این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ضمانت نامه تعهد پرداخت

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ضمانت نامه تعهد پرداخت را از این سایت دریافت کنید.

  حلال فاند

  پلتفرم سرمایه گذاری حلال‌فاند، بستری امن،شرعی و قانونی برای سرمایه‌گذاری پرسود در تولید و صادرات است. حلال فاند بدون ریسک و دارای تضمین معتبر سود و اصل پول است.

  ضمانت‌نامه تعهد پرداخت

  ضمانت‌نامه تعهد پرداخت

  ضمانت‌نامه چیست؟

  ضمانت‌نامه قرارداد یا سندی است که به موجب آن صادرکننده (ضامن) حسب درخواست متقاضی (مضمون عنه) تعهد می‌‌کند بدون هیچ قید و شرط به محض مطالبه ذینفع یا در سررسید معین مبلغ معینی وجه نقد از بابت موضوع خاصی که مربوط به مدیون است به ذینفع یا به حواله کرد او پرداخت کند

  ضمات‌نامه ها انواع مختلفی دارندکه هرکدام تعهد به انجام فعل مالی خاصی را می‌کند مانند:

  ضمانت‌نامه حسن انجام تعهدات، ضمانت‌نامه شرکت در مناقصه و مزایده، ضمانت‌نامه پیش پرداخت، ضمانت‌نامه استرداد حسن انجام کار یا استرداد کسور وجه ضمان و ضمانت‌نامه تعهد پرداخت

  ضمانت‌نامه‌های موجود در پروژه های فروش اقساطی‌حلال‌فاند از نوع «تعهد پرداخت» هستند که بالاترین و قوی ترین نوع ضمانت‌نامه از لحاظ تعهد مالی می‌باشند و با سختگیری و بررسی های بسیار بیشتری نسبت به سایر ضمانت‌نامه ها صادر می‌شوند.

  ضمانت‌نامه تعهد پرداخت

  ضمانت‌نامه تعهد پرداخت، سندی است که به موجب آن صادر کننده (ضامن) به هر عنوان و به هرجهتی که مضمون له (ذی نفع) ضمانت‌نامه تشخیص داده و مطالبه نماید. مبلغ معینی وجه نقد از بابت موضوع خاصی که مربوط به مدیون است به محض دریافت اولین تقاضا واصله بدون این که محتاج به صدور اظهار نامه یا اقدامی از مجاری قانونی و قضایی باشد و یا نیازی به اثبات قصوروسقم داشته باشد، در وجه ذی نفع بپردازد.

  مرجع صدور ضمانت‌نامه تعهد پرداخت، بانک ها یا صندوق‌های پژوهش و فناوری استان ها هستند که سرمایه‌پذیر مخیر به مراجعه به هرکدام از نهاد های مالی فوق می‌باشد.

  این مراجع با ارزیابی صورت های مالی و سوابق اعتباری شرکت/صنف متقاضی یک سقف اعتباری با چک و ضامن و یک سقف اعتباری با وثیقه ملکی یا سایر وثیقه های قابل ترهین به مشتری اعلام می‌کنند.

  برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور که از طریق صندوق‌های پژوهش و فناوری قصد تهیه ضمانت‌نامه دارند مزایا و امتیازات ویژه ای اعمال خواهد شد.

  تعدادی از صندوق‌های پژوهش و فناوری صادرکننده ضمانت‌نامه تعهد پرداخت

  صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران      وب سایت http://uttechfund.ir/

  صندوق توسعه فناوری های نوین               وب سایت https://www.htdf.ir/

  صندوق توسعه فناوری های ایرانیان            وب سایت http://irtechfund.com/

  صندوق توسعه همکاری های فناورانه بین الملل  وب سایت https://incofund.com/

  صندوق توسعه فناوری نانو                       وب سایت http://nanofund.ir/

  منبع مطلب : halalfund.ir

  ifund.ir

  ضمانت نامه تعهد پرداخت

  به صورت مختصر آنچه که لازم است درباره ضمانت نامه تعهد پرداخت بدانید در اختیار شما قرار دادیم. شایان ذکر است که اصل سرمایه و بعضا سود مشارکت در آیفاند با ضمانت نامه تعهد پرداخت تضمین می شود.

  ضمانت نامه تعهد پرداخت

  ضمانت نامه قرارداد یا سندی است که به موجب آن صادرکننده (ضامن) حسب درخواست متقاضی (مضمون عنه) تعهد می نماید بدون هیچگونه قید و شرط، عندالمطالبه یا در سررسید معین، مبلغ معینی وجه نقد از بابت موضوع ضمانتنامه که مربوط به مضمون عنه است به ذینفع (مضمون له) یا به حواله کرد او پرداخت نماید.

  ضمانت نامه تعهد پرداخت یکی از انواع ضمانت نامه­ها می­باشد که در صورتی که دیون مشخصی در سررسید مشخص بر عهده مدیون باشد، این ضمانت نامه به منظور قبول پرداخت دیون به ذی نفع در سررسید مشخص قرارداد صادر می­شود.

  صدور ضمانت نامه تعهد پرداخت توسط بانک ها و صندوق های پژوهش و فناوری انجام می­پذیرد و ضمانت نامه های صادر شده توسط صندوق های پژوهش و فناوری از طریق سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با وارد کردن کد سپاص قابل استعلام می باشد.

  مراجع صدور ضمانت نامه با بررسی اسناد و مدارک شرکت و احراز رتبه اعتباری آن سقف ضمانت نامه ممکن برای آن و میزان وثیقه های نقدی و غیر نقدی لازم برای صدور ضمانت نامه را اعلام و در صورت درخواست شرکت اقدام به صدور ضمانت نامه می نمایند.

  شما می توانید از اینجا و با داشتن کد سپاص ضمانت نامه مربوطه، نسبت به استعلام آن اقدام نمایید.

  تاریخ درج: 21 ، اسفند / 1400 - 12:32

  نظرات :

  در حال حاضر نظری برای این مقاله وجود ندارد

  نظر بدهید :

  منبع مطلب : ifund.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید