این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شارژ توپ های جام جهانی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شارژ توپ های جام جهانی را از این سایت دریافت کنید.

  عکس

  این روزها در رسانه‌های اجتماعی عکس هایی از توپ‌های فوتبال قابل شارژ که بازی‌های جام‌جهانی قطر مورد استفاده قرار می‌گیرد، در حال دست به دست شدن است.

  ۲ نفر ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰

  عکس| فناوری عجیب توپ‌های شارژی جام‌جهانی قطر!

  این روزها در رسانه‌های اجتماعی عکس هایی از توپ‌های فوتبال قابل شارژ که بازی‌های جام‌جهانی قطر مورد استفاده قرار می‌گیرد، در حال دست به دست شدن است.

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تصویری از توپ های شارژی پیشرفته در حال شارژ شدن در جام جهانی فوتبال در قطر در فضای مجازی منتشر شده است. این توپ‌ها توسط آدیداس ساخته شده‌است که دارای فناوری است که داده‌های دقیق توپ را ارائه می‌دهد که با داوران و تحلیلگران ویدیویی به اشتراک گذاشته می‌شود.

  بیشتر بخوانید:

  عکس| فوران بزرگترین آتش‌فشان جهان پس از 38 سال

  عکس| زیبایی‌هایی که ما در آسمان شب نمی‌بینیم!

  قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر فیفا، آدیداس - شریک رسمی فیفا برای این مسابقات، توپ مسابقه را برای مسابقات تهیه کرد. توپ رسمی مسابقه را «الریحله» نامگذاری کرده اند که در زبان عربی به معنای سفر است.

  رابطه فیفا و آدیداس به بیش از ۵۰ سال قبل برمی گردد. از سال ۱۹۷۰، آدیداس توپ رسمی بازی را برای تمام مسابقات جام جهانی فوتبال عرضه می کند.

  وقتی به بازی های فوتبال با توپ فکر می کنید، هرگز به فناوری پیشرفته فکر نمی کنید. اما اگر جام جهانی را از نزدیک دنبال کرده باشید، ممکن است متوجه شارژ شدن توپ ها در کنار زمین شده باشید. ممکن است عجیب به نظر برسد، اما دلیل خوبی وجود دارد که فیفا تصمیم گرفت توپ های فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ را با تکنولوژی بالا بسازد.

  توپ فوتبال جام جهانی آدیداس فیفا دارای حسگری است که داده‌هایی مانند سرعت و جهت را اندازه‌گیری می‌کند و امکان ردیابی توپ و تماس‌های آفساید توسط VAR را فراهم می‌کند.

  سنسور توپ‌ها توسط یک باتری کوچک تغذیه می شود که می تواند شش ساعت استفاده فعال و تا ۱۸ روز در صورت عدم استفاده دوام بیاورد.

  این سنسور با تکنولوژی بالا زمانی مورد توجه قرار گرفت که مشخص شد برونو فرناندز گل زده است و نه کریستیانو رونالدو در دیدار پرتغال و اروگوئه. قبل از این مسابقه جام جهانی فیفا، هیچ کس از این توپ پیشرفته فوتبال خبر نداشت.

  اخیراً عکسی که توسط یکی از کاربران ردیت در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است، نشان می‌دهد که توپ‌های فلور رنگی مانند تلفن همراه از روی برد برق قبل از مسابقه شارژ می‌شوند.

  سنسور توپ فوتبال تنها ۱۴ گرم وزن دارد و در طول بازی با دوربین هایی که در اطراف زمین قرار دارند به داوران در تعیین آفساید و سایر تصمیمات کمک می کند توپ را ردیابی کند.

  ۲۲۷۲۲۷ کد خبر 1703805

  برچسب‌ها

  جام جهانی فوتبال جام جهانی 2022 قطر فناوری

  مطالب مرتبط

  عکس | فناوری خیره‌کننده جام‌جهانی 2022 قطر

  فوتبال در جام جهانی رباتیک شد

  عکس| آدیداس نقشه‌ رونالدو را خراب کرد

  وی ای آر از مد افتاد!

  تحول خیره‌کننده هوش مصنوعی در جام‌جهانی

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  شارژ توپ های جام جهانی پیش از بازی ها (عکس)

  پایگاه خبری فوتبالی- مسئولان برگزاری بازی های جام جهانی قبل از بازی ها توپ ها را شارژ می کنند.به گزارش فوتبالی، وجود سنسور های الکترونیکی در توپ های جام جهانی 2022 قطر باعث شده تا مسئولان برگزاری بازی ها پیش از هر مسابقه این توپ ها را به برق بزنند تا,جام جهانی 2022 قطر

  شارژ توپ های جام جهانی پیش از بازی ها (عکس)

  پایگاه خبری فوتبالی- مسئولان برگزاری بازی های جام جهانی قبل از بازی ها توپ ها را شارژ می کنند.

  به گزارش فوتبالی، وجود سنسور های الکترونیکی در توپ های جام جهانی 2022 قطر باعث شده تا مسئولان برگزاری بازی ها پیش از هر مسابقه این توپ ها را به برق بزنند تا شارژ شوند.

  @[email protected]#=img=#

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید