این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه مشارکت ها ضمن خدمت

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه مشارکت ها ضمن خدمت را از این سایت دریافت کنید.

  ورود به سایت مشارکت ها mosharekatha.ir +راهنما سامانه مشارکتها

  ورود به سایت سازمان مدارس و مراکز غیردولتی www.mosharekatha.ir, سایت مشارکت ها مدارس غیر دولتی, دانلود اپلیکیشن سام, راهنمای سامانه مشارکتها msharekatha.ir

  آموزش و راهنمای سامانه مشارکت ها mosharekatha.ir, آموزش ثبت دانش آموز و معلم در سامانه مشارکتها

  راهنمای سامانه مشارکت ها mosharekatha.ir

  ورود به سایت مشارکت ها www.mosharekatha.ir, سامانه مشارکت ها سازمان مدارس غیردولتی, ثبت و حذف دانش آموز در سامانه مشارکتها

  ورود به سایت مشارکت ها mosharekatha.ir

  دانلود اپلیکیشن سام مدارس غیر دولتی (سامانه اطلاع رسانی مردمی) از سامانه مشارکت ها مدارس غیردولتی

  سایت شبکه شاد آموزش و پرورش shad.ir دانلود اپلیکیشن شاد

  سایت رشد www.roshd.ir, شبکه ملی مدارس و آموزش رشد

  سامانه سجا student-saja.medu.ir, ثبت نام مدارس شاهد

  سایت سناد snd.medu.ir سامانه سناد دانش آموزی+راهنما

  سایت سامانه هدایت تحصیلی دانش آموزان ht.medu.ir +راهنما

  سایت همگام مدارس hamgam.medu.ir + راهنمای پورتال همگام

  سامانه ثبت نام و فروش کتاب درسی دانش آموزان www.irtextbook.com

  سایت مهر مدرسه khayerin.dres.ir, ورود به سامانه خیرین مدرسه ساز

  سایت آجر به آجر مدرسه سازی www.ajorbajor.ir +راهنمای کمک به ساخت مدرسه

  آخرین اخبار مدارس و اخبار تعطیلی مدارس کشور

  مهمترین و آخرین اخبار دانش آموزی و دانش آموزان

  جدیدترین و پربیننده ترین اخبار آموزش و پرورش, آخرین اخبار فرهنگیان شاغل و بازنشسته

  منبع : khabarpu.com

  سامانه ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی

  سامانه ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی به آدرس mosharekatha.ir برای آموزش دوره های ضمن خدمت و آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان می باشد که ...

  سامانه آزمون های ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی

  جهت مشاوره در زمینه سامانه آزمون های ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  به تازگی سامانه ای تحت عنوان سامانه مشارکت ها به نشانی mosharekatha.ir برای ثبت نام و آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان مدارس غیر انتفاعی راه اندازی شده است که معلمان و مدیران مدارس غیر انتفاعی و غیر دولتی می توانند برای انجام آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان، از این سامانه استفاده نمایند. برای آشنایی بیشتر با سامانه آزمون های ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی، با ما همراه باشید.

  همه چیز در رابطه با ضمن خدمت فرهنگیان

  سر فصل ها

  سامانه آزمون های ضمن خدمت مدارس غیر دولتی

  ضمن خدمت فرهنگیان غیر دولتی – غیر انتفاعی

  سوالات متداول

  سامانه آزمون های ضمن خدمت مدارس غیر دولتی

  افراد متقاضی ثبت نام فراگیران ضمن خدمت و معلمان و مدیرانی که قصد شرکت در آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان را دارند و در مدارس غیر انتفاعی تدریس می نمایند، برای انجام آزمون های خود باید به سایت سامانه ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی به آدرس mosharekatha.ir مراجعه نمایند. پس از مراجعه به سایت از منوی سمت چپ گزینه آموزش دوره های ضمن خدمت (ویژه موسسین , کارکنان مدرسه , معلمان و سایر متقاضیان) را انتخاب نمایید.

  در صفحه ای که باز می شود گزینه مورد نظر خود را وارد نمایید. در صورتی که جزو پرسنل مدرسه می باشید ،گزینه ورود پرسنل مدرسه و در صورتی که متقاضی جدید فعالیت در مدارس و مراکز غیر دولتی هستید ،این گزینه را انتخاب نمایید.

  اطلاعات مورد نیاز نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا به صفحه اصلی حساب کاربری خود وارد شوید.

  پس از ورود به حساب کاربری خود می توانید برای انجام آزمون یا ثبت نام دوره جدید ضمن خدمت فرهنگیان از طریق سامانه ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی ( mosharekatha.ir) اقدام نمایید.

  ضمن خدمت فرهنگیان غیر دولتی – غیر انتفاعی

  آن دسته از دبیران و معلمانی که در مدارس غیر دولتی (غیر انتفاعی) تدریس می نمایند و در سایت Ltms.medu.ir حساب کاربری ندارند، باید برای شرکت در دوره های ضمن خدمت، در سایت ثبت نام نمایند. پس ابتدا باید در سایت حساب کاربری خود را همراه با مشخصات دقیق و کامل ایجاد نمایند. بعد از ثبت نام اولیه و دریافت کد کاربری و رمز عبور می توانند به عنوان فراگیر وارد پنل مربوط به خود شده و اطلاعات خود را تکمیل نمایند. فراموش نکنید که برای شرکت در دوره های متناسب با شرایط هر مدرس باید پس از ثبت اولیه منتظر تایید از طرف مدرسه غیر دولتی (محل تدریس) ایشان باشند.

  پس از ثبت نام باید به سامانه سامانه ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی به نشانی mosharekatha.ir رفته و برای انجام آزمون ها اقدام نمایند.

  سوالات متداول

  آیا معلمان مدارس غیر انتفاعی می توانند در آزمون های ضمن خدمت شرکت نمایند؟

  بله از طریق سایت مشارکت ها که در این مقاله توضیح داده شد.

  آدرس سامانه ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی چیست؟mosharekatha.irدانلود نمونه سوالات ضمن خدمت شاد؟برای دانلود اینجا کلیک کنیدجمع بندی

  در این مقاله به سوال اصلی معلمان و مدیران مدارس غیر انتفاعی و غیر دولتی در ارتباط با سامانه ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی mosharekatha.ir پاسخ داده شد و نحوه ورود به این سامانه توضیح داده شد. در صورتی که در رابطه با این سامانه سوالی دارید، می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه صدای مشاوران، پاسخ سوال خود را به صورت تلفنی دریافت نمایید.

  جهت مشاوره در زمینه سامانه آزمون های ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  به اشتراک بگذارید :

  لينک کوتاه

  https://sedayemoshaveran.com/?p=50907

  منبع : sedayemoshaveran.com

  mosharekatha.ir

  در این مقاله سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی به نشانی mosharekatha.ir معرفی و نحوه ورود به بخش های مختلف سامانه مشارکتها مدرسه غیر دولتی ارائه شده است.

  سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir

  سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir، سایتی برای ارائه خدمات الکترونیکی به مدارس غیر دولتی و می باشد که با هدف ساماندهی به مشارکت های مردمی به روی کار آمده است. در این سامانه خدمات مختلفی همچون استعلام شهریه مدارس، ثبت نام دوره های ضمن خدمت و ... به صورت غیرحضوری ارائه می شود.

  برای مشاوره سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir

  برای مشاوره سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir

  همانطور که می دانید والدین برای ثبت نام دانش آموزان در مدارس غیردولتی، باید مبلغی را به عنوان مشارکت ها مدارس غیردولتی و یا شهریه بپردازند. سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی به نشانی اینترنتی mosharekatha.ir خدمات مختلفی را به اولیا و دانش آموزان مدارس غیردولتی ارائه می کند.

  برای ورود مستقیم به سامانه مشارکت ها کلیک کنید.

  شهریه مدارس غیر انتفاعی توسط وزارت آموزش و پرورش در سامانه مشارکت ها به آدرس www.mosharekatha.ir با افزایش 35 درصدی برای مدیران مدارس ابلاغ شد. برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به شهریه مدارس غیرانتفاعی می توانید در کانال تلگرام مدارس هیوا عضو شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس را دنبال نمایید.

  به دلیل اهمیت سایت مشارکت ها برای والدین و دانش آموزان در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی آشنا کرده و نحوه پرداخت شهریه را برای شما بازگو کنیم. بنابراین، اگر دانش آموز مدارس غیردولتی هستید، حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

  سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir

  با توجه به افزایش روند غیر حضوری در جامعه ایران، بسیار طبیعی است که سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، سایتی را برای اطلاع رسانی و ارائه خدمات مختلف به مدارس غیر دولتی ارائه کند. سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی، سایتی در راستای ارائه خدمات غیر حضوری به مدارس می باشد. کلیه مدارس غیردولتی می توانند با ورود به این سامانه از خدمات مختلفی که این سامانه در اختیار آن ها قرار داده است، استفاده نمایند.

  لازم به ذکر است که بسیاری از خدمات مربوط به صدور مجوزها برای مدارس غیردولتی، در این سایت انجام می شود. همچنین، مدیران مدرسه می توانند با ورود به این سامانه شهریه های مدارس غیر دولتی را به صورت لیست وار در سامانه وارد نمایند.

  همچنین خانواده‌هایی که بیش از نرخ مصوب پرداخت کرده اند می‌توانند با ورود به سامانه شکایت خود را ثبت کرده ویا با تلفن ۴۳۱۷ تماس بگیرند و خانواده‌هایی که تا اول مهر وشروع سال تحصیلی قصد جابجایی مدرسه فرزنده خود را دارند می‌توانند ۹۵ درصد شهریه پرداختی را از موسسان مدرسه پس بگیرند.

  سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی به نشانی اینترنتی mosharekatha.ir برای ارائه خدمات مختلف در راستای پیاده سازی فرهنگ کمک های مردمی برای ساخت مدارس غیردولتی در سطح کشور روی کار آمده است. اگر چه که این سایت، خدمات مختلف دیگری را نیز برای اولیا و حتی مدارس غیردولتی ارائه می کند. اما هدف اصلی این سامانه ساماندهی به امور مردمی و کمک های خیرخواهانه مردم می باشد.

  بنابراین، کلیه افرادی که به نحوی با مدارس غیردولتی سر و کار دارند، به طور مثال معلم این مدارس هستند و یا جزو مدیران مدارس غیردولتی می باشند، می توانند با ورود به این سامانه از خدمات مختلف و غیر حضوری سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی استفاده نمایند.

  دقت داشته باشید که سایت مشارکت ها مدارس غیر دولتی امکان دسترسی به سایت های استانی مدارس غیردولتی را فراهم نموده است و افراد می توانند با ورود به سامانه های استانی، از خدمات الکترونیکی و غیر حضوری استان مورد نظر خودشان استفاده نمایند.

  برای ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی کلیک کنید.

  بیشتر بخوانید: سایت نظارت آموزش و پرورش

  نحوه ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir

  افرادی که به ثبت نام در مدارس غیردولتی پرداخته و قصد استفاده از خدمات مختلف سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی را دارند، باید ابتدا از نحوه ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی به نشانی الکترونیکی mosharekatha.ir آگاه باشند. به همین خاطر در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی آشنا کنیم.

  لازم به ذکر است که این سامانه خدمات مختلفی را به کلیه موسسان و کارکنان مدارس غیردولتی در سراسر کشور ارائه می کند که برای استفاده از این خدمات ابتدا باید به سایت اصلی مشارکت ها مدارس غیردولتی وارد شد.

  برای ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی ابتدا یکی از مرورگرهای گوشی تلفن همراه و یا لپ تاپ خود را باز کنید. برای استفاده بهتر است که از مرورگرهای فایرفاکس و یا گوگل کروم استفاده نمایید. سپس، در فیلد جستجوی گوگل عبارت «سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی» را تایپ کرده و سپس آن را جستجو نمایید.

  منبع : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید