این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شماره پشتیبانی برنامه شاد

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شماره پشتیبانی برنامه شاد را از این سایت دریافت کنید.

  پشتیبانی شاد

  این مطلب در خصوص پشتیبانی شاد نوشته شده و شماره تلفن پشتیبانی برنامه شاد و سایت پشتیبانی شاد را معرفی کرده است.

  پشتیبانی برنامه شاد

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه سایت پشتبانی شاد

  شماره تلفن پشتیبانی شاد

  سایر راه های ارتباطی با پشتیبانی برنامه شاد

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  سامانه پشتیبانی شاد در حال حاضر یک سامانه مورد نیاز و با اهمیت برای قشر دانش آموز کشور است. برنامه شاد سامانه اصلی برقراری آموزش های آنلاین است که در حال حاضر برای دانش آموزان همه پایه های مختلف در سترس می باشد. با این که این برنامه طی چندین مرحله به روز رسانی گردیده و نسخه کنونی نسبت به نسخه اولیه خود خیلی مناسب تر است، اما باز هم در بسیاری از موارد کاربران با مشکلاتی در استفاده از آن رو به ر و می شوند. در این گونه موارد با کمک پشتیبانی شاد می تواند به راحتی این ایرادات را برطرف کرده و نسبت به استفاده از این برنامه اقدام نمود. با توجه به اهمیت این موضوع، ما در ادامه شماره تلفن پشتیبانی برنامه شاد را برای شما قرار خواهیم داد تا بتوانید به راحتی مشکلات خود در این زمینه را برطرف نمایید.

  در بسیاری از موارد ممکن است این برنامه اصلا کار نکرده و یا ارورهای مختلفی به کاربر نشان دهد. سایت پشتیبانی شاد در این موارد می تواند کمک بسیار زیادی به کاربران این برنامه که عموما دانش آموزان و معلم ها هستند، ارائه دهد. البته باید توجه داشته باشید که مشکلات موجود در استفاده از برنامه شاد همیشه ایرادات ساختاری نیست. گاهی مواقع ممکن است کاربران در استفاده از برخی قابلیت های این برنامه دچار مشکل باشند. از آن جایی که این برنامه پیوسته در حال به روز شدن و اضافه کردن امکانات جدیدی است، در برخی موارد ممکن است کاربران نحوه استفاده از این قابلیت های جدید را ندانند. در این گونه مواقع هم می توان با پشتیبانی شاد ارتباط برقرار کرده و روش استفاده از بخش های مختلف را جویا شد. در ادامه شماره تلفن پشتیبانی برنامه شاد را برای شما قرار خواهیم داد تا به راحتی بتوانید با تیم پشتیبانی این برنامه ارتباط برقرار کنید.

  سایت پشتبانی شاد

  از آن جایی که کاربران برنامه شاد عموما دانش اموزان و معلم ها هستند، در بسیاری از موارد ممکن است در حین استفاده از آن با مشکلاتی مواجه شوند. گاه این مشکلات سطحی هستند و به راحتی می توان آن ها را برطرف نمود. اما گاهی اوقات این مشکلات به راحتی قابل برطرف شدن نبوده و باید از کمک سامانه پشتیبانی شاد استفاده نمود. برای مثال، گاهی اوقات ممکن است شما برای ورود به این برنامه موفق نباشید و هر چند تلاش کنید، این برنامه برای شما باز نشود. این مورد می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد که برخی از آن ها به خود شما و دستگاهی که از آن استفاده می کنید بر می گیردد. زیرا گاهی مواقع دلیل این موضوع ضعیف بودن اینترنت شما است که باید آن را برطرف کنید. گاهی هم می تواند مشکل از ترافیک شبکه باشد که معمولا با مراجعه پس از مدت زمان کوتاهی این مشکل برطرف می شود. البته در این گونه موارد هم استفاده از پشتیبانی شاد بلامانع است.

  نکته مهم در برطرف کردن مشکلات شاد این است که اگر ایراد ساده باشد، خودتان به راحتی از پس آن بر می آیید. اما به هر حال در صورتی که با مشکل مهم و دشوار ساختاری یا کاربردی در این برنامه مواجه شدید، می توانید از طریق شماره تلفن پشتیبانی برنامه شاد اقدام نمایید. امروزه در بسیاری از موارد تیم های پشتیبانی برنامه های آنلاین، بررسی و رفع مشکلات را از طریق سایت انجام می دهند. به همین دلیل، کاربران برنامه شاد هم در صورت وقوع مشکل به دنبال سایت پشتیبانی شاد خواهند بود. باید توجه داشته باشید که تا کنون سایت خاصی برای پشتیبانی این برنامه در نظر گرفته نشده است. بنابراین، پشتیبانی شاد تنها از طریق شماره تلفن موجود و ارتباط با اپراتور انجام می گیرد. اگر چه با توجه به سرعت پیشرفت این اپلیکیشن و اضافه شدن قابلیت های جدید به آن، امکان راه اندازی سامانه پشتیبانی شاد هم در کوتاه مدت وجود دارد.

  بیشتر بخوانید: ورود به سایت شاد

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  شماره تلفن پشتیبانی شاد

  شماره تلفن پشتیبانی برنامه شاد در حال حاضر تنها راه پشتیبانی این برنامه می باشد. شما می توانید هر روزه از ساعت  ۹ صبح تا ۱۶ عصر با شماره ارائه شده برای پشتیبانی شاد تماس گرفته و مشکلات خود را با کارشناسان این برنامه مطرح کنید. در بیش تر موارد این افراد راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهند و تا حل شدن کامل مشکل شما را یاری خواهند کرد. شماره تماس در نظر گرفته شده برای پشتیبانی این برنامه ۴۳۰۸۱ می باشد. بنابراین، جهت برطرف کردن مشکلات خود در این برنامه کافی است با این شمار تلفن، تماس حاصل فرمایید. عدم وجود سایت پشتیبانی شاد باعث شده است که استفاده از این شماره برای برطرف کردن مشکلات زیاد باشد. در نتیجه امکان اشغال بودن آن بالا است. در ادامه راه های دیگر برطرف کردن مشکلات این برنامه را هم برای شما بیان خواهیم کرد.

  بیشتر بخوانید: دانلود اپلیکیشن شاد

  سایر راه های ارتباطی با پشتیبانی برنامه شاد

  همان طور که بیان کردیم، در حال حاضر سامانه پشتیبان شاد ایجاد نشده است. در نتیجه همه کاربران برای رفع مشکلات خود با شماره مربوط به پشتیبانی این برنامه ارتباط برقرا می کنند. این موضوع باعث می شود که شماره تلفن پشتیبانی برنامه شاد هم در بسیاری از مواقع اشغال باشد. به همین دلیل، اکثر کاربران به دنبال یافتن راه های دیگری برای برطرف کردن مشکلات خود پیرامون این برنامه هستند اما متاسفانه در حال حاضر راه ارتباطی دیگری برای پشتیبانی شاد وجود ندارد.

  بیشتر بخوانید: آپدیت شاد

  نتیجه گیری:

  در حال حاضر، همه دانش آموزان و معلم های کشور از برنامه شاد جهت آموزش های آنلاین استفاده می کنند.. در نتیجه، وجود یک سامانه پشتیبانی شاد برای برطرف کردن مشکلات احتمالی آن ها الزامی است. با توجه به سابقه کوتاه ایجاد این برنامه، تاکنون سایت پشتیبانی شاد اجرا نشده است. اما راه دیگری برای استفاده از خدمات تیم پشتیبانی این برنامه وجود دارد و آن هم شماره تلفن پشتیبانی برنامه شاد می باشد. شما می توانید از ساعت ۹ صبح تا 16 عصر با شماره ۴۳۰۸۱ تماس حاصل نموده و از پشتیبانی شاد استفاده کنید. البته در صورت اشغال بودن تلفن یا وجود مشکل برای شما در خارج از این بازه زمانی، می توانید با مجموعه همراه مشاور تماس گرفته و از راهنمایی های کارشناسان این مجموعه جهت برطرف کردن مشکلات خود، استفاده نمایید.

  منبع : www.hamrahmoshaver.com

  پشتیبانی شاد

  سایت پشتیبانی شاد به صورت آنلاین و تلفنی راه اندازی شد. کلیه دانش آموزان گرامی می توانند به منظور رفع مشکلات شاد با شماره مورد نظر تماس بگیرند.

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  با توجه به شرایط این روزهای محصلان، سامانه های متعددی جهت مدیریت فعالیت های درسی پدید آمده است که یکی از آن ها سامانه شاد است. در این سامانه کلاس های درسی به صورت آنلاین برگزار شده و دانش آموزان می توانند به صورت مجازی به آموزش واحدهای درسی مشغول باشند. برای دانش آموزان امکان استفاده از اپلیکیشن شاد نیز وجود دارد که در ادامه نحوه استفاده از این اپلیکیشن و همچنین نحوه بهره مندی از پشتیبانی شاد را بررسی خواهیم کرد.

  در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص شماره پشتیبانی شاد داشتید، می توانید با 43081 تماس بگیرید و یا در صورت لزوم با کارشناسان ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

  متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه شاد اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی shad.ir انجام می گیرد.

  در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید، لازم به ذکر است هزینه مشاوره تحصیلی با مرکز ایران تحصیل به صورت دقیقه ای 5 هزار تومان روی قبوض تلفن مشترکین اعمال خواهد.  شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با سامانه شاد ندارد.

  برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه استفاده از پشتیبانی برای مشکلات شاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

  تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

  برای اطلاع از نحوه ارائه خدمات در سامانه شاد و پشتیبانی شاد حتماً از مشاوران کمک بگیرید.

  فهرست محتوا [نمایش]

  آیا امکان کمک گرفتن از پشتیبانی شاد وجود دارد؟

  بله امکان استفاده از پشتیبانی شاد وجود دارد و در سامانه پشتیبانی شاد خدمات مختلفی ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  از جمله این موارد می توان به برطرف کردن مشکل اطلاعات نامعتبر، راهنمایی برای انتقال حساب کاربری از تلفن همراه به دستگاهی دیگر، مشکلات کلی برنامه، کندی سرعت، عدم دسترسی به سامانه، عدم تایید کد ملی، عدم تعریف کلاس ها، عدم صحت سنجی کد ملی و غیره را از کارشناسان این سامانه بپرسید.

  برای ورود و راهنمایی در مورد سامانه شاد تحت وب کلیک کنید.

  شماره پشتیبانی شاد به صورت آنلاین چیست؟

  برای استفاده از خدمات پشتیبانی شاد می توانید با مراکز مشاوره تلفنی این مرکز تماس بگیرید. خطوط شماره تلفن 43081 همه روزه تا پایان ساعات اداری پاسخگوی سوالات شما خواهند بود که می توانید از خدمات آن ها بهره مند شوید.

  در صورتی که پس از تماس با این شماره تلفن پاسخ سوال خود را نگرفتید و نیاز به راهنمایی بیشتری در رابطه با پشتیبانی آنلاین شاد، سایت پشتیبانی شاد و شماره پشتیبانی شاد داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  نحوه برطرف کردن خطاهای سامانه شاد

  از آنجایی که ممکن است به دلیل شلوغی خطوط و یا دلایل دیگر نتوانید با شماره پشتیبانی آنلاین شاد تماس بگیرید، لازم است خودتان اطلاعاتی را در رابطه با نحوه برطرف کردن خطاهای این سامانه بدست آورید که در ادامه این موضوع را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

  در صورتی که کد ملی شما در سامانه تایید نشده بود تنها کاری که لازم است انجام دهید، کمی صبر است. اگر معلم هستید و کد ملی تان تایید نشده نیز لازم است صبر داشته باشید.

  ارورهای 401 و 402 نیز از جمله رایج ترین خطاهای سامانه شاد هستند که برای برطرف شدن آن ها زمان لازم است و کافی است از سامانه خارج شده و چند دقیقه بعد دوباره وارد شوید.

  اگر کد ملی دانش آموز در سامانه سناد اشتباه وارد شده باشد، در تایید صحت کد ملی با مشکل رو به رو خواهید شد.

  اگر معلم هستید و قصد ویرایش شماره تلفن همراه را دارید، این کار را به زمانی اختصاص دهید که سرعت اینترنت در حداکثر حالت است، زیرا در غیر این صورت زمان بسیار زیادی از شما گرفته خواهد شد.

  اگر مدیر هستید و قصد ویرایش شماره تلفن همراه خود را دارید، خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید و باید آن را به اداره فناوری بسپارید تا انجام گردد.

  اگر مربی و معاون مدرسه هستید، جهت ورود به سامانه لازم است ابتدا مدیر را در جریان قرار دهید زیرا مدیر اجازه ورود را تعیین خواهد کرد.

  اگر دانش آموزی جهت ورود به گروه دچار مشکل شده باشد، لازم است شماره نصب اپلیکیشن و شماره نصب سناد را تغییر دهد.

  اگر ارور عدم تعریف مدرسه را دریافت کردید، توصیه می کنیم فقط کمی صبر کنید تا ارور برطرف گردد.

  اگر ارور کد امنیتی برای دانش آموزان را دریافت کردید، لازم است انجام کار را به زمان دیگری واگذار کنید.

  برای دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن شاد کلیک کنید.

  راهنمای نصب برنامه شاد

  جهت نصب این برنامه، ابتدا وارد لینک shaddl.medu.ir شده و اپلیکیشن شاد را دانلود کرده و نصب نمایید. در هنگام نصب از شما شماره تلفن همراه خواسته می شود، همچنین لازم است نوع دسترسی خود را که شامل، معلم، مدیر و دانش آموز می شود، مشخص نمایید.

  در مرحله بعدی از شما کد ملی خواسته می شود و لازم است اطلاعات هویتی خود را در سیستم ثبت نموده و منتظر احراز هویت باشید.

  پس از احراز هویت دوباره به برنامه برگردید و نام خود را از لیست آورده شده انتخاب کنید. پس از انتخاب نام، اگر دیگر فعالیت ها انجام شده باشد لازم است کلاس را انتخاب نموده و دیگر اطلاعاتی که لازم دارید، مشاهده کنید.

  منبع : irantahsil.org

  تلفن پشتیبانی اپلیکیشن شاد

  تلفن پشتیبانی اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش برای رفع مشکلات نصب و استفاده از برنامه شاد دانش آموزان، معلمان و مدیران مدارس تلفن 909071611

  کد خبر : 7779 اشتراک 182 نظر مدارس - بازدید

  تلفن پشتیبانی اپلیکیشن شاد

  جهت مشاوره در زمینه نصب و استفاده از برنامه شاد

  تلفن پشتیبانی اپلیکیشن شاد به منظور رفع مشکلات نصب و استفاده از برنامه شاد مدارس در اختیار دانش آموزان، معلمان و مدیران مدارس می باشد. از طریق تلفن پشستیبانی اپلیکیشن شاد برای رفع مشکلات شبکه شاد مدارس اقدام نمایید.

  – –

  تلفن پشتیبانی اپلیکیشن شاد و تلفن صدای مشاور

  برای تماس با تلفن پشتیبانی اپلیکیش شاد در سامانه صدای مشاور می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب و از سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.

  تلفن پاسخگوی شاد ۴۳۰۸۱

  تلفن پشتیبانی صدای مشاور برای شبکه شاد:تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

  برای دانلود اپلیکیشن شاد کلیک کنید: دانلود نرم افزار و اپلیکیشن شاد

  مشکلات شبکه شاد برای مدیران، معلمان و دانش آموزان

  از جمله مشکلات شبکه شاد برای مدیران ، معلمان و دانش آموزان شامل موارد زیر می باشد:

  مشکل عدم ورود با برخی کدهای ملی که اخیرا برطرف شد

  مشکل خطاهای مختلف نظیر خطای 417

  مشکلات احراز هویت شاد

  مشکل نصب اپلیکیشن شاد مدارس روی کامپیوتر و موبایل

  حذف دانش آموز از کلاس برنامه شاد و محدودیت اضافه شدن مجدد

  و…

  (برای رفع مشکلات احراز هویت شاد همنیجا کلیک کنید)

  کارشناسان پشتیبانی اپلیکیشن شاد برای رفع مشکلات این نرم افزار در کوتاه ترین زمان ، به طور مداوم در تلاش می باشند. برای حل مشکلات و رفع موانع احتمالی شبکه آموزشی دانش آموزی تماس حاصل فرمایید:

  تلفن پشتیبانی صدای مشاور برای شبکه شاد:تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

  تلفن پاسخگوی شاد ۴۳۰۸۱

  منابع : آموزش ٬ اپلیکیشن شاد ٬ اخبار مدارس

  جهت مشاوره در زمینه نصب و استفاده از برنامه شاد ؛

  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

  9099071613 تماس از سراسر کشور و از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

  پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  مطالب مشابه

  کدام معلمان شامل طرح رتبه بندی نمی شوند؟

  دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی و رمز عبور پادا

  تغییر زمان پیش ثبت نام کلاس دهم مدارس شاهد 1401-1401

  خرید کتاب درسی کلاس اول ابتدایی 1401-1402

  شهریه مدارس غیر دولتی و مشارکت مردمی در سال 1401

  برچسب ها :حل مشکلات اپلیکیشن شاد ، رفع مشکلات اپلیکیشن شاد ، مشکل کد تایید کد ملی اپلیکیشن شاد ، نصب اپلیکیشن شاد

  ارسال نظر شما

  نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

  نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

  امیررضا حاتمی

  چهارشنبه , 22 سپتامبر 2021 - 17:22

  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من میخوام توی سامانه شاد عضو بشم اما وقتی شماره همراهم رو وارد میکنم متاسفانه کد ۶ رقمی رو برام ارسال نمیکنه

  comment

  پنج‌شنبه , 23 سپتامبر 2021 - 10:52

  پاسخ

  سلام دوست محترم احراز هویت از 3مهرمی باشد

  مونا

  دوشنبه , 9 آگوست 2021 - 13:36

  پاسخ

  سلام من کد برام ارسال نمیشه تلفن ثابت هم نداریم لطفا راهنمایی کنید

  comment

  سه‌شنبه , 10 آگوست 2021 - 10:35

  پاسخ

  سلام دوست محترم پیام تبلیغی تون نبستید؟

  زهرا مهریزی

  سه‌شنبه , 27 جولای 2021 - 20:05

  پاسخ با عرض سلام

  بیشتر فیلم های کانال رسمی شاد پایه نهم باز نمیشه چند بار هم قسمت گزارشات در اپیکیشن شاد گفتم اما هنوز مشکلل بر طرف نشده

  comment

  چهارشنبه , 28 جولای 2021 - 11:27

  پاسخ

  سلام دوست محترم حجم دانلودهای گوشی چک نمایید

  بردیا

  شنبه , 29 می 2021 - 17:46

  پاسخ

  یک عدد آدم محترم به کد ملی و تاریخ تولد من دسرسی پیدا کرده سر امتحان زاااارت احراز هویت میکنه کلاس های من میپره سر کلاسم نمیگه کی وارد شده احتمالا از بچه های کلاس خودمونه حالا من چیکار کنم 🙁

  محمد

  سه‌شنبه , 18 می 2021 - 21:18

  پاسخ

  سلام بنده معلم هستم امروز توی گروه. یکی از دانش آموزان یک لینک فرستاد و بعدش تا الان گروه باز نمیشه برای من ولی بقیه دارن پیام می‌نویسن و تعداد پیاما بیشتر میشه چیکار کنم لطفاً سریع فردا باید امتحان بگیرم ازشون

  user1

  چهارشنبه , 19 می 2021 - 11:22

  پاسخ

  سلام ، لطفا با کارشناسان تماس بگیرید

  B

  دوشنبه , 10 می 2021 - 19:30

  پاسخ سلام

  یه بنده خدایی توی شاد مزاحمت ایجاد میکنه

  چیکارش کنم؟چجوری شکایت کنمممم؟؟؟؟؟؟؟روانیم کردههههههه

  user1

  سه‌شنبه , 11 می 2021 - 12:32

  منبع : www.khabarino.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید