در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سوالات متن شیمی دهم فصل اول با جواب

  1 بازدید

  سوالات متن شیمی دهم فصل اول با جواب را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  نمونه سوالات شیمی دهم فصل اول همراه با جواب :: نمره برتر

  نمونه سوالات شیمی دهم فصل اول همراه با جواب :: نمره برتر

  دانلود نمونه سوالات شیمی دهم فصل اول

  نمونه سوال فصل 1 شیمی دهم با جواب

  فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت

  نام درس : شیمی 1 | موضوع : نمونه سوالات | نویسنده : –

  منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : دهم – ریاضی , تجربی

  نمونه سوالات شیمی دهم فصل اول با جواب : امروز هم یک مطلب اختصاصی دیگر از نمره برتر برای شما آماده کرده ایم. در این پست قرار است تا نمونه سوالات فصل یکشیمی دهم را برای شما قرار دهیم. نمونه سوالات فصل اول شیمی دهم با جواب میباشد که شما عزیزان میتوانید در ادامه این متن آن را دریافت نمایید.

  جزوه شیمی دهم فصل یک

  جزوه شیمی دهم فصل یک

  جزوه شیمی دهم فصل یک 

  در این مطلب جزوه شیمی دهم فصل اول قرار داده شده است.فصل اول شیمی دهم در واقع الفبای ورود شما به درس شیمی و سایر فصل های شیمی دهم می باشد. در واقع برای موفقیت در امتحانات شیمی و همچنین موفقیت در کنکور سراسری تسلط کامل بر مطالب فصل یک شیمی سال دهم بسیار مهم می باشد. همانطور که گفت شد مطالب این فصل از شیمی دهم جهت آشنایی با مباحث شیمی مهم است و دو بخش از این فصل در سوالات کنکور سراسری بسیار مهم است که شامل جدول تناوبی و رسم آرایش الکترونی عنصر ها است.

  توضیحات جزوه شیمی دهم فصل یک

  درسنامه کامل شیمی دهم فصل یک که توسط استاد میرقائمی تالیف شده است شامل مقدمه ای در مورد شیمی و ذرات زیراتمی و سایر مباحث مطرح شده در این فصل می باشد. با مطالعه این جزوه به تسلط بسیار خوبی در فصل اول کتاب شیمی دهم می رسید. بدون شک مطالعه هر منبع کمک آموزشی در کنار مطالعه کتاب درسی به داوطلبان کنکور سراسری توصیه میشود.

  کیهان زادگاه الفبای هستی عنوان فصل یک کتاب شیمی سال دهم می باشد.همان طور که مطرح شد مطالب این فصل جهت یادگیری و پاسخ گویی به سوالات کنکور مهم است و دانش آموزان باید تمام مطالب این بخش کامل فرابگیرند. همانگونه که گفته شده مباحث آرایش الکترونی و جدول تناوبی عنصر ها درفصل اول شیمی دهم متوسطه دارای اهمیت زیادی می باشد.در سال های اخیر نحوه ی طرح سوالات کنکور به شیوه ای شده است که بیشتر بر مفهوم مطالب تا حفظ کردن مطالب تاکید میشود و این روند در سوالات کنکور بسیار محسوس است.پس مطالعه ی مفهومی کتاب درسی و استفاده از منابع مناسب کمک آموزشی در کنار تست زنی زیاد باعث موفقیت شما در کنکور سراسری میشود.

  آنچه که در اینجا لازم است و دانش آموزان سال دهم باید مطلع شوند، جدول تناوبی یک بخش بسیار مهم از شیمی کنکور می باشد و دانش اموزان باید این جدول را به طور کامل فرا بگیرند. در واقع با فراگیری کامل جدول تناوبی پاسخ به سوالات مطرح شده که مرتبط با این بخش است بسیار ساده خواهد شد.سایر بخش های مهمی که در این فصل مطرح شده است مبحث کاتیون ها و انیون ها ، نوشتن فرمول شیمیایی است. نکته ای که در مورد کتاب شیمی دهم و سایر کتاب های شیمی مهم است ارائه ی برخی مطالب در حاشیه  کتاب ها است و دانش آموزان موفق در زمان مطالعه به این بخش ها نیز دقت خواهند کرد.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  لطفا اسم خودرا وارد کنید : مطالبتون خیلی ناقص و بی خود بود و منم اطلاعاتی ندارم

  ناشناس : بدرد نخور

  مَلِکا : واقعا حیف وقتی که تو سایت شما هدر دادم😐ما برای گرفتن جواب به سایت شما مراجعه میکنیم نه اینکه خودمون جواب پس بدیم.در ضمن چرا باید برامون مهم باشه که مردم نظرمونو لایک میکنن و نظرمون میاد بالای لیست؟🤦🏼‍♀️

  مانی : سوالات فصل اول شیمی دهم تجربي

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  neuer 6 ماه قبل
  1

  خوبه

  مانی 8 ماه قبل
  4

  سوالات فصل اول شیمی دهم تجربي

  ناشناس 9 ماه قبل
  6

  بدرد نخور

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  لطفا سوالات متنی کتاب هارو بزارید

  این خوبه که جزو میزارید لطفا در کنارش سوالات کتاب هم بزارید

  ناشناس 9 ماه قبل
  2

  اصلا کامل نبود

  .. 9 ماه قبل
  1

  متاسفم الکی وقتمو هدر دادم

  مَلِکا 9 ماه قبل
  4

  واقعا حیف وقتی که تو سایت شما هدر دادم😐ما برای گرفتن جواب به سایت شما مراجعه میکنیم نه اینکه خودمون جواب پس بدیم.در ضمن چرا باید برامون مهم باشه که مردم نظرمونو لایک میکنن و نظرمون میاد بالای لیست؟🤦🏼‍♀️

  لطفا اسم خودرا وارد کنید 9 ماه قبل
  11

  مطالبتون خیلی ناقص و بی خود بود و منم اطلاعاتی ندارم

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  خوبه

  بتوچه 9 ماه قبل
  2

  چرا نمیاره

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  چرا دانلود نمیششع

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام

  z 1 سال قبل
  2

  خیلی خیلی بده اصلا انسان از هیچی سر درنمیاره مطلب رو نتونسته برسونه

  مهدی 2 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید