این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه جامع انبارها پس از ترخیص

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه جامع انبارها پس از ترخیص را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص wms.ir

  در این مقاله سامانه ها ورود به سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص wms.ir، استعلام انبار، ثبت نام تولیدی، بازیابی رمز و پیگیری ترخیص کالا ارائه شده است.

  سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص wms.ir

  برای مشاوره ورود به سامانه ترخیص کالا

  برای مشاوره ورود به سامانه ترخیص کالا

  برای ورود مستقیم به سامانه ترخیص کالا کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه ترخیص کالا به نشانی  wms.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات بعد از ترخیص wms.ir

  راهنمای ورود به سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص wms.ir

  نحوه استعلام انبار در سامانه ترخیص کالا

  نحوه ثبت نام تولیدی در سامانه ترخیص کالا

  بازیابی رمز ورود سامانه ترخیص کالا

  پیگیری استعلام انبار یا تولیدی از سامانه ترخیص کالا

  سوالات متداول

  امروزه با توجه به رشد بنگاه های تجاری و صنعتی، حمایت از تجار به دلیل اهمیت آنها در ارتباط مستقیم با سایر بخش های سازمان در کشور است و عملکرد درست یا اشتباه آن برای روی کلیه بخش های سازمان اثرگذار خواهد بود. لذا سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص wms.ir با گرایش سیستمی خدمات پس از ترخیص در تنظیم چرخه تجاری، اقتصادی و صنعتی موسسات تولیدی کشور و جلوگیری از قاچاق کالا و حمایت از تولیدکنندگان داخلی راه اندازی شده است.

  در این مقاله قصد داریم، ضمن معرفی سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص​ با استفاده از راهنمای تصویری به توضیح خدمات این سامانه که شامل نحوه استعلام انبار در سامانه ترخیص کالا، نحوه ثبت نام تولیدی، بازیابی رمز ورود سامانه و نحوه استعلام تولیدی یا انبار از سامانه هستند، بپردازیم.

  معرفی سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات بعد از ترخیص wms.ir

  سامانه ترخیص کالا wms.ir جهت پیگیری کالا در مسیر و مقصد با ایجاد شناسه انبار راه اندازی شده و کد یا شناسه انبار یکی از مقررات خروج کالا از گمرکات است. یکی از قابلیت های سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص، مشخص کردن و شناسایی نوع پروانه یا صاحب کالا به منظور انتخاب انبار به عنوان مقصد در گمرک است. در این حالت انبار شماره سریال یا کد صاحب کالا را وارد می کند تا دسترسی استفاده از شناسه صادر شده باشد.

  تولید کننده برای ورود به سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص باید آدرس wms.ir را وارد کرده، و در صورتی که در آن قبلا ثبت نام کرده باشد می تواند وارد سامانه شود. و در این حالت ثبت نام انبار، ثبت نام تولیدی، پیگیری ثبت انبار یا تولیدی و بازیابی رمز ورود دسترسی خواهد داشت. کلیه واحد ها و شرکت های تولیدی باید اطلاعات مرتبط با کالا و مواد اولیه آن را در این سامانه ثبت نمایند. با ثبت نام در سامانه ترخیص کالا علاوه بر مواردی که اشاره شد، تولیدکنندگان می توانند از امکانات دیگر آن استفاده کنند.

  ثبت خروج از انبار

  چک کردن موجودی انبار مطابق پته مرجع و قبض انبار

  اعلام نپذیرفتن پته گمرکی

  ورود پته و گزارشات پته های ورودی و خروجی

  گزارش موجودی صاحب کالا

  کارتابل انبارداری گزارش  TSC

  اداره گمرک جمهوری اسلامی ایران وظیفه کنترل ورود و خروج کالا به کشور بر اساس قوانین را دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه نمایید.

  بیشتر بخوانید : سایت گمرک

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص wms.ir

  برای ورود به سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص از دو روش می توان اقدام کرد که هر کدام را به صورت جداگانه همراه با راهنمای تصویری در ادامه این مقاله به آن را می پردازیم. کاربران برای ورود به سامانه ترخیص کالا ابتدا باید آدرس سایت wms.ir یا pcm.irica.ir را در مرورگر خود وارد کنند و سپس وارد صفحه زیر می شوند.

  پس از ورود به این صفحه با استفاده کد کاربری و رمز عبوری که به کاربر پیامک شده می توانند وارد سامانه شوند. کاربران چنانچه نام کاربری ندارند راهنمای ثبت نام را باید از طریق سایت irwms.blog.ir دریافت نمایند.

  پس از وارد شدن به سامانه در صفحه داشبورد می توان پروفایل و منو کاربری را مشاهده کرد. پس از اولین ورود به سایت می توانند رمز عبور خود تغییر دهند. روش دیگری که می توان به سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات به نشانی wms.ir پس از ترخیص دسترسی داشت این است با انتخاب گزینه ورود از طریق sso امکان پذیر است. در این حالت با کلیک بر روی این کادر به صفحه زیر وارد می شوند. در این حالت چنانچه ثبت نام انجام نداده باشند گزینه ثبت نام را انتخاب کنند و مراحل ثبت نام را طی کنند.

  با کلیک بر روی گزینه ثبت نام وارد صفحه زیر می شوند در این شماره ملی و شماره تلفن همراه شان را وارد کنند و بر روی "بعدی" کلیک نمایند.

  منبع : www.samanehha.com

  سامانه جامع مديريت كالا و خدمات پس از ترخيص

  هدف از ایجاد سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص، پیگیری کالا در مسیر و مقصد کالا همراه با ایجاد شناسه انبار است. از قوانین خروج و ترخیص کالا از کلیه

  سامانه جامع مديريت كالا و خدمات پس از ترخيص

  صفحه اصلی سامانه جامع مديريت كالا و خدمات پس از ترخيص

  هدف از ایجاد سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص، پیگیری کالا در مسیر و مقصد کالا همراه با ایجاد شناسه انبار است.

  از قوانین خروج و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور، داشتن شناسه انبار یا کد انبار است. از مزیت‌های سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص، تعیین و تشخیص نوع پروانه و صاحب کالا جهت انتخاب انبار به عنوان مقصد در گمرک است. انبار با استفاده و وارد کردن کد صاحب کالا یا شماره سریال، به صدور«دسترسی به استفاده از شناسه» اقدام می‌کند.

  برای کلیه شرکت‌ها و واحدهای تولیدی، ثبت اطلاعات مربوط به مواد اولیه و محصول الزامیست. مبنای ارائه تسهیلات برای کلیه واحدهای تولیدی با انجام و اتمام مراحل ثبت مواد اولیه و محصولات در سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص امکان پذیر خواهد بود.

  جهت ورود به سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص، اینجا یا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

  wms.ir

  منبع : gtg.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید