این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شاخص الودگی هوا اصفهان

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شاخص الودگی هوا اصفهان را از این سایت دریافت کنید.

  اصفهان, اصفهان, ایران شاخص کیفیت هوا

  Localized Air Quality Index and forecast for اصفهان, اصفهان, ایران. Track air pollution now to help plan your day and make healthier lifestyle decisions.

  امروز ساعتی روزانه رادار MINUTECAST ماهیانه

  کیفیت هوا

  کیفیت هوا کیفیت هوای فعلی

  امروز 9/18 25 شاخص کیفیت هوا متوسط

  کیفیت هوا به طور کلی برای بیشتر افراد مناسب است. البته، گروه‌های حساس ممکن است بر اثر فعالیت بلند-مدت دچار نشانه‌های جزیی تا متوسط شوند.

  بر اساس آلاینده‌های فعلی

  اطلاعات بیشتر در

  آلاینده‌های فعلی

  آلاینده‌های فعلی مقیاس کیفیت هوا

  O 3 متوسط 25 59 µg/m³

  «ازن سطح زمین» می‌تواند مشکلات تنفسی موجود را تشدید کند و سبب ناراحتی گلو، سردرد و درد سینه شود.

  PM 2.5 متوسط 22 11 µg/m³

  «ذرات ریز» به ذرات آلاینده تنفس‌پذیر با قطر کمتر از 2.5 میکرومتر گفته می‌شود که می‌توانند وارد ریه و جریان خون شوند و سبب بروز مشکلات جسمی جدی شوند. ریه و قلب بیشترین تاثیر را از این آلاینده می‌پذیرند. قرار گرفتن در معرض این ذرات ممکن است سبب سرفه یا تنگی‌نفس، تشدید آسم و بیماری تنفسی مزمن شود.

  ...بیشتر

  PM 10 عالی 18 18 µg/m³

  «ذرات ریز» به ذرات آلاینده تنفس‌پذیر با قطر کمتر از 10 میکرومتر گفته می‌شود. ذرات بزرگتر از 2.5 میکرومتر ممکن است در مجرای تنفس انباشته شود و مشکلات جسمی ایجاد کند. قرار گرفتن در معرض این ذرات ممکن است سبب ناراحتی چشم و گلو، سرفه یا تنگی‌نفس، و آسم شدید شود. قرار گرفتن مکرر و مفرط در معرض این ذرات ممکن است مشکلات جسمی شدید ایجاد کند.

  ...بیشتر

  SO 2 عالی 10 10 µg/m³

  قرار گرفتن در معرض دیوکسید گوگرد ممکن است سبب ناراحتی چشم و گلو، تشدید آسم و بروز برونشیت مزمن شود.

  مشاهده بیشتر

  اصفهان کیفیت هوای فعلی

  عالی خطرناک

  پیش‌بینی کیفیت هوای 24-ساعته

  جمعه شنبه شنبه 5 PM 9 PM 1 AM 5 AM 9 AM 1 PM 5 PM 300 250 200 150 100 50 متوسط 24 AQI 23 O3 19 PM10 24 PM2_5 5 NO2

  پیش بینی روزانه هواشناسی

  امروز 9/18 39 شاخص کیفیت هوا متوسط

  کیفیت هوا به طور کلی برای بیشتر افراد مناسب است. البته، گروه‌های حساس ممکن است بر اثر فعالیت بلند-مدت دچار نشانه‌های جزیی تا متوسط شوند.

  شنبه 9/19 55 شاخص کیفیت هوا نامناسب

  آلودگی هوا به سطح بالایی رسیده و برای گروه‌های حساس ناسالم است. در صورت دچار شدن به مشکل تنفس یا ناراحتی گلو، مدت فعالیت در محیط باز را کاهش دهید.

  یکشنبه 9/20 63 شاخص کیفیت هوا نامناسب

  آلودگی هوا به سطح بالایی رسیده و برای گروه‌های حساس ناسالم است. در صورت دچار شدن به مشکل تنفس یا ناراحتی گلو، مدت فعالیت در محیط باز را کاهش دهید.

  دوشنبه 9/21 63 شاخص کیفیت هوا نامناسب

  آلودگی هوا به سطح بالایی رسیده و برای گروه‌های حساس ناسالم است. در صورت دچار شدن به مشکل تنفس یا ناراحتی گلو، مدت فعالیت در محیط باز را کاهش دهید.

  همه داده‌های خام و اطلاعات کیفیت هوا از Plume Labs دریافت شده است. با این که AccuWeather خواستار ارائه اطلاعات دقیق درباره کیفیت و پیش‌بینی هواست، داده‌ها و اطلاعات ممکن است مشمول بازبینی تضمین کیفیت و بررسی دقت نشده باشد. اطلاعات مرتبط با نقشه‌های کیفیت هوا تا حد ممکن به‌روز است و بلافاصله پس از انتقال به ما نمایش داده می‌شود؛ مانند داده‌های شاخص جاری، پیش‌بینی، روزانه و ساعتی کیفیت هوا. همه داده‌ها و اطلاعات فقط برای منفعت عمومی نمایش داده می‌شود و به هیچ عنوان نباید نهایی محسوب شود. پایش کیفیت هوا مشمول محدودیت‌های تجهیزات و حسگر است و نوسانات متناوب ممکن است اعتبار یا دقت مقادیر را مخدوش کند. همه داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا از مجموعه مستقلی از مقادیر داده‌های پایش هوا و بر اساس غلظت‌های ثبت‌شده آلاینده‌های اصلی هر روز استخراج می‌شود. مقادیر خام سپس از طریق Plume Labs به مقادیر شامل شاخص کیفیت هوا (AQI) تبدیل می‌شود. این کار بر اساس استانداردها و رهنمودهای «اداره محافظت از محیط زیست» (EPA) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مطالعات علمی Plume Labs انجام می‌گیرد. داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا ممکن است هر لحظه تغییر کند. AccuWeather در زمینه دقت، کامل بودن یا درست بودن داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا مسئولیت قانونی ندارد و صراحتاً مسئولیت هر نوع زیان یا خسارتی را که ممکن است به دلیل استفاده از اطلاعات استخراج‌شده از داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا به شما یا اشخاص ثالث تحمیل شود، از خود سلب می‌کند. استناد به داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا برای استفاده از دستگاه‌ها، از جمله دستگاه‌های پزشکی، اکیداً ممنوع است. AccuWeather بدین وسیله مسئولیت هر نوع ضمانت و تضمین مرتبط با داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا، از جمله -و نه محدود به- ضمانت‌های ضمنی دقت، تناسب برای استفاده، و دادوستدپذیری، را از خود سلب می‌کند. همه داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا مشمول «ضوابط و شرایط عمومی» Plume Labs است که در اینجا بیان می‌شود. https://tutorial.plumelabs.com/post/terms_of_use/

  در کل جهان

  توفند

  رادار و نقشه

  ویدئو

  جهان خاورمیانه ایران اصفهان اصفهان

  © 2021 AccuWeather, Inc. AccuWeather و طرح خورشید نشان‌های تجاری ثبت شده شرکت AccuWeather است. همه حقوق محفوظ است.

  شرایط استفاده | سیاست حریم خصوصی | سیاست کوکی | افشای TAG

  منبع مطلب : www.accuweather.com

  برنامه سامانه پايش كيفی هوای استان اصفهان

  شاخص آلودگی هوا برای ایستگاه های استان اصفهان قابل مشاهده است.

  برنامه‌ها آب و هوا

  سامانه پايش كيفی هوای استان اصفهان

  سامانه پايش كيفی هوای استان اصفهان سامانه پايش كيفی هوای استان اصفهان

  رهپویان افلاک نسخهٔ ۱.۱ +۲ هزار نصب ۴.۶ از ۲۵ رأی آب و هوا دسته‌بندی ۵ مگابایت حجم دانلود

  مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

  تصاویر برنامه

  معرفی برنامه

  جزئیات بیشتر

  در این برنامه شاخص کیفیت هوای کل ایستگاه های محیط زیست و شهرداری اصفهان، قابل نمایش است.

  شاخص های نمایش داده شده در صفحه اول، مربوط به میانگین شهرستان های استان می باشند. امکان انتخاب شهرستان مورد نظر برای نمایش میانگین شاخص ایستگاه های آن شهرستان در صفحه اول فراهم شده است. همچنین امکان مشاهده تاریخچه شاخص های اکنون و روزانه در همین صفحه با ضربه روی نمودارهای دایره ای وجود دارد.

  سایر صفحات، ریز داده های همه ایستگاه های استان را نمایش می دهند. در صفحه دوم شاخص آلاینده های مختلف به تفکیک ایستگاه و به صورت نمودار، نمایش داده شده است. در صفحه سوم شاخص کیفیت هوای هر ایستگاه روی نقشه نمایش داده می شود.

  راهنمای مربوط به شاخص و زمان داده ها نیز بخش تنظیمات قرار داده شده است.

  نظرات کاربران - ۲۵ رأی

  ۴.۶ از ۵ ۵ ۴ ۳ ۲ ۱ نجف ۱۳۹۷/۱۰/۲۱

  درمقایسه باسایرین بنظرم بهترینه. کاش مسئولین بفکربقیه شهرهامثل بهارستان هم باشند!

  کاربر بی‌نام ۱۳۹۸/۱۰/۰۶

  چند وقته اصلا هیچ چیز نشون نمیده

  امین شفیع زاده ۱۴۰۰/۱۰/۱۷

  عالی. درود بر هرچی اصفهانیه. تشکر از بازار

  منبع مطلب : cafebazaar.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید