این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سوالات آیین نامه اصلی تضمین قبولی سایت testdriving.ir

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  سوالات آیین نامه اصلی تضمین قبولی سایت testdriving.ir را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  🥇دقیقا عین سوالات آیین نامه اصلی 99【100% قبولی + دانلود فوری】رانندگی

  🥇دقیقا عین سوالات آیین نامه اصلی 99【100% قبولی + دانلود فوری】رانندگی

  سوالات آیین نامه اصلی ۹۹

  👮 دانلود رایگان سوالات اصلی : { اگر کامل سوالات آیین نامه ما را بخوانید به شما تضمین میدیم که در همان آزمون اول قبول شوید }

  آیا میدانید سوالات آیین نامه اصلی امسال تغییر کرده است؟؟؟

  قبولی ۱۰۰ در ۱۰۰ با مطالعه یک ساعت (حتی نیاز به خواندن کتاب نیست)

  به وب سایت تست درایوینگ ✅بهترین آموزشگاه رانندگی اینترنتی کشور ✅ خوش آمدید

  قبولی در آزمون آیین نامه اصلی نیاز به برنامه ریزی و مطالعه و تمرین دارد. بهتر است نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را پیش از آزمون آیین نامه رانندگی مرور کرد و تمامی نکات آزمون‎‌های قبلی را شناخت. مطمئناً سوالات آیین نامه اصلی ۹۹ اشتراکات زیادی با آزمون‌های پیشین دارد. با ما همراه باشید تا از طریق ازمون ایین نامه اصلی آنلاین تسلط کافی را به سوالات آیین نامه اصلی با جواب پیدا کنید.

  👮 در تست آیین نامه اصلی ما شرکت کنید تا قبولی شما تضمین شود

  به شما تضمین می‌دهیم که ۱۰۰ درصد قبولی در آزمون آیین نامه اصلی دستاوردی است که سال‌هاست فعالان این حوزه به متقاضیان آزمون آیین نامه هدیه دادند. تیم تخصصی ما عین سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی را در اختیار شما می‌گذارد که با مرور آنها امکان ندارد قبولی را تجربه نکنید.

  مهم‌ نیست چه سنی دارید و یا سطح سواد شما چگونه است. تمامی سنین و تمامی افراد، حتی کسانی که ترس از امتحان دارند یا سال‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکردند.

  چند مورد از تصاویر عین نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی 【جدید جدید جدید】

  دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf :

  دوستان توجه داشته باشید ما هم از سوالات عکس گرفتیم و هم برای خوانایی بهتر تایپ کردیم بعد از خرید محصول لینک دانلود هر دو فایل به شما نمایش داده می شود.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی برای هنرجویانی که زمان کمی در اختیار دارند

  در صورتی که فرصت کافی برای مطالعه آیین نامه ندارید و وقت کمی تا آزمون باقی مانده تنها شانس قبولی شما در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی است. این سوالات بهترین راه برای افزایش تسلط در زمان کوتاه است و شما را از خواندن خط به خط آیین نامه بی نیاز می‎‌کند.

  👮 با سوالات آیین نامه اصلی سال ۹۹ به روز باشید

  با وجود آنکه سوالات آیین نامه معمولا از بانک سوالات مشترکی بدست می‌آید اما سال به سال شاهد تغییراتی در آزمون‌ها هستیم که تا حدودی رویکرد سوالات را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر به دنبال بهترین مجموعه سوال هستید حتما در نظر داشته باشید که سوالات آیین نامه اصلی سال ۹۹ را تهیه کنید. سوالات جدیدتر درصد موفقیت شما را بالا خواهد برد.

  👮 با سوالات فنی ایین نامه اصلی انلاین تنها یک کلیک فاصله دارید

  بسیاری از هنرجویان نیاز دارند که به صورت جداگانه سوالات فنی را در اختیار داشته باشند زیرا بر سایر موارد آزمون تسلط نسبی دارند و به ترتیب می‌توانند تنها با بررسی بخش فنی بر تمام بخش‌ها تسلط پیدا کنند. به جای آنکه در کتابفروشی‌ها و موسسات به دنبال جزوه بخش فنی باشید ما سوالات فنی آیین نامه اصلی آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهیم. تنها با یک کلیک به هر آنچه لازم دارید دسترسی پیدا خواهید کرد.

  👮 شیوه مطالعه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹ با جواب

  پس از دانلود سوالات آیین نامه باید روش صحیح مطالعه را بیاموزید. ابتدا باید تسلط کلی به آیین نامه داشته باشید و پیش از شروع آزمون‌ها نگاهی هر چند گذرا بر نکات آیین نامه بیندازید. بخش‌های مربوط به حق تقدم نیاز به مطالعه زیاد ندارد اما حتما باید منطق آن را دریافت. تنها کافیست یک نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پیچید‎تر را بررسی کنید و دقیقا متوجه قوانین حق تقدم شوید به این ترتیب تمام سوالات این دست را پاسخ خواهید داد. توجه داشته باشید که نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب را دانلود کنید تا نتیجه آزمون‌ها برایتان مشخص باشد.

  دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

  نمونه سوالات آیین نامه

  سوالات آیین نامه اصلی رایگان

  سوالات آیین نامه اصلی

  چند مورد از نمونه سوالات آیین نامه اصلی جدید سال ۹۹

  مشاهده ازمون ایین نامه اصلی

  👮 تاثیر حل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی بر کاهش استرس

  در صورتی که از آن دسته از افراد هستید که از امتحان هراس دارید و به شدت دچار استرس می‌شوید آزمون‌‍‌های آزمایشی آیین نامه به شما کمک خواهد کرد. افراد بسیاری وجود دارند که با وجود آگاهی‌های بالا و خواندن ویادگیری مطالب آیین نامه باز هم در مواجه با امتحان استرس می‌گیرند و توانایی پاسخ‌گویی به سوالات را از دست می‌دهند اینجاست که سوالات آیین نامه اصلی و آزمون‌های آزمایشی ما به کمک خواهد آمد.

  در چند نوبت خود را در شرایط آزمون قرار دهید و به نمونه سوالات آیین نامه اصلی جواب دهید. مقایسه‌ی پاسخ‌های شما با جواب سوالات آزمون آیین نامه رانندگی به شما اعتماد به نفس کافی می‌دهد و مطمئن باشید در آزمون‌های سوم به بعد استرس را فراموش خواهید کرد.

  کارتکس گواهینامه ۹۹

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی رایگان

  ما بخش زیادی از سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما می‎‌گذاریم. به ترتیب می‎توانید بدون پرداخت حتی یک ریال به بخشی از سوالات دسترسی داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی رایگان از کیفیت بالایی برخوردار است و توسط مربیان و افسران با تجربه بارها بازنگری و تصحیح شده است.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی افسری

  این آزمون توسط افسر گرفته می‌شود. به دلیل فشردگی کار قطعا در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی افسری کمک زیادی به شما خواهد کرد.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی با جواب pdf

  هنرجویان می‌توانند با هر دستگاهی که در اختیار دارند و هر جایی که هستند فایل سوالات را دانلود و مطالعه کنند. اگر زمان کمی در اختیار دارید می‎توانید روی زمان‌های بدون استفاده در مترو و اتوبوس و بین دو کلاس و انتظار در مطب پزشک و … استفاده کنید. بنابراین سوالات آیین نامه اصلی با جواب pdf را دانلود و هرکجا که باشید بتوانید از فایل سوالات استفاده کنید.

  سوالات آیین نامه اصلی 98

  توجه : نمونه سوالات آزمون های پایه سوم – دوم – اول و موتور سیکلت همه مشابه هم می باشند منتهی آزمون شهری متفاوتی دارند.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی پایه سوم

  هنرجویانی که برای گواهینامه پایه سوم اقدام می‌کنند در گام اول باید آزمون اصلی را پشت سر بگذارند و سپس وارد پرسه آموزش رانندگی به صورت عملی شوند اما پیش از آنکه آزمون عملی بدهند نوبت به آزمون اصلی می‌رسد که باید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذراند تا بتوانند در آزمون عملی شرکت کنند. اینجاست که در اختیار داشتن سوالات ایین نامه اصلی پایه سوم بسیار مهم است.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی پایه دوم

  متقاضیان گواهی‌نامه پایه دوم افرادی هستند که مدتی سابقه رانندگی دارند و آشنایی کافی با آیین نامه و مسائل فنی ماشین دارند. اغلب برای استفاده از وسایل نقلیه سنگین‎‌تر به دنبال اخذ گواهی‌نامه میروند زمان کمی نیز برای آمادگی در آزمون خواهند داشت. به همین دلیل نیاز به داشتن سوالات آیین نامه اصلی پایه دوم را بیش‌تر حس می‌کنند. دو یا سه آزمون اول تسلط کافی بر سوالات را پیدا می‌کنند و آزمون‎های بعدی را به راحتی پاسخ می‌دهند. یک راننده با داشتن سوالات ایین نامه اصلی پایه دوم می‌تواند چشم بسته به سوالات پاسخ دهد.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی پایه یکم برای حرفه‌ای‌ها

  افرادی که به دنبال گواهی‌نامه پایه یک هستند، رانندگان حرفه‌ای خواند بود که پیش‌تر سابقه نسبتا طولانی در رانندگی داشتند و در این مرحله به دنبال آن هستند که رانندگی با ماشین سنگین را به عنوان شغل انتخاب کنند. اخذ گواهی‌نامه پایه یکم کار ساده‌ای نیست. باید حداکثر تسلط عملی و نظری در شما وجود داشته باشد. تمام سوالات آیین نامه اصلی پایه یکم به صورت یکجا در اختیار شما قرار می‎گیرد و شما بهتر است تمام این سوالات را بررسی کنید و پایان هر آزمون نکات را یادداشت کنید. در صورتی که مجموعه مناسبی در اختیار داشته باشید و مطالعه کافی بر نمونه سوالات آیین نامه رانندگی انجام دهید قطعا موفق خواهید بود.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی تابلوها

  بخش بزرگی از سوالات آیین نامه به سوالات تابلوها بازمی‌گردد. روش مطالعه سوالات آیین نامه اصلی تابلوها با سایر بخش‌ها تفاوت دارد. نشستن و حفظ کردن تابلو کمک چندانی نمی‎کند در عین حال که سوالات را با هم قاطی می‎کنید و فراموش خواهید کرد. شما باید منطق هندسی و رنگ‌ها و نشانه‌های کلی را بشناسید، سپس به دنبال استثناها بروید. در آخر تمامی سوالات آیین نامه اصلی تابلوها را مطالعه کنید، این کار واجب است زیرا شیوه طرح سوال از بخش تابلوها به نحوی است که شما را دچار تردید خواهد کرد. و معمولا دو گزینه به نظرتان درست می‌آید. با جواب دادن به سوالات اختصاصی این بخش امکان خطا کاهش می‌یابد.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی تستی است

  همانطور که می‌دانید برای آزمون اصلی باید به ۳۰ سوال در مدت ۲۰ دقیقه به صورت تستی پاسخ دهید. غلط‌های شما باید کمتر از ۴ باشد تا قبول شوید. سوالات آیین نامه اصلی تستی است. باید بتوانید با تمرین و تکرار در زمان مشخص به سوالات تستی جواب دهید و شیوه درس خواندن خود را به نحوی تنظیم کنید برای پاسخ به سوالات تستی مناسب باشد.

  👮 نمونه سوالات ایین نامه اصلی تست آنلاین

  اگر به دنبال آزمون‎های آنلاین هستید ما به شما امکان شرکت در آزمون‎های آنلاین را خواهیم داد. نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی تست آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت. خودتان را محک بزنید و به نقاط ضعف و قدرت خود پی ببرید بدون آنکه نیاز به جزوه و کتاب و کاغذ و قلم باشد. با تلفن همراه و کامپیوتر شخصی خود به راحتی می‎توانید از آزمون‏‌های آنلاین استفاده کنید.

  👮 سخت ترین سوالات آیین نامه اصلی مربوط به کدام بخش است؟

  پاسخ به این سوال بسته به شیوه یادگیری هنرجویان دارد. برخی از هنرجویان با مباحث تحلیلی به مشکل می‌خورند و برخی از هنرجویان با مباحث حفظی. سوال سخت برای هر کدام متفاوت است اما معمولا سوالاتی که بیش‌ترین درصد خطا را دارد از هر دو طیف به صورت یکجا جمع‌آوری شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد تا شما بتوانید به راحتی از پس این سوالات نیز برآیید.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی جدید

  در سال‌های اخیر تغییراتی در شیوه طرح سوالات داده شده است. به همین دلیل مجموعه‌ای که در اختیار شما گذاشته‌ایم آخرین ویرایش سوالات است و می‌توانید با خیال راحت به آن اطمینان کنید. سوالات آیین نامه اصلی جدید برای آزمون‌های اخیر برگزار شده در سال ۹۹ به صورت مجوعه‌ای جامع در اختیار شماست.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی کتاب جدید

  سوالات آیین نامه اصلی منطبق با کتاب جدیدی است که در اختیار هنرجویان قرار گرفته، مربیان و افسران با تجربه که طی سال‌ها آموزش در زمینه رانندگی تسلط کافی بر آزمون‎ها دارند مجموعه سوالات را ویرایش کردند و سوالاتی که در آزمون‎های اخیر اضافه شده است را به صورت مجموعه‌ای جامع در اختیار شما قرار داده‌اند تا از سردرگمی و تلف شدن وقت شما جلوگیری شود.

  👮 با سوالات آیین نامه اصلی گواهینامه در دست شماست

  داشتن سوالات آیین نامه اصلی گذر از یکی از مراحل اخذ گواهی‌نامه را برای شما آسان کرده تا بتوانید بر تمرکز خود را بر آموزش عملی قرار دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به گواهی‎نامه برسید.

  👮 آزمون آیین نامه رانندگی اصلی آنلاین چه مزیت‌هایی دارد؟

  اگر قرار باشد به آموزشگاه مراجعه کنید و در کلاس‌های آیین نامه شرکت کنید احتمال زیاد مدت زمان طولانی را برای رفت و آمد و شرکت در کلاس صرف خواهید کرد.

  در کنار زمان هدر رفته پول بسیار زیادی است که خرج می‌کنید در حالی که شرایط آزمون آیین نامه اصلی آنلاین این امکان را برای شما فراهم آورده تا هر ساعت شبانه روز در هر نقطه‌ای که باشید تنها با دسترسی به اینترنت در فضای کاملا آرام و بی حاشیه آزمون آیین نامه اصلی که به صورت نمونه در اختیار شما قرار می‌گیرد را مرور کنید سپس با آرامش پاسخ‌ها را چک کنید.

  👮 سوالات امتحان آیین نامه سال ۹۹

  قطعا چنین آرامش و تمرکزی که در خانه دارید را سر کلاس نخواهید داشت. بعلاوه هر کسی نیاز دارد بخش متفاوتی از سوالات آیین نامه اصلی را تمرین کند و در آن بخش خاص اشکال دارد. با استفاده از شرایط آزمون آنلاین می‌تواند هر چند بار که بخواهد سوالات مشکل دارد را مرور کند تا تسلط کامل ایجاد شود. علاوه بر آن فضای بی‌کرانی در اختیار شما می‌گذارد تا تعداد سوالات زیادی را بررسی کنید.

  به جای آنکه یک کتاب پر حجم و کلی جزوه زیر بغل بزنید و سعی کنید آنها را مطالعه کنید هر سوال واضح پیش چشم شما نقش می‌بندد و می‌توانید به راحتی به سوال بعدی یا قبلی بروید و تمرکز بالایی نیز خواهید داشت. بنابراین کیفیت استفاده از خدمات آنلاین برای شرکت در آزمون آیین نامه اصلی بالاتر است.

  استفاده از آن مقرون به صرفه‌ خواهد بود، وسعت نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ای که در اختیارتان گذاشته می‌شود بیش‌تر است و در آزمون‌های آزمایشی متعددی شرکت خواهید کرد.

  👮 سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

  سوالاتی که در اختیار شما می‌گذاریم بر اساس متد‌های آموزشی طبقه بندی شده است. از آزمون اول که شروع به پاسخگویی میکنید به مرور تسلط شما افزایش می‎یابد. باید پس از هر آزمون ایرادات خود را بررسی و اصلاح کنید. حتما سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب را تهیه کنید.

  زیرا در صورتی که پاسخنامه در اختیار نداشته باشید و یک یا دو سوال را شک کنید مدت زیادی زمان تلف پیدا کردن پاسخ خواهد شد و از طرف دیگر نمی‌توانید اشتباهاتی که خودتان متوجه آن نیستید را بیابید و تا روز آزمون هم سوالات اینچنینی را به اشتباه پاسخ می‎دهید. پاسخنامه معتبر اهمیت زیادی در موفقیت شما خواهد داشت.

  👮 سوالات آیین نامه رانندگی ۹۹

  یکی از ارکان مهم نمونه سوالات آیین نامه رانندگی به روز بودن سوالات است. بسیاری از هنرجویان پس از پایان آزمون گلایه می‌کنند که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی که پیش‌تر حل کرده بودند با سبک سوالاتی که روز آزمون طرح شده بود تفاوت دارد.

  البته ذکر این نکته ضروری است که در هر صورت نکات آیین نامه تغییرات زیادی ندارد اما شیوه طرح سوال ممکن است در طی سال‌ها تفاوت کند و سبک سوالات متفاوتی طرح شود. بنابراین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی جدید به شما کمک می‌کند تا با سبک جدید سوالات آشنا شوید که سر آزمون به مشکل بر نخورید.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رایگان

  نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رایگان در اختیار شما قرار گرفته تا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بتوانید خود را محک بزنید. کیفیت و سبک سوالات در این آزمون‌ها مشخص است. شما با پاسخگویی به سوالات می‌توانید تشخیص دهید که برای موفقیت صد در صدی در آزمون نیاز به سوالات بیش‌تری دارید یا خیر .

  👮سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی

  سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی از مباحث مربوط به قوانین جاده و خیابان، قوانین مربوط به خودرو و عابرین پیاده، اولویت سنجی در مواقع خطر و ایمنی اتومبیل، شناسایی تابلوهای راهنمایی و رانندگی همچنین شناخت قوانین حق تقدم و در آزمون اصلی بخش فنی را شامل می‎‌شود. آزمون به صورت تستی برگزار می‎شود.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه تضمینی قبولی در کوتاهترین زمان

  به شما اطمینان می‌دهیم بر اساس سال‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات برای اخذ گواهی‌نامه شما هر شرایط سنی که داشته باشید و هر میزان سواد و هر محدوده زمانی که در اختیار داشته باشید برایتان راه‎‌حل اختصاصی داریم. قبولی در آزمون در صورت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه رانندگی معتبر قطعی است.

  👮 سوالات آیین نامه تست آنلاین

  این روزها فضای اینترنت بهترین جا برای آموزش و یادگیری است. مطمئنا در سال‌های آینده نقش اینترنت در میزان یادگیری افراد بیش امروز تعیین کننده است. ما سعی داریم بهترین خدمات آموزش آیین نامه را در اختیار شما بگذاریم. سوالات آیین نامه تست آنلاین در وب سایت موجود است. می‌توانید در آزمون‌ها شرکت کنید و توانایی خود را محک بزنید.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه جدید

  بانک سوالات آیین نامه تغییرات بنیادین در طی سال‌ها نخواهد کرد اما باید توجه داشته باشید که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی جدید در سبک طرح سوالات ممکن است تفاوتی‌هایی داشته باشد و در صورتی که هنرجویان پیش از آزمون با نمونه سوالات آیین نامه جدید آشنا نشده باشند ممکن است در مواجه با سوالات جدید دچار استرس شوند یا زمان را از دست بدهند تا به سوالات جدید عادت کنند که باعث کاهش راندمان آنها خواهد شد. سعی کنید نمونه سوالات آیین نامه جدید را تهیه کنید.

  👮 سوالات فنی آیین نامه اصلی

  سوالات فنی مربوط به بخش‌های مختلف اتومبیل است. شما در حدی که لازم دارید باید بدانید که علائم خرابی هر قطعه چیست، زمان چکاپ برای هر قسمت کدام است. در صورت مواجه با هر علامتی در ماشین باید چه واکنشی نشان دهید. برای آزمون در اختیار داشتن نمونه سوالات فنی آیین نامه کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه رانندگی شهری

  نمونه سوالات آیین نامه مربوط به قوانین و مقرراتی است که باید هر راننده پیش از آنکه به صورت قانونی شروع به رانندگی کند بشناسد و به آن عمل کند. این قوانین در اغلب موارد می‌تواند جلوی حوادث را بگیرید و ترافیک را روان کند. برای قبولی در آزمون تئوری در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی شهری را در اختیار داشته باشید احتمال قبولی شما بسیار بالا خواهد رفت.

  👮 بسته طلایی سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

  هنرجویانی که به ما اعتماد می‌کنند مطمئن باشند که ساده‌ترین و سریع‌ترین راه اخذ گواهی‌نامه را پیش پایشان خواهند دید. ما سال‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات مربوط آموزش رانندگی را در کنار تکنولوژی و شیوه‌های جدید آموزشی قرار دادید و مجموعه جامعی را با عنوان بسته طلایی سوالات آیین نامه تهیه کردیم. با داشتن این مجموعه نگرانی بابت قبولی در آزمون آیین نامه نخواهید داشت.

  👮 عکس سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

  آزمون آیین نامه به صورت چهار گزینه‌ای است. عکس سوالات آیین نامه اصلی برای چند آزمون به صورت نمونه در اختیار شما قرار گرفته تا با شیوه طرح سوالات آشنا شوید. با مشاهده این عکس‌ها خواهید دید که سوالات پیچیدگی خاصی ندارد اما در صورتی که پیش از آزمون هیچ نمونه سوالی را مطالعه نکرده باشید احتمال دارد که در زمان آزمون به مشکل بر بخورید.

  👮 سوالات آیین نامه فرهنگ رانندگی

  بخشی از قوانین نانوشته رانندگی را با عنوان فرهنگ رانندگی همه ما می‌شناسیم. رفتار و عملکرد یک راننده در سطح شهر نشان دهنده فرهنگ هر فرد است و نشان می‌دهد تا چه اندازه مسئولیت خود را به عنوان شهروند می‌داند اساسا آیا او را می‌توان شهروند قلمداد کرد یا خیر. سوالات آیین نامه فرهنگ رانندگی در خصوص مفاهیمی است که علاوه بر ایجاد نظم در سطح شهر، آرامش را در رانندگی به رانندگان بازمی‎گرداند. این بخش سوالات شاید راحت باشد اما بسیار مهم است. سعی کنید پیش از آزمون با این نمونه سوالات آشنا شوید.

  👮 سوالات ایین نامه کتبی رانندگی

  سوالات آیین نامه کتبی رانندگی به صورت پرسش‌های چهارگزینه‌ای طرح شده و در مدت ۳۰ دقیقه به شما اجازه پاسخگویی داده می‌شود. این سوالات از بخش‌های مختلف آیین نامه طرح می‌شود و در صورتی که آزمون اصلی شرکت کنید بخش فنی سوالات نیز اضافه خواهد شد. شما باید بر سوالات آیین نامه کتبی رانندگی تسلط داشته باشید تا بتوانید در آزمون‌های تئوری قبول شوید اجازه شرکت در آزمون عملی پیدا کنید.

  👮 با نمونه سوالات آیین نامه گواهینامه در دست شماست

  شما سه آزمون در پیش دارید که دو تا از آزمون‌ها مربوط به آیین نامه است که به صورت کتبی برگزار می‎شود. به شما اطمینان می‌دهیم در صورتی که به ما اعتماد کنید و نمونه سوالات آیین نامه‌ ای که در اختیارتان می‌گذاریم با شیوه درست مطالعه کنید به طور قطع این دو آزمون را به راحتی پشت سر می‌گذارید و راه برای اخذ گواهی‌نامه هموار می‎شود.

  👮 شیوه مطالعه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

  بدون شک شما از اهمیت تمرین و تکرار سوالات پیش از آزمون آگاهی دارید اما در واقعیت چگونه این سوالات را مطالعه می‌کنید. بدترین کار ممکن آن است که از روی سوال بخوانید و بدون آنکه فکر کنید به سراغ پاسخنامه بروید و پاسخ آن‌را حفظ کنید.

  به احتمال زیاد در سوال دهم به یاد نمی‌آورید که سوال یکم چه بوده؛ با این تنها وقت خود را هدر می‌دهید. برای یادگیری باید مغز خود را فعال نگه دارید بنابراین کار درست آن است که پس از مطالعه هر سوال کاملا بر روی آن تمرکز کنید و فکر کنید و پاسخی که به نظرتان منطقی می‌آید را علامت بزنید. تنها زمانی به پاسخ نامه نگاه کنید که یک آزمون کامل را تمام کرده باشید. در حین بررسی پاسخ‌نامه حتما نکته برداری را فراموش نکنید.

  👮 با تمرین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی زمان را مدیریت کنید

  روز آزمون شما قرار است به ۳۰ سوال در طی ۲۰ دقیقه پاسخ دهید. می‌دانید بر روی هر سوال چه میزان اجازه دارید فکر کنید؟ ۴۰ ثانیه زمانی است که شما بر روی هر سوال زمان می‌گذارید.

  اما به شما توصیه می‌کنیم برای هر سوال کمتر از ۳۰ ثانیه زمان بگذارید زیرا به سوالاتی بر می‌خورید که خواندن را روی متن سوال زمان زیادی را تلف می‌کند و شما عملا نمی‌توانید در مدت ۴۰ ثانیه پاسخ دهید یا سوالات بخش حق تقدم نیاز به تحلیل دارد و زمان بیش‌تری لازم دارید. سعی کنید پایان آزمون کمی وقت ذخیره کنید تا مرور سریع بر سوالات داشته باشید. در این فرآیند شما باید کمتر از ۴ خطا داشته باشید.

  👮 مجموعه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی کلید موفقیت شما

  در صورتی که مجموعه جامعی از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی راهنمایی و رانندگی در اختیار داشته باشید یعنی ۷۰ درصد راه را رفته‌اید. در واقع شما پیش از آزمون سوالات را دارید می‌دانید قرار است چه پیش آید. این شرایط ایده‌آل برای موفقیت در هر آزمونی است به شرط آنکه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی آزمون آیین نامه معتبر را با پاسخنامه دانلود کنید و با شیوه درست آزمون‌ها را پاسخ دهید.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی رایگان

  بخشی از سوالات آیین نامه اصلی به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان گذاشته می‎شود. این سوالات به بسیاری از هنرجویان کمک می‎کند تا خود را محک بزنند و پیش از آزمون از میزان تسلط خود آگاهی پیدا کنند. البته در صورتی که می‌خواهید صد در صد نتیجه دلخواهتان را با کمترین زمان تلف شده بگیرید به مجموعه‌ای جامع نیاز خواهید داشت.

  👮 مجموعه منسجم و کامل سوالات آیین نامه اصلی

  اگر به تازگی در آموزشگاه رانندگی ثبت نام کرده‌اید و در حال گذراندن کلاس‌های تئوری هستید حتما میدانید که در پایان کلاس‌های تئوری و پیش از شروع آموزش عملی باید در آزمون آیین نامه شرکت کنید. موفقیت در آزمون گام اول در رسیدن به گواهی‎‌نامه است.

  👮 ما بالاترین کیفیت نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را به شما ارائه می‌دهیم

  سال‌ها تجربه در کنار آموزش‌های مداوم به هنرجویان توسط افسران و مربیان با تجربه به ما در جمع‌آوری بالاترین کیفیت نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کمک کرده است. سوالات تحلیل بررسی می‌شود و طبقه بندی مناسب انجام می‎شود تا هنرجویان بتوانند در یک مجموعه منسجم با بالاترین سرعت ممکن به حداکثر تسلط مورد نیاز خود برسند.

  👮 زمان کمی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی دارید؟

  در صورتی که منبع اصلی را هنوز مطالعه نکردید و زمان کوتاهی تا آزمون مانده و ناامید از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی شدید راه‌حل شما پیش ماست. راه حل میانبر برای قبولی در آزمون آیین نامه حل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پیشین است.

  بسیاری از افراد این ادعا را باور نمی‌کنند اما ما به شما تضمین می‌دهیم در صورتی که تمامی مجموعه سوالاتی که اختیارتان می‌گذاریم را بررسی کنید به نحوی که روی هر کدام از سوالات فکر کنید و جواب منطقی که به ذهنتان می‌رسد را جواب دهید. پس از آن نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی با جواب در اختیارتان قرار می‌گیرد.

  👮 دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب ۹۹

  سعی کنید آزمون آزمایشی را جدی بگیرید و حسابی تحت فشار به سوالات فکر کنید مهم نیست پیش از این منابع ازمون ایین نامه رانندگی را مطالعه نکردید سعی کنید در هنگام پاسخ به سوالات کاملا با فراغ بال و آرامش و صبر تک تک سوالات را بررسی کنید و سعی کنید تمامی سوالات را دقیق و مفهومی بخوانید. به سراغ آزمون بعدی بروید و همین روند را تکرار کنید.

  سوالات آیین نامه آزمون بعدی که دقیقاً منطبق با آزمون اصلی آیین نامه طراحی شده مجدد در اختیارتان قرار می‌گیرد. سعی کنید خود را در شرایط آزمون تصور کنید و به تک تک سوالات با منطق خود جواب دهید.

  آزمون که تمام شد پاسخنامه آزمون آیین نامه‌ در اختیارتان قرار خواهد گرفت و تک به تک سوالات آیین نامه اصلی را چک کنید و منطق هر سوال را در یابید. این دقیقا راه حلی است که شانس شما را برای قبولی تا حد زیادی بالا خواهد برد. اما چرا شرکت در آزمون آزمایشی آیین نامه اصلی می‌تواند برای افرادی که هنوز آیین نامه اصلی را مطالعه نکردند راهگشا باشد؟ پاسخ به عملکرد مغز بازمی‌گردد.

  👮 بهبود عملکرد مغز در مواجهه مکرر افراد با نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی

  محققان اعتقاد دارند در صورتی که افراد تحت فشار شرایط حساسی مانند آزمون قرار گیرند و البته این فشار را بتوانند مدیریت کنند عملکرد مغز سرعت بیش‌تری خواهد گرفت و به همین ترتیب قدرت یادگیری بالا خواهد رفت.

  شاید در شرایط نرمال ۲ ساعت وقت بگذارید تا مطلبی مربوط به تجهیزات ماشین را حفظ کنید اما زمانی که یک بار تحت فشار دقیقا با سوالی در همین زمینه روبرو می‌شوید بدون آنکه متن اصلی آیین نامه را خوانده باشید سعی می‌کنید طبق منطق و دیده‌ها و شنیده‌های خود پاسخ درست را انتخاب کنید و از داشته‌های ذهنی خود نهایت استفاده را می‌برید.

  👮 نمونه سوالات اصلی آیین نامه ۹۹

  زمانی که پس از آزمون جواب سوالات آیین نامه اصلی پیش چشمتان باشد بیش‌ترین یادگیری در کوتاه‌ترین زمان را تجربه خواهید کرد. مغز به شدت فعال است و منتظر پیدا کردن پاسخ است. با رسیدن به پاسخ، همه چیز در ذهنتان نقش می‌بیندد و راه چند ماهه را چند روزه طی می‌کنید.

  در واقع مغز خود را به یک بازی دعوت می‌کنید که سعی کند پاسخ را بیابد و پایان بازی نیز پاسخ را در اختیارش می‌گذارید. هم به بالا بردن سرعت یادگیری کمک می‌کند و هم با سوالات آیین نامه اصلی آشنا می‌شوید و در عین حال تمامی مطالب در ذهنتان نقش می‌بندد.

  سوالات راهنمایی رانندگی

  نمونه سوالات آیین نامه اصلی

  👮 آزمون و نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی (تضمین ۱۰۰ درصد قبولی)

  در گام اول بهتر است با شما صادق باشیم. هیچ کس به جز خود شما نمی‌تواند تضمین ۱۰۰ درصد قبولی بدهد. تیم تخصصی ما به دنبال تبلیغات اینچنینی نیست اما می‌توانیم به شما تضمین دهیم که در صورتی که با ما هم گام باشید تحت هر شرایطی قبول خواهید شد.

  کافیست کمی حوصله کنید و تک تک نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیارتان می‌گذاریم را بررسی کنید و پاسخ آنها را چک کنید.

  نمونه سوالات آموزش رانندگی

  این کار را آنقدر تکرار کنید که بخش بزرگی از سوالات برایتان تکراری شود. این اتفاق شاید برای یک هنرجو پس از ۱۰ آزمون بیوفتد و برای هنرجوی دیگر پس از ۵ آزمون یا برای فرد دیگری تعداد بالاتری آزمون نیار باشد تا تسلط کافی ایجاد شود. به هر ترتیب تمرین و تکرار باید تا رسیدن به تسلط کافی ادامه پیدا کند.

  👮 ازمون ایین نامه اصلی رانندگی

  همانطور که می‌دانید برای اخذ گواهی‌نامه باید از دو سد عبور کنید. سد اول ازمون ایین نامه اصلی است و سد دوم ازمون عملی رانندگی است. برخی هنرجویان ادعا می‌کنند که بخش آزمون آیین نامه اصلی بسیار سخت است و قبولی در آن برای هنرجویان به چالشی تبدیل شده است. بگذارید با شما صادق باشیم.

  👮 تست آنلاین آیین نامه اصلی

  اگر آیین نامه را دو یا سه بار مطالعه کرده باشید و پیش از آزمون نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را بررسی نکرده باشید، می‌توان گفت که در آزمون آیین نامه اصلی به مشکل برمی‌خورید اما به طور قطع اگر پیش از آزمون نمونه سوالات آیین نامه رانندگی قبلتر را دیده باشید بدون شک کار برایتان آنقدر آسان می‌شود که گذشتن از این مرحله مثل آب خوردن خواهد بود.

  سوالات ازمون ایین نامه اصلی بیش‌تر از بخش‌های فنی ماشین است و آزمون توسط افسر انجام می‌شود. همین امر باعث شده بسیاری از هنرجویان دچار استرس شوند و تنها چاره این حالت شرکت در آزمون‌های آزمایشی آیین نامه اصلی است.

  👮 سوالات آنلاین آیین نامه اصلی

  حداقل نمره برای قبولی در آزمون ۲۶ است و در صورتی که با سوالات آیین نامه رانندگی اصلی پیش از شرکت در آزمون مواجه شده باشید می‌توانید به راحتی زمان را مدیریت کنید، استرس را مدیریت کنید و به سوالات پاسخ درست دهید.

  زیرا تقریبا نمونه تمامی سوالات آیین نامه اصلی را حداقل یک بار از پیش دیده‌اید و در باره آن فکر کرده‌اید. ازمون ایین نامه اصلی پس از شرکت در کلاس‌های شهری و توسط افسر گرفته می‌شود و باید در مدت ۲۰ دقیقه به حداقل ۲۶ سوال پاسخ درست دهید.

  👮 شرکت در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین چه فایده‌ای دارد؟

  بسیاری از هنرجویان ادعا می‌کنند که این آزمون بر رانندگی آنها تاثیری ندارد اما واقعیت چنین نیست. در درجه اول آمادگی برای آزمون آیین نامه اصلی باعث خواهد شد تا شما مجبور باشید تا از قسمت‌های فنی ماشین اطلاع کسب کنید.

  بدون شک ناآگاهی از بخش‌های فنی ماشین پس آنکه راننده شدید به شما ضرر خواهد زد. باید بتوانید وسیله‌ای که زیر پایتان است را مدیریت کنید در غیر این صورت راننده نیستید.

  👮 آزمون اصلی آیین نامه ۹۹ رایگان

  نکته دوم در مورد سوالاتی است که یک شرایط خاص را ترسیم کرده و از شما می‌پرسد حق تقدم با چه کسی است یا کار درست در این لحظه چیست؟ نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی بسیار مفید هستند. شما در شرایط استرس امتحان باید تصمیم بگیرید که کدام گزینه درست است دقیقا همان حالتی پشت فرمان دارید.

  اگر بتوانید در شرایط امتحان تصمیم درست را بین چهار گزینه تشخیص دهید به احتمال زیاد در عمل نیز راه درست را انتخاب خواهید کرد. شما با شرکت در آزمون‌ آیین نامه اصلی آنلاین و تمرین سوالات می‌توانید نکات مهم مربوط به رانندگی را در ذهن خود ثبت کنید.

  👮 افسران با تجربه می‌دانند که چگونه شما ازمون ایین نامه اصلی را قبول شوید

  گام به گام با شما همراه خواهیم بود تا مفاهیم آیین نامه اصلی را بیاموزید. تمامی سوالات تحت نظر افسران با تجربه طراحی شده و به صورت طبقه بندی شده در اختیار شما قرار گرفته. کافیست در آزمون‌های آنلاین سایت ما شرکت کنید تا یک گام به گواهینامه رانندگی نزدیک شوید.

  افسران با تجربه ما دقیقا می‌دانند که هنرجویان در کدام مباحث بیش‌تر دچار ایراد و اشکال هستند؛ حتی با استفاده از آمار می‌دانند که کدام سوالات امکان بیش‌تری برای رسیدن به پاسخ اشتباه را خواهد داشت .

  👮 ازمون ایین نامه اصلی ۹۹ با جواب

  دام هر سوال را می‌شناسند و نکته هر سوال را می‌دانند.نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی بر اساس تجربیات سال‌های طولانی افسران ما طبقه بندی شده و با اولویت و سیستم‌های نوین یادگیری در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  این سوالات دقیقا همان‌هایی خواهد بود که در آزمون‌ آیین نامه اصلی قرار است با آن مواجه شوید اما به نحوی طبقه بندی شده و شما با برنامه‌ای ویژه به این سوالات پاسخ می‌دهید که در مدت زمان کوتاهی حتی خودتان متوجه نخواهید شد که چه زمانی چنین مهارتی را در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین پیدا کردید.

  👮 تست آزمون آیین نامه ۹۹ رایگان

  سوالات آیین نامه اصلی به صورت رایگان با کیفیت عالی در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید به راحتی از محتوای اصلی آزمون آیین نامه رانندگی آگاه شوید.

  با این روش به کلیت آزمون پی میبرید و دیدگاه تان نسبت به آزمون استاندارد مشخص میشود. اگر میخواهید که سوالات آیین نامه را تهیه کنید میتوانید آن را رایگان دانلود کنید که قبل از آزمون آیین نامه اصلی آنلاین به شیوه نگارش و طرح سوالات آشنایی کامل داشته باشید.

  👮 سوالات آزمون اصلی آیین نامه ۹۹

  سالانه سوالات جدیدی به بانک سوالات آیین نامه اضافه میشود و ممکن است طرح های متفاوتی برای سوالات پیاده کنند که هنرجویان در آزمون ممکن است گیج و گمراه شوند.

  هرچه سوالات جدیدتری در اختیار تان قرار بگیرد احتمال گیج شدن در آزمون آیین نامه اصلی به حداقل میرسد. ذهن خود را میتوانید با سوالات جدید هماهنگ کنید تا سر جلسه آزمون رانندگی به دردسر نیافتید. همیشه سعی کنید سوالات جدید را دریافت نمایید.

  نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب رایگان

  👮 سوالات فنی آیین نامه اصلی سال ۹۹

  بخش فنی سوالات دقیقا همان سوالاتی است که قرار است به آزمون اصلی اضافه شود و هنرجویان در آزمون اصلی به سوالات آن پاسخ نداده اند.

  اطلاعات خود را بر قسمت های فنی افزایش دهید که بعد ها به عنوان یک راننده بتوانید از پس مشکلات خود بر بیایید. به هنگام آموزش عملی حداقل سعی کنید برای یکبار هم که شده کاپوت ماشین را بالا بزنید و از اجزای داخلی آن آگاه باشید و از تعویض و یا چک کردن بخش های مختلف ماشین اطلاعات بدست آورید.

  به صورت جداگانه سوالات مربوط به بخش فنی را مرور نمایید تا با مرور سوالات به صورت جدا و نوشتن نکات در هنگام پاسخ ‌گویی به هر آزمون تسلط کافی بر بخش فنی مانند سایر بخش‌ ها داشته باشید. سوالات فنی آیین نامه را از سایت تست درایوینگ دانلود نمایید.

  فروردین – اردیبهشت – خرداد – تیر – مرداد – شهریور – مهر – آبان – آذر – دی – بهمن – اسفند

  نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی با جواب

  👮 جدیدترین سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

  آنچه برای قبولی در آزمون آیین نامه نیاز دارید داشتن نمونه سوالات آیین نامه است که بر اساس آخرین تغییرات آزمون آیین نامه نگارش شده باشد. به یاد داشته باشید که این سوالات در صورتی که قدیمی باشند و تغییرات جدید را اعمال نکنند نه تنها به قبولی شما کمک نخواهد کرد بلکه بیش‌تر گمراه می‌شوید و روز آزمون متوجه می‌شوید که بخش‌هایی به سوالات اضافه شده که شما به آن توجه نکردید یا سبک سوالات تغییر کرده است. همیشه مطمئن‌ترین راه دانلود سوالات جدید آیین نامه است.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه دو

  اگر ۲۳ سال تمام دارید، بیش از دو سال پیش گواهینامه پایه سه را اخذ کرده‌اید و از اعتبار گواهینامه پیشین شما حداقل ۶ ماه مانده است می‌توانید برای اخذ گواهینامه پایه دو اقدام کنید.

  با داشتن این گواهینامه می‌توانید حداکثر ۶ تن را جابجا کنید یا ۲۶ مسافر را منتقل کنید. با این گواهینامه می‌توان شغل رانندگی را برگزید و با آن کسب درآمد کرد زیرا این میزان بار و این تعداد مسافر اغلب مناسب مینی بوس و ون و این میزان بار مناسب وانت و کامیونت خواهد بود.

  👮 امتحان آیین نامه رانندگی اصلی آنلاین

  در صورتی که به اینترنت و PC یا لپ تاپ دسترسی دارید به جای آنکه انبوهی از کتاب و جزوه و دفتر به همراه خود داشته باشید کافیست به وب سایت ما سر بزنید. تمامی مطالب آیین نامه به همراه نمونه سوالات و از همه مهم‌تر شبیه ساز آزمون آیین نامه در این وب سایت قرار داده شده است.

  به بخش امتحان آیین نامه رانندگی اصلی آنلاین بروید و چند بار خود را در شرایط آزمون قرار دهید تا بتوانید قبولی خود را تضمین کنید.

  👮 امتحان اصلی گواهینامه

  اتفاقی که می‎‌افتد آن است که آزمون عملی برایتان استرس‌آور است و ممکن است نتوانید با موفقیت آن‌را پشت سر بگذارید که دردسر ساز است و کار شما را عقب می‌اندازد زیرا برای اخذ گواهینامه حتما باید این آزمون را با نمره قبولی پشت سر بگذارید.

  👮 سوالات امتحانی آیین نامه اصلی با جواب

  در صورتی که به سوالات آزمون اصلی دسترسی داشته باشید می‌توانید شیوه مطالعه خود را و همچنین منابع و شیوه پاسخگویی به سوالات را تنظیم کنید. پس از پایان هر آزمون اگر پاسخنامه را در اختیار نداشته باشید نمی‌توانید از درست یا نادرست بودن پاسخ‌ها اطمینان حاصل کنید و در نهایت به مشکل برمی‌خورید بنابراین تلاش کنید که همیشه سوالات را با جواب دانلود کنید.

  👮 آزمون آنلاین گواهینامه اصلی

  پس از آنکه احساس کردید برای شرکت در آزمون آماده هستید به بخش آزمون آنلاین گواهینامه اصلی بروید و خود را محک بزنید. مواردی مشاهده شده که در آزمونی که به صورت آنلاین برگزار شده است برخی هنرجویان که عملکرد ضعیفی داشته‌اند به شدت دچار استرس می‌شوند و تمام آن چیزی که بلد بودند ر نیز فراموش می‌کنند.

  هیچ ایرادی ندارد که آزمون‌های ابتدایی دچار مشکل شده باشید و طبیعیست که نتوانید عملکرد درستی از خود به نمایش بگذارید زیرا در آزمون‌های اول تازه ایراد کار دستتان می‌آید. کمی حوصله کنید و ناامید نشوید مطمئن باشید به راحتی آزمون را پشت سر خواهید گذاشت.

  👮 تست سوالات اصلی رانندگی

  در تست سوالات اصلی رانندگی که در وب سایت قرار داده شده است امکان دسترسی به جدیدترین سوالات آیین نامه فراهم است. می‌توانید در محیطی شبیه سازی شده آزمون‌های استاندارد ما را شرکت کنید و مطمئن باشید که بخش زیادی از سوالات آیین نامه را پس از چند آزمون اول خواهید دید و دقیقا همین سوالات به شما در قبولی آزمون اصلی کمک خواهد کرد. به یاد داشته باشید که در آزمون‎‌های استاندارد شرکت کنید تا گمراه نشوید.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

  تغییراتی که در آزمون‌های آیین‌نامه اصلی ایجاد شده برخی از هنرجویان را دچار مشکل کرده است. به آیین نامه بخش‌هایی اضافه شده مانند بخش فنی و امداد و نجات و فرهنگ رانندگی که این بخش‌ها نیاز به در اختیار داشتن سوالات استاندارد دارد تا نمونه سوالات به هنرجویان در قبولی کمک کند و در حین مطالعه بتوانند برنامه مطالعه خود را با سبک سوالات تنظیم کنند.

  👮 دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب رایگان

  اگر برای شرکت در آزمون آیین نامه آماده می‌شوید قطعا در آموزشگاه‌ها ثبت نام کرده‌اید و هزینه‌های بالایی برای شرکت در کلاس‌های تئوری و عملی پرداخت کردید. ما به شما کمک می‌کنیم به جای آنکه هزینه مازاد برای تهیه جزوات و سوالات آزمون آیین نامه صرف کنید با کمترین هزینه پکیج آموزشی کامل در اختیار شما قرار داده شود و بخشی از آزمون‌ها به صورت آنلاین در اختیار شما قرار گیرد.

  👮 نمونه سوال آیین نامه اصلی با جواب

  یکی از اشتباهاتی که هنرجویان پیش از آزمون انجام می‌دهند آن است که بدون توجه به اعتبار نمونه سوال آیین نامه با سرچ ساده در گوگل سوالاتی را دانلود می‌کنند که استاندارد نیست و یا بسیار قدیمی است و از همه بدتر پاسخنامه اشتباه در اختیار هنرجویان قرار گرفته است.

  مشکل بزرگی که پیش می‌آید آن است که هنرجویان تشخیص نخواهند داد که پاسخ‌ها اشتباه است و همان پاسخ اشتباه را یاد می‌گیرند و به سختی می‌توان ذهنیت اشتباهی که در ذهنشان شکل گرفته را اصلاح کرد.

  توجه داشته باشید که نمونه سوال آیین نامه با پاسخنامه را حتما از وب سایت‌های معتبر دانلود کنید، سوالاتی که در این وب سایت ارائه شده است توسط افسران و مربیان با تجربه بارها بررسی و اصلاح شده و نسخه ویرایش شده در اختیار کاربران قرار گفته است.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه افسری

  هنگامی که برای آزمون آیین نامه مطالعه می‌کنید توجه داشته باشید که این سوالات برای قبولی در آزمون عملی نیز به کارتان خواهد آمد. زمانی که در آزمون عملی بر تابلوها و قوانین و حق تقدم‌ها تسلط کافی داشته باشید و احیانا سوالاتی که افسر از شما می‌پرسد را به راحتی جواب دهید تمرکز و اعتماد به نفس شما برای قبولی در آزمون عملی نیز بیشتر خواهد شد.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه شهری

  بخشی از سوالات که مربوط به تابلوها و حق تقدم‌ قوانین خیابان است به دلیل آنکه نسبت به سایر بخش‌ها قدیمی‌تر است احتمال طرح سوالات خلاقانه نیز در آن زیاد است. وسعت نمونه سوالاتی که در این زمینه وجود دارد زیاد است و وقت زیادی از شما می‌گیرد. لازم است که تیم تخصصی سوالات نکته‌دار را جدا کند و به صورت منسجم در آزمون‌ها بگنجاند تا پس از مرور سوالات تمامی نکات یک بار مرور شود.

  👮 نمونه سوالات جدید راهنمایی و رانندگی

  بخش دیگری از سوالات از بخش‌هایی طرح شده که جدیدا به آیین نامه اضافه شده است. بخش‌هایی نظیر فرهنگ رانندگی، امداد و نجات و بخش فنی. در این زمینه لازم است تمامی نمونه سوالات استاندارد آزمون‌هایی که تا به حال برگزار شده جمع‌آوری شود و گزینش شود و این سوالات به صورت طبقه بندی شده در اختیار هنرجویان قرار گیرد تا شیوه طرح دست برای هنرجویان مشخص شود.

  👮 سوالات تستی آیین نامه رانندگی

  همانطور که می‌دانید آزمون آیین نامه به صورت تستی برگزار می‌شود. این آزمون نمره منفی ندارد و آزمون به صورت زماندار است. در سوالات اغلب دو گزینه نزدیک به هم داده می‌شود و شما را به شک می‌اندازد. به همین دلیل لازم است پیش از آزمون از شیوه طراحی سوالات اطلاع حاصل کنید.

  👮 بسته طلایی آیین نامه اصلی

  آنچه ما به شما ارائه می‌کنیم بسته‌ای است که با مطالعه و بررسی سوالات آن قبولی شما تضمین است. پس از آنکه بسته را تهیه کردید بدون آنکه نیاز باشد خط به خط آیین نامه را بلد باشید می‌توانید شروع به پاسخگویی به سوالات کنید بدون آنکه به پاسخ نامه نگاه کنید و در آخر پاسخنامه را بررسی کنید و اشتباهات خود را تصحیح کنید.

  👮 نمونه سوالات طلایی آیین نامه رانندگی

  نمونه سوالاتی که در اختیارتان گذاشته می‌شود بر اساس آخرین تغییرات آیین نامه تهیه شده است. بارها توسط مربیان و افسران با تجربه بررسی و اصلاح و تدوین شده و در نهایت بسته‌ای ارائه شده که با مطالعه اصولی آن قبلوی شما تضمین است.

  👮 تست آزمون آیین نامه رانندگی آنلاین

  در این وب سایت خدمات شبیه سازی آزمون آیین نامه ارائه می‌شود. فضایی که برای این کار طراحی شده دقیقا شبیه آزمون اصلی است و شما می‌توانید با پیش از آزمون بارها خود را محک بزنید. اگر استرس آزمون دارید حتما از این امکانات استفاده کنید.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه یک

  رانندگانی که به دنبال گواهینامه پایه یک هستند قصد دارند وقت زیادی را به صورت حرفه‌ای پشت ماشین سنگین بنشینند و به همین دلیل می‌بایست با دقت و تسلط کافی بر مباحث عملی و تئوری به حداکثر آمادگی برسند.

  پیش از آزمون آیین نامه با دانلود بسته آزمون آیین نامه پایه یک می‌توانید مباحث آیین نامه را مرور کنید و نکات خاص آیین نامه پایه یک را نیز در این مجموعه می‌توان یافت.

  👮 نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم

  آنچه در اختیار شما گذاشته می‌شود مجموعه‌ای استاندارد، هدفمند و طبقه بندی شده است که در صورت مطالعه اصولی به سادگی شما در آزمون آیین نامه قبول خواهید شد بدون آنکه زمان زیادی را صرف مطالعه کرده باشید.

  نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم به همراه پاسخنامه ارائه می‌شود به همین دلیل لازم است که شیوه درست مطالعه را پیش بگیرید تا از مطالعه بهترین نتیجه را بگیرید.

  مطالب مرتبط :

  سوالات آیین نامه اصلی

  سوالات متداول :

  آیا سؤالات آیین‌نامه امسال با سال‌های گذشته تفاوت دارد؟⭐️

  بله، طراحان هر سال سؤالات جدیدی طرح می‌کنند که با سؤالات سال‌های قبل کاملاً متفاوت است. اما جای نگرانی وجود ندارد، چرا ‌که ما در این سایت بدون فوت وقت سؤالات جدید را با سؤال‌های قدیمی جایگزین می‌کنیم.

  آیا ضمانت عودت وجه برای بسته طلایی سؤالات آیین‌نامه سایت تست درایوینگ به‌صورت صد درصد است؟⭐️

  بله، به متقاضیان تضمین داده می‌شود که در صورت عدم رضایت از کیفیت و محتوای پکیج طلایی سؤالات آیین‌نامه، ۱۰۰% مبلغ پرداختی بدون هیچ قید و شرطی به آن‌ها بازگردانده شود.

  آیا پکیج سؤالات آیین‌نامه، قبولی در آزمون آیین‌نامه اصلی را به‌صورت صد در صد تضمین می‌کند؟⭐️

  بله، اگر متقاضیان به‌صورت کامل و با دقت نمونه سؤالات ارائه شده در سایت را مطالعه کنند، قبولی آن‌ها در آزمون صد درصد خواهد بود.

  نمونه سؤالات آیین‌نامه رانندگی جدید شامل چه مواردی است؟⭐️

  نمونه سؤالات آیین‌نامه امسال مانند سال‌های گذشته مشتمل بر تکنیک‌های رانندگی، نکات مربوط به راننده، قوانین مربوط به خیابان‌های درون شهر و جاده‌های بین‌شهری، توضیحات در مورد تابلوهای راهنمایی و رانندگی و تشخیص حق تقدم و در پایان سؤالات بخش فنی خواهد بود.

  آیا در آزمون مرحله دوم آیین‌نامه اصلی از بخش فنی هم سؤال طرح می‌شود؟⭐️

  بله، در امتحان آیین‌نامه اصلی از بخش فنی نیز سؤالاتی مطرح می‌شود.

  مهم‌ترین و پر‌تکرار‌ترین سؤال‌های آزمون آیین‌نامه کدام هستند؟⭐️

  ممکن است برخی سؤالات بیشتر از سایرین به چشم بخورند، ولی برای قبولی در آزمون، مطالعه تمام سؤالات لازم است و مطالعه گزینشی بخشی از سؤالات نمی‌تواند قبولی شما را تضمین کند.

  منبع مطلب : testdriving.ir

  مدیر محترم سایت testdriving.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  🥇دقیقا عین سوالات آیین نامه اصلی 99【100% قبولی + دانلود فوری】رانندگی

  🥇دقیقا عین سوالات آیین نامه اصلی 99【100% قبولی + دانلود فوری】رانندگی

  سوالات آیین نامه اصلی ۹۹

  👮 دانلود رایگان سوالات اصلی : { اگر کامل سوالات آیین نامه ما را بخوانید به شما تضمین میدیم که در همان آزمون اول قبول شوید }

  آیا میدانید سوالات آیین نامه اصلی امسال تغییر کرده است؟؟؟

  قبولی ۱۰۰ در ۱۰۰ با مطالعه یک ساعت (حتی نیاز به خواندن کتاب نیست)

  به وب سایت تست درایوینگ ✅بهترین آموزشگاه رانندگی اینترنتی کشور ✅ خوش آمدید

  قبولی در آزمون آیین نامه اصلی نیاز به برنامه ریزی و مطالعه و تمرین دارد. بهتر است نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را پیش از آزمون آیین نامه رانندگی مرور کرد و تمامی نکات آزمون‎‌های قبلی را شناخت. مطمئناً سوالات آیین نامه اصلی ۹۹ اشتراکات زیادی با آزمون‌های پیشین دارد. با ما همراه باشید تا از طریق ازمون ایین نامه اصلی آنلاین تسلط کافی را به سوالات آیین نامه اصلی با جواب پیدا کنید.

  👮 در تست آیین نامه اصلی ما شرکت کنید تا قبولی شما تضمین شود

  به شما تضمین می‌دهیم که ۱۰۰ درصد قبولی در آزمون آیین نامه اصلی دستاوردی است که سال‌هاست فعالان این حوزه به متقاضیان آزمون آیین نامه هدیه دادند. تیم تخصصی ما عین سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی را در اختیار شما می‌گذارد که با مرور آنها امکان ندارد قبولی را تجربه نکنید.

  مهم‌ نیست چه سنی دارید و یا سطح سواد شما چگونه است. تمامی سنین و تمامی افراد، حتی کسانی که ترس از امتحان دارند یا سال‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکردند.

  چند مورد از تصاویر عین نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی 【جدید جدید جدید】

  دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf :

  دوستان توجه داشته باشید ما هم از سوالات عکس گرفتیم و هم برای خوانایی بهتر تایپ کردیم بعد از خرید محصول لینک دانلود هر دو فایل به شما نمایش داده می شود.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی برای هنرجویانی که زمان کمی در اختیار دارند

  در صورتی که فرصت کافی برای مطالعه آیین نامه ندارید و وقت کمی تا آزمون باقی مانده تنها شانس قبولی شما در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی است. این سوالات بهترین راه برای افزایش تسلط در زمان کوتاه است و شما را از خواندن خط به خط آیین نامه بی نیاز می‎‌کند.

  👮 با سوالات آیین نامه اصلی سال ۹۹ به روز باشید

  با وجود آنکه سوالات آیین نامه معمولا از بانک سوالات مشترکی بدست می‌آید اما سال به سال شاهد تغییراتی در آزمون‌ها هستیم که تا حدودی رویکرد سوالات را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر به دنبال بهترین مجموعه سوال هستید حتما در نظر داشته باشید که سوالات آیین نامه اصلی سال ۹۹ را تهیه کنید. سوالات جدیدتر درصد موفقیت شما را بالا خواهد برد.

  👮 با سوالات فنی ایین نامه اصلی انلاین تنها یک کلیک فاصله دارید

  بسیاری از هنرجویان نیاز دارند که به صورت جداگانه سوالات فنی را در اختیار داشته باشند زیرا بر سایر موارد آزمون تسلط نسبی دارند و به ترتیب می‌توانند تنها با بررسی بخش فنی بر تمام بخش‌ها تسلط پیدا کنند. به جای آنکه در کتابفروشی‌ها و موسسات به دنبال جزوه بخش فنی باشید ما سوالات فنی آیین نامه اصلی آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهیم. تنها با یک کلیک به هر آنچه لازم دارید دسترسی پیدا خواهید کرد.

  👮 شیوه مطالعه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹ با جواب

  پس از دانلود سوالات آیین نامه باید روش صحیح مطالعه را بیاموزید. ابتدا باید تسلط کلی به آیین نامه داشته باشید و پیش از شروع آزمون‌ها نگاهی هر چند گذرا بر نکات آیین نامه بیندازید. بخش‌های مربوط به حق تقدم نیاز به مطالعه زیاد ندارد اما حتما باید منطق آن را دریافت. تنها کافیست یک نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پیچید‎تر را بررسی کنید و دقیقا متوجه قوانین حق تقدم شوید به این ترتیب تمام سوالات این دست را پاسخ خواهید داد. توجه داشته باشید که نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب را دانلود کنید تا نتیجه آزمون‌ها برایتان مشخص باشد.

  دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

  نمونه سوالات آیین نامه

  سوالات آیین نامه اصلی رایگان

  سوالات آیین نامه اصلی

  چند مورد از نمونه سوالات آیین نامه اصلی جدید سال ۹۹

  مشاهده ازمون ایین نامه اصلی

  👮 تاثیر حل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی بر کاهش استرس

  در صورتی که از آن دسته از افراد هستید که از امتحان هراس دارید و به شدت دچار استرس می‌شوید آزمون‌‍‌های آزمایشی آیین نامه به شما کمک خواهد کرد. افراد بسیاری وجود دارند که با وجود آگاهی‌های بالا و خواندن ویادگیری مطالب آیین نامه باز هم در مواجه با امتحان استرس می‌گیرند و توانایی پاسخ‌گویی به سوالات را از دست می‌دهند اینجاست که سوالات آیین نامه اصلی و آزمون‌های آزمایشی ما به کمک خواهد آمد.

  در چند نوبت خود را در شرایط آزمون قرار دهید و به نمونه سوالات آیین نامه اصلی جواب دهید. مقایسه‌ی پاسخ‌های شما با جواب سوالات آزمون آیین نامه رانندگی به شما اعتماد به نفس کافی می‌دهد و مطمئن باشید در آزمون‌های سوم به بعد استرس را فراموش خواهید کرد.

  کارتکس گواهینامه ۹۹

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی رایگان

  ما بخش زیادی از سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما می‎‌گذاریم. به ترتیب می‎توانید بدون پرداخت حتی یک ریال به بخشی از سوالات دسترسی داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی رایگان از کیفیت بالایی برخوردار است و توسط مربیان و افسران با تجربه بارها بازنگری و تصحیح شده است.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی افسری

  این آزمون توسط افسر گرفته می‌شود. به دلیل فشردگی کار قطعا در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی افسری کمک زیادی به شما خواهد کرد.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی با جواب pdf

  هنرجویان می‌توانند با هر دستگاهی که در اختیار دارند و هر جایی که هستند فایل سوالات را دانلود و مطالعه کنند. اگر زمان کمی در اختیار دارید می‎توانید روی زمان‌های بدون استفاده در مترو و اتوبوس و بین دو کلاس و انتظار در مطب پزشک و … استفاده کنید. بنابراین سوالات آیین نامه اصلی با جواب pdf را دانلود و هرکجا که باشید بتوانید از فایل سوالات استفاده کنید.

  سوالات آیین نامه اصلی 98

  توجه : نمونه سوالات آزمون های پایه سوم – دوم – اول و موتور سیکلت همه مشابه هم می باشند منتهی آزمون شهری متفاوتی دارند.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی پایه سوم

  هنرجویانی که برای گواهینامه پایه سوم اقدام می‌کنند در گام اول باید آزمون اصلی را پشت سر بگذارند و سپس وارد پرسه آموزش رانندگی به صورت عملی شوند اما پیش از آنکه آزمون عملی بدهند نوبت به آزمون اصلی می‌رسد که باید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذراند تا بتوانند در آزمون عملی شرکت کنند. اینجاست که در اختیار داشتن سوالات ایین نامه اصلی پایه سوم بسیار مهم است.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی پایه دوم

  متقاضیان گواهی‌نامه پایه دوم افرادی هستند که مدتی سابقه رانندگی دارند و آشنایی کافی با آیین نامه و مسائل فنی ماشین دارند. اغلب برای استفاده از وسایل نقلیه سنگین‎‌تر به دنبال اخذ گواهی‌نامه میروند زمان کمی نیز برای آمادگی در آزمون خواهند داشت. به همین دلیل نیاز به داشتن سوالات آیین نامه اصلی پایه دوم را بیش‌تر حس می‌کنند. دو یا سه آزمون اول تسلط کافی بر سوالات را پیدا می‌کنند و آزمون‎های بعدی را به راحتی پاسخ می‌دهند. یک راننده با داشتن سوالات ایین نامه اصلی پایه دوم می‌تواند چشم بسته به سوالات پاسخ دهد.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی پایه یکم برای حرفه‌ای‌ها

  افرادی که به دنبال گواهی‌نامه پایه یک هستند، رانندگان حرفه‌ای خواند بود که پیش‌تر سابقه نسبتا طولانی در رانندگی داشتند و در این مرحله به دنبال آن هستند که رانندگی با ماشین سنگین را به عنوان شغل انتخاب کنند. اخذ گواهی‌نامه پایه یکم کار ساده‌ای نیست. باید حداکثر تسلط عملی و نظری در شما وجود داشته باشد. تمام سوالات آیین نامه اصلی پایه یکم به صورت یکجا در اختیار شما قرار می‎گیرد و شما بهتر است تمام این سوالات را بررسی کنید و پایان هر آزمون نکات را یادداشت کنید. در صورتی که مجموعه مناسبی در اختیار داشته باشید و مطالعه کافی بر نمونه سوالات آیین نامه رانندگی انجام دهید قطعا موفق خواهید بود.

  👮 دانلود سوالات آیین نامه اصلی تابلوها

  بخش بزرگی از سوالات آیین نامه به سوالات تابلوها بازمی‌گردد. روش مطالعه سوالات آیین نامه اصلی تابلوها با سایر بخش‌ها تفاوت دارد. نشستن و حفظ کردن تابلو کمک چندانی نمی‎کند در عین حال که سوالات را با هم قاطی می‎کنید و فراموش خواهید کرد. شما باید منطق هندسی و رنگ‌ها و نشانه‌های کلی را بشناسید، سپس به دنبال استثناها بروید. در آخر تمامی سوالات آیین نامه اصلی تابلوها را مطالعه کنید، این کار واجب است زیرا شیوه طرح سوال از بخش تابلوها به نحوی است که شما را دچار تردید خواهد کرد. و معمولا دو گزینه به نظرتان درست می‌آید. با جواب دادن به سوالات اختصاصی این بخش امکان خطا کاهش می‌یابد.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی تستی است

  همانطور که می‌دانید برای آزمون اصلی باید به ۳۰ سوال در مدت ۲۰ دقیقه به صورت تستی پاسخ دهید. غلط‌های شما باید کمتر از ۴ باشد تا قبول شوید. سوالات آیین نامه اصلی تستی است. باید بتوانید با تمرین و تکرار در زمان مشخص به سوالات تستی جواب دهید و شیوه درس خواندن خود را به نحوی تنظیم کنید برای پاسخ به سوالات تستی مناسب باشد.

  👮 نمونه سوالات ایین نامه اصلی تست آنلاین

  اگر به دنبال آزمون‎های آنلاین هستید ما به شما امکان شرکت در آزمون‎های آنلاین را خواهیم داد. نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی تست آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت. خودتان را محک بزنید و به نقاط ضعف و قدرت خود پی ببرید بدون آنکه نیاز به جزوه و کتاب و کاغذ و قلم باشد. با تلفن همراه و کامپیوتر شخصی خود به راحتی می‎توانید از آزمون‏‌های آنلاین استفاده کنید.

  👮 سخت ترین سوالات آیین نامه اصلی مربوط به کدام بخش است؟

  پاسخ به این سوال بسته به شیوه یادگیری هنرجویان دارد. برخی از هنرجویان با مباحث تحلیلی به مشکل می‌خورند و برخی از هنرجویان با مباحث حفظی. سوال سخت برای هر کدام متفاوت است اما معمولا سوالاتی که بیش‌ترین درصد خطا را دارد از هر دو طیف به صورت یکجا جمع‌آوری شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد تا شما بتوانید به راحتی از پس این سوالات نیز برآیید.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی جدید

  در سال‌های اخیر تغییراتی در شیوه طرح سوالات داده شده است. به همین دلیل مجموعه‌ای که در اختیار شما گذاشته‌ایم آخرین ویرایش سوالات است و می‌توانید با خیال راحت به آن اطمینان کنید. سوالات آیین نامه اصلی جدید برای آزمون‌های اخیر برگزار شده در سال ۹۹ به صورت مجوعه‌ای جامع در اختیار شماست.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی کتاب جدید

  سوالات آیین نامه اصلی منطبق با کتاب جدیدی است که در اختیار هنرجویان قرار گرفته، مربیان و افسران با تجربه که طی سال‌ها آموزش در زمینه رانندگی تسلط کافی بر آزمون‎ها دارند مجموعه سوالات را ویرایش کردند و سوالاتی که در آزمون‎های اخیر اضافه شده است را به صورت مجموعه‌ای جامع در اختیار شما قرار داده‌اند تا از سردرگمی و تلف شدن وقت شما جلوگیری شود.

  👮 با سوالات آیین نامه اصلی گواهینامه در دست شماست

  داشتن سوالات آیین نامه اصلی گذر از یکی از مراحل اخذ گواهی‌نامه را برای شما آسان کرده تا بتوانید بر تمرکز خود را بر آموزش عملی قرار دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به گواهی‎نامه برسید.

  👮 آزمون آیین نامه رانندگی اصلی آنلاین چه مزیت‌هایی دارد؟

  اگر قرار باشد به آموزشگاه مراجعه کنید و در کلاس‌های آیین نامه شرکت کنید احتمال زیاد مدت زمان طولانی را برای رفت و آمد و شرکت در کلاس صرف خواهید کرد.

  در کنار زمان هدر رفته پول بسیار زیادی است که خرج می‌کنید در حالی که شرایط آزمون آیین نامه اصلی آنلاین این امکان را برای شما فراهم آورده تا هر ساعت شبانه روز در هر نقطه‌ای که باشید تنها با دسترسی به اینترنت در فضای کاملا آرام و بی حاشیه آزمون آیین نامه اصلی که به صورت نمونه در اختیار شما قرار می‌گیرد را مرور کنید سپس با آرامش پاسخ‌ها را چک کنید.

  👮 سوالات امتحان آیین نامه سال ۹۹

  قطعا چنین آرامش و تمرکزی که در خانه دارید را سر کلاس نخواهید داشت. بعلاوه هر کسی نیاز دارد بخش متفاوتی از سوالات آیین نامه اصلی را تمرین کند و در آن بخش خاص اشکال دارد. با استفاده از شرایط آزمون آنلاین می‌تواند هر چند بار که بخواهد سوالات مشکل دارد را مرور کند تا تسلط کامل ایجاد شود. علاوه بر آن فضای بی‌کرانی در اختیار شما می‌گذارد تا تعداد سوالات زیادی را بررسی کنید.

  به جای آنکه یک کتاب پر حجم و کلی جزوه زیر بغل بزنید و سعی کنید آنها را مطالعه کنید هر سوال واضح پیش چشم شما نقش می‌بندد و می‌توانید به راحتی به سوال بعدی یا قبلی بروید و تمرکز بالایی نیز خواهید داشت. بنابراین کیفیت استفاده از خدمات آنلاین برای شرکت در آزمون آیین نامه اصلی بالاتر است.

  استفاده از آن مقرون به صرفه‌ خواهد بود، وسعت نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ای که در اختیارتان گذاشته می‌شود بیش‌تر است و در آزمون‌های آزمایشی متعددی شرکت خواهید کرد.

  👮 سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

  سوالاتی که در اختیار شما می‌گذاریم بر اساس متد‌های آموزشی طبقه بندی شده است. از آزمون اول که شروع به پاسخگویی میکنید به مرور تسلط شما افزایش می‎یابد. باید پس از هر آزمون ایرادات خود را بررسی و اصلاح کنید. حتما سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب را تهیه کنید.

  زیرا در صورتی که پاسخنامه در اختیار نداشته باشید و یک یا دو سوال را شک کنید مدت زیادی زمان تلف پیدا کردن پاسخ خواهد شد و از طرف دیگر نمی‌توانید اشتباهاتی که خودتان متوجه آن نیستید را بیابید و تا روز آزمون هم سوالات اینچنینی را به اشتباه پاسخ می‎دهید. پاسخنامه معتبر اهمیت زیادی در موفقیت شما خواهد داشت.

  👮 سوالات آیین نامه رانندگی ۹۹

  یکی از ارکان مهم نمونه سوالات آیین نامه رانندگی به روز بودن سوالات است. بسیاری از هنرجویان پس از پایان آزمون گلایه می‌کنند که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی که پیش‌تر حل کرده بودند با سبک سوالاتی که روز آزمون طرح شده بود تفاوت دارد.

  البته ذکر این نکته ضروری است که در هر صورت نکات آیین نامه تغییرات زیادی ندارد اما شیوه طرح سوال ممکن است در طی سال‌ها تفاوت کند و سبک سوالات متفاوتی طرح شود. بنابراین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی جدید به شما کمک می‌کند تا با سبک جدید سوالات آشنا شوید که سر آزمون به مشکل بر نخورید.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رایگان

  نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رایگان در اختیار شما قرار گرفته تا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بتوانید خود را محک بزنید. کیفیت و سبک سوالات در این آزمون‌ها مشخص است. شما با پاسخگویی به سوالات می‌توانید تشخیص دهید که برای موفقیت صد در صدی در آزمون نیاز به سوالات بیش‌تری دارید یا خیر .

  👮سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی

  سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی از مباحث مربوط به قوانین جاده و خیابان، قوانین مربوط به خودرو و عابرین پیاده، اولویت سنجی در مواقع خطر و ایمنی اتومبیل، شناسایی تابلوهای راهنمایی و رانندگی همچنین شناخت قوانین حق تقدم و در آزمون اصلی بخش فنی را شامل می‎‌شود. آزمون به صورت تستی برگزار می‎شود.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه تضمینی قبولی در کوتاهترین زمان

  به شما اطمینان می‌دهیم بر اساس سال‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات برای اخذ گواهی‌نامه شما هر شرایط سنی که داشته باشید و هر میزان سواد و هر محدوده زمانی که در اختیار داشته باشید برایتان راه‎‌حل اختصاصی داریم. قبولی در آزمون در صورت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه رانندگی معتبر قطعی است.

  👮 سوالات آیین نامه تست آنلاین

  این روزها فضای اینترنت بهترین جا برای آموزش و یادگیری است. مطمئنا در سال‌های آینده نقش اینترنت در میزان یادگیری افراد بیش امروز تعیین کننده است. ما سعی داریم بهترین خدمات آموزش آیین نامه را در اختیار شما بگذاریم. سوالات آیین نامه تست آنلاین در وب سایت موجود است. می‌توانید در آزمون‌ها شرکت کنید و توانایی خود را محک بزنید.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه جدید

  بانک سوالات آیین نامه تغییرات بنیادین در طی سال‌ها نخواهد کرد اما باید توجه داشته باشید که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی جدید در سبک طرح سوالات ممکن است تفاوتی‌هایی داشته باشد و در صورتی که هنرجویان پیش از آزمون با نمونه سوالات آیین نامه جدید آشنا نشده باشند ممکن است در مواجه با سوالات جدید دچار استرس شوند یا زمان را از دست بدهند تا به سوالات جدید عادت کنند که باعث کاهش راندمان آنها خواهد شد. سعی کنید نمونه سوالات آیین نامه جدید را تهیه کنید.

  👮 سوالات فنی آیین نامه اصلی

  سوالات فنی مربوط به بخش‌های مختلف اتومبیل است. شما در حدی که لازم دارید باید بدانید که علائم خرابی هر قطعه چیست، زمان چکاپ برای هر قسمت کدام است. در صورت مواجه با هر علامتی در ماشین باید چه واکنشی نشان دهید. برای آزمون در اختیار داشتن نمونه سوالات فنی آیین نامه کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه رانندگی شهری

  نمونه سوالات آیین نامه مربوط به قوانین و مقرراتی است که باید هر راننده پیش از آنکه به صورت قانونی شروع به رانندگی کند بشناسد و به آن عمل کند. این قوانین در اغلب موارد می‌تواند جلوی حوادث را بگیرید و ترافیک را روان کند. برای قبولی در آزمون تئوری در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی شهری را در اختیار داشته باشید احتمال قبولی شما بسیار بالا خواهد رفت.

  👮 بسته طلایی سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

  هنرجویانی که به ما اعتماد می‌کنند مطمئن باشند که ساده‌ترین و سریع‌ترین راه اخذ گواهی‌نامه را پیش پایشان خواهند دید. ما سال‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات مربوط آموزش رانندگی را در کنار تکنولوژی و شیوه‌های جدید آموزشی قرار دادید و مجموعه جامعی را با عنوان بسته طلایی سوالات آیین نامه تهیه کردیم. با داشتن این مجموعه نگرانی بابت قبولی در آزمون آیین نامه نخواهید داشت.

  👮 عکس سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

  آزمون آیین نامه به صورت چهار گزینه‌ای است. عکس سوالات آیین نامه اصلی برای چند آزمون به صورت نمونه در اختیار شما قرار گرفته تا با شیوه طرح سوالات آشنا شوید. با مشاهده این عکس‌ها خواهید دید که سوالات پیچیدگی خاصی ندارد اما در صورتی که پیش از آزمون هیچ نمونه سوالی را مطالعه نکرده باشید احتمال دارد که در زمان آزمون به مشکل بر بخورید.

  👮 سوالات آیین نامه فرهنگ رانندگی

  بخشی از قوانین نانوشته رانندگی را با عنوان فرهنگ رانندگی همه ما می‌شناسیم. رفتار و عملکرد یک راننده در سطح شهر نشان دهنده فرهنگ هر فرد است و نشان می‌دهد تا چه اندازه مسئولیت خود را به عنوان شهروند می‌داند اساسا آیا او را می‌توان شهروند قلمداد کرد یا خیر. سوالات آیین نامه فرهنگ رانندگی در خصوص مفاهیمی است که علاوه بر ایجاد نظم در سطح شهر، آرامش را در رانندگی به رانندگان بازمی‎گرداند. این بخش سوالات شاید راحت باشد اما بسیار مهم است. سعی کنید پیش از آزمون با این نمونه سوالات آشنا شوید.

  👮 سوالات ایین نامه کتبی رانندگی

  سوالات آیین نامه کتبی رانندگی به صورت پرسش‌های چهارگزینه‌ای طرح شده و در مدت ۳۰ دقیقه به شما اجازه پاسخگویی داده می‌شود. این سوالات از بخش‌های مختلف آیین نامه طرح می‌شود و در صورتی که آزمون اصلی شرکت کنید بخش فنی سوالات نیز اضافه خواهد شد. شما باید بر سوالات آیین نامه کتبی رانندگی تسلط داشته باشید تا بتوانید در آزمون‌های تئوری قبول شوید اجازه شرکت در آزمون عملی پیدا کنید.

  👮 با نمونه سوالات آیین نامه گواهینامه در دست شماست

  شما سه آزمون در پیش دارید که دو تا از آزمون‌ها مربوط به آیین نامه است که به صورت کتبی برگزار می‎شود. به شما اطمینان می‌دهیم در صورتی که به ما اعتماد کنید و نمونه سوالات آیین نامه‌ ای که در اختیارتان می‌گذاریم با شیوه درست مطالعه کنید به طور قطع این دو آزمون را به راحتی پشت سر می‌گذارید و راه برای اخذ گواهی‌نامه هموار می‎شود.

  👮 شیوه مطالعه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

  بدون شک شما از اهمیت تمرین و تکرار سوالات پیش از آزمون آگاهی دارید اما در واقعیت چگونه این سوالات را مطالعه می‌کنید. بدترین کار ممکن آن است که از روی سوال بخوانید و بدون آنکه فکر کنید به سراغ پاسخنامه بروید و پاسخ آن‌را حفظ کنید.

  به احتمال زیاد در سوال دهم به یاد نمی‌آورید که سوال یکم چه بوده؛ با این تنها وقت خود را هدر می‌دهید. برای یادگیری باید مغز خود را فعال نگه دارید بنابراین کار درست آن است که پس از مطالعه هر سوال کاملا بر روی آن تمرکز کنید و فکر کنید و پاسخی که به نظرتان منطقی می‌آید را علامت بزنید. تنها زمانی به پاسخ نامه نگاه کنید که یک آزمون کامل را تمام کرده باشید. در حین بررسی پاسخ‌نامه حتما نکته برداری را فراموش نکنید.

  👮 با تمرین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی زمان را مدیریت کنید

  روز آزمون شما قرار است به ۳۰ سوال در طی ۲۰ دقیقه پاسخ دهید. می‌دانید بر روی هر سوال چه میزان اجازه دارید فکر کنید؟ ۴۰ ثانیه زمانی است که شما بر روی هر سوال زمان می‌گذارید.

  اما به شما توصیه می‌کنیم برای هر سوال کمتر از ۳۰ ثانیه زمان بگذارید زیرا به سوالاتی بر می‌خورید که خواندن را روی متن سوال زمان زیادی را تلف می‌کند و شما عملا نمی‌توانید در مدت ۴۰ ثانیه پاسخ دهید یا سوالات بخش حق تقدم نیاز به تحلیل دارد و زمان بیش‌تری لازم دارید. سعی کنید پایان آزمون کمی وقت ذخیره کنید تا مرور سریع بر سوالات داشته باشید. در این فرآیند شما باید کمتر از ۴ خطا داشته باشید.

  👮 مجموعه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی کلید موفقیت شما

  در صورتی که مجموعه جامعی از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی راهنمایی و رانندگی در اختیار داشته باشید یعنی ۷۰ درصد راه را رفته‌اید. در واقع شما پیش از آزمون سوالات را دارید می‌دانید قرار است چه پیش آید. این شرایط ایده‌آل برای موفقیت در هر آزمونی است به شرط آنکه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی آزمون آیین نامه معتبر را با پاسخنامه دانلود کنید و با شیوه درست آزمون‌ها را پاسخ دهید.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی رایگان

  بخشی از سوالات آیین نامه اصلی به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان گذاشته می‎شود. این سوالات به بسیاری از هنرجویان کمک می‎کند تا خود را محک بزنند و پیش از آزمون از میزان تسلط خود آگاهی پیدا کنند. البته در صورتی که می‌خواهید صد در صد نتیجه دلخواهتان را با کمترین زمان تلف شده بگیرید به مجموعه‌ای جامع نیاز خواهید داشت.

  👮 مجموعه منسجم و کامل سوالات آیین نامه اصلی

  اگر به تازگی در آموزشگاه رانندگی ثبت نام کرده‌اید و در حال گذراندن کلاس‌های تئوری هستید حتما میدانید که در پایان کلاس‌های تئوری و پیش از شروع آموزش عملی باید در آزمون آیین نامه شرکت کنید. موفقیت در آزمون گام اول در رسیدن به گواهی‎‌نامه است.

  👮 ما بالاترین کیفیت نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را به شما ارائه می‌دهیم

  سال‌ها تجربه در کنار آموزش‌های مداوم به هنرجویان توسط افسران و مربیان با تجربه به ما در جمع‌آوری بالاترین کیفیت نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کمک کرده است. سوالات تحلیل بررسی می‌شود و طبقه بندی مناسب انجام می‎شود تا هنرجویان بتوانند در یک مجموعه منسجم با بالاترین سرعت ممکن به حداکثر تسلط مورد نیاز خود برسند.

  👮 زمان کمی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی دارید؟

  در صورتی که منبع اصلی را هنوز مطالعه نکردید و زمان کوتاهی تا آزمون مانده و ناامید از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی شدید راه‌حل شما پیش ماست. راه حل میانبر برای قبولی در آزمون آیین نامه حل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پیشین است.

  بسیاری از افراد این ادعا را باور نمی‌کنند اما ما به شما تضمین می‌دهیم در صورتی که تمامی مجموعه سوالاتی که اختیارتان می‌گذاریم را بررسی کنید به نحوی که روی هر کدام از سوالات فکر کنید و جواب منطقی که به ذهنتان می‌رسد را جواب دهید. پس از آن نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی با جواب در اختیارتان قرار می‌گیرد.

  👮 دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب ۹۹

  سعی کنید آزمون آزمایشی را جدی بگیرید و حسابی تحت فشار به سوالات فکر کنید مهم نیست پیش از این منابع ازمون ایین نامه رانندگی را مطالعه نکردید سعی کنید در هنگام پاسخ به سوالات کاملا با فراغ بال و آرامش و صبر تک تک سوالات را بررسی کنید و سعی کنید تمامی سوالات را دقیق و مفهومی بخوانید. به سراغ آزمون بعدی بروید و همین روند را تکرار کنید.

  سوالات آیین نامه آزمون بعدی که دقیقاً منطبق با آزمون اصلی آیین نامه طراحی شده مجدد در اختیارتان قرار می‌گیرد. سعی کنید خود را در شرایط آزمون تصور کنید و به تک تک سوالات با منطق خود جواب دهید.

  آزمون که تمام شد پاسخنامه آزمون آیین نامه‌ در اختیارتان قرار خواهد گرفت و تک به تک سوالات آیین نامه اصلی را چک کنید و منطق هر سوال را در یابید. این دقیقا راه حلی است که شانس شما را برای قبولی تا حد زیادی بالا خواهد برد. اما چرا شرکت در آزمون آزمایشی آیین نامه اصلی می‌تواند برای افرادی که هنوز آیین نامه اصلی را مطالعه نکردند راهگشا باشد؟ پاسخ به عملکرد مغز بازمی‌گردد.

  👮 بهبود عملکرد مغز در مواجهه مکرر افراد با نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی

  محققان اعتقاد دارند در صورتی که افراد تحت فشار شرایط حساسی مانند آزمون قرار گیرند و البته این فشار را بتوانند مدیریت کنند عملکرد مغز سرعت بیش‌تری خواهد گرفت و به همین ترتیب قدرت یادگیری بالا خواهد رفت.

  شاید در شرایط نرمال ۲ ساعت وقت بگذارید تا مطلبی مربوط به تجهیزات ماشین را حفظ کنید اما زمانی که یک بار تحت فشار دقیقا با سوالی در همین زمینه روبرو می‌شوید بدون آنکه متن اصلی آیین نامه را خوانده باشید سعی می‌کنید طبق منطق و دیده‌ها و شنیده‌های خود پاسخ درست را انتخاب کنید و از داشته‌های ذهنی خود نهایت استفاده را می‌برید.

  👮 نمونه سوالات اصلی آیین نامه ۹۹

  زمانی که پس از آزمون جواب سوالات آیین نامه اصلی پیش چشمتان باشد بیش‌ترین یادگیری در کوتاه‌ترین زمان را تجربه خواهید کرد. مغز به شدت فعال است و منتظر پیدا کردن پاسخ است. با رسیدن به پاسخ، همه چیز در ذهنتان نقش می‌بیندد و راه چند ماهه را چند روزه طی می‌کنید.

  در واقع مغز خود را به یک بازی دعوت می‌کنید که سعی کند پاسخ را بیابد و پایان بازی نیز پاسخ را در اختیارش می‌گذارید. هم به بالا بردن سرعت یادگیری کمک می‌کند و هم با سوالات آیین نامه اصلی آشنا می‌شوید و در عین حال تمامی مطالب در ذهنتان نقش می‌بندد.

  سوالات راهنمایی رانندگی

  نمونه سوالات آیین نامه اصلی

  👮 آزمون و نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی (تضمین ۱۰۰ درصد قبولی)

  در گام اول بهتر است با شما صادق باشیم. هیچ کس به جز خود شما نمی‌تواند تضمین ۱۰۰ درصد قبولی بدهد. تیم تخصصی ما به دنبال تبلیغات اینچنینی نیست اما می‌توانیم به شما تضمین دهیم که در صورتی که با ما هم گام باشید تحت هر شرایطی قبول خواهید شد.

  کافیست کمی حوصله کنید و تک تک نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیارتان می‌گذاریم را بررسی کنید و پاسخ آنها را چک کنید.

  نمونه سوالات آموزش رانندگی

  این کار را آنقدر تکرار کنید که بخش بزرگی از سوالات برایتان تکراری شود. این اتفاق شاید برای یک هنرجو پس از ۱۰ آزمون بیوفتد و برای هنرجوی دیگر پس از ۵ آزمون یا برای فرد دیگری تعداد بالاتری آزمون نیار باشد تا تسلط کافی ایجاد شود. به هر ترتیب تمرین و تکرار باید تا رسیدن به تسلط کافی ادامه پیدا کند.

  👮 ازمون ایین نامه اصلی رانندگی

  همانطور که می‌دانید برای اخذ گواهی‌نامه باید از دو سد عبور کنید. سد اول ازمون ایین نامه اصلی است و سد دوم ازمون عملی رانندگی است. برخی هنرجویان ادعا می‌کنند که بخش آزمون آیین نامه اصلی بسیار سخت است و قبولی در آن برای هنرجویان به چالشی تبدیل شده است. بگذارید با شما صادق باشیم.

  👮 تست آنلاین آیین نامه اصلی

  اگر آیین نامه را دو یا سه بار مطالعه کرده باشید و پیش از آزمون نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را بررسی نکرده باشید، می‌توان گفت که در آزمون آیین نامه اصلی به مشکل برمی‌خورید اما به طور قطع اگر پیش از آزمون نمونه سوالات آیین نامه رانندگی قبلتر را دیده باشید بدون شک کار برایتان آنقدر آسان می‌شود که گذشتن از این مرحله مثل آب خوردن خواهد بود.

  سوالات ازمون ایین نامه اصلی بیش‌تر از بخش‌های فنی ماشین است و آزمون توسط افسر انجام می‌شود. همین امر باعث شده بسیاری از هنرجویان دچار استرس شوند و تنها چاره این حالت شرکت در آزمون‌های آزمایشی آیین نامه اصلی است.

  👮 سوالات آنلاین آیین نامه اصلی

  حداقل نمره برای قبولی در آزمون ۲۶ است و در صورتی که با سوالات آیین نامه رانندگی اصلی پیش از شرکت در آزمون مواجه شده باشید می‌توانید به راحتی زمان را مدیریت کنید، استرس را مدیریت کنید و به سوالات پاسخ درست دهید.

  زیرا تقریبا نمونه تمامی سوالات آیین نامه اصلی را حداقل یک بار از پیش دیده‌اید و در باره آن فکر کرده‌اید. ازمون ایین نامه اصلی پس از شرکت در کلاس‌های شهری و توسط افسر گرفته می‌شود و باید در مدت ۲۰ دقیقه به حداقل ۲۶ سوال پاسخ درست دهید.

  👮 شرکت در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین چه فایده‌ای دارد؟

  بسیاری از هنرجویان ادعا می‌کنند که این آزمون بر رانندگی آنها تاثیری ندارد اما واقعیت چنین نیست. در درجه اول آمادگی برای آزمون آیین نامه اصلی باعث خواهد شد تا شما مجبور باشید تا از قسمت‌های فنی ماشین اطلاع کسب کنید.

  بدون شک ناآگاهی از بخش‌های فنی ماشین پس آنکه راننده شدید به شما ضرر خواهد زد. باید بتوانید وسیله‌ای که زیر پایتان است را مدیریت کنید در غیر این صورت راننده نیستید.

  👮 آزمون اصلی آیین نامه ۹۹ رایگان

  نکته دوم در مورد سوالاتی است که یک شرایط خاص را ترسیم کرده و از شما می‌پرسد حق تقدم با چه کسی است یا کار درست در این لحظه چیست؟ نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی بسیار مفید هستند. شما در شرایط استرس امتحان باید تصمیم بگیرید که کدام گزینه درست است دقیقا همان حالتی پشت فرمان دارید.

  اگر بتوانید در شرایط امتحان تصمیم درست را بین چهار گزینه تشخیص دهید به احتمال زیاد در عمل نیز راه درست را انتخاب خواهید کرد. شما با شرکت در آزمون‌ آیین نامه اصلی آنلاین و تمرین سوالات می‌توانید نکات مهم مربوط به رانندگی را در ذهن خود ثبت کنید.

  👮 افسران با تجربه می‌دانند که چگونه شما ازمون ایین نامه اصلی را قبول شوید

  گام به گام با شما همراه خواهیم بود تا مفاهیم آیین نامه اصلی را بیاموزید. تمامی سوالات تحت نظر افسران با تجربه طراحی شده و به صورت طبقه بندی شده در اختیار شما قرار گرفته. کافیست در آزمون‌های آنلاین سایت ما شرکت کنید تا یک گام به گواهینامه رانندگی نزدیک شوید.

  افسران با تجربه ما دقیقا می‌دانند که هنرجویان در کدام مباحث بیش‌تر دچار ایراد و اشکال هستند؛ حتی با استفاده از آمار می‌دانند که کدام سوالات امکان بیش‌تری برای رسیدن به پاسخ اشتباه را خواهد داشت .

  👮 ازمون ایین نامه اصلی ۹۹ با جواب

  دام هر سوال را می‌شناسند و نکته هر سوال را می‌دانند.نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی بر اساس تجربیات سال‌های طولانی افسران ما طبقه بندی شده و با اولویت و سیستم‌های نوین یادگیری در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  این سوالات دقیقا همان‌هایی خواهد بود که در آزمون‌ آیین نامه اصلی قرار است با آن مواجه شوید اما به نحوی طبقه بندی شده و شما با برنامه‌ای ویژه به این سوالات پاسخ می‌دهید که در مدت زمان کوتاهی حتی خودتان متوجه نخواهید شد که چه زمانی چنین مهارتی را در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین پیدا کردید.

  👮 تست آزمون آیین نامه ۹۹ رایگان

  سوالات آیین نامه اصلی به صورت رایگان با کیفیت عالی در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید به راحتی از محتوای اصلی آزمون آیین نامه رانندگی آگاه شوید.

  با این روش به کلیت آزمون پی میبرید و دیدگاه تان نسبت به آزمون استاندارد مشخص میشود. اگر میخواهید که سوالات آیین نامه را تهیه کنید میتوانید آن را رایگان دانلود کنید که قبل از آزمون آیین نامه اصلی آنلاین به شیوه نگارش و طرح سوالات آشنایی کامل داشته باشید.

  👮 سوالات آزمون اصلی آیین نامه ۹۹

  سالانه سوالات جدیدی به بانک سوالات آیین نامه اضافه میشود و ممکن است طرح های متفاوتی برای سوالات پیاده کنند که هنرجویان در آزمون ممکن است گیج و گمراه شوند.

  هرچه سوالات جدیدتری در اختیار تان قرار بگیرد احتمال گیج شدن در آزمون آیین نامه اصلی به حداقل میرسد. ذهن خود را میتوانید با سوالات جدید هماهنگ کنید تا سر جلسه آزمون رانندگی به دردسر نیافتید. همیشه سعی کنید سوالات جدید را دریافت نمایید.

  نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب رایگان

  👮 سوالات فنی آیین نامه اصلی سال ۹۹

  بخش فنی سوالات دقیقا همان سوالاتی است که قرار است به آزمون اصلی اضافه شود و هنرجویان در آزمون اصلی به سوالات آن پاسخ نداده اند.

  اطلاعات خود را بر قسمت های فنی افزایش دهید که بعد ها به عنوان یک راننده بتوانید از پس مشکلات خود بر بیایید. به هنگام آموزش عملی حداقل سعی کنید برای یکبار هم که شده کاپوت ماشین را بالا بزنید و از اجزای داخلی آن آگاه باشید و از تعویض و یا چک کردن بخش های مختلف ماشین اطلاعات بدست آورید.

  به صورت جداگانه سوالات مربوط به بخش فنی را مرور نمایید تا با مرور سوالات به صورت جدا و نوشتن نکات در هنگام پاسخ ‌گویی به هر آزمون تسلط کافی بر بخش فنی مانند سایر بخش‌ ها داشته باشید. سوالات فنی آیین نامه را از سایت تست درایوینگ دانلود نمایید.

  فروردین – اردیبهشت – خرداد – تیر – مرداد – شهریور – مهر – آبان – آذر – دی – بهمن – اسفند

  نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی با جواب

  👮 جدیدترین سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

  آنچه برای قبولی در آزمون آیین نامه نیاز دارید داشتن نمونه سوالات آیین نامه است که بر اساس آخرین تغییرات آزمون آیین نامه نگارش شده باشد. به یاد داشته باشید که این سوالات در صورتی که قدیمی باشند و تغییرات جدید را اعمال نکنند نه تنها به قبولی شما کمک نخواهد کرد بلکه بیش‌تر گمراه می‌شوید و روز آزمون متوجه می‌شوید که بخش‌هایی به سوالات اضافه شده که شما به آن توجه نکردید یا سبک سوالات تغییر کرده است. همیشه مطمئن‌ترین راه دانلود سوالات جدید آیین نامه است.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه دو

  اگر ۲۳ سال تمام دارید، بیش از دو سال پیش گواهینامه پایه سه را اخذ کرده‌اید و از اعتبار گواهینامه پیشین شما حداقل ۶ ماه مانده است می‌توانید برای اخذ گواهینامه پایه دو اقدام کنید.

  با داشتن این گواهینامه می‌توانید حداکثر ۶ تن را جابجا کنید یا ۲۶ مسافر را منتقل کنید. با این گواهینامه می‌توان شغل رانندگی را برگزید و با آن کسب درآمد کرد زیرا این میزان بار و این تعداد مسافر اغلب مناسب مینی بوس و ون و این میزان بار مناسب وانت و کامیونت خواهد بود.

  👮 امتحان آیین نامه رانندگی اصلی آنلاین

  در صورتی که به اینترنت و PC یا لپ تاپ دسترسی دارید به جای آنکه انبوهی از کتاب و جزوه و دفتر به همراه خود داشته باشید کافیست به وب سایت ما سر بزنید. تمامی مطالب آیین نامه به همراه نمونه سوالات و از همه مهم‌تر شبیه ساز آزمون آیین نامه در این وب سایت قرار داده شده است.

  به بخش امتحان آیین نامه رانندگی اصلی آنلاین بروید و چند بار خود را در شرایط آزمون قرار دهید تا بتوانید قبولی خود را تضمین کنید.

  👮 امتحان اصلی گواهینامه

  اتفاقی که می‎‌افتد آن است که آزمون عملی برایتان استرس‌آور است و ممکن است نتوانید با موفقیت آن‌را پشت سر بگذارید که دردسر ساز است و کار شما را عقب می‌اندازد زیرا برای اخذ گواهینامه حتما باید این آزمون را با نمره قبولی پشت سر بگذارید.

  👮 سوالات امتحانی آیین نامه اصلی با جواب

  در صورتی که به سوالات آزمون اصلی دسترسی داشته باشید می‌توانید شیوه مطالعه خود را و همچنین منابع و شیوه پاسخگویی به سوالات را تنظیم کنید. پس از پایان هر آزمون اگر پاسخنامه را در اختیار نداشته باشید نمی‌توانید از درست یا نادرست بودن پاسخ‌ها اطمینان حاصل کنید و در نهایت به مشکل برمی‌خورید بنابراین تلاش کنید که همیشه سوالات را با جواب دانلود کنید.

  👮 آزمون آنلاین گواهینامه اصلی

  پس از آنکه احساس کردید برای شرکت در آزمون آماده هستید به بخش آزمون آنلاین گواهینامه اصلی بروید و خود را محک بزنید. مواردی مشاهده شده که در آزمونی که به صورت آنلاین برگزار شده است برخی هنرجویان که عملکرد ضعیفی داشته‌اند به شدت دچار استرس می‌شوند و تمام آن چیزی که بلد بودند ر نیز فراموش می‌کنند.

  هیچ ایرادی ندارد که آزمون‌های ابتدایی دچار مشکل شده باشید و طبیعیست که نتوانید عملکرد درستی از خود به نمایش بگذارید زیرا در آزمون‌های اول تازه ایراد کار دستتان می‌آید. کمی حوصله کنید و ناامید نشوید مطمئن باشید به راحتی آزمون را پشت سر خواهید گذاشت.

  👮 تست سوالات اصلی رانندگی

  در تست سوالات اصلی رانندگی که در وب سایت قرار داده شده است امکان دسترسی به جدیدترین سوالات آیین نامه فراهم است. می‌توانید در محیطی شبیه سازی شده آزمون‌های استاندارد ما را شرکت کنید و مطمئن باشید که بخش زیادی از سوالات آیین نامه را پس از چند آزمون اول خواهید دید و دقیقا همین سوالات به شما در قبولی آزمون اصلی کمک خواهد کرد. به یاد داشته باشید که در آزمون‎‌های استاندارد شرکت کنید تا گمراه نشوید.

  👮 سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

  تغییراتی که در آزمون‌های آیین‌نامه اصلی ایجاد شده برخی از هنرجویان را دچار مشکل کرده است. به آیین نامه بخش‌هایی اضافه شده مانند بخش فنی و امداد و نجات و فرهنگ رانندگی که این بخش‌ها نیاز به در اختیار داشتن سوالات استاندارد دارد تا نمونه سوالات به هنرجویان در قبولی کمک کند و در حین مطالعه بتوانند برنامه مطالعه خود را با سبک سوالات تنظیم کنند.

  👮 دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب رایگان

  اگر برای شرکت در آزمون آیین نامه آماده می‌شوید قطعا در آموزشگاه‌ها ثبت نام کرده‌اید و هزینه‌های بالایی برای شرکت در کلاس‌های تئوری و عملی پرداخت کردید. ما به شما کمک می‌کنیم به جای آنکه هزینه مازاد برای تهیه جزوات و سوالات آزمون آیین نامه صرف کنید با کمترین هزینه پکیج آموزشی کامل در اختیار شما قرار داده شود و بخشی از آزمون‌ها به صورت آنلاین در اختیار شما قرار گیرد.

  👮 نمونه سوال آیین نامه اصلی با جواب

  یکی از اشتباهاتی که هنرجویان پیش از آزمون انجام می‌دهند آن است که بدون توجه به اعتبار نمونه سوال آیین نامه با سرچ ساده در گوگل سوالاتی را دانلود می‌کنند که استاندارد نیست و یا بسیار قدیمی است و از همه بدتر پاسخنامه اشتباه در اختیار هنرجویان قرار گرفته است.

  مشکل بزرگی که پیش می‌آید آن است که هنرجویان تشخیص نخواهند داد که پاسخ‌ها اشتباه است و همان پاسخ اشتباه را یاد می‌گیرند و به سختی می‌توان ذهنیت اشتباهی که در ذهنشان شکل گرفته را اصلاح کرد.

  توجه داشته باشید که نمونه سوال آیین نامه با پاسخنامه را حتما از وب سایت‌های معتبر دانلود کنید، سوالاتی که در این وب سایت ارائه شده است توسط افسران و مربیان با تجربه بارها بررسی و اصلاح شده و نسخه ویرایش شده در اختیار کاربران قرار گفته است.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه افسری

  هنگامی که برای آزمون آیین نامه مطالعه می‌کنید توجه داشته باشید که این سوالات برای قبولی در آزمون عملی نیز به کارتان خواهد آمد. زمانی که در آزمون عملی بر تابلوها و قوانین و حق تقدم‌ها تسلط کافی داشته باشید و احیانا سوالاتی که افسر از شما می‌پرسد را به راحتی جواب دهید تمرکز و اعتماد به نفس شما برای قبولی در آزمون عملی نیز بیشتر خواهد شد.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه شهری

  بخشی از سوالات که مربوط به تابلوها و حق تقدم‌ قوانین خیابان است به دلیل آنکه نسبت به سایر بخش‌ها قدیمی‌تر است احتمال طرح سوالات خلاقانه نیز در آن زیاد است. وسعت نمونه سوالاتی که در این زمینه وجود دارد زیاد است و وقت زیادی از شما می‌گیرد. لازم است که تیم تخصصی سوالات نکته‌دار را جدا کند و به صورت منسجم در آزمون‌ها بگنجاند تا پس از مرور سوالات تمامی نکات یک بار مرور شود.

  👮 نمونه سوالات جدید راهنمایی و رانندگی

  بخش دیگری از سوالات از بخش‌هایی طرح شده که جدیدا به آیین نامه اضافه شده است. بخش‌هایی نظیر فرهنگ رانندگی، امداد و نجات و بخش فنی. در این زمینه لازم است تمامی نمونه سوالات استاندارد آزمون‌هایی که تا به حال برگزار شده جمع‌آوری شود و گزینش شود و این سوالات به صورت طبقه بندی شده در اختیار هنرجویان قرار گیرد تا شیوه طرح دست برای هنرجویان مشخص شود.

  👮 سوالات تستی آیین نامه رانندگی

  همانطور که می‌دانید آزمون آیین نامه به صورت تستی برگزار می‌شود. این آزمون نمره منفی ندارد و آزمون به صورت زماندار است. در سوالات اغلب دو گزینه نزدیک به هم داده می‌شود و شما را به شک می‌اندازد. به همین دلیل لازم است پیش از آزمون از شیوه طراحی سوالات اطلاع حاصل کنید.

  👮 بسته طلایی آیین نامه اصلی

  آنچه ما به شما ارائه می‌کنیم بسته‌ای است که با مطالعه و بررسی سوالات آن قبولی شما تضمین است. پس از آنکه بسته را تهیه کردید بدون آنکه نیاز باشد خط به خط آیین نامه را بلد باشید می‌توانید شروع به پاسخگویی به سوالات کنید بدون آنکه به پاسخ نامه نگاه کنید و در آخر پاسخنامه را بررسی کنید و اشتباهات خود را تصحیح کنید.

  👮 نمونه سوالات طلایی آیین نامه رانندگی

  نمونه سوالاتی که در اختیارتان گذاشته می‌شود بر اساس آخرین تغییرات آیین نامه تهیه شده است. بارها توسط مربیان و افسران با تجربه بررسی و اصلاح و تدوین شده و در نهایت بسته‌ای ارائه شده که با مطالعه اصولی آن قبلوی شما تضمین است.

  👮 تست آزمون آیین نامه رانندگی آنلاین

  در این وب سایت خدمات شبیه سازی آزمون آیین نامه ارائه می‌شود. فضایی که برای این کار طراحی شده دقیقا شبیه آزمون اصلی است و شما می‌توانید با پیش از آزمون بارها خود را محک بزنید. اگر استرس آزمون دارید حتما از این امکانات استفاده کنید.

  👮 نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه یک

  رانندگانی که به دنبال گواهینامه پایه یک هستند قصد دارند وقت زیادی را به صورت حرفه‌ای پشت ماشین سنگین بنشینند و به همین دلیل می‌بایست با دقت و تسلط کافی بر مباحث عملی و تئوری به حداکثر آمادگی برسند.

  پیش از آزمون آیین نامه با دانلود بسته آزمون آیین نامه پایه یک می‌توانید مباحث آیین نامه را مرور کنید و نکات خاص آیین نامه پایه یک را نیز در این مجموعه می‌توان یافت.

  👮 نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم

  آنچه در اختیار شما گذاشته می‌شود مجموعه‌ای استاندارد، هدفمند و طبقه بندی شده است که در صورت مطالعه اصولی به سادگی شما در آزمون آیین نامه قبول خواهید شد بدون آنکه زمان زیادی را صرف مطالعه کرده باشید.

  نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم به همراه پاسخنامه ارائه می‌شود به همین دلیل لازم است که شیوه درست مطالعه را پیش بگیرید تا از مطالعه بهترین نتیجه را بگیرید.

  مطالب مرتبط :

  سوالات آیین نامه اصلی

  سوالات متداول :

  آیا سؤالات آیین‌نامه امسال با سال‌های گذشته تفاوت دارد؟⭐️

  بله، طراحان هر سال سؤالات جدیدی طرح می‌کنند که با سؤالات سال‌های قبل کاملاً متفاوت است. اما جای نگرانی وجود ندارد، چرا ‌که ما در این سایت بدون فوت وقت سؤالات جدید را با سؤال‌های قدیمی جایگزین می‌کنیم.

  آیا ضمانت عودت وجه برای بسته طلایی سؤالات آیین‌نامه سایت تست درایوینگ به‌صورت صد درصد است؟⭐️

  بله، به متقاضیان تضمین داده می‌شود که در صورت عدم رضایت از کیفیت و محتوای پکیج طلایی سؤالات آیین‌نامه، ۱۰۰% مبلغ پرداختی بدون هیچ قید و شرطی به آن‌ها بازگردانده شود.

  آیا پکیج سؤالات آیین‌نامه، قبولی در آزمون آیین‌نامه اصلی را به‌صورت صد در صد تضمین می‌کند؟⭐️

  بله، اگر متقاضیان به‌صورت کامل و با دقت نمونه سؤالات ارائه شده در سایت را مطالعه کنند، قبولی آن‌ها در آزمون صد درصد خواهد بود.

  نمونه سؤالات آیین‌نامه رانندگی جدید شامل چه مواردی است؟⭐️

  نمونه سؤالات آیین‌نامه امسال مانند سال‌های گذشته مشتمل بر تکنیک‌های رانندگی، نکات مربوط به راننده، قوانین مربوط به خیابان‌های درون شهر و جاده‌های بین‌شهری، توضیحات در مورد تابلوهای راهنمایی و رانندگی و تشخیص حق تقدم و در پایان سؤالات بخش فنی خواهد بود.

  آیا در آزمون مرحله دوم آیین‌نامه اصلی از بخش فنی هم سؤال طرح می‌شود؟⭐️

  بله، در امتحان آیین‌نامه اصلی از بخش فنی نیز سؤالاتی مطرح می‌شود.

  مهم‌ترین و پر‌تکرار‌ترین سؤال‌های آزمون آیین‌نامه کدام هستند؟⭐️

  ممکن است برخی سؤالات بیشتر از سایرین به چشم بخورند، ولی برای قبولی در آزمون، مطالعه تمام سؤالات لازم است و مطالعه گزینشی بخشی از سؤالات نمی‌تواند قبولی شما را تضمین کند.

  منبع مطلب : testdriving.ir

  مدیر محترم سایت testdriving.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آزمون آیین نامه رانندگی【قبولی ۱۰۰٪】رایگان 99 پایه سوم

  آزمون آیین نامه رانندگی【قبولی ۱۰۰٪】رایگان 99 پایه سوم

  دوستان با مطالعه مجموعه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ای که در وب سایت قرار دادیم قبولی شما رو تضمین میکنیم.

  برای قبولی در آیین نامه در حین دریافت گواهی نامه شما نیاز دارید نکات مهمی را درباره این آزمون بدانید، این نکات به شما کمک می کند که در حین خواندن کتاب و دادن آزمون به سادگی با سوالات برخورد کنید و قبولی در آیین نامه را برای خود تضمین کنید.

  در این مطلب قصد داریم سوالات پر تکرار و مهم را به شما معرفی کرده و تعدادی از سوالات مهم و کلی را نیز برای شما پاسخ دهیم.

  فاکتور های مهم آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

  سوال بسیاری از کارآموزانی که اقدام به دریافت گواهی نامه کرده اند این است که برای قبولی در آیین نامه چه فاکتورهایی را باید داشته باشیم و رعایت کنیم؟

  این سوال را شاید بتوان یکی از عمومی ترین و مهم ترین سوالات این کارآموزان دانست. در جواب به این سوال باید گفت که اگر قصد قبولی در آیین نامه را دارید باید قبل از شروع امتحان حتما چندین مورد از نمونه سوالات امتحان آیین نامه را حل کنید و با این سوالات آشنا شوید.

  نمونه سوالات آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

  برای آمادگی هر چه بیشتر و قبولی در آیین نامه می توانید نمونه سوالات آیین نامه را از وب سایت ما دانلود کرده و به حل کردن آنها بپردازید، همچنین آزمون آنلاین نیز برای این نمونه سوالات وجود دارد که می توانید در آنها به صورت رایگان شرکت کنید.

  برای تهیه نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیز می توانید به همین طریق اقدام کنید و به حل کردن نمونه سوالات بپردازید تا با آمادگی هر چه بیشتر در آزمون شرکت کنید و قبولی در آیین نامه را برای خود تضمین کنید.

  همچنین سعی کنید نکات و سوالات مهم را نیز برای خود بازنویسی کنید تا فراموش نکنید. فقط به این نکته دقت کنید که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی  اصلی دارای سوالات فنی نیز می باشند که در آیین نامه اصلی از این قسمت نیز سوال می آید، بنابراین برای قبولی در آیین نامه اصلی از نمونه سوالات قدیمی استفاده نکنید.

  تاثیر نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی در قبولی

  برای این که از تاثیر خواندن نمونه سوالات برای قبولی در آیین نامه آگاه شوید بهترین کار این است که از کسانی که سال ها و دوره های قبل از این روش برای قبولی در آیین نامه استفاده کرده اند پرس و جو کنید تا از تاثیر آن آگاه شوید.

  با پرس و جو از این افراد متوجه می شوید که این کار تاثیر فوق العاده ای را بر روی شما گذاشته و شما را بیش از پیش آماده قبولی در آیین نامه می کند.

  بسیاری از افراد قبل از این که این نمونه سوالات را تهیه و مطالعه کنند پا به آزمون آیین نامه اصلی می گذارند که متاسفانه مردود شده و بعد از یک یا چند بار مردود شدن به این فکر می افتند که از نمونه سوالات استفاده کنند، شما می توانید با پرس و جو از این افراد نیز متوجه تاثیر فوق العاده نمونه سوالات در قبولی در آیین نامه اصلی شوید.

  جهت مشاهده جدیدترین آزمونهای آیین نامه رانندگی روی گزینه مورد نظر کلیک کنید :

  آیا خواندن نمونه سوالات آیین نامه رانندگی برای قبولی در آیین نامه کافی است؟

  سوالی که برای بسیاری از کارآموزان پیش می آید این است که دوست دارند بدانند که آیا خواندن این نمونه سوالات کفایت می کند و شما می توانید فقط با خواندن نمونه سوالات در آزمون آیین نامه قبول شوید؟

  جواب این سوال این است که نمونه سوالات قبولی در آیین نامه را برای شما تضمین می کنند به شرطی که فقط مفهوم تابلو ها را بدانید، با دانستن مفهوم تابلو ها می توانید فقط با خواندن نمونه سوالات موفقیت خود را در آیین نامه تضمین کنید.

  اگر هنوز با مفهوم تابلو ها آشنایی ندارید می توانید به کتاب راهنمایی و رانندگی که در کلاس ها به شما ارائه می دهند مراجعه کرده و با خواندن قسمت تابلو ها با این مفاهیم آشنا شوید و بعد از آن اقدام به تهیه و مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی کنید.

  برای قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی چه سوالاتی را بخوانیم؟

  بهترین روش برای قبولی در آیین نامه خواندن چه سوالات و چه نکاتی است؟ این سوالی است که بسیاری از کارآموزان در نزدیکی های آزمون آیین نامه از افراد با تجربه تر می پرسند، در پاسخ به این سوال می توان گفت سوالات تکراری که در سال های اخیر چندین بار تکرار شده است را در ابتدا مطالعه کنید و اگر وقت بیشتری داشتید به مطالعه و حل سایر سوالات بپردازید، به این طریق می توانید موفقیت خود را تضمین کنید.

  چند مورد از سوالات آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) رایگان

  برخی سوالات پر تکرار سال های اخیر

  ✅سوال اول:

  در هنگام بر خورد راه اصلی با راه فرعی حق تقدم عبور با کدام وسیله است؟

  ۱- وسیله که در در راه اصلی می باشد

  ۲- وسیله ای که در راه فرعی می باشد

  ۳- وسیله ای که به سمت راست گردش می کند

  ۴- وسیله ای که در سمت راست وسیله دیگر قرار دارد

  پاسخ درست این سوال گزینه اول می باشد.

  ✅سوال دوم:

  حداکثر سرعت رانندگی در معابر محلی چند کیلومتر بر ساعت می باشد؟

  ۱- ۴۰

  ۲- ۵۰

  ۳- ۴۵

  ۴- ۳۰

  پاسخ صحیح گزینه ۴ می باشد.

  ✅سوال سوم:

  از مصداق های رانندگی خطرناک کدام می باشد؟

  ۱- رانندگی بین خطوط

  ۲- توقف پشت خط ایست

  ۳- رعایت فاصله طولی

  ۴- مانور و تغییر مسیر به صورت مکرر

  پاسخ صحیح گزینه ۴ است.

  ✅سوال چهارم:

  روغن موتورهای معمولی تا چند کیلومتر کارایی لازم را دارا می باشند؟

  ۸ تا ۱۰ هزار

  ۸۰ تا ۱۰۰ هزار

  تقریبا ۲ هزار

  هزار کیلومتر

  پاسخ صحیح گزینه اول است.

  نمونه سوالات مشابه بالا تقریبا قبولی در آیین نامه را برای شما تضمین می کند ولی اگر سوالات و مفاهیم در ذهن شما تثبیت شود و بتوانید با آمادگی تمام در آزمون شرکت کنید و در صورت سخت بودن سوالات نیز آمادگی قبولی در آیین نامه را داشته باشید باید یک سری سوالات دیگر را نیز مشاهده کنید، این سولات با دقت خاصی طراحی شده اند و به این منظور طراحی شده اند که شما با سخت ترین سوالاتی که ممکن است در آزمون بیاید نیز آشنا شوید.

  ✅سوال اول:

  کدام مورد درباره ضد یخ صحیح می باشد؟

  ۱- بهتر است به طور کامل به جای آب از ضد یخ استفاده کنیم.

  ۲- استفاده نکردن از ضد یخ در تابستان باعث جوش آوردن زود هنگام موتور می شود.

  ۳- ضد یخ در جلوگیری از زنگ زدگی رادیاتور و سایر اجزای سیستم خنک کاری موثر نیست.

  ۴- ضد یخ از یخ زدگی آب در سرما جلوگیری نمی کند.

  ✅سوال دوم:

  سطح روغن موتور را با چه ابزاری کنترل کنیم؟

  ۱- سطح روغن (گیج روغن)

  ۲- در مخزن روغن

  ۳- فیلتر روغن

  ۴- پمپ روغن

  ✅سوال سوم:

  راهکار مفید برای خنک کردن سریع موتور در هنگام افزایش دمای موتور کدام گزینه است؟

  ۱- بر روی بلوک موتور آب بریزیم.

  ۲- آب را با احتیاط و به صورت متناوب بر روی موتور بریزیم.

  ۳- آب تصفیه شده را با احتیاط کامل بر روی بلوک موتور بریزیم.

  ۴- مقداری آب را با احتیاط کامل بر روی رادیاتور بریزیم.

  ✅سوال چهارم:

  گزینه صحیح برای ایمن کردن صحنه تصادف کدام گزینه است؟

  ۱- پارک کردن خودرو در فاصله ای مناسب – حفظ آرامش و تنفس عمیق

  ۲- اطمینان پیدا کردن از نبود خطر برای شما – پارک خودرو در فاصله ای مناسب – به کار گیری تابلوی اعلام خطر

  ۳- به کارگیری تابلوی اعلام خطر – پرسیدن احوال مصدومین – حفظ آرامش و تنفس عمیق

  ۴- پارک در نزدیکی صحنه حادثه – بررسی وضعیت مصدوم ها – دور کردن مصدوم از صحنه

  ✅سوال پنجم:

  عبارت دیر رسیدن بهتر از هرگز رسیدن است به چه معناست؟

  ۱- نداشتن شتاب و عجله در رانندگی

  ۲- رعایت قوانین پارک کردن

  ۳- عدم توجه به قوانین

  ۴- گذر از صحنه حادثه با سرعت بالا

  ✅سوال ششم:

  کدام مورد یک رفتار پر خطر در رانندگی است؟

  ۱- حرکت بین خطوط

  ۲- استفاده از تلفن همراه

  ۳- توجه به جلو

  ۴- رعایت فاصله طولی

  ✅سوال هفتم:

  چه زمانی از ترمز دستی استفاده می کنیم؟

  ۱- در هنگام ایستادن خودرو یا حرکت با سرعت پایین

  ۲- در هنگامی که سرعت بالاست

  ۳- در هر شرایطی

  ۴- در سرازیری ها و یا سربالایی ها

  ✅سوال هشتم:

  کدام وسیله از ورود بخارهای بنزین به فضای آزاد جلوگیری می کند؟

  ۱- کنیستر

  ۲- کاتالیس

  ۳- فیلتر بنزین

  ۴- فیلتر روغن

  سوالات آیین نامه اصلی

  منبع مطلب : testdriving.ir

  مدیر محترم سایت testdriving.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید