این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فردی که در مورد محتوای نشریات حرف اول و آخر را میزند

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فردی که در مورد محتوای نشریات حرف اول و آخر را میزند را از این سایت دریافت کنید.

  علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد

  علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد (SOCIAL)

  ثبت نام ورود به سامانه English

  علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد

  علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد راهنمای نویسندگان

  فایل راهنمای نویسندگان

  لازم به ذکر است در کلیه مراحل بررسی مقاله نه نویسندگان از اسامی داوران مطلع خواهند شد و نه داوران از اسامی نویسندگان مقاله، میانگین بازه زمانی بررسی اولیه مقالات کمتر از 10 روز و میانگین بازه زمانی اتمام فرآیند داوری مقالات در این نشریه بین 4 تا 5 ماه می‌باشد.

  فرم تعارض منافع

  فرم تعهدنامۀ نویسندگان

  به منظور ایجاد تسهیل در روند داوری و چاپ مقالات، از همة پژوهشگران که مایل به چاپ مقالات علمی خود در این نشریه‌اند، خواهشمند است به نکات زیر توجه نمایند در غیر این ‌صورت مجله از پذیرش مقاله معذور است:

  1- دریافت مقاله صرفاً از طریق سامانه مجله (https://social.um.ac.ir) خواهد بود و مجله از پذیرش مقالات دستی یا پستی معذور خواهد بود.

  2- مقالة ارسالی نباید قبلاً در هیچ یک از نشریات داخلی یا خارجی چاپ شده باشد. هیئت تحریریة مجله، انتظار دارد نویسندگان محترم تا زمانی که جواب پذیرش از نشریه نرسیده است، مقالة خود را به مجلة دیگری برای چاپ ارسال ننمایند.

  3- تشکر و قدردانی: نویسندگان باید به مراکز یا افرادی که در شکل‌گیری پژوهش آن تأثیرگذار بوده‌اند اشاره نموده و قدردانی نمایند.همچنین در صورت نیاز حامی مالی پژوهش در این بخش ذکر شده و مورد قدردانی قرار می گیرد.4- نوع مقاله: در زمان ارسال مقاله حتماً نوع مقاله با توجه به محتوا، حجم و ساختار آن انتخاب شود.

  4-1- انواع مقاله علمی عبارتند از : مقالۀ پژوهشی، مروری، کوتاه، مطالعه موردی، روش شناسی،کاربردی، نقطه نظر، مفهومی، فنی و ترویجی.

  5- نویسندگان گرامی، مقالاتی که مطابق فرمت مجله تهیه نشده باشند به نویسنده بازگردانده شده و در فرآیند ارزیابی قرار نخواهد گرفت.

  6- حجم مقاله حداقل 7000 و حداکثر 8000 کلمه و از نظر تعداد صفحات به قطع نشریه حداکثر 25 صفحه باشد که شامل چکیده فارسی، متن کامل مقاله، جداول، نمودار، اشکال و فهرست منابع است.

  7- قابل ذکر است که بعد از ارسال مقاله به مجله امکان تغییر و جابجایی نویسندگان وجود نخواهد داشت.

  8- شکل‌های هر مقاله شامل منحنی، ‌نمودار، عکس و نقشه بوده و همه به طور یکسان به عنوان شکل شماره‌گذاری می‌شوند. شکل‌ها باید به صورت رنگی یا سیاه و سفید و با کیفیت مناسب و مطلوب تهیه شود و شماره و عنوان آنها در پایین بیاید. عکس ها باید واضح، مطالب آن­ها خوانا و دارای مقیاس باشند. ذکر مأخذ عکس‌ها یا شکل‌هایی که از منابع دیگر اقتباس شده‌اند، الزامی است.

  9- عناوین جداول مطابق فرمت مجله در بالای جدول قرار گیرد و مأخذ بالافاصله در زیر عنوان جدول به صورت وسط چین نوشته شود.

  10- معادل انگلیسی واژه‌های مهم در داخل متن با شماره‌گذاری مستقیم برای هر صفحه، در پاورقی آورده شود.

  11- ساختار و بدنة اصلی مقاله به صورت زیر تنظیم شود:

  مقدمه

  شامل بیان مساله، اهداف و پرسش ها می باشد.

  مبانی نظری تحقیق

  شامل مرور پیشینه و چارچوب نظری یا چارچوب مفهومی تحقیق.

  روش­ تحقیق

  شامل نوع تحقیق، فنون گردآوری اطلاعات، روایی و اعتبار و تحلیل داده ها.

  یافته های تحقیق نتیجه­گیری و پیشنهادها پی نوشت و یادداشت منابع پیوست ها

  * شماره­گذاری عناوین اصلی به صورت اعداد فارسی به همراه نقطه می باشد. ضمنا از قرار دادن علامت دونقطه(:) بعد از عناوین اصلی پرهیز شود.

  12- چکیده فارسی به همراه لاتین آن صورت پیوسته مانند نمونه های چاپ شده در سامانه نشریه  (حداقل 250 و حداکثر 300 کلمه) واژگان کلیدی (سه تا پنج کلمه) است.

   13- نحوة ارجاعات: منابع و مآخذ باید به صورت درون متنی و همچنین در پایان مقاله ذکر شود. دقت شود منبعی که در داخل متن از آن استفاده می شود، حتما در کتابنامه ذکر شود و منبعی که در کتابنامه ذکر می شود، در داخل متن از آن استفاده شده باشد.

  13-1- ارجاعات در متن مقاله باید به شیوه داخل پرانتز (APA ) باشد، به گونه‌ای که ابتدا نام مؤلف یا مؤلفان، سال انتشار و شماره صفحه ذکر شود. شایان ذکر است که ارجاع به کارهای چاپ شده به زبان فارسی باشد و منابع انگلیسی به فارسی برگردانده شوند و نام خانوادگی مؤلف یا مؤلفان حتماً به صورت انگلیسی در پانویس(در پانویس فارسی و انگلیسی، پس از شماره، نقطه گذاشته شود) درج شود. به عنوان نمونه: (ولایتی، 1387:50) یا (وودز[1]، 2005: 8).

  علاوه بر این، روش رفرنس نویسی در این مجله براساس روش APA است و پاره‌ای از توضیحات زیر می‌تواند راهنمای نویسندگان باشد

  مثال(استفاده از منابع در داخل مقاله):

  منبع نویسی داخل متنی:

  یک نویسنده: (حسینی، 1367:195)

  دو نویسنده: (احمدی و کاظمی، 1362:12)

  سه نویسنده: (سلمانی، کبیری، و محمدیان، 1386: 24)

  چهار نویسنده: (حقیقی، حاتمی، حیدریان، و لطفی، 1391: 32)

  پنج نویسنده: (ناصری، محمدی، حیدریان، صادقی، و شهیدی، 1385: 12)

  شش نویسنده و بیشتر: (حسینیان و همکاران، 1391:37)

  ­- چنانچه از یک نگارنده  ‏مقاله های منفرد و مشترک ارائه شود ابتدا مقاله های منفرد و سپس مقاله های مشترک به ترتیب حروف الفبای نام دیگر نویسندگان مرتب می شوند و در صورتی که نویسنده ‏یا نویسندگان چند مقاله مشابه باشند منابع بر اساس سال انتشار از قدیم به جدید تنظیم می شوند.

  - در کتابنامه برای ارائه منابع فارسی و انگلیسی نباید از واژه‌هایی هم‌چون "و همکاران" و یا "et al." استفاده نمود.

  - در صورتی که از یک نویسنده(گان) چند اثر در یک سال منتشر و در مقاله ارجاع داده شده باشد، با حروف الفبایی ابجد و معادل آن در کتابنامه به زبان انگلیسی با حروف الفبای لاتین نمایش داده خواهد شد. (مثال: حسینی، 1389 الف: 39) (وارد، پارکر و فرنادینیا[2]، 1996 الف: 28)

  - در صورت مشخص نبودن نویسنده، تاریخ نشر یا ناشر از عبارت­های بی­نا بی­تا و بی­جا استفاده شود.

  - ابتدا منابع فارسی و سپس منابع خارجی ذکر شوند و فقط منابعی که در متن مقاله استفاده شده‌اند، قید شوند.

  منبع : social.um.ac.ir

  کلاهبرداری موسسه حرف آخر ❹ حقیقت پنهان + ⭐️ فیلم و عکس ⭐️ » حرف آخر

  ⭐️ کلاهبرداری موسسه حرف آخر ⭐️ راز ها و ویدیو های افشا شده که با مشاهده آن تعجب خواهید کرد.❂ این مقاله جنجالی را از دست ندهید❂

  کلاهبرداری موسسه حرف آخر

  کلاهبرداری موسسه حرف آخر! در سال های اخیر که موسسه استاد عبدالرضا منتظری محبوبیت فراوانی کسب کرده است حاشیه هایی در رابطه با کلاهبرداری موسسه حرف آخر به گوش می‌رسد. اما امروز من شایان مامندی به عنوان کسی که دوران دبیرستان از تمامی منابع این موسسه استفاده کرده است و همچنین فردی که 3 سال در این موسسه مشغول فعالیت است بدون هیچ گونه اغراق و طرفداری از موسسه به صورت کامل تجربیات خودم در رابطه با محصولات موسسه حرف آخر و نقد این موسسه را در اختیار شما قرار خواهم داد و بعد از خواندن این مقاله خودتان می‌توانید تشخیص بدهید که کلاهبرداری موسسه حرف آخر درست است یا نادرست.

  من شایان مامندی هستم مشاور تحصیلی و  دعوت می کنم که 5 دقیقه از وقت ارزشمند خود را به خواندن این مقاله اختصاص دهید و با دید بازتری برای انتخاب منابع آموزشی اقدام کنید. همان‌گونه که اشاره کردم این مقاله را نه به عنوان مشاور موسسه حرف آخر بلکه به عنوان یک مشاور بی طرف در رابطه با کلاهبرداری موسسه حرف آخر برای شما خواهم نوشت و به صورت صادقانه تمامی موارد مربوط به حرف آخر را با دلیل و استدلال قانع کننده در اختیار شما قرار خواهم داد.

  در ضمن یک خبر خوب هم برای شما عزیزان داریم اگر در خرید محصولات ابهامی برای شما وجود دارد و به دنبال خرید با اطمینان محصولات حرف آخر هستید باید بدانید این سایت دارای نماد اعتماد است و برای تهیه محصولات کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی با مشاوران ارشد موسسه در ارتباط باشید یا فرم زیر را پر کنید.

  شایان مامندی» 02166576182 برای ارتباط از تلگرام یا واتس آپ هم کافیست کلیک کنید.

  آقای میلاد خدایی» 02166572148 برای ارتباط از تلگرام کلیک کنید.

  خانم حدیث قمری» 02166576371 برای ارتباط از تلگرام کلیک کنید.

  خانم مریم فرزی» 02166566623 برای ارتباط از تلگرام کلیک کنید.

  مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

  تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

  کلاهبرداری موسسه حرف آخر:

  موسسه حرف آخر از سال 1390 قعالیت خود را به عنوان تولید کننده منابع آموزشی در زمینه کنکور ایران شروع کرد و توسط عبدالرضا منتظری فعالیت خود را آغاز نمود. این موسسه نو پا سبک جدیدی از آموزش دروس را مبتنی بر استفاده از پویا نمایی آغاز کرد که تا کنون برای استفاده از این روش هیچ اقدامی نشده بود. در زمینه کنکور موسسات متعددی مشغول فعالیت بودند و هستند و امروز تفاوت عمده حرف آخر با سایر موسسات و کلاهبرداری موسسه حرف آخر در سایت مرکزی حرف اخر را کاملا بررسی می‌کنیم که آیا ادعای صحیحی است یا خیر.

  استفاده از پویا نمایی یادگیری دروس و مفاهیم را از حالت حفظی خارج می‌کند و به حالت آموزشی مفهومی تبدیل می‌کند. شاید این جمله برای شما مبهم باشد پس با یک مثال مفهوم آن را بیان کنیم.

  راستی از اینجا قصد دارم به شما تعدادی از محتواهای مهم و به شدت کاربردی را معرفی کنم که جزو مقالات پر بازدید هم هستند، برای دسترسی به هرکدام می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

  برنامه ریزی کنکور 1402

  کنکور چیست

  لو رفتن سوالات کنکور

  همه شما تجربه تماشای فیلم را دارید. یکی از فیلم های مورد علاقه خود را به یاد بیاورید که چند سال قبل مشاهده کرده اید. نه به صورت کامل ولی تقریبا جزئیات و درون مایه فیلم در ذهن شما مانده است.

  حال به کتابی که هفته قبل مطالعه کرده اید فکر کنید. متوجه می‌شوید که حجم گسترده آن را از یاد برده اید یا اصلا همگی تجربه دارید بعد از خارج شدن و اتمام امتحان یک درس چند ساعت که گذشت احساس می‌کنید کل آن درس را از یاد برده اید.دلیل این امر به خاطر حفظ کردن دروس است اما دلیل فراموش نکردن فیلم این است که به صورت شهودی آن را مشاهده کرده اید. حال به این بیندیشید که اگر در یادگیری دروس هم می‌توانستید از شهودی سازی استفاده کنید چقدر یادگیری آسان و ماندگاری مطالب در ذهن افزایش می‌یافت. موسسه حرف آخر برای اولین بار در این مسیر قدم گذاشت و صفر تا صد دروس را به صورت انیمیشین تدریس کرد. اما همه این ها یک طرف ولی کلاهبرداری موسسه حرف اخر و پویا نمایی چه ارتباطی دارند؟پاسخ این سوال را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

  حرف آخر کلاهبردار است؟

  در قسمت بالا به پویانمایی در حرف آخر اشاره کردیم و در رابطه با تاثیری که در یادگیری دارد حرف زدیم. اما الان می‌خواهیم بین محتوای حرف آخر و جمله حرف آخر کلاهبردار ارتباط ایجاد کنیم. در قدم اول در رابطه با جمله حرف آخر کلاه بردار که ممکن است اکثر شما شنیده باشید ولی سوال من این است که آیا تا کنون کسی توانسته است ایرادی از محتوای منابع آموزشی یا دی وی دی های حرف آخر ایراد بگیرد؟ مثلا بگوید که که در فلان درس فروشگاه حرف آخر نکته ای وجود دارد که نمی‌توان با آن فلان سوال کنکور را حل کرد؟ اگر فردی چنین ادعایی دارد از طریق شماره تماس 02166576182 یا 09120067692 با من در ارتباط باشد و در صورتی که سوالی از کنکور بیابد که با الگوهای اساتید حرف آخر نتوان آن را حل کرد  جایزه دریافت می‌کند. این ادعای بزرگی است اما بخاطر اینکه روی تک تک دروس حرف آخر تسلط دارم به شما تضمین خواهم داد که به هیچ وجه حرف اخر کلاهبردار درست نیست و فقط بخاطر شایعه پراکنی است.

  دلیل اینکه موسسه حرف آخر در دو سال برند معتبر و شناخته شده ای شد بخاطر محتوای آن است. بهترین محتوای آموزشی که در هیچ جای ایران مشابه آن وجود ندارد. برای برند شدن یک شرکت یا موسسه به زمانی حدود حداقل 5 سال لازم است ولی حرف آخر در دو سال به این جایگاه رسید و این نشان دهنده محتوای خوب آموزشی است. افرادی که شایعه حرف اخر کلاهبردار یا کلاهبرداری حرف اخر را در بین دانش آموزان پراکنده می‌کنند بخاطر رقیب بودن حرف آخر با آن هاست. با روی کار آمدن موسسه حرف آخر درامد موسسات بزرگ بسیار کاهش یافت. به یاد داشته باشید که هرگاه یک فرد یا شرکتت یا موسسه ای کوبیده و تخریب شد دلیل این تخریب شدن از دو حالت بیشتر نیست! یا آن موسسه بسیار کلاهبردار است یا آن موسسه بسیار عالی است. اگر حرف آخر کلاهبردار بود حداقل یک نفر می‌توانست از محتوای آموزشی آن ایراد بگیرد اما تا کنون این اتفاق رخ نداده است. در ادامه بازهم بیشتر این موضوع را بررسی می‌کنیم و به شکلی جذاب تر.

  داستان رتبه های برتر حرف آخر

  ویدیو بالا درباره بهنام دانش می‌باشد. رتبه دو رقمی کنکور تجربی 99 که با کمک تدریس های حرف آخر توانست این جایگاه را کسب کند و جالب است بدانید در همان کنکور 99 تعداد 30 رتبه تک و دو رقمی داشت.

  منبع : harfeakharpub.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید