این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت ثبت نام کنکور ارشد 1401

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت ثبت نام کنکور ارشد 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  سایت ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

  در این مقالهه هیوا سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد sanjesh.org در سال تحصیلی ۱۴۰۱ بررسی شده و لینک ورود به سامانه سنجش و مراحل نام نویسی شرح داده شده است.

  سایت ثبت نام کارشناسی ارشد

  تمامی فرآیند ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ در سایت سازمان سنجش به صورت اینترنتی انجام می شود. متقاضیان پس از اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام می توانند به سایت ثبت نام ارشد که همان سامانه سنجش مراجعه کرده و اطلاعات خود را جهت نام نویسی در آزمون ارشد 1401 ثبت نمایند.

  برای مشاوره سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

  برای مشاوره سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

  همان طور که می دانید کلیه مراحل کنکور کارشناسی ارشد 1401 به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش از اطلاعیه ها و روند آزمون مطلع می شوند. یکی از فرآیند هایی که در مرحله اول مورد توجه بوده و متقاضیان می بایست در بازه زمانی مشخصی برای انجام آن اقدام نمایند ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ می باشد.

  برای ورود مستقیم به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد کلیک کنید

  سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد که خدمات و امکانات موجود در آن به دو صورت غیر حضوری ارائه می گردد.

  متقاضیان با مراجعه به سامانه سازمان سنجش و تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می توانند در آزمون ارشد 1401 شرکت کنند. مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد معمولا محدود بوده و داوطلبان می بایست با اطلاع از سایت ثبت نام در اسرع وقت به تکمیل مدارک خود پرداخته و ثبت نام نمایند. به همین دلیل برای آشنایی بیشتر داوطلبان قصد داریم در ادامه به معرفی سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱​ بپردازیم.

  سایت ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

  بعد از انتشار جدول زمان بندی سازمان سنجش، متقاضیان باید در بازه زمانی تعیین شده به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد 1401 که همان سایت سنجش به آدرس sanjesh.org می باشد مراجعه نموده و پس از مطالعه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

  با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری، علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد نیز با مراجعه به همین سایت که به نوعی سایت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز محسوب می شود برای درج اطلاعات ثبت نامی و رشته امتحانی خود اقدام می نمایند.

  مهلت مجدد ثبت نام ارشد 1401 از 20 تا 30 بهمن ماه می باشد.

  برای ثبت نام کلیک کنید

  داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 1401 برای دریافت جزئیات بیشتر می توانند به مطالعه مقاله زیر پرداخته و از ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ مطلع شوند. همچنین تمامی اخبار و اطلاعیه های مربوط به ثبت نام کارشناسی ارشد از طریق کانال تلگرامی و اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا به اطلاع داوطلبان می رسد.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 بر اساس مراحل از پیش تعیین شده ای صورت می گیرد که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد نیز به آن اشاره شده است. متقاضیان ثبت نام با مطالعه دقیق این دفترچه باید از فرآیند و جزئیات ثبت نام در سامانه سازمان سنجش مطلع شده و با توجه به شرایط موجود اقدامات لازم را انجام دهند.

  ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

  وارد بخش کارشناسی ارشد شوید.

  بر روی گزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 کلیک کنید .

  پس از پرداخت هزینه ثبت نام، وارد صفحه ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ شوید.

  اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کرده و گزینه تایید نهایی را بزنید.

  کد پیگیری خود را دریافت و برای سایر اقدامات آتی نزد خود نگه دارید.

  به محض آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 لینک ثبت نام در این جدول فعال خواهد شد.

  داوطلبانی که در آزمون ارشد شرکت می کنند طی مراحل ثبت نام می بایست هزینه ای برای ادامه روند نام نویسی خود پرداخت کنند که می توانند اطلاعات بیشتر آن را در مقاله زیر مشاهده کنند.

  بیشتر بخوانید: هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاوره سایت ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

  همانطور که گفته شد ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱​ دارای قوانین و نکاتی است که همه آن ها در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد قید شده است. برای دانلود این دفترچه می بایست به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و با دریافت دفترچه به مطالعه آن بپردازید.

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 در موعد مقرر که مجددا برای اطلاع از آن باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمود اعلام می شود. این زمان برای متقاضیان دانشگاه های سراسری اعم از شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان و همچنین دانشگاه آزاد مشترک بوده و در همان سامانه سازمان سنجش و بخش کارشناسی ارشد انجام می شود.

  داوطلبان برای مشاهده راهنمای تصویری ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ می توانند به مقاله زیر مراجعه کرده و مطالعه مراحلی که همراه با تصویر به نمایش درآمده است از صحت ثبت نام خود اطمینان حاصل نمایند.

  منبع : www.heyvagroup.com

  sanjesh.org

  سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 لینک مستقیم ورود به سامانه آزمون ارشد نحوه ثبت نام ثبت نام ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش sanjesh.org

  سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 | sanjesh.org

  ایران مشاوره ۲ نظرها

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص کارشناسی ارشد از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  دانشجویانی که فارغ التحصیل هر یک از رشته های مقطع کارشناسی می باشند در صورت تمایل به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد، باید در آزمون ورودی آن شرکت نمایند. البته برخی از دانشگاه ها در مقطع ارشد به صورت بدون کنکور و با شرایط خاص نیز دانشجو جذب می کنند. در حالت کلی ثبت نام کارشناسی ارشد یک فرآیند اینترنتی بوده و از آن جایی که مجری برگزاری کنکور ارشد، سازمان سنجش می باشد، تمامی مراحل آن از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد تا دریافت کارنامه این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد. بنابراین لازم است داوطلبان با نحوه ورود و خدمات این سامانه آشنا باشند تا بتوانند به انجام امور خود بپردازند.

  لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  علاقه مندان جهت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد می بایست از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

  معرفی سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402

  با توجه به آن چه گفته شد، داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد را دارند، می بایست به طور کامل با سامانه ثبت نام و خدمات بخش های مختلف آن آشنا باشند. در تصویر زیر، نمایی از سایت سازمان سنجش را مشاهده می کنید که متقاضیان می توانند با توجه به نیاز خود از امکانات هر قسمت استفاده نمایند.

  شماره 1: پس از ورود به درگاه اطلاع رسانی این سازمان، در صورتی که قصد دارید جهت شرکت در آزمون ورودی این مقطع اقدام نمایید، دو مسیر پیش روی شما وجود دارد. در روش اول می توانید از منوی سمت راست وارد بخش نارنجی رنگ “کارشناسی ارشد” شده و این فرآیند را به انجام برسانید.شماره 2: همچنین داوطلبان امکان دارند به طور مستقیم از همین صفحه به دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد پرداخته و سپس با کلیک بر روی لینک “ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402″، نام نویسی خود را به انجام برسانند.شماره 3: متقاضیانی که قصد دارند با سازمان سنجش ارتباط برقرار نموده و درخواست خود را مطرح کنند، می توانند به بخش “سیستم پاسخگویی” مراجعه نموده و تقاضای خود را به صورت اینترنتی با این سازمان در میان بگذارند. توجه داشته باشید که تنها راه ارتباطی داوطلبان با سازمان سنجش، همین بوده و از مراجعه حضوری به سازمان مذکور خودداری نمایید.

  لازم به ذکر است تمامی امور مربوط به این آزمون از ثبت نام تا اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1402 از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود.

  نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 در سایت سنجش

  در این بخش، راهنمای ثبت نام کنکور ارشد به روش اول را ارائه نموده ایم. بعد از ورود به سایت مذکور به نشانی sanjesh.org و کلیک روی گزینه “کارشناسی ارشد”، سایر مراحل را طبق دستورالعمل زیر طی کنید.

  کلیک روی لینک فعال “ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402”

  انتخاب گزینه “خرید سریال ثبت نام” به منظور پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت شماره سریال 12 رقمی

  کلیک روی عبارت “خرید سریال ثبت نام” (اگر به شرکت در آزمون رشته های دانشگاه های پیام نور یا غیرانتغاعی تمایل دارید، می بایست هزینه مرتبط با آن را نیز پرداخت نمایید.)

  فعال نمودن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری را یادداشت نموده ام” پس از بررسی صحت اطلاعات نمایش داده شده و سپس کلیک روی گزینه “ادامه روند پرداخت”

  وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب و بخش های مشخص شده و سپس فشردن کلید “پرداخت”

  بازگشت مجدد به صفحه اصلی ثبت نام و کلیک روی عبارت “ثبت نام جدید”

  درج شماره سریال خریداری شده و پاسخ عبارت مندرج در صفحه  در کادرهای مربوطه و انتخاب گزینه “ورود به سیستم”

  چند نکته

  داوطلبانی که قبلا ثبت نام خود را انجام داده اند و قصد ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد را دارند می توانند از لینک “ورود به سیستم” استفاده کنند ولی سایر داوطلبان باید بر روی “ثبت نام جدید” کلیک نمایند تا صفحه مورد نظر برایشان گشوده شود. پس از وارد کردن شماره سریال خریداری شده، فرم ثبت نام در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت که لازم است به درج اطلاعات مورد نیاز در آن بپردازند.

  در کلیه مراحل ثبت نام از فشار دادن بر روی کلمه Back مرورگر خودداری نمایید زیرا موجب اختلال در فرآیند نام نویسی می شود که در این صورت می بایست مجددا مراحل را تکرار کنید.

  نهایی شدن نام نویسی آزمون کارشناسی ارشد، منوط به دریافت شماره پرونده 7 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی می باشد و ثبت نام داوطلبی که این دو کد را دریافت نکرده باشد ناقص می باشد.

  پس از اتمام مراحل ثبت نام، از فرم خود پرینت تهیه نموده و تا پایان فرآیند برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و پذیرش در دانشگاه، نزد خود حفظ کنید.

  سوالات متداول

  1- جهت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد از طریق کدام سایت باید اقدام نمود؟

  داوطلبان می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام کنند.

  2- متقاضیان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد باید هزینه ثبت نام را در کدام سامانه پرداخت نمایند؟

  واریز هزینه ثبت نام آزمون ارشد صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر می باشد.

  3- متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد جهت انجام نام نویسی باید از چه طریقی اقدام کنند؟

  ثبت نام برای پذیرش بدون کنکور این مقطع نیز همانند پذیرش با آزمون آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

  برای عضویت در اینستاگرام (کارشناسی ارشد) کلیک کنید

  منبع : iranmoshavere.com

  ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ sanjesh.org گذاشته و در خصوص ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ سایت سنجش توضیح داده شده است.

  ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  برای مشاوره ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

  برای مشاوره ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

  برای ورود مستقیم به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به نشانی sanjesh.org ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سایت ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  شرایط ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  نحوه ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ سایت سنجش

  نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور ارشد در سایت سنجش

  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  سوالات متداول

  داوطلبانی که در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده اند و در حال حاضر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند، می بایست که در زمان ثبت نام آزمون ارشد به سایت ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ مراجعه نمایند و مراحل مربوط به ثبت نام خود را از طریق سامانه sanjesh.org انجام دهند.

  داوطلبان به منظور انجام فرآیند ثبت نام به صورت صحیح، لازم است که ابتدا در رابطه با سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اطلاعات کافی داشته باشند و سپس با در نظر گرفتن شرایط ثبت نام آزمون، در این کنکور ثبت نام نمایند. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با جزئیات سایت سنجش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402، زمان، شرایط و نحوه ثبت نام در این آزمون آشنا کنیم.

  معرفی سایت ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  آن دسته از افرادی که متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ هستند، می بایست که در زمان ثبت نام کنکور به سایت سنجش مراجعه کنند و مراحل ثبت نام خود را از طریق این سایت انجام دهند. مجری برگزاری آزمون ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد در سراسر کشور سازمان سنجش و آموزش کشور است و بدیهی است که برای ثبت نام در کنکور نیز لازم است که افراد مراحل ثبت نام خود را از طریق سایت sanjesh.org انجام دهند.

  سامانه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، فقط برای ثبت نام کنکور مورد استفاده قرار نمی گیرد. از طریق این سامانه می توان مراحل مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد، ویرایش اطلاعات ثبت نامی قبل از دریافت کارت ورود به جلسه، مشاهده نتایج نهایی و نتایج اولیه و ... را انجام داد.

  لذا لازم است که داوطلبان متقاضی ثبت نام در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند و مراحل ثبت نام خود و ارسال فرم ثبت نام خود را از طریق سایت sanjesh.org انجام دهند.

  بیشتر بخوانید : سایت سازمان سنجش

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 1402 را دارند، می بایست که حتما در زمانی که سایت سنجش جهت ثبت نام مشخص می کند مراجعه کنند و مراحل مربوط به ثبت نام خود را از طریق این سایت انجام دهند.

  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته در اواسط آذرماه انجام شد و در اوایل بهمن نیز برای مدتی کوتاه تمدید شد و متقاضیان توانستند در این زمان با ورود به سایت sanjesh.org فرم ثبت نام خود را تکمیل کرده و خود را برای حضور در جلسه آزمون آماده کنند. از آنجایی که هنوز زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ مشخص نشده است، شرکت کنندگان می توانند در کانال تلگرامی سامانه ها عضو شوند و هرچه سریع تر از اخبار کارشناسی ارشد مطلع گردند.

  در حال حاضر، هنوز زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ۱۴۰۲ مشخص نشده است که به محض انتشار اخبار آن، در این بخش نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

  بدیهی است که سازمان سنجش و آموزش کشور زمانی را تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در نظر خواهد گرفت که جاماندگان از ثبت نام می توانند مراحل ثبت نام در کنکور ارشد را در آن زمان انجام دهند.

  بیشتر بخوانید : سایت دانشگاه آزاد

  شرایط ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  داوطلبانی مجاز به ثبت نام در کنکور ارشد ۱۴۰۲ هستند که تمامی شرایط تعیین شده از سوی سازمان سنجش را دارا باشند. شرایط ثبت نام آزمون ارشد در زمان انتشار دفترچه های راهنمای ثبت نام آزمون ارشد 1402 درج می شوند. از جمله شرایطی که داوطلبان می بایست برای ثبت نام در این کنکور داشته باشند، شامل موارد زیر هستند.

  دارا بودن مدرک کارشناسی، مدرک فوق لیسانس و دکتری در صورت فارغ التحصیلی

  در صورت اشتغال به تحصیل، در حال تحصیل بودن در ترم آخر مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری به طوری که دانشجویان حداکثر تا پایان 31 شهریور ماه سال 1402 فارغ التحصیل شوند.

  پذیرفته شدگان نهایی دوره های روزانه در سال 1401 مجاز به ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ نمی باشند.

  دانشجویان سال آخر و یا فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که معدل آن ها از 12 کمتر می باشد، مجاز به ثبت نام در کنکور نمی باشند.

  بیشتر بخوانید : سایت آجا

  برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

  نحوه ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ سایت سنجش

  داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سایت سازمان سنجش را دارند، می بایست که در زمان ثبت نام وارد سایت sanjesh.org شده و بعد از خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ کنند. نحوه ثبت نام در کنکور ارشد 1402 در سایت سازمان سنجش به شرح زیر می باشد.

  منبع : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 27 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید