این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  علت تاخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  علت تاخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری را از سایت تکست لس دریافت کنید.

  علت تأخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری، موضوع روند تأمین مالی ذکر شد!

  علت تأخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری، موضوع روند تأمین مالی ذکر شد!,سبزوار نیور,اخبار جدید و روز شهرستان,استان سبزوار,سیاسی,اجتماعی,علت تأخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری، موضوع روند تأمین مالی ذکر شد!,فرهنگی,ورزشی,گردشگری,شهری,اقتصادی,سلامت,علت تأخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری، موضوع روند تأمین مالی ذکر شد!

  بر سر بزرگترین صندوق کشور چه آمده!؟

  علت تأخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری، موضوع روند تأمین مالی ذکر شد!

  سربداران - اکبر افتخاری، تأخیر چندروزه پرداخت حقوق در دو ماه گذشته را ناشی از مشکلات موجود در روند تأمین منابع ذکر کرد و یاد آورشد بازنشستگان در خصوص تامین منابع حقوق نگرانی نداشته باشند!

  به گزارش سبزوارنیوز ، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری می گوید که پس از اجرای طرح همسان‌سازی حقوق، میزان پرداختی ماهانه این صندوق به بازنشستگان ۸۰ درصد افزایش داشته است.

  افتخاری گفت: تامین منابع پرداخت حقوق حدود ۱.۵ میلیون بازنشسته کشوری پس از اجرای طرح همسان‌سازی کار پیچیده و سختی است که البته، با حمایت دولت ادامه خواهد یافت.

  شرایط اقتصادی کنونی کشور، تداوم تحریم‌ها و شیوع بیماری کرونا از اواخر سال گذشته، تامین منابع مالی را بسیار دشوار کرده است.

  صندوق بازنشستگی کشوری بدون یک حمایت جدی بالادستی در سطح دولت نمی‌توانست این کار را اجرایی کند؛ اما با پیگیری جدی وزیر، کار پیش رفت و بخش‌های مختلف دولت با این طرح بزرگ که هزینه مالی سنگینی هم با خود داشت، همراه شدند.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه مدیریت صندوق همواره سعی داشته حقوق بازنشستگان را در بیست‌وپنجمین روز ماه پرداخت کند، گفت: «متاسفانه حقوق آبان‌ در روز سی‌ام و حقوق آذر در روزهای سی‌ام آذر و اول آبان پرداخت شد که دلیل آن، به همین دشواری شرایط تکمیل منابع برای پرداخت‌ها برمی‌گشت.

  وی با بیان اینکه «برخی بازنشستگان به دلیل تاخیر در پرداخت‌ها نگران شده‌اند که طرح همسان‌سازی متوقف شود»، این موضوع را رد کرد و به بازنشستگان اطمینان داد نگران تداوم همسان‌سازی نباشند. اما اگر منابع پرداخت حقوق، بیست‌وپنجم هر ماه تامین شود؛ همان روز پرداخت خواهیم کرد و به‌هیچ‌وجه، نیت توقف پول در بانک و یا تاخیر در پرداخت‌ها را نداریم.

  افتخاری در ادامه به انتقادات متعدد بازنشستگان از وضعیت بیمه تکمیلی و پرداخت نشدن بدهی‌های صندوق بازنشستگی کشوری اشاره کرد و گفت: تا شهریور، ما چندان تاخیری در این زمینه نداشتیم؛ اما قبول دارم که در سه ماه گذشته و به دلیل کمبود منابع مالی و اجرای طرح همسان‌سازی در پرداخت به بیمه‌گذار تاخیر داشته‌ایم. روند بهبود پوشش‌های بیمه تکمیلی هم ادامه خواهد داشت.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به امضای توافقنامه بیمه دندانپزشکی با شرکت بیمه ملت گفت: در نظر داریم با تعریف فرمول‌هایی به سمتی برویم که با خرید عمده خدمات دندانپزشکی، هزینه‌های آن را تا ۴۰ درصد کاهش دهیم. به‌عنوان کسی که سابقه مدیریت در صنعت بیمه دارم و از شرکت بیمه ایران به صندوق بازنشستگی کشوری آمدم؛ معتقدم مدل کنونی (صندوقی) به نفع بازنشستگان است و دست مدیریت صندوق را برای افزایش پوشش‌های بیمه‌ای بیشتر باز می‌گذارد.

  افتخاری در این زمینه به مواردی چون تامین پوشش بیمه‌ای برای واکسن آنفلوآنزا و عینک اشاره کرد و یادآور شد: «در مدل‌های معمول، شرکت‌های بیمه به این سادگی افزایش پوشش را در وسط دوران قرارداد نمی‌پذیرند.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه به اجرای بسته‌های مختلف «طرح یاری» با هدف افزایش قدرت خرید بازنشستگان اشاره کرد و گفت: در چارچوب این طرح، همه شرکت‌های وابسته به صندوق که دارای محصول یا خدماتی هستند که به مصرف‌کننده نهایی ارائه می‌شود، محصولات و خدمات خود را با تخفیف و تقسیط به بازنشستگان عرضه می‌کنند.

  انتهای پیام/د

  کد خبر : ۳۸۹۲گروه :

  اقتصادی

  تاریخ انتشار : ۲ سال پیشپرینت

  کپی لینک کوتاه

  منبع : www.sabzevarnews.ir

  علت تاخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری ۲۸ آبان ۱۴۰۱ – ایران چطور

  اقتصادی

  علت تاخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری ۲۸ آبان ۱۴۰۱

  8 ماه پیش

  علت تاخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری چرا حقوق بازنشستگان پرداخت نشده حقوق آبان بازنشستگان کشوری کی پرداخت میشود 27 آبان 1401 : حقوق آبانماه بازنشستگان کشوری کی واریز میشود : حقوق آبان ماه بازنشستگان کشوری 1401 افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۱ : زمان واریز حقوق بازنشستگان کشوری :حقوق شهریور بازنشستگان کشوری کی واریز میشود ؟ 25 مهر 1401 : زمان دقیق واریز حقوق بازنشستگان کشوری حقوق بازنشتسگان کشوری مهر 1401 کی واریز می شود ؟ فیش حقوق حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حقوق شهریور بازنشستگان کشوری مالیات حقوق واریز حقوق شهریور ۱۴۰۱ فیش حقوق نفت فیش حقوق فرهنگیان مابه التفاوت حقوق بازنشستگان

  زمان دقیق واریز حقوق آبان ماه 1401 بازنشستگان کشوری ایران مشخص و معلوم شد.

  حقوق بازنشستگان کشوری بر اساس حروف الفبا پرداخت نمی شود و همه آنها همزمان حقوق این ماه را دریافت نخواهند کرد و با تاخیر این کار انجام می شود.

  مشاهده تاریخ واریز حقوق شما با کد ملی

  اشتراک گذاری در واتساپ:

  WhatsApp

  مطالب مرتبط:

  حقوق تیر ۱۴۰۱ بازنشستگان کشوری کی واریز میشود

  زمان واریز عیدی بازنشستگان کشوری | خبر فوری

  نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری مرداد ۱۴۰۱

  زمان واریز حقوق بازنشستگان کشوری مهر ۱۴۰۱

  سایت خاتم فرهنگیان | سایت خاتم بازنشستگان کشوری ۱۴۰۱

  منبع : iranchetor.com

  واریز حقوق بازنشستگان کشوری آغاز شد/ دلیل تاخیر در پرداخت حقوق‌ها چه بود؟

  پرداخت حقوق مرداد بازنشستگان کشوری از دیروز آغاز شده است، اما وزیر کار علت تاخیر چندروزه را تعطیلی‌های کرونا اعلام و آغاز پرداخت حقوق بازنشستگان را تایید کرد.

  خانه اقتصاد جی پلاس اقتصاد و درآمد

  کد خبر: 1522320 ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۴:۱۴:۵۶

  واریز حقوق بازنشستگان کشوری آغاز شد/ دلیل تاخیر در پرداخت حقوق‌ها چه بود؟

  پرداخت حقوق مرداد بازنشستگان کشوری از دیروز آغاز شده است، اما وزیر کار علت تاخیر چندروزه را تعطیلی‌های کرونا اعلام و آغاز پرداخت حقوق بازنشستگان را تایید کرد.

  A

  جی پلاس؛ از عصر دیروز پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری آغاز شده است. در روزهای گذشته، بازنشستگان از تاخیر در پرداخت حقوق خود خبر می‌دادند.

  آنها اما از آغاز پرداخت حقوق مرداد خود خبر دادند؛ از قرار معلوم پرداخت‌ها عصر روز اول شهریور، براساس حروف الفبا آغاز شده است.

  این در حالی است که وزیر کار علت تاخیر چندروزه را تعطیلی‌های کرونا اعلام و آغاز پرداخت حقوق بازنشستگان را تایید کرد.

  در ارتباط با معلمان نیز، پرداخت حقوق به دلیل عدم تامین اعتبار فوق‌العاده ویژه مرداد به تاخیر افتاده بود که براساس اخبار دریافتی احتمالاً امروز صبح یا بعدازظهر حقوق‌ها واریز می‌شود.

  دلیل تاخیر در پرداخت حقوق‌ها چه بود؟

  روز گذشته، اخبار دریافتی از کارکنان و بازنشستگان برخی ارگان‌های دولتی نظیر وزارت آموزش و پرورش، حاکی از آن بود که حقوق پرداختی مرداد آنها به حساب این افراد واریز نشده بود و مسئولان سازمان برنامه و بودجه در این مورد به باشگاه خبرنگاران جوان گفتند که این اتفاق مسبوق به سابقه بوده است و گاهی رخ می‌دهد، اما بطور کلی مشکلی بودجه‌ای برای واریز حقوق وجود ندارد و جای نگرانی نیست.

  مسئولان این سازمان پیگیری دقیق‌تر را به خزانه‌داری کل‌کشور ارجاع دادند، در عین حال مسئولان صندوق بازنشستگی می‌گویند ۷۰ درصد بودجه پرداخت حقوق را از سازمان برنامه و بودجه می‌گیرند اما تعطیلات ۶ روزه کرونایی سبب تاخیر در پرداختی‌ها شده بود.

  نیز در این مورد گزارش داد که صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرده که تعطیلات ۶ روزه کرونایی، مشکلاتی را برای پرداخت حقوق بازنشستگان به وجود آورده است.

  بر اساس این گزارش، حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد حقوق‌ها از طریق خزانه تامین می‌شود که این مبلغ هنوز از سوی خزانه کشور به صندوق بازنشستگی پرداخت نشده است.

  منبع: تجارت نیوز

  حقوق بازنشستگان حقوق بازنشستگان کشوری پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری

  منبع : www.jamaran.news

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید