این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شایستگی های مقام معظم رهبری به قدری بالاست که شاید دیگر ضرورتی نداشته باشد امام زمان ظهور کنند

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شایستگی های مقام معظم رهبری به قدری بالاست که شاید دیگر ضرورتی نداشته باشد امام زمان ظهور کنند را از این سایت دریافت کنید.

  کاظم صدیقی: امام زمان غصه می‌خورند /رهبری از بالا تعیین شده است /رهبری هر گاه رنج می‌کشند سری به جمکران می زنند

  اقتصادنیوز: رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه بقای انقلاب تا به امروز با ولایت‌وفقیه و و معنویت بوده است، گفت: ولایت فقیه ظهور صغری برای رسیدن به ظهور کبری است.

  کاظم صدیقی: امام زمان غصه می‌خورند /رهبری از بالا تعیین شده است /رهبری هر گاه رنج می‌کشند سری به جمکران می زنند

  کدخبر: 500326 ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۸

  اقتصادنیوز: رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه بقای انقلاب تا به امروز با ولایت‌وفقیه و و معنویت بوده است، گفت: ولایت فقیه ظهور صغری برای رسیدن به ظهور کبری است.

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، کاظم صدیقی در سومین اجلاس بین‌المللی فعالان مهدویت اظهار کرد: مردم ما در زمان پهلوی هیچ رفاهی نداشتند. نه قدرتی، نه تولیدی، و نه پیشرفتی. امام خمینی که آمد، دین آمد. عزت، انسجام، محبت، ایثار، شهادت‌طلبی و قدرت آمد. مردم در صحنه برای استقبال از امام زمان(عج) خون دادند و می‌دهند. روزی در داخل کشور از مرزهای خودمان دفاع می‌کردیم. امروز در مرز رژیم صهیونیستی و در سوریه از حریم امن الهی دفاع می‌کنیم.

  امام جمعه موقت تهران گفت: روزگاری انتظار امام زمان فقط در لفظ و ذهن و کتاب دعا بود. امام خمینی(ره) یک منتظر واقعی بود و گفت بریم امام را بیاوریم. ما از ادیان دیگر بسیار جلوتر هستیم. نفس مقام معظم رهبری از نفس امام زمان(عج) گرم است. رهبری هر گاه برای جوانان مسلمان رنج می‌کشند، سری به جمکران می‌زنند.

  رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به سه رکن رهبری، برنامه، و مردم گفت: در هر حرکتی، سه چیز بسیار مهم است. رکن اول رهبری است. رکن دوم برنامه و طراحی است. سوم مردم، ملت، و مستضعفین هستند. امام زمان(عج) حاضر است و منتظر ماست. منتظر آمادگی ماست. ایشان غصه می‌خورند که ما دیر بیدار شدیم. در زمان غیبت ما صرفا با معیار فقاهت و تقوا کسی ولی فقیه نمی‌دانیم. معتقدیم رهبری از بالا تعیین شده است. خلیفه خداوند با انتصاب خداوند روی زمین محور همه موجودات شد.

  صدیقی با بیان اینکه امام زمان حجت خداوند است. ولایت فقیه هم حجت ِحجت خداوند است؛ گفت: ولایت فقیه یک امر اعتباری مثل ریاست جمهوری و ریاست مجلس نیست. تا زمانی که خلوصی برای ایجاد سنخیت بین امام زمان(عج) و نایب ایجاد نشود، پرچم رهبری شیعه به دست کسی نمی‌افتد. در انقلاب اسلام ایران امام جلو افتاد. امام شرایط رهبری را داشت. زمانی که شاه اعلام حکومت نظامی کرد. امام فرمودند که به خیابان‌ها بریزد. کسی که نایب امام زمان است؛ خداوند و امام زمان با ولایت تکوینی هوای نایبش را دارد. ما تا به امروز در کشتی نجات اهل بیت هستیم.

  رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: ولایت فقیه استمرار عطرت اهل بیت است. قداست رهبری، متفاوت از رهبری‌های دنیاست. مقام معظم رهبری فرمودند که دشمنان می‌خواهند رخنه کنندا اما مردم ما را نمی‌شناسند و این کار شدنی نیست. مردم در مواقع خاص ناراحت و رنجیده‌اند؛ اما در ۲۲ بهمن همه به میان می‌آیند.

  وی در پایان تأکید کرد: بقای انقلاب تا به امروز با ولایت‌وفقیه و و معنویت بوده است. ما در حال سیر به سوی قله هستیم. ولایت فقیه ظهور صغری برای رسیدن به ظهور کبری است.

  همچنین بخوانید

  کنایه جمهوری اسلامی به کاظم صدیقی و احمد خاتمی/ فرمایشات سال‌های قبل خود را رصد کنید

  کنایه امام جمعه تهران به دولت روحانی درخصوص حذف ارز ترجیحی

  جمله عجیب ابراهیم رئیسی به مسئول بهشت زهرا/ جای ما را اینجا نگه دار

  امام جمعه تهران: وضع اقتصادی آلمان و انگلیس بدتر از ماست

  کاظم صدیقی امام زمان(عج)

  ۵ این مطلب برایتان مفید است؟

  منبع مطلب : www.eghtesadnews.com

  آیت الله صدیقی تعداد فرزندان آیت الله صدیقی

  آیت الله صدیقی تعداد فرزندان آیت الله صدیقی ثروت کاظم صدیقی آیت الله صدیقی درگذشت منزل آیت الله صدیقی دختر آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران

  نویسنده: نیک رو 17:10 - 1401/04/15

  شبکه‌های ضدانقلاب برای کاستن از قدرت ایدئولوژیک انقلاب اسلامی و خالی نمودن آن از محتوای اندیشه‌ای، به تخریب گسترده روحانیت پرداخته تا شاید بتوانند سرمایه بزرگ اجتماعی آنان را تضعیف کنند.

  انقلاب اسلامی›دشمنان انقلاب

  معاندین که اینک در برابر روحانیت به‌جای اسلحه و شلیک، از فضای مجازی و تخریب شخصیت استفاده می‌کنند، همیشه با دستاویز نمودن بخشی از سخنان تقطیع شده علما و روحانیون خصوصا آیت الله صدیقی به دنبال وارونه‌نمایی و تحریف سخنان آنها بوده‌اند. اما در برخی نمونه‌ها که حتی توان دست بردن در متن و محتوای سخنان را ندارند، از دروغگویی ابایی نداشته و به نسبت دادن کلماتی که هیچگاه بیان نشده است اقدام می‌کنند.

  در چند روز گذشته از زبان آیت الله صدیقی ، استاد اخلاق و امام جمعه محترم تهران نقل شده:«شایستگی‌های مقام معظم رهبری به‌قدری بالاست که شاید دیگر ضرورتی نداشته باشد امام زمان ظهور کنند».

  اما جستجو در سایت‌های خبری مشخص می‌کند که انتساب این سخنان به آیت الله صدیقی از پایه بی‌اساس بوده و در هیچ منبعی چنین سخنانی نه از ایشان و نه از دیگر سخنرانان کشوری منعکس نشده است.

  برای کسانی که اندک آشنایی با منظومه اعتقادی شیعه دارند بسیار واضح است که این سخنان در اندیشه تشیع هیچ جایگاهی نداشته و مردود است؛ چرا که یکی از انگیزه‌های علمای مجاهد و از جمله اهداف مبارزات سیاسی آنان، زمینه‌سازی برای ظهور است و در درازای تاریخ تشیع «تحقق حکومت جهانی اسلام» یکی از جذاب‌ترین مؤلفه‌های گفتمانی جنبش‌های شیعی به ویژه انقلاب اسلامی بوده است.

  افزون بر این، استاد کاظم صدیقی که ریاست «مجمع راهبردی اندیشه مهدویت» را برعهده دارد از دیرباز مباحث زیادی را پیرامون مهدویت طرح نموده و جزو برجستگان در حوزه تخصصی مهدویت هستند که سالیان زیادی در صبح‌های جمعه، سخنرانی مراسم دعای ندبه در محافل مختلف را به عهده داشته‌اند و طبعاً متهم نمودن چنین فردی که بیشترین فرصت‌های ممکن خود را صرف آموزه بنیادی مهدویت نموده است به «ضرورت نداشتن ظهور امام زمان» چیزی جز توهین به شعور مخاطبان و استهزا افکار عمومی نیست.

  علاوه بر مطالب فوق، یک جستجوی ساده در گفته‌های اخیر ایشان، تردیدی در شایعه بودن مطلب فوق باقی نمی‌گذارد، برای نمونه‌ای کوچک از انبوه مطالب ایشان در ارتباط با مهدویت و نسبت انقلاب اسلامی با آن، می‌توان به بخشی از سخنان ایشان اشاره کرد:

  «بقای انقلاب تا به امروز با ولایت‌فقیه و معنویت بوده است. ما در حال سیر به‌سوی قله هستیم. ولایت‌فقیه ظهور صغری برای رسیدن به ظهور کبری است.» جالب است بدانیم که هنوز چند روزی از بیان این سخنان نگذشته است؛ اما شایعه‌ای خلاف آن منتشر می‌شود.

  گرچه فریبکاری رسانه‌ای دشمن امری جدید نیست؛ اما دروغگویی آنان در این اندازه و انتشار گسترده آن، تازگی داشته و بیانگر استیصال و درماندگی آنان برای یافتن سوژه خبری است. دردسر در دستیابی به سوژه که آنان را وادار می‌کند نخست موضوع‌سازی کرده و سپس بر روی چیزی که خود آن را جعل کرده‌اند شانتاژ خبری کنند.

  مطالب دیگر: فوتبالیسم التقاطی!

  ترور شهید سلیمانی، رسوایی حقوق بشر آمریکایی

  تحریم و همگرایی در برابر استکبار

  غدیر؛ عبرتِ غفلت در جهاد تبیین

  کلمات کلیدی:

  کاظم صدیقیمهدویترهبریولی فقیهظهور صغریگزیده#

  منبع مطلب : btid.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید