادق و … کلیک کنید.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سالاربهاری دلیوند 5 ماه قبل
  1

  مدت خدمت سربازی چه قدر است؟

  محمد سرچاهی نیشابور 9 ماه قبل
  0

  جانبازان که شورای عالی پزشگی یگان اعزام کننده در صد دادن ولی بنیاد قبول نمی کنی لطفا راهنمای کنید کجا مراجعه کنیم

  محمد سرچاهی نیشابور 9 ماه قبل
  0

  باسلام وخدا قوت به مسولین بنیاد شهید اینجانب بیش از ۱۰ ماه در سال‌های ۶۰ الا آخر ۶۲ بسیجی در منطقه بستان جبهه عرب واونو شهاب بودم واز سال اول ۶۳ ال آخر ۶۴ سرباز ارتش در لشگر ۸۱ زرهی کرمانشاه در منطقه میمک وجنوب جفیر وحشت عباس وسه راهی حسنی وسپس ازسال ۶۶ پاسدار کمیته انقلاب تیب قوامین سپس لشگر ۲۸ روح‌الله تا آخر جنگ وسپس در عملیات مرصاد وسپس در منطقه تا سال ۷۰ حضور داشتم که در منطقه شلمچه بر اثر بمب باران هوای دشمن اینجانب وبعضی از پاسداران کمیته مجروح که من از ناحیه سرو گردن وگوش ها مجروح به بیمارستان اهواز انتقال وبساز مدتی با معرفی نامه از بنیاد شهید به بیمارستان شهید بقای اهواز رفتم که بنا به اظهارات مسولین بایگانی بیمارستان پروند من وامثال من خیلی یا سوخته یا مفقود شده که با داشتن مدارک پزشکی شورای عالی پزشگی ناجا ۲۵ در صد جانبازی دادن ولی دوبار پرونده من در بنیاد احراز شد ولی درصدی ندادن لذا از مسولین بنیاد خواهشمندم راهنمای کنند کجا مراجه کنم ویا شکایتی کتم تا رسیدگی کنند که حق امثالهم ضایع نشود با تشکر محمد سرچاهی نیشابور

  سید 9 ماه قبل
  -1

  سلام سال 75تا77سرباز قرار گاه تاکتیکی سلمان بیرجند بودم سختی کار بهم میخوره

  علی میرزایی تاج ابادی 10 ماه قبل
  -1

  باسلام بنده درسال 65به خدمت سربازی اعزام شدم بمدت 28ماه وتمام مراحل پزشکی را انجام دادیم و تحویل یگانخدمت داده این ولی هنوز هیچ خبری نیست راهنمایی کنید ممنون میشم

  1
  علی میرزایی تاج ابادی 10 ماه قبل

  با عرض سلام برای گرفتن کارت جانبازی به کجا باید مراجعه کنیم 28ماه خدمت درسال65الی67انجام دادیم مراحل پزشکی هم انجام دادیم و تحویل یگان مربوط داده این ولی ارسال 98 هنوز خبری نشده به کجا مراجعه کنیم راهنمایی بفرمایید متشکرم

  اردشير 10 ماه قبل
  -2

  ميخواستم سوابق جبهه ام رادريافت كنم

  حاج علی 10 ماه قبل
  0

  با سلام و عرص ادب؛ اینجانب مدت ۸ماه سربازی را در جبهه خدمت کردم ، کارت ایثار نگرفتم. برای گرفتن تابیدیه گواهی حضور در جبهه به معاونت نیروی انسانی قرارگاه نزاجا غرب مراجعه کردم و گفتند تا کارت ایثار نداشته باشی گواهی داده نمی شود.در ضمن در سامانه ارتش مدت ۶ ماه حضور در جبهه دوره احتیاط ثبت شده است.لطفا راهنمایی فرمایید. چگونه المثنی کارت ایثار یا گواهی حضور در جبهه را دریافت کنم.

  عباس عسکرحمادی 11 ماه قبل
  0

  استعلام حضور در جبهه ودرصد جانبازی کد ملی 1899191224

  -1
  عباس عسکرحمادی 11 ماه قبل

  تما م خدمتم در جبهه دفاع مقدس لشکر ۳۰ گرگان بانه سال 66 بودم

  عباس عسکرحمادی 11 ماه قبل
  0

  سابق حضور در جبهه کد ملی 1899191224

  عباس عسکرحمادی 11 ماه قبل
  0

  سوابق حضور در جبهه

  حسینعلی قاسمی علی ابادی 11 ماه قبل
  1

  جهت گرفتن کارت هوشمند ایثار گری ارتش چه باید بکنیم.

  امیرخزعلپور 11 ماه قبل
  0

  سلام من ازژاندارمری دفترچه اماده به خدمت گرفتم ولی درنیروی دریایی سپاه احمدبن موسی شیرازاموزش دیدم وبعدازاموزش به پشتیبانی سپاه اهوازتقسیم شدم و9ماه خدمت کردم بعدبدلیل تک فرزندی معاف شدم حالاچطورمیتونم ۹ماه خدمت جبهه ای بگیرم به اخرین یگان خدمت رفتم گفتن پرونده ای ندارم راهنماییم کنید تشکر

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  باسلام وخداقوت بنده کارت ایثارگری وجانبازی رو دارم فقطاستعلام حضوردرجبهه ام رانیازدارم ازهردوپاهم فلج هستم جبهه غرب هم بودم نمیتونم به غرب سفرکنم کرونا هم که هست لطفا راهنمایی کنید سپاسگذارم

  رمضان طاهرخانی ازمازندران

  حمید گودرزی 12 ماه قبل
  0

  من سال ۶۶ خدمت کردم بعد از هشت ماه دانشگاه قبول شدن برای استفاده از تسهیلات و قانون سه چهارم خدمت بعنوان دواطلبان چگونه و از کجا باید اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  منور 12 ماه قبل
  -1

  سلام پدرم در جبهه حضور داشته و الان ده ساله فوت کردن و ما هیچ مدرکی از حضور در جبهه نداریم فقط میدونم از طرف سازمان آب خرمشهر اعزام شده به جبهه. درحال حاضرساکن یزدیم و مشکل هست بریم خرمشهر والان سابقه ایثارگری میخوایم میشه کمکم کنید

  صبیح حزبائی بهلول 12 ماه قبل
  0

  کارت ایثارگر دارم حضور درجبهه ۱سال وپنج ماه ونه روز هیچ حقوقی دریافت نکردم چکار کنم

  جمشیدی 1 سال قبل
  0

  متن پیام فرستادم جواب نگرفتم

  جمشیدی 1 سال قبل
  -1

  سلام من درسال ۹۷ پرونده اعصاب روان وگوس انجام دادم اونم دربیمارستان ارتش بااوسرمای زمستان تحویل یگان دادم هنوز خبری نشده چرااگرخبری نبود این همه حزینه چرا بخدیک مبلیون هفصد هزارتومان خرج کردم هنوز یک میلیون ان بدهکارن خدا خوشش میاد بیکارم ازهیچ جاحقوق خود وهمسرم ندارم

  1
  جمشیدی 1 سال قبل

  چندبارتکمیل کنم جواب ندادین

  جمشیدی 1 سال قبل
  0

  من درسال ۹۷ پرونداصاب روان وگوس تحویل یگان خدمتی دادگ هنور هیچ موابی نگرفتم باید چکارکنم یگان خدمتی ارومیه است خودم سهرستان دیگری

  بهرام کشاورز 1 سال قبل
  0

  من ایثارگرو دارای کارت ایثارگری هستم بنده کمسیون برای جان بازی پنج درصد دادام ام هیچ خبری نشد الان نزدیک یکسالو نیم هست کمسیون دادیم پروندرا خودمان بردیم یگان خدمتی وامها فرستادن تهران امور ایثار گران ویکی دوبار با من تماس گرفتن گفتن پرونده شما در حال تفحس هست بعداز تفحس برای شما وبتیاد شهید شیراز پیام می آید اما هیچ خبری نشد دیگه به همان شمار که زنگ میزنم با من تماس نمی گیرم آخه برای خرید خدمت دوران سربازی تامین اجتماعی می فرماید پول واریز کنید اونم. بالای ده میلیون من ندارم من برای باز نشستگی نیاز به این سابقه دارم

  حسین 1 سال قبل
  0

  جهت دریافت گواهی جبهه خدمت وظیفه گروه 33 توپخانه نیروی زمینی ارتش کجا مراجعه کنم

  یعقوب شیرین زادرادمرد 1 سال قبل
  0

  ماده 87پنج درصد جانبازی

  یعقوب شیرین زادرادمرد 1 سال قبل
  -1

  نتیجه ماده 87پنح درصد جانبازی ارتش

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  ۹

  علی اصغر سپهری 1 سال قبل
  -1

  23ماه جبهه با کارت ایثار طی یک سال با کل خرج هزینه و دریافت فرم از ایثار پادگان محل زندگی انجام کارهای پزشکی با قانون جدید ایثارگران با کل پرونده به یگان خدمتی مراجعه وبا یک هفته زحمت و خرج پرونده پزشکی تابیده یگان انجام دادم و ایثار محل خدمت به ایثار تهران فرستاد بعد یکسال یگان تماس گرفت آقای پهلوان و دهقان بدون کمیسیون پزشکی به یگان عودت داده اند و حق وحقوقم را پایمال کردند دیگه توانست کار هم نداریم امید به این روزنه بود که نابود کردند واگذار نکنیم به خدا لطفا کمک کنید سپاس فراوان

  -1
  علی اصغر سپهری 1 سال قبل

  خدا از آقای پهلوان و دهقان که حق ایثارگران زیر پا له پایمال می کنند نگذره لطفا پیگیر پروندهای پزشکی تایید شده یگان های خدمتی سربازان ارتش که توسط آقایان خدا نشناس به یگان عودت میدهند و بایگانی می شود پیگیر کنید چون سربازانی که درآمد ندارند همه از کار افتادند فقط امید ما به همین روزنه است یاری کنید

  علی اکبر زعفران 1 سال قبل
  0

  من از ژاندارمری دفترچه اعزام بخدمت گرفتم ولی ازسپا عزام شدم مدت ۱۷ما خدمت و۷ماه در جبهه بودم ولی بعلت شهادت برادرم معاف شدم طبق ماده واحده چگونه میتوانم مدت حضور درجبهه را بگیرم ممنون

  هادی صمدی جوبجارکلی 1 سال قبل
  1

  سلام خسته نباشید عرض کنم از دی ماه نودو دو حق ایثارگری بازنشستگان نیروهای مسلح پرداخت کردند برای ما از اردیبهشت نودو نه انجام شده معوقات چه میشود با ایثارگران ارتش تماس گرفتم گفتند شما فصل دهم بودید درصورتیکه از اول بازنشستگی من فصل سیزدهم بود وسوابق گویای این موضوع هست هیچ مدرکی دال بر پرداخت هم ندارند چون من حکم حقوقی آن سالها را دریافت کرده ام قربان شما التماس دعا

  ذبیح اله 2 سال قبل
  0

  بنده در ۸سال جنگ تحمیلی بعنوان اپراتور موشک در پدافند هوائی ارتش جمهوری اسلامی بر حسب وظیفه شغلی و شرعی از آب و خاک میهنم دفاع کرده ام چرا همه همکاران کارت ایثار دریافت نموده اند و از مزایای آن استفاده میکنند ولی بنده بعلت نداشتن کارت ایثارگری از نعمات آن بی بهره ام. با احترام ستوانیکم بازنشسته ریحانی

  امیر 2 سال قبل
  -1

  من 32 ماه رزمندگانی داشتم ولی یک مقطع تحصیلی بالاتر رو در حکم کارگزینی لحاظ نکردند

  0
  ناشناس 11 ماه قبل

  سلام من 21ماه سابقه جبهه دارم با مدرک سیکل اما متاسفانه تو کارت پایان خدمت بنده به اشتباه زدند اول ابتدایی ایا در حقوق بنده تاثیر میگذاره یا نه ممنونم جواب بدید

  امیر 2 سال قبل
  -1

  من 32 ماه رزمندگی داشتم ولی یک مقطع تحصیلی بالاتر رو در حکم کارگزینی لحاظ نکردند.

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  ارسلان خداوردی 1 سال قبل

  با سلا و خدا قوت بنده 21 ماه جبهه در ارتش بودم و برای مدارک پزشکی در شهریور 98 اقدام کردم گرفتم و رفتم لشکر 77 خراسان تحویل دادم خبری از درصد جانبازی نیست لطفا بفرمایید ما در حال بازنشستگی هستیم چه وقت کارمان درست میشود و کارت جانبازی دریافت میکنیم ممنونم

  برای ارسال نظر کلیک کنید