;
  در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت

  1 بازدید

  سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 | وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

  نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 | وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

  به گزارش پایگاه خبری وب‌دا، مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه از آغاز ثبت درخواست انتقال توسط  دانشجویان شاهد و ایثارگر در سامانه نقل و انتقالات در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 خبر داد.

  دکتر سید امیر رضوی سطوتی گفت: متقاضیان می توانند از طریق سامانه نقل و انتقالات به آدرس http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

  وی زمان ثبت درخواست انتقال متقاضیان پذیرفته شده در نیمسال دوم 99-98 (جدیدالورود) را از پنجم لغایت یازدهم دی ماه پس از دریافت شماره دانشجویی عنوان کرد.

  وی ادامه داد: دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل و متقاضی انتقال می توانند از هجدهم لغایت بیست و سوم  دی ماه به سامانه مذکور مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

  به گفته سطوتی، از بیست و هشتم دی ماه لغایت یکم بهمن ماه سال جاری وضعیت آموزشی و تحصیلی متقاضیان ثبت نام شده و اظهارنظر دانشگاه مبداء در سامانه انتقال انجام می شود.

  گفتنی است بر اساس آیین نامه، گروه هدف شامل فرزند اناث شاهد، فرزند ذکور شاهد،همسر شاهد، جانبازان 50 درصد و بالاتر و آزادگان، فرزندان اناث جانبازان 50% و بالاتر و آزادگان، فرزندان ذکور جانبازان 50 درصد و بالاتر و آزادگان،همسر جانبازان 50 درصد و بالاتر و آزادگان،جانبازان 25 الی 49 درصد، همسر جانباز 25 الی 49 درصد، فرزند اناث جانباز 25 الی 49 درصد، فرزند ذکور جانباز 25 الی 49 درصد می باشند .

  منبع مطلب : behdasht.gov.ir

  مدیر محترم سایت behdasht.gov.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  راه اندازی سامانه الکترونیکی نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر | وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

  راه اندازی سامانه الکترونیکی نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر | وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

  به گزارش پایگاه خبری وب دا، دکتر محمدرضا صفدری اظهار کرد: با عنایت به  راه اندازی سامانه نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر (سهمیه 5 درصد شاهد)، متقاضیان می توانند از تاریخ دوازدهم الی بیست و دوم شهریور ماه سال جاری به آدرس   http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

  وی تصریح کرد: از تاریخ بیست و سوم لغایت بیست و هفتم شهریورماه وضعیت آموزشی و تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی توسط دانشگاه مبداء در سامانه بررسی می شود.

  دکتر صفدری با تأکید بر اینکه دانشجویان شاهد و ایثارگر جدیدالورود می توانند حداکثر تا تاریخ پنجم مهرماه نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه انتقال اقدام کنند، خاطرنشان کرد: جامعه هدف بر اساس آیین نامه " فرزندان اناث شاهد، فرزند ذکور شاهد، همسر شاهد، جانبازان 50درصد و بالاتر و آزادگان تعیین شده اند.

  وی فرزندان اناث جانبازان 50درصد و بالاتر و آزادگان ، فرزندان ذکور جانبازان 50درصد و بالاتر وآزادگان ،همسر جانبازان 50درصد و بالاتر و آزادگان ، جانبازان 25 الی 49درصد، همسر جانباز 25 الی 49درصد، فرزند اناث جانباز25 الی 49 درصد، فرزند ذکور جانباز 25 الی 49 درصد را از دیگر اعضای جامعه هدف نامید.

  وی خاطرنشان کرد: دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت پیگیری وضعیت درخواست انتقالی از طریق سامانه مذکور با استفاده از شماره دانشجویی و کد ملی اقدام کنند .

  منبع مطلب : behdasht.gov.ir

  مدیر محترم سایت behdasht.gov.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر - دانشگاه علوم پزشکی گلستان - امور ایثارگران و ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید