این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شناسه پرداخت تلفن ثابت

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شناسه پرداخت تلفن ثابت را از این سایت دریافت کنید.

  قبض تلفن ثابت – استعلام و پرداخت قبض تلفن

  قبض تلفن ثابت و راهنمایی پرداخت قبض تلفن ثابت و استعلام قبض تلفن و مشاهده قبض و پرداخت قبض بدون شناسه و پرداخت www.tci.ir و پرداخت آسان تلفن ثابت قبضینو

  استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

  استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت قبض تلفن ثابت

  تلفن ثابت همواره یکی از ابزارهای پر‌کاربرد و ضروری در محل کار و خانه است و پرداخت دوره‌ای قبوض تلفن ثابت نیز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما در زمینه پرداخت قبوض است. به منظور تسهیل فرایند استعلام و پرداخت، قبضینو امکان استعلام بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض تلفن را فراهم کرده است. در این بخش کافیست شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید و مبلغ کارکرد و جزئیات قبض را مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت کنید. قبضینو ضمن آرشیو کردن تمام قبض‌های تلفن ثابت، امکان نامگذاری و دسته‌بندی قبض‌ها را نیز فراهم کرده است. جهت چاپ رسید قبوض پرداختی نیز می‌توانید به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

  مشاهده قبض تلفن با شماره تلفن

  به منظور تسهیل فرایند مشاهده و پرداخت قبوض، امکان استعلام قبض تلفن ثابت بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت و تنها با استفاده از شماره تلفن ثابت فراهم شده است. با وارد کردن شماره خود مبلغ قبض میان دوره و پایان دوره در دسترس خواهد بود. همچنین امکان پرداخت گروهی قبوض در سبد قبض قبضینو فراهم شده است تا قبض تلفن ثابت خود را در کنار سایر قبوض به صورت یکجا پرداخت نمایید.

  @[email protected]#=img=#

  نمایش قبض میان‌دوره و پایان‌دوره تلفن ثابت

  قبضینو امکان نمایش قبض میان‌دوره و پایان‌دوره تلفن ثابت را در اختیار شمار کاربران عزیز قرار داده است. قبض پایان دوره، کارکرد یک دوره کامل (تا زمان صدور قبض) است اما قبض‌ میان‌دوره کل هزینه کارکرد را تا همان روزی که استعلام را انجام می‌دهید به شما نمایش می‌دهد. اگر قبض میان‌دوره تلفن ثابت خود را پرداخت کنید دیگر نیازی به پرداخت قبض پایان‌دوره نخواهید داشت.

  @[email protected]#=img=#

  نمایش جزئیات قبض تلفن ثابت

  با استـفاده از سـامانه قـبضینو می‌تـوانید به سادگی قبـض تلـفن ثابت خود را استـعلام بگیرید. امکان مـشاهده مبلغ قـبض تلـفن به تفکـیک کـارکرد میـان‌دوره و پایان‌دوره و همـچنین جزئیات کـامل آخـرین قـبض پایان دوره شـامل ریز اطـلاعات قـبض کـاغذی، در اخـتیار شـما کاربران عزیز قرار گرفته است. در صـورت قطـعی، دو تا سـه روز کـاری پس از پـرداخت، تلـفن ثـابت شما وصـل خـواهد شد.

  @[email protected]#=img=# @[email protected]#=img=#

  سوالات متداول

  پس از پرداخت قبض تلفن ثابت، اتصال تلفن پس از چه مدتی انجام می‌شود؟

  کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک تصفیه می شوند. ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد. درصورتی که تمایل به وصل سریع تلفن داشته باشید، می‌توانید با مراکز امور مشترکین تلفن ثابت منطقه خود تماس بگیرید و کد پیگیری خود را اعلام کنید. کد پیگیری پس از پرداخت قبض تلفن در بخش سوابق صادر می‌شود، با اعلام کد پیگیری به مراکز تلفن منطقه خود، تلفن شما مجددا وصل خواهد شد.

  چرا وصل شدن قبوض تلفن ثابت با تاخیر انجام می‌شود؟

  همه قبوضی که پرداخت می کنید، بلافاصله پس از پرداخت از طریق درگاه بانکی تسویه می‌شود اما ممکن است فرایند وصل تلفن مدتی طول بکشد. در صورتی که تمایل به اتصال سریع تلفن ثابت خود دارید با مرکز مخابرات منطقه خود تماس بگیرید و کد پیگیری را اعلام کنید.

  تفاوت قبض میان دوره و پایان دوره تلفن ثابت در چیست؟

  قبض پایان‌دوره آخرین کارکرد تلفن ثابت شما را نشان می‌دهد. قبض میان دوره کل هزینه کارکرد تلفن ثابت را تا لحظه استعلام شامل می‌شود. به طور کلی مبلغ میان دوره = پایان دوره + تعداد روزهای ماه جاری. در صورت پرداخت قبض میان دوره کلیه بدهی شما، یعنی قبض پایان دوره قبل نیز، تسویه می‌شود.

  چرا فقط مبلغ قبض میان‌دوره نمایش داده می‌شود؟

  اگر مبلغ قبض پایان دوره شما صفر ریال است یعنی شما قبض پایان دوره خود را پرداخت کرده‌اید. قبض پایان دوره هر دو ماه یک بار صادر می شود.

  اگر به هر دلیلی قبضی دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟

  با توجه به زیر ساخت کاملا اتوماتیک این سرویس در کشور، در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. چون این سرویس، قبض میان دوره هم ارائه می‌دهد، به راحتی می‌توانید با استعلام قبض میان دوره این مورد را چک کنید

  چگونه جزییات تراکنش ها را پیگیری کنیم؟

  مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

  سرویس‌های قبضینو

  خلافی عوارض آزادراه عوارض سالیانه طرح ترافیک پارک حاشیه‌ای عوارض ملک قبض تلفن قبض آب قبض برق قبض گاز قبض همراه‌اول قبض ایرانسل قبض رایتل سایر قبوض

  اخبار و مقالات مرتبط

  تاریخچه تلفن ثابت، سیستم های تلفنی سازمانی، دام های تلفنی

  تلفن ثابت دستگاهی است که همه ما در خانه یا محل کارمان از آن استفاده می کنیم. ما نحوه کار با آن ها را می دانیم و سعی می کنیم بهترین نوع آن ها را خریداری کنیم تا بدون مشکل و سال های طولانی از آن ها استفاد کنیم. اما تعداد کمی از ما تاریخ آن ها را می دانیم یا درباره انواع سیستم های تلفنی مورد استفاده در محل کارمان اطلاعات داریم. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو میخواهیم شما را با تاریخ تلفن، زمان ورود آن به ایران، انواع سیستم های تلفنی سازمانی ، دام های تلفنی و پرداخت قبض تلفن ثابت و یکی از مطرح ترین شرکت های تولید تلفن مطلبی به شما ارائه کنیم. با ما همراه باشید.

  راهنمای استعلام قبض و آشنایی با روش های استعلام قبوض

  در این پست از وبلاگ قبضینو به فلسفه استعلام قبض پرداخته و دلایل نیاز به آن را تشریح کنیم. همچنین انواع راه های مختلف برای استعلام قبض های خدماتی در کشور را نیز بیان خواهیم کرد. شاید عبارت‌هایی همچون استعلام آنلاین قبض، استعلام اینترنتی، استعلام غیر حضوری، مشاهده قبض و … را شنیده باشید. در این مقاله در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد. با وبلاگ قبضینو همراه باشید.

  روش های دریافت قبض الکترونیکی و مشاهده قبض، دریافت قبوض با اس‌ام‌اس و پیامک

  راه های گوناگونی برای مشاهده قبض و پرداخت قبض وجود دارد. با گسترش تکنولوژی و استفاده از خدمات اینترنتی در صنعت پرداخت دیگر نیازی به صدور قبض کاغذی نیست. برای آشنایی با روش های مشاهده قبض با وبلاگ پرداخت قبضینو همراه باشد.

  منبع مطلب : ghabzino.com

  پرداخت قبض تلفن ثابت

  پرداخت قبض تلفن ثابت قطع شده مخابرات بدون شناسه، دریافت قبض تلفن و مشاهده انلاین ریز قبض و راهنمای دریافت ریز مکالمات قبض تلفن ثابت ,تهران ,مشهد ,تبریز ,کرج ,اصفهان ,شیراز ,گیلان

  استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

  پرداخت با شماره ثابت

  با شناسه پرداخت و شناسه قبض

  توجه: به صورت موقت بدلیل اختلال در سیستم مرکزی مخابرات، در صورت قطع تلفن، پس از پرداخت بدهی میان دوره، وصل مجدد 72 ساعت زمان خواهد برد.

  استعلام قبض

  توجه: در صورتی که تلفن شما قطع می باشد برای وصل باید قبض میان دوره پرداخت گردد.

  پرداخت قبض تلفن ثابت

  پرداخت قبض تلفن ثابت پرداخت قبض تلفن ثابت 

   استعلام قبض تلفن ثابت

  سامانه ایقبض همواره می کوشد تا ایمنی و سهولت در استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت و دیگر خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

  بدون نیاز به شناسه قبض وفقط باشماره تلفن ثابت از میزان بدهی خود آگاه شوید و قبض خودرا پرداخت نمایید.

  همچنین می‌توانید این وبسایت را به صفحه اصلی خود اضافه کرده و از خدمات این سامانه در هر زمان و مکانی که نیاز بود به راحتی استفاده نمایید.

  سوالات رایج:

  با پرداخت قبض تلفن ثابت، مدت زمان اتصال تلفن قطع شده چقدر است؟

  با پرداخت قبض تلفن، میزان بدهی تسویه خواهد شد. اما ممکن است اتصال خط تلفن قطع شده تا ۴۸ ساعت کاری زمان ببرد.

  برای اینکه خط تلفن قطع شده، به صورت آنی وصل شود، چه کنیم؟

  در صورتی که تمایل دارید خط تلفن قطع شده شما بلافاصله بعد از پرداخت صورتحساب وصل شود، بایستی با مراکز امور مشترکین تلفن ثابت منطقه خود و یا شماره تلفن ۲۰۲۱ تماس بگیرید. سپس کد پیگیری قبض تلفن پرداخت شده را اعلام کنید تا خط شما به صورت آنی وصل شود.

  مطالب مرتبط

  چگونه قبض تلفن ثابت بگیریم

  دریافت جزئیات قبض تلفن ثابت مخابرات

  دریافت جزئیات قبض تلفن ثابت مخابرات شرکت مخابرات ایران شرایطی ایجاد کرده است تا از این پس مشترکین بتوانند با استفاده از پرتال شرکت مخابرات به ریز مکالمات تلفن ثابت خود دست یابند.

  مشترکان تلفن ثابت می‌توانند با ورود به پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس WWW.tci.ir  و کلیک بر روی لینک "مخابرات من" و واردکردن نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه کاربری شوند.

  توجه داشته باشید پس از باز شدن صفحه کاربری مشترک، باید روی لینک تلفن کلیک کرده و سپس بر روی لینک خلاصه کارکرد و یا ریز مکالمات تلفن ثابت برحسب نوع نیاز کلیک کنید.

  در ادامه نیز اگر می‌خواهید به صورت دقیق شماره‎‌های تمام تماس‌های تلفن ثابت را دریافت کنید باید از سرویس ریز مکالمات تلفن ثابت استفاده کنید،

  با این توضیح که دریافت این سرویس نیازمند رمز دوم می‌باشد و مشترک قبل از اقدام به دریافت ریز مکالمات تلفن ثابت از طریق پرتال TCI لازم است با مراجعه به مرکز مخابراتی مربوط به تلفن خود، رمز دوم را پس از احراز هویت دریافت نماید.

  مطالب مرتبط

  چگونه قبض تلفن ثابت بگیریم

  پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه

  برای پرداخت اینترنتی قبض تلفن ثابت بدون شناسه می‌توانید از همین صفحه قبض میان‌دوره یا پایان دوره موردنظر خود را انتخاب کرده و اقدام به استعلام و پرداخت آن کنید.

  در مرحله بعد با وارد کردن مشخصات خط تلفن، آن را از طریق درگاه‌های اینترنتی پرداخت کنید.

  ویا اینکه از همین صفحه قبوض خود را استعلام و پرداخت نمایید.

  پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه

  اگر قصد پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت را دارید، راه های متفاوتی برای انجام این کار پیش روی شما قرار دارد.

  پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه از طریق تلفن ثابت

  ساده ترین راه پیش روی شما استفاده از تلفن ثابت و سیستم پرداخت خود شرکت مخابرات است. کافی است با خط ثابت خود با شماره 2000 تماس بگیرید.

  از این طریق هم قادر خواهید بود قبض مربوط به خطی که با آن تماس گرفته اید را پرداخت کنید، هم قادر خواهید بود با وارد کردن شماره هر خط دیگری در چند مرحله ساده و به سرعت بدهی آن را تسویه نمایید.

  نحوه دریافت قبض تلفن ثابت

  تلفن ثابت همواره یکی از ابراز های پر کابرد و ضروری در محل کار و خانه است به طوری که با ظهور تلفن های همراه و موبایل همچنان استفاده از تلفن ثابت پا برجا است.

  به منظورتسهیل فرایند استعلام و پرداخت، ایقبض امکان استعلام بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض تلفن را فراهم کرده است.

  ریز قبض تلفن ثابت

  ریز قبض تلفن ثابت مشاهده جزئیات کارکرد قبوض برای مشتریان در وب‌سایت شرکت مخابرات و در بخش «مخابرات من» فراهم شده است.

  در این بخش می‌توان بدون نیاز به دریافت قبض کاغذی تلفن ثابت یا اینترنت، ریزکارکرد و جزئیات قبض را مشاهده کرد.

  در ادامه به نحوه مشاهده ریزکارکرد و جزئیات قبوض تلفن ثابت از طریق «مخابرات من» اشاره شده است.

  برای مشاهده جزئیات کارکرد قبوض ابتدا به وب‌سایت شرکت مخابرات مراجعه و پس از آن بر روی گرینه «مخابرات من» کلیک می‌کنید.

  برای ورود به این قسمت ابتدا باید ثبت‌نام کنید. با کلیک بر روی گزینه «ثبت‌نام» مشخصات خود را وارد می‌کنید

  پس از وارد کردن نام کاربری و شماره موبایل، کدی برای شما پیامک می‌شود. با وارد کردن آن کد به صفحه منو وارد می‌شوید.

  با کلیک بر روی «تلفن» و قسمت «شماره تلفن‌های من» شماره تلفن مورد نظر را ثبت می‌کنید.

  پس از ذخیره کردن شماره تلفن، در قسمت «مشاهده ریزهزینه‌های قبض» شماره تلفن، سال و دوره مورد نظر را وارد و پس از آن گزینه «مشاهده قبض» را انتخاب می‌کنید. پس از آن ریزجزئیات قبض مانند شرح هزینه دوره را می‌توانید مشاهده کنید.

  برای پرداخت قبوض نیز می‌توانید از قسمت «پرداخت قبض»، پرداخت پایان دوره یا میان دوره را انجام می‌دهید.

  پرداخت قبض تلفن ثابت با موبایل

  پرداخت قبض تلفن ثابت با موبایل نحوه پرداخت صورتحساب تلفن ثابت از دو سامانه

  مشترکین تلفن ثابت می توانند هزینه کارکرد تلفن و ریز مکالمات خود را از پانزدهم ماه‌های فرد سال از طریق سامانه های ۱۸۱۸ و ۲۰۰۰ دریافت کنند.

  مشترکین تلفن ثابت می توانند از پانزدهم ماه‌های فرد سال از طریق سامانه‌های ۱۸۱۸ و ۲۰۰۰ ضمن دریافت هزینه کارکرد تلفن ثابت و ریز مکالمات نسبت به پرداخت صورت حساب میان دوره و پایان دوره خود اقدام کنند.

  منبع مطلب : eghabz.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید