این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شرایط ویژه تبدیل اختیاری به جهت تسریع در تحویل خودرو

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شرایط ویژه تبدیل اختیاری به جهت تسریع در تحویل خودرو را از این سایت دریافت کنید.

  طرح تبدیل دعوتنامه ایران خودرو (مهر 1401)

  اطلاع رسانی جدیدترین تبدیل دعوتنامه ایران خودرو، قیمت دعوتنامه منقضی ایران خودرو و شرایط طرح تبدیل ایران خودرو و تبدیل حواله پیش فروش ایران خودرو

  طرح تبدیل دعوتنامه ایران خودرو (منقضی)

  04 مهر 1401 - 21:04

  طرح تبدیل ایران خودرو در مهر 1401

  شرایط تبدیل دعوتنامه منقضی ایران خودرو در مهرماه 1401، ویژه قراردادهای پیش فروش این شرکت، اعلام شد. در این طرح تبدیل، حواله‌های پژو 206، 207، پارس، سمند، سورن، تارا، رانا و انواع دنا پلاس، امکان تبدیل را دارند:

  »» طرح تبدیل ایران خودرو - ویژه مهر ««

  طرح تبدیل ایران خودرو در شهریور 1401

  طرح تبدیل حواله‌ ایران خودرو ویژه شهریورماه 1401، هم‌اکنون در نمایندگی‌های ایران خودرو در سراسر کشور فعال شده است. این طرح تبدیل خودرو، صرفا برای آن‌دسته از مشتریانی است که قرارداد پیش فروش ایران خودرو دارند اما دعوتنامه آنها منقضی شده باشد.

  »» طرح تبدیل ایران خودرو - ویژه شهریور ««

  طرح تبدیل ایران خودرو در مرداد 1401

  تبدیل دعوتنامه منقضی ایران خودرو ویژه مردادماه 1401 آغاز شده است. این طرح تبدیل که تا روز دوشنبه 31 مردادماه یا تا زمان تکمیل ظرفیت خودروها ادامه دارد، ویژه آن گروه از حواله‌داران ایران خودروست که در شرایط پیش فروش ثبت نام کرده‌اند اما دعوتنامه خودروی انها منقضی شده است:

  »» طرح تبدیل ایران خودرو - ویژه مرداد ««

  طرح تبدیل ایران خودرو در تیر 1401

  طرح تبدیل حواله ایران خودرو ویژه تیرماه 1401 آغاز شده است. این طرح تبدیل که از روز چهارشنبه 1 تیرماه آغاز شده و تا روز جمعه 31 تیرماه نیز ادامه خواهد داشت، ویژه قراردادهای پیش فروش ایران خودروست که دعوتنامه آنها منقضی شده باشد.

  »» طرح تبدیل ایران خودرو - ویژه خرداد ««

  طرح تبدیل ایران خودرو در خرداد 1401

  از تاریخ 2 خردادماه 1401، طرح تبدیل ایران خودرو در نمایندگی‌های این شرکت فعال شده است. این طرح تبدیل، ویژه‌های حواله‌داران پیش فروش ایران خودروست که دعوتنامه آنها منقضی شده باشد.

  »» طرح تبدیل حواله ایران خودرو - ویژه خرداد ««

  این طرح تبدیل حواله‌ ایران خودرو، تا روز 31 خردادماه 1401 یا تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها، ادامه خواهد داشت.

  طرح تبدیل ایران خودرو در اردیبهشت 1401

  طرح تبدیل ایران خودرو ویژه اردیبهشت 1401، هم‌اکنون در نمایندگی ایران خودرو فعال شده است. این طرح تبدیل، ویژه قراردادهای پیش فروش ایران خودروست که دعوتنامه آنها منقضی شده باشد.

  »» طرح تبدیل حواله ایران خودرو - ویژه اردیبهشت ««

  در طرح تبدیل ایران خودرو در اردیبهشت 1401، سود مشارکت برای قراردادهای پیش فروش خودرو، به محض منقضی شدن دعوتنامه و بطور مکانیزه (تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه) ، محاسبه خواهد شد.

  طرح تبدیل سمند و تارا

  شرکت ایران خودرو از تاریخ 29 فروردین‌ماه 1401، طرح تبدیل اختیاری برخی از محصولاتش را در نمایندگی ایران خودرو و با جزییات زیر، فعال کرده است. خودروی جایگزین در این طرح، پژو پارس ELX سفارشی و همچنین پژو 207 مولتی کالر است:

  1- طرح تبدیل سمند دوگانه سوز:

  ویژه تعهدات پیش فروش ایران خودرو با تکمیل وجه.

  قابل تبدیل به پژو پارس ELX سفارشی.

  2- طرح تبدیل تارا دستی:

  ویژه تعهدات پیش فروش ایران خودرو با تکمیل وجه.

  ویژه تعهدات فروش فوق العاده ایران خودرو.

  ویژه تعهدات پیش فروش ایران خودرو اسفند 1400 بدون دعوتنامه.

  قابل تبدیل به پژو پارس ELX سفارشی.

  3- طرح تبدیل تارا اتوماتیک:

  تعهدات پیش فروش ایران خودرو با تکمیل وجه.

  تعهدات پیش فروش ایران خودرو اسفند 1400 بدون دعوتنامه.

  قابل تبدیل به پژو 207 دو رنگ.

  طرح تبدیل ایران خودرو در فروردین 1401

  طرح تبدیل ایران خودرو ویژه فروردین‌ماه 1401، از تاریخ 17 فروردین لغایت 31 فروردین، در نمایندگی ایران خودرو فعال شده است. این طرح ویژه تبدیل حواله پیش فروش ایران خودرو بوده که دعوتنامه آنها منقضی شده باشد:

  »» طرح تبدیل حواله ایران خودرو - ویژه فروردین ««

  طبق اطلاع ایران خودرو، سود مشارکت برای تعهدات پیش فروش، بصورت سیستمی و تا تاریخ سود درج شده در دعوتنامه، محاسبه می‌شود.

  طرح تبدیل حواله پارس سال - اسفند 1400

  طرح تبدیل اختیاری حواله‌های پژو پارس سال ویژه تعهدات فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله 30، از تاریخ 24 اسفندماه 1400 در نمایندگی ایران خودرو فعال شده است. در این طرح تبدیل، مشتریان می‌توانند به جای پارس سال XU7، یک دستگاه پارس سال XU7P سفارشی (رینگ، ترمز دیسکی، شیشه دودی) را تحویل بگیرند.

  طرح تبدیل تارا - اسفند 1400

  طرح تبدیل اختیاری برای حواله‌های تارا دنده‌ای، از تاریخ 23 اسفندماه 1400 در نمایندگی ایران خودرو و با ظرفیت محدود فعال شده است. این طرح تبدیل صرفا برای قراردادهای پیش فروش ایران خودروست که تکمیل وجه شده باشند. خودروهای قابل عرضه برای حواله‌داران تارا عبارتند از:

  پژو پارس TU5 سفارشی با قیمت 188.6 میلیون تومان.

  پژو پارس TU5 سفارشی ELX با قیمت 210.5 میلیون تومان.

  پژو 207 پانوراما دنده‌ای با قیمت 235.5 میلیون تومان.

  طرح تبدیل سورن و تارا - اسفند 1400

  طرح تبديل ایران خودرو ویژه حواله‌داران سورن پلاس و خانواده تارا، با ظرفیت محدود و از تاریخ 16 اسفندماه 1400 در نمایندگی ایران خودرو فعال شده است. این طرح، صرفا برای تعهدات پيش فروش ایران خودروست که تكميل وجه شده باشند.

  مهلت پرداخت مابه التفاوت و تكميل وجه قرارداد خودرو تارا دستی تبديلی، حداكثر 72 ساعت است و در صورت عدم تكميل وجه، قرارداد به خودرو اوليه برگشت شده و مسئوليت آن برعهده مشتری است. طبق اعلام ایران خودرو، در صورت دارا بودن سود مشاركت، محاسبه سود مشاركت تعهدات پيش فروش و جريمه تاخيرطبق قرارداد، بطور مكانيزه  انجام می‌شود.

  همچنین در صورت تبديل امكان تخصيص خودرو پارس و دنا پلاس اتوماتيك در اسفندماه 1400 و با مدل 1401 امکان‌پذیر است.

  هشدار درباره فروش اقساطی ایران خودرو

  شرکت ایران خودرو برای چندمین بار، نسبت به انتشار آگهی‌های فروش اقساطی محصولات ایران خودرو در فضای مجازی، به مشتریانش هشدار داده است. این شرکت طی اطلاعیه‌ای که در تاریخ 10 دیماه منتشر کرده، آگهی‌های منتسب به فروش اقساطی ایران خودرو را جعلی و غیرواقعی دانسته و به مشتریانش خبر داده که ایران خودرو، هیچگونه برنامه‌ای برای فروش اقساطی ندارد.

  منبع مطلب : bama.ir

  طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو

  در راستای عدم رضایت مشتریان ایران خودرو طرح تبدیل خودرو های تولیدی خود را منتشر کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.s

  خودرو

  طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو اعلام شد؛ تبدیل دنا پلاس به پارس ELX سفارشی

  نوشته شده توسط غزاله زاهدی | ۶ مهر ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۰

  این روزها نارضایتی مشتریان از خودروسازان داخلی افزایش یافته و گزارش های منتشره پیرامون خدمات فروش خودرو های سواری و کیفیت خودرو های ساخت داخل، نشان می‌دهد، مشتریان از زمان نام نویسی تا پانزده ماه پس از تحویل خودرو، از ارائه خدمات و همچنین کیفیت خودرو های ساخت داخل رضایت چندانی ندارند. این وضعیت باعث شده تا برخی از مشتریان از تحویل گرفتن خودروهای ثبت نامی خود به کلی ناامید شوند.

  افزایش قیمت و عدم تحویل خودروهای پیش فروش شده در ماه‌های اخیر موجب سرگردانی و اعتراض عده زیادی از خریداران شده است. بعضی از این معترضان می‌گویند با وجود تأخیرهای طولانی هنوز موفق به دریافت خودروی ثبت نامی نشده‌اند.

  به روز رسانی: آخرین شرایط فروش و ثبت نام محصولات ایران خودرو

  طرح تبدیل حواله پژو 206 تیپ 3 و پارس سال سفارشی [به روز رسانی] - مهر ۱۴۰۱

  طرح تبدیل اختیاری دو محصول پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه ای و پژو پارس سال سفارشی ویژه مهرماه 1401 از سوی ایران خودرو اعلام شد.

  محصول خودروی قابل تحویل کلاس مقصد

  206 تیپ 3 206 تیپ 2 26031

  پارس سال سفارشی پارس سال معمولی یا 206 تیپ 2 35101 و 26031

  طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو اعلام شد؛ تبدیل دنا پلاس به پارس ELX سفارشی- مهر ۱۴۰۱

  شرایط تبدیل متمرکز مختص تعهدات منقضی شهریورماه 1401، مطابق جـدول پیوسـت اعـلام می شود؛ لازم است نمایندگان محترم در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را مبذول فرمایند.

  توضیحات بسیار مهم و ضروری:

  - این بخشنامه جهت تبدیل قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش بوده و دعوتنامه آنها منقضی شده است.

-  لازم به یادآوری است که طبق ضوابط و دستورالعمل های موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه به طور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد.

  - لازم است بعد از انجام تبدیل حتما تامین اعتبار و قیمت گذاری مجدد صورت پذیرد تا مابه التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه گردد.

  - در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی‌ها انجام خواهد شد.

  ضمناً تاکید می‌شود به هیچ عنوان امکان ارائه خدمت به طور مستقیم در محل معاونت بازاریابی و فروش با مراجعه مشتری امکان پذیر نخواهد بود.

  @[email protected]#=img=#

  طرح جدید تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات [به روز رسانی] - شهریور ۱۴۰۱

  شرایط تبدیل متمرکز مختص تعهدات منقضی، مطابق جـدول پیوسـت اعـلام می شود؛ لازم است نمایندگان در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را مبذول فرمایند.

  توضیحات بسیار مهم و ضروری :

  1.  این بخشنامه جهت تبدیل قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش بوده و دعوتنامه آنها منقضی شده است.

  2. لازم به یادآوری است که طبق ضوابط و دستورالعمل های موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه بطور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد .

  3. لازم است بعد از انجام تبدیل حتما تامین اعتبار و قیمت گذاری مجدد صورت پذیرد تا مابه التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه گردد.

  4. در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه ، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها انجام خواهد شد.

  طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو [به روز رسانی] - مرداد 1401

  شرایط تبدیل متمرکز مختص تعهدات منقضی مردادماه 1401، مطابق جدول پیوست اعلام می‌شود؛ لازم است نمایندگان محترم در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را مبذول فرمایند.

  این بخشنامه جهت تبدیل قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش بوده و دعوتنامه آنها منقضی شده است.

  لازم به یادآوری است که طبق ضوابط و دستورالعمل های موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه به طور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد.

  لازم است بعد از انجام تبدیل حتما تامین اعتبار و قیمت گذاری مجدد صورت پذیرد تا مابه التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه گردد.

  در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی‌ها انجام خواهد شد.

  ضمنا تاکید می‌شود به هیچ عنوان امکان ارائه خدمت به طور مستقیم در محل معاونت بازاریابی و فروش با مراجعه مشتری امکان پذیر نخواهد بود.

  @[email protected]#=img=#

  طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات [به روز رسانی] - خرداد ۱۴۰۱

  شرایط تبدیل متمرکز مختص تعهدات منقضی خردادماه 1401، مطابق جـدول پیوسـت اعـلام می شود؛ لازم است نمایندگان محترم در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را مبذول فرمایند.

  توضیحات بسیار مهم و ضروری:

  - این بخشنامه جهت تبدیل قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش بوده و دعوتنامه آنها منقضی شده است.

  -  لازم به یادآوری است که طبق ضوابط و دستورالعمل‌های موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه به طور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد.

  - لازم است بعد از انجام تبدیل حتما تامین اعتبار و قیمت گذاری مجدد صورت پذیرد تا مابه التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه گردد.

  - در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه ، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها انجام خواهد شد.

  ضمنا" تاکید می شود به هیچ عنوان امکان ارائه خدمت به طور مستقیم در محل معاونت بازاریابی و فروش با مراجعه مشتری امکان پذیر نخواهد بود.

  منبع مطلب : digiato.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید