;
  در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سیمین ومژگان می خواستندبه آن طرف خیابان بروند مژگان میخواست از فروشگاه دفتر بخرد

  1 بازدید

  سیمین ومژگان می خواستندبه آن طرف خیابان بروند مژگان میخواست از فروشگاه دفتر بخرد را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  آن طرف خیابان

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  فرشاد : سیمین و مژگان می‌خواستند به آن طرف خیابان بروند. مژگان می‌خواست از فروشگاه دفتر بخرد. سیمین گفت: «بیا راه را نزدیک کنیم.» مژگان گفت: «نه، خطرناک است. بهتر است از پل هوایی عابر پیاده استفاده کنیم. پل هوایی کمی دورتر است؛ بیا تا آنجا برویم.» سیمین کمی ناراحت شد و گفت: «دیرمان می‌شود، بیا از خیابان عبور کنیم تا زودتر برسیم. هم زودتر می‌رسیم و هم خسته نمی‌شویم. این‌طوری بهتر است.» مژگان نگاهی به خیابان شلوغ انداخت و سپس گفت: «نه، خیابان شلوغ است. مگر نشنیده‌ای که می‌گویند دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. فروشگاه تا چند ساعت دیگر باز است و می‌توانیم به موقع دفتر بخریم.» سیمین با خود کمی فکر کرد و سپس به مژگان گفت: «حق با توست، بیا برویم و از پل هوایی عابر پیاده عبور کنیم.» سیمین و مژگان هر دو با هم به سمت پل هوایی عابر پیاده به راه افتادند.

  ... : .....

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فرشاد 4 ماه قبل
  4

  سیمین و مژگان می‌خواستند به آن طرف خیابان بروند. مژگان می‌خواست از فروشگاه دفتر بخرد. سیمین گفت: «بیا راه را نزدیک کنیم.» مژگان گفت: «نه، خطرناک است. بهتر است از پل هوایی عابر پیاده استفاده کنیم. پل هوایی کمی دورتر است؛ بیا تا آنجا برویم.»

  سیمین کمی ناراحت شد و گفت: «دیرمان می‌شود، بیا از خیابان عبور کنیم تا زودتر برسیم. هم زودتر می‌رسیم و هم خسته نمی‌شویم. این‌طوری بهتر است.»

  مژگان نگاهی به خیابان شلوغ انداخت و سپس گفت: «نه، خیابان شلوغ است. مگر نشنیده‌ای که می‌گویند دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. فروشگاه تا چند ساعت دیگر باز است و می‌توانیم به موقع دفتر بخریم.»

  سیمین با خود کمی فکر کرد و سپس به مژگان گفت: «حق با توست، بیا برویم و از پل هوایی عابر پیاده عبور کنیم.»

  سیمین و مژگان هر دو با هم به سمت پل هوایی عابر پیاده به راه افتادند.

  ارتیا 5 ماه قبل
  0

  سلام

  تذ 5 ماه قبل
  0

  م

  سرور 5 ماه قبل
  1

  ببخشید کسی نمیتونه دنبالیه داستان بهم بگن

  1
  ارتیا 5 ماه قبل

  من خودم نمی دونم

  ... 6 ماه قبل
  3

  .....

  0
  مهیارجوووووووووون 5 ماه قبل

  کمی جلوتر از زیر گذر استفاده کنیم که بی خطر است و امنیت دارد

  حدیث 6 ماه قبل
  0

  نمیشه نمیدونم

  0
  حدیث 6 ماه قبل

  بهتراست... احتیاط کنیم از خط عابر پیاده برویم.

  مسعود جووون 1 سال قبل
  0

  مسعودم

  مسعود جووون 1 سال قبل
  0

  یک کمی در پیاده رو راه برویم بالاتر پل عابر پیاده است و با امنیت و راحت آن طرف خیابان میرویم و خطری هم ندارد و سلامت به فروشگاه میرسیم هیچ وقت به خاطر زودتر انجام دادن کاری نباید عجله کنیم به قول مادربزرگم دیر رسیدن یهتر از هرگز نرسیدن است

  هلی 1 سال قبل
  -1

  ازخط عابر پیاده برویم

  برای ارسال نظر کلیک کنید