این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شرایط مهاجرت به کرواسی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شرایط مهاجرت به کرواسی را از این سایت دریافت کنید.

  مهاجرت به کرواسی

  دلایل زیادی برای مهاجرت به کرواسی مانند بالا بودن سطح درآمد سرانه، رشد اقتصادی، جذب سرمایه گذاری خارجی،ر ونق گردشگری و صنعت توریسم وجود دارد

  مهاجرت کرواسی

  مهاجرت به کرواسی

  اکتبر 7, 2022نویسنده پیمان

  28 آگوست

  جمهوری کرواسی، واقع در اروپای جنوب شرقی از کشورهای مهم اروپا است که هر ساله میزبان خیل عظیمی از مهاجران و جهانگردان است. جاذبه های شگفت این کشور، تاریخ و فرهنگ غنی و آب و هوای مناسب موجب جذب مهاجران فراوان و قرار گرفتن این کشور در میان 20 کشور برتر در زمینه توریسم شده است. بیشترین درصد درآمد سرانه این کشور از طریق صنعت توریسم و جهانگردی بدست می آید. سرمایه گذاری در زمینه های کسب و کار خلاقانه، برخورداری از سیستم درمانی جهانی، جاذبه های گردشگری و سواحل زیبا، برخورداری از سیستم تامین اجتماعی قدرتمند و منظره های بکر طبیعی موجب شده است تا هر سال به تعداد افرادی که خواستار مهاجرت به این کشور شگفت هستند اضافه شود. بر اساس گزارش های معتبر، مهاجرت به کشور کرواسی در سال 2020 به 69 درصد بیشتر از سال های قبل خواهد رسید. این روند صعودی به دلایل فراوانی از جمله مناسب بودن فضای کسب و کار و تجارت، امنیت سیاسی و اجتماعی، فرهنگ و سطح سواد و تحصیلات مردم این کشور و البته غنی و ثروتمند بودن این کشور حاصل شده است. این کشور عضو اتحادیه اروپا، سازمان تجارت جهانی و شورای اروپایی است و شرایط بسیار مناسبی را برای کسب و کار و تجارت افرادی فراهم کرده است که قصد مهاجرت به این کشور را دارند.

  در این مطلب میخوانید

  کرواسی کشوری مناسب برای مهاجرت ایرانیان 2020

  کشور کرواسی به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته و مهاجرپذیر جهان محسوب می شود. این کشور در سال 2019 شرایط جدیدی را برای مهاجرت به این کشور اعلام کرد که روند مهاجرت و اخذ اقامت این کشوررا برای اتباع خارجی به ویژه ایرانی ها ساده تر و راحت تر نموده است. بر اساس آخرین شرایط مهاجرپذیری کشور کرواسی، در صورتی که متقاضی مهاجرت و اخذ اقامت دائم این کشور از بودجه خوبی برای سرمایه گذاری در این کشور برخوردار نباشد یا دارای تحصیلات دانشگاهی برای ادامه تحصیل و اخذ اقامت این کشور نباشد و یا این که دارای سابقه کار مناسبی نباشد؛ می تواند با ارائه یک طرح کارآفرینی به دولت کرواسی مقدمات مهاجرت به این کشور را فراهم کند. دولت کرواسی طرح ارائه شده را به دقت مورد بررسی قرار می دهند و در صورتی که از شرایط مناسب اقتصادی مطلوبی برخوردار باشد و در مدت زمان مشخص به سوددهی خوبی برسد با مهاجرت متقاضی موافقت می شود.

  شرایط مهاجرت به کشور کرواسی

  یکی از اولین شرایط مهاجرت به کشور کرواسی تسلط به زبان این کشور، زبان کروات است. مهاجرانی که قصد مهاجرت و زندگی در این کشور اروپایی را دارند باید به این زبان آشنایی و مهارت داشته باشند. از آن جا که کروات ها به زبان انگلیسی آشنا هستند، مهارت به این زبان نیز یکی از شرط های دیگر مهاجرت به کرواسی است. به روش های گوناگونی می توان به کشور کرواسی مهاجرت کرد؛ تحصیل، سرمایه گذاری، تجارت، اشتغال و ازدواج. اما انتخاب هریک از این روش ها به شرایط و روش زندگی هر فرد بستگی دارد. کرواسی کشوری است با امنیت اجتماعی بالا، به گونه ای که نرخ جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است. فعالیت های سیاسی و فرقه ای در این کشوروجود ندارد و به طور کلی فضای جامعه بسیار امن و امان است. در این کشور همه زنان باردار و کودکان تحت پوشش بیمه خدمات عمومی هستند و در کل کیفیت زندگی در این کشور در سطح بالایی است. همه این عوامل سبب می شود تا اتباع خارجی بدون تردید و با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این کشور اقدام به مهاجرت به این کشور کنند. به منظور مهاجرت به این کشور ثروتمند و آرام چندین روش وجود دارد:

  مهاجرت به کرواسی از طریق اخذ ویزای دانشجویی(تحصیلی)

  مهاجرت به کرواسی از طریق کارآفرینی و استارت آپ

  مهاجرت به کرواسی از طریق کار

  مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری

  مهاجرت به کرواسی از طریق ازدواج

  مهاجرت به کرواسی از طریق تولد

  مهاجرت به کرواسی از طریق پناهندگی

  شرایط مهاجرت به کرواسی2020

  مهاجرت به کرواسی از طریق اخذ ویزای دانشجویی(تحصیلی)

  از آن جا که مردم کشور کرواسی به سواد و تحصیلات اهمیت زیادی می دهند، تحصیلات دانشگاهی در این کشور مفید و سودمند است. کیفیت آموزشی دانشگاه های این کشوردر سطح بسیار خوبی است. پس از تمام شدن دوره تحصیلی دانشگاهی به دانشجو پیشنهادهای کاری ارائه می شود که همین امر می تواند مقدمات اخذ اقامت دائم و مهاجرت به این کشور را تسهیل دهد. البته پذیرش دانشگاه های کرواسی کمی دشوار است اما اگر موفق به اخذ پذیرش یکی از دانشگاه های برتر کرواسی شوید، می توانید پس از تمام شدن دوره تحصیلی دانشگاهی، ویزای دانشجویی خود را به ویزای کاری تبدیل کنید و پس از دریافت پاسپورت کرواسی برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

  کشور کرواسی دارای دانشگاه های خصوصی و دولتی است. به منظور تحصیل در دانشگاه های دولتی نیاز به پرداخت شهریه و هزینه های تحصیل ندارید، اما پرداخت هزینه های زندگی و هزینه محل اقامت الزامی است. برای اخذ پذیرش از دانشگاه های دولتی معدل دیپلم و یا مقطع تحصیلی پیشین حائز اهمیت فراوانی است. زبان تدریس در بیشتر دانشگاه های کشور کرواسی به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا زبان انگلیسی است. مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی کشور کرواسی 4 سال، کارشناسی ارشد 2 سال و مقطع دکترا بین 3 تا 4 سال است. هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی کشور کرواسی به نسبت دیگر کشورهای جهان مقرون به صرفه و ارزان تر است.

  دانشجویانی که قصد تحصیل در کشور کرواسی را دارند تا از این طریق زمینه لازم برای اقامت کرواسی و مهاجرت به این کشور را فراهم کنند، باید مجوز اقامت موقت برای تحصیل را اخذ کنند. بدین منظور می توانند از طریق سفارت کرواسی در کشور خود و یا از طریق ارائه درخواست به پلیس کرواسی در کشور کرواسی اقدام کنند. مدارک لازم برای اخذ مجوز اقامت موقت کرواسی عبارت است از:

  نامه پذیرش از دانشگاه کرواسی به زبان کرواتی

  گواهی عدم سوپیشینه متقاضی

  پاسپورت معتبر

  اوراق اجاره محل اقامت در دوران تحصیل

  گواهی بیمه درمانی

  منبع مطلب : www.estahbanaty.org

  مهاجرت به کرواسی : شرایط، هزینه‌ها

  مقاله ای کامل درباره شرایط مهاجرت به کرواسی و آشنایی با روش های مهاجرتی همچون مهاجرت تحصیلی،کاری و یا سرمایه گذاری در وب سایت موسسه مهاجرتی گوتوتی آر

  مهاجرت به کرواسی

  مسیر: خانه / کرواسی / مهاجرت به کرواسی

  آخرین ویرایش در 21 تیر 1401 ، نویسنده : زهرا ناظریه

  کرواسی یکی از کشورهای منطقه بالکان است و از هر جاذبه ای نمونه ای بی نظیر در خود دارد. طبیعت بکر، آثار تاریخی غنی و معماری بی نظیر باعبث شده مهاجرت به کرواسی به گزینه مناسبی برای مهاجرت به خارج تبدیل شود. کشور کرواسی از نظر اقتصادی وابسته به صنعت، اقتصاد و توریست است. کرواسی از اعضای معاهده بولونیا است به همین دلیل جهت تحصیل در کرواسی، مدرک دانشگاهی این کشور مورد تایید اروپا نیز است.

  برای مهاجرت به کرواسی، کارشناسان موسسه مهاجرتی GO2TR هر روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما هستند. برای بررسی شرایط خود کافی است به رایگان با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه رزرو مشاوره مهاجرتی اقدام کنید.

  تحصیل در کرواسی زندگی در کرواسی

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  شناخت کلی کشور کرواسی

  اینطور که مشخص شده است. کشور کرواسی در طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که در سال ۲۰۲۰ مهاجرپذیری این کشور در حدود ۶۹ درصد بیشتر از سه سال گذشته خواهد بود. شایان ذکر است که کرواسی دارای فضای کاری و تحصیلی بی‌نظیر است این کشور از نظر سیاسی یکی از امن‌ترین محیط‌ها در دنیا محسوب می‌شود. این کشور امروزه به یکی از کشورهای مناسب برای زندگی تبدیل شده است.

  با توجه به این بیش از ۹۸ درصد از مردم کشور کرواسی باسواد هستند نشان می‌دهد که این کشور با فرهنگ بسیار غنی همراه است و یکی از بهترین کشورها برای کسانی است که قصد تحصیل دارند. تحصیل در کرواسی کاملاً عملی پیش می‌رود یعنی همه ابزارها به سادگی در اختیار شما قرار می‌گیرد. رضایتمندی از زندگی در کرواسی به طورکلی دسته‌بندی‌های مختلفی دارد برخی از افراد در این کشور از نظر شرایط زندگی در امان هستند و برخی دیگر نیز این شرایط را کمتر می‌دانند این موضوع خود به دو دسته تقسیم می‌شود.

  در نظر داشته باشید که کرواسی یک کشور بسیار زیبا و البته ثروتمند است یعنی زندگی در بسیاری از شهرهای کرواسی از نظر هزینه دسته‌بندی بالایی دارد. هزینه‌های تحصیلی در خصوص رشته و مقطع تحصیلی در این کشور متفاوت است شما برای تحصیل در دانشگاه‌های دولتی کرواسی نیاز به پرداخت هزینه ای ندارید اما باید هزینه زندگی و محل اقامت خود را پرداخت نمایید اما هزینه دانشگاه‌های خصوصی در این کشور به طور کلی ارزان‌تر از سایر کشورها اعلام شده است.

  شرکت در کرواسی دسته‌بندی‌های مختلفی دارد می‌توانید خودتان صد در صد سهام را داشته باشید و یا درصد کمتری از سهام به ارزش ۵۰ درصد را به صورت شراکتی دنبال نماید در هر صورت باید پیش از اینکه فعالیت شرکت آغاز شود روال شود و زیان شما به طور دقیق ارزیابی شده و مشخص شود که هدف از ثبت شرکت در این کشور چیست.

  روش‌ های مهاجرت به کرواسی

  برای مهاجرت به کرواسی روش‌های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به معرفی و توضیح هر یک از این روش‌ها خواهیم پرداخت.

  یکی از روش‌های مهاجرت به کشور کرواسی از طریق کار است در این روش شما باید رزومه کاری خوب داشته باشید به طور کلی شرایط به این صورت است که فرد باید سه سال سابقه کار با تأمین اجتماعی داشته باشد وجود سابقه کاری در این زمینه بسیار مهم خواهد بود.

  کرواسی شرایط برای سابقه کاری شما را به طور دقیق و روتین در نظر گرفته است و نیاز است که افراد بتوانند ثابت نمایند که از پس کاری که بر عهده آن‌ها قرار می‌گیرد برمی‌آیند شما پس از دو سال کار در این کشور می‌توانید برای اقامت دائم اقدام نمایید.

  مورد بعدی در مهاجرت به کرواسی روش‌های تحصیلی است که مختصر آن در بخش قبل صحبت شده و در بخش‌های بعد به طور مفصل توضیح داده می‌شود که در این روش افراد باید چه شرایط و مدارکی داشته باشند.

  در روش سرمایه‌گذاری باید بدانید که حداقل بودجه مورد نظر چقدر است و آیا سرمایه شما بالقوه اس ت و یا بالفعل. در نظر داشته باشید که این روش یکی از سریع‌ترین گزینه‌های اقامت دائم در کشور کرواسی محسوب می‌شود. کشور کرواسی در زمینه سرمایه‌گذاری پیشنهادهای خوبی در اختیار افراد قرار می‌دهد که بسیار ارزشمند است.

  از دیگر روش‌های مهاجرت به کشور کرواسی روش ازدواج است که در این روش باید بدانید که آیا فردی که قرار است با او ازدواج نمایید از صمیم قلب به ازدواج با شما علاقه دارد یا خیر این موضوع بسیار مهم است در صورت درست بودن اطلاعات و مدارک این روش نیز شما را به اقامت دائم این کشور در زمانی بسیار کم می‌رساند در نظر داشته باشید که صحت اطلاعات شما به طور دقیق ارزیابی می‌شود.

  افرادی که از نظر ایده نخبه هستند و طرح‌هایی دارند که هنوز به نتیجه نرسیده است می توانند به سادگی با دولت این کشور در میان بگذارند، طرح این افراد باید به اقتصاد کشور کرواسی به طور کلی نفع برساد. ایجاد اشتغال یکی از طرح‌های مهم در کشور کرواسی محسوب می‌شود و ارزش بسیار بالایی دارد.

  مهاجرت به کرواسی از طریق تحصیل

  تحصیل در کرواسی به طور کلی به دو دسته خصوصی و دولتی تقسیم می‌شود. افرادی که قصد دارند وارد تحصیل در دانشگاه‌های دولتی شوند باید بدانند که معدل دیپلم و یا معدل مقطع قبلی این افراد بسیار مهم است در نظر داشته باشید که تحصیل در دوره کارشناسی در کشور کرواسی ۴ سال به طول می‌انجامد و افراد در پایان مدرک خود را دریافت می‌کنند این در حالی است که کارشناسی ارشد در این کشور دو سال به طول می‌انجامد و در نهایت فرد باید از پایان‌نامه خود دفاع نماید.

  در مقطع دکترا درکرواسی افراد باید سه الی چهار سال زمان در نظر بگیرند تحصیل در دوره‌های ارشد و دکترا در کشور کرواسی با بورسیه تحصیلی نیز فراهم شده است و خوشبختانه زبان تحصیل برای مقطع تحصیلات تکمیلی در این کشور انگلیسی اعلام شده است. در نظر داشته باشید که هزینه‌های تحصیلی در خصوص رشته و مقطع تحصیلی در این کشور متفاوت است شما برای تحصیل در دانشگاه‌های دولتی کرواسی نیاز به پرداخت هزینه‌ای ندارید اما باید هزینه زندگی و محل اقامت خود را پرداخت نمایید.

  اما هزینه دانشگاه‌های خصوصی در این کشور به طور کلی ارزانتر از سایر کشورها اعلام شده است. دانشگاه‌های دولتی کرواسی درجه بندی‌های مختلفی دارد.

  تحصیل در این کشور می‌تواند با کار همراه باشد یعنی می‌توانید در طول تحصیل بین ۱۰ الی ۳۰ ساعت کار نمایید.

  هزینه‌های پنهان مهاجرت تحصیلی

  منبع مطلب : go2tr.co

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید