در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای

  1 بازدید

  سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  samyad.tvu.ac.ir | ورود به سایت سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای

  samyad.tvu.ac.ir | ورود به سایت سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای

  سامانه سمیاد یا به اختصار “سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی فنی و حرفه ای”، پایگاهی است که معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه ها به منظور ارائه خدمات و آموزش از راه دور راه اندازی نمود. هدف از ایجاد این سامانه، انجام تمامی فعالیت های آموزشی از جمله ارزیابی و برگزاری آزمون پایانی به صورت الکترونیکی می باشد.

  از آن جایی که به دلیل جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، محور آموزشی دانشگاه ها بر پایه آموزش مجازی طراحی شده است، دانشگاه فنی و حرفه ای یکی از دانشگاه هایی است که از این مسئله در جهت ارتقای کیفیت آموزش خود استفاده می کند و به منظور هماهنگ سازی ارائه آموزش ها، اقدام به ایجاد یک سامانه مجزا و کاربردی به نام سامانه سمیاد نمود. دانشجویان از طریق این سامانه می توانند به بخش آموزش مجازی دانشگاه استانی که در آن تحصیل می نمایند، وارد شوند و از خدماتی که دانشگاه فنی و حرفه ای در نظر گرفته است به راحتی استفاده نمایند.

  لینک مستقیم ورود به سایت سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای

   آشنایی با سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای و نحوه ورود به آن

  اخیرا با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر شیوه آموزشی دانشگاها از حضوری به آموزش از راه دور، دانشگاه فنی و حرفه ای در جهت جلوگیری از پراکندگی آموزش ها و یک پارچه سازی آن ها، سامانه سمیاد را ایجاد نمود. دانشجویانی که در یکی از رشته های تحصیلی دانشگاه های فنی و حرفه ای مشغول به تحصیل می باشند، می توانند به این سایت مراجعه کرده و از امکانات آموزش الکترونیکی بهره بگیرند. همچنین امکان دارد تا مدت ها آموزش ها به همین روش ارائه گردند و در این صورت بدیهی است که ارزیابی پایانی دانشجویان نیز از طریق همین سامانه انجام شود.

  لازم است بدانید که برنامه ارائه هر درس و زمان برگزاری آزمون آن در سامانه سمیاد اطلاع رسانی می گردد. بنابراین دانشجویان می بایست نحوه ورود به این سایت و استفاده از آن را بیاموزند. ورود به سایت سمیاد طبق راهنمای زیر صورت می گیرد.

  نام کاربری و رمز عبور سامانه سمیاد چه مواردی هستند؟

  نام کاربری برای دانشجویان به صورت شماره دانشجویی و رمز عبور به صورت کد ملی دانشجو (همراه با صفرهای اول) تعریف شده است. همچنین رمز عبور برای ورود اساتید به سامانه، کد ملی آن ها می باشد. البته لازم به ذکر است که در جهت ایمن سازی صفحه کاربری، دانشجویان باید پس از مراجعه به سامانه سمیاد، رمز عبور خود را که به صورت پیش فرض تعیین شده است، تغییر دهند و به جای آن از یک رمز معتبر استفاده نمایند. پس از تعیین رمز جدید، دانشجو با پیام “کلمه عبور تغییر یافت” مواجه خواهد شد. اکنون کاربر می تواند با انتخاب بخش های مورد نظر خود در این سامانه الکترونیکی، نسبت به انجام فرآیندهای مربوطه اقدام کند.

  در صورتی که در هر یک از مراحل مراجعه به سامانه مدیریت الکترونیکی دانشگاه فنی و حرفه ای دچار مشکل شدید یا چنانچه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش مجازی دانشگاه فنی و حرفه ای می باشید، می توانید از کارشناسان و مشاوران تحصیلی مرکز ایران مشاوره کمک بگیرید. سامانه ناد یکی دیگر از پایگاه های اینترنتی تحت نظارت دانشگاه فنی و حرفه ای و مخصوص دانشجویان این دانشگاه می باشد. اگر می خواهید اطلاعاتی در خصوص سامانه ناد دانشگاه فنی و حرفه ای کسب کنید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

  سوالات متداول:

  اخیرا با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر شیوه آموزشی دانشگاها از حضوری به آموزش از راه دور، دانشگاه فنی و حرفه ای در جهت جلوگیری از پراکندگی آموزش ها و یک پارچه سازی آن ها، سامانه سمیاد را ایجاد نمود.

  آموزش، آزمون های مجازی و تکلیف برگزاری کلاس های درسی در سایت سمیاد ارائه می گردد.

  نام کاربری برای دانشجویان به صورت شماره دانشجویی و رمز عبور به صورت کد ملی دانشجو (همراه با صفرهای اول) تعریف شده است. همچنین رمز عبور برای ورود اساتید به سامانه، کد ملی آن ها می باشد

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  samyad.tvu.ac.ir | ورود به سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  نحوه ورود به سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای

  دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای به منظور ورود به سامانه آموزش برخط دانشگاه خود می توانند وارد سامانه سمیاد ( samyad )شوند و از طریق این سامانه راحت تر به سامانه آموزش مجازی دانشگاه خود دست پیدا کنند . دانشجویان فنی و حرفه ای به این منظور می توانند وارد سایت مدیریت یادگیری الکترنیکی دانشگاه فنی و حرفه ای نشانی samyad.tvu.ac.ir شوند . در ادامه مراحل ورود به سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای ارائه شده است .

   ورود به سامانه سمیاد به نشانی samyad.tvu.ac.ir

   انتخاب استان محل تحصیل از روی نقشه ارائه شده

   انتقال به سامانه آموزش مجازی دانشگاه فنی حرفه ای

   ورود به سامانه با استفاده از نام کاربری و رمز عبور

   ورود به صفحه شخصی دانشجو

   انتخاب گزینه درس های من از منوی سمت راست و مشاهده جزئیات دروس و تکالیف

   نام کاربری و رمز عبور سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای :

  رمز عبور و نام کاربری هر دانشجو به صورت پیش فرض از سوی سامانه سمیاد تعیین شده است . دانشجویان و استید دانشگاه فنی و حرفه ای برای ورود به سامانه مدیریت یادگیری الکترنیکی دانشگاه فنی و حرفه ای باید نام کاربری و رمز عبور خود را مانند دستورالعمل زیر وارد کنند .

   دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای :

  1 - نام کاربری : شماره دانشجویی

  2 - رمز عبور : کد ملی دانشجو ( با لحاظ کردن صفرهای اول )

   اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای :

  1 - نام کاربری و رمز عبور : کد ملی استاد ( با لحاظ کردن صفرهای اول )

   در نهایت دانشجویان با کلیک بر گزینه " لیست دروس انتخابی " می توانند دروس خود را مشاهده کنند و از جزئیات برگزاری و تکالیف هر درس مطلع شوند . داوطلبان می توانند با ورود به سیستم ناد دانشگاه فنی و حرفه ای واحد های انتخابی خود را نیز مشاهده کنند .

  خاطر نشان می شود که دانشجویان به محض ورود به سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای نخست کلمه عبور ورود به سامانه خود را تغییر دهند و یک رمز ایمن و مناسب تعیین کنند و پس از مشاهده پیام " کلمه عبور تغییر یافت " برای ادامه فرآیند اقدام کنند . هم چنین دانشجویان می توانند در صورت نیاز اطلاعات فردی مندرج در صفحه را نیز ویرایش کنند .

  راهنمای ورود به سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای

  دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای برای حضور در کلاس های آموزش برخط دروس خود باید وارد سایت سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای شوند . با توجه به گسترگی دانشگاه های فنی و هم چنین تعداد بالای واحد های دانشگاهی این سامانه روند دسترسی به سامانه آموزش برخط هر دانشگاه را تسهیل می کند . در ادامه راهنمای تصویری ورود به سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای ارائه شده است .

  1 - جست و جوی عبارت " samyad.tvu.ac.ir " و یا عبارت " سامانه سمیاد " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر

  2 - انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده تحت عنوان " مدیریت یادگیری الکترنیکی دانشگاه فنی و حرفه ای "

  3 - ورود به سامانه سمیاد و انتخاب استان محل تحصیل از روی نقشه کشور

  4 - انتقال به سامانه آموزش دانشگاه و ورود به سامانه یا استفاده از نام کاربری و رمز عبور

  5 - نخست تغییر رمز ورود به سامانه برای ادامه فرآیند 

  6 - انتخاب گزینه درس های من از منوی سمت راست صفحه به منظور مشاهده لیست کلاس های ارائه شده

  7 - انتخاب درس مورد نظر از بین دروس نمایش داده شده

  8 - ورود به صفحه درس مورد نظر برای مشاهده جزئیات برگزاری ، تکالیف و ...

  برای ورود به سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای کلیک کنید

  انتخاب واحد ، ارزشیابی اساتید و پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای از طریق سامانه ناد دانشگاه فنی حرفه ای انجام می شود . داوطلبان برای ورود به این سامانه می توانند مقاله زیر را مطالعه کنند .

  علاوه بر دانشگاه های فنی حرفه ای دانشگاه های پیام نور هم با راه اندازی سامانه ای یکپارچه سعی در بالا بردن کیفیت آموزش مجازی این دانشگاه داشته است . دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند برای استفاده از آموزش های انلاین وارد سامانه آموزش مجازی دانشگاه پیام نور شوند .

  اگر پس از مطالعه مقاله سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای samyad.tvu.ac.ir ، سوالی در این خصوص دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  آموزش ها از طریق سامانه سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای انجام می شود که نحوه ورود به این سامانه در مقاله ارائه شده است .

  اطلاعات مورد نیاز دانشجویان و اساتید از سوی سامانه تعیین شده که در نام کاربری و رمز لازم برای هر گروه در این مقاله ارائه شده است .

  داوطلبان باید وارد سایت مدیریت یادگیری الکترنیکی دانشگاه فنی و حرفه ای شوند که لینک مستقیم ورود به این سامانه در مقاله نیز موجود است .

  ورود به سایت سامانه سمیاد samyad.tvu.ac.ir دانشگاه فنی و حرفه ای

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی 9 ماه قبل
  0

  می خواستم از شمادرخواست کنم که اگر عکس یا فایل داخل سایت سمیاد بارگذاری کرده باشی وبعد ان حذف شده باشه ینی دست رفته باشد روش وحذف شده باشد ایا امکانش هست که ان را بگردونی یا خیر

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید