این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قابلیت حدس آینده بر اساس شواهدی گفته میشود و در هواشناسی زیاد اتفاق می افتد در جدول

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قابلیت حدس آینده بر اساس شواهدی گفته میشود و در هواشناسی زیاد اتفاق می افتد در جدول را از این سایت دریافت کنید.

  camille vasquez dating johnny depp

  قابلیت حدس آینده بر اساس شواهدی گفته میشود و در هواشناسی زیاد اتفاق می افتد شهربانو

  قابلیت حدس آینده بر اساس شواهدی گفته میشود و در هواشناسی زیاد اتفاق می افتد شهربانو

  قابلیت حدس آینده بر اساس شواهدی گفته میشود و در هواشناسی زیاد اتفاق می افتد شهربانو

  قسمت بزرگ علوم Precognition، شامل تحقیق بر روی افرادی است که دارای قابلیت پیش‌بینی آینده ، چشم‌انداز بینی و توانایی ذهنی در تشخیص درست اتفاقات هستند.

  قابلیت پیش‌بینی آینده توسط برخی انسان‌ها (یک توانایی مرموز و ناشناخته)

  توسط امیرحسین آریایی · ۱۲ آبان ۱۳۹۷ · ۲۱ آبان ۱۳۹۷ · ۱۰۴

  سؤالات بسیاری است که از پاسخ به آنها عاجز هستیم؛ بسیاری از این سؤالات به‌قدرت و دنیای ماورالطبیعه بازمی‌گردند. یکی از این علوم، بانام ” فراروان‌شناسی” یا P ecog i io شناخته می‌شود که شاخه‌ای از دانش روان‌شناسی است که به مطالعه پدیده‌های روان‌شناختیِ به‌ظاهر فرا طبیعی می‌پردازد. پایه‌های اصلی این علوم شامل ادراک فراحسی، جنبش فراروانی، قابلیت پیش‌بینی آینده و بقای خودآگاهی می‌شوند. متخصصان و روانشناسان بسیاری در این عرصه مشغول فعالیت هستند که گاها آزمایش‌های خیره‌کننده از آنها به ثبت رسیده است.

  بخش مهمی از علوم P ecog i io

  قسمت بزرگ و مهم علوم P ecog i io ، شامل تحقیق و شناخت بر روی افرادی می‌گردد که دارای توانایی پیشگویی سطحی و میانی، آینده‌بینی، چشم‌انداز بینی و توانایی ذهنی در حدس و تشخیص درست اتفاقات هستند. هرچند که هیچ دلیل علمی تا به امروز برای این توانایی پیدا نشده است، اما آزمایش‌ها نشان داده است که این افراد به‌واقع وجود داشته و درصد ناچیزی از مردم کره زمین را تشکیل می‌دهند.

  ازنظر علمی، هیچ دلیلی برای این توانایی آنها وجود ندارد؛ همچنین تحقیقات تنها توانسته ادعای این افراد را ثابت کرده و همچنین از توضیح علمی این شرایط عاجز است. افرادی که امکان مشاهده وقایع و اتفاقات آینده را در خود حمل می‌کنند. این افراد ازنظر قدرت این توانایی به چند دسته تقسیم‌شده و گاها قدرت تمامی آنها در یک حد و اندازه نیست. جالب است بدانید که از سال‌های دور، پلیس ایالات‌متحده آمریکا با شناسایی چند تن از این افراد، از آنها در پرورنده‌های حل‌نشده استفاده می‌کند.

  قابلیت پیش‌بینی آینده از گذشته تا به امروز

  قابلیت پیش‌بینی آینده به‌طور گسترده‌ای پذیرفته‌شده و گزارش‌ها در سراسر تاریخ، به همراه اسنادی است که این گفته‌ها را تائید می‌کند. حتی “ارسطو” نیز تحقیقاتی را در این زمینه انجام داده و رؤیای برخی از افراد را ازنظر واقعیت بررسی کرده بود. اصطلاح “پیش‌بینی” در ابتدا در قرن هفدهم ظاهر شد، اما تا مدت زیادی بعدازآن به استفاده مشترک در بین محققان نپیوست. در سال ۱۸۸۳، تحقیقات مسیحیان برجسته بر روی یک به‌اصطلاح جادوگر آفریقایی ثابت کرد که این شخص از قدرت ماورایی برخوردار بوده و به سؤال های آنها پاسخ صحیح داده بود.

  با شروع قرن ۲۰، این تحقیقات و مکاشفه‌ها با سرعت بیشتری همراه شد. یک مهندس هواشناسی بریتانیایی مدعی شد که رؤیاهایی را دیده است که به واقعیت پیوسته‌اند! سپس وی با ثبت و تجزیه‌وتحلیل آنها، موفق به توسعه توانایی خود و درنهایت نگارش یک کتاب در سال ۱۹۲۷ شد. این مهندس در ادامه به این نکته دست‌یافت که ۱۰ درصد از رؤیاهای تمام مردم به واقعیت خواهد پیوست. این مهندس حتی از مردم عادی دعوت کرده بود که با ثبت آنها، از وقوع آنها مطمئن شوند!

  در سال ۱۹۳۲ پسربچه‌ی هوانورد معروف Cha les Li dbe gh ربوده‌شده، کشته و سپس در میان درختان دفن گردید. ۲ روانشناس با اسامی He y Mu ay و D. R. Wheele تصمیم گرفتند تا برای پیدا کردن کودک از نیروهای پنهان در برخی افراد کمک بگیرند. طی فراخوان آنها ۱۳۰۰ نفر ادعا کردند که از سرنوشت کودک باخبر هستند؛ نتیجه آن شد که ۵ درصد از افراد اعلام کردند که کودک کشته‌شده و از میان این ۱۳۰۰ نفر مدعی، ۴ نفر به‌طور کامل گفته بودند که کودک کشته‌شده و در میان درختان دفن شده است.

  تحقیقات عجیب!

  در طول تاریخ تحقیقات و آزمایشگاهی بسیاری در سراسر جهان به این مقوله پرداخته‌اند؛ اما تنها درصدی از آنها به‌طور دقیق موفق به دستیابی و اثبات حقیقت شده‌اند. Samuel G. Soal در سال ۱۹۴۰ آزمایش‌های عجیبی را انجام داد. یکی از آزمایش‌های این شخص، تست حیوان نام داشت. این محقق کارت‌هایی را به شرکت‌کنندگان و مدعیان قدرت ماورایی داده و از آنها می‌پرسید که حدس بزنند در اتاق دیگر چه حیوانی قرارگرفته است؟ از ۱۳ نفر شرکت‌کننده ۳ نفر موفق به پاسخ صحیح شده بودند. این پاسخ می‌توانست از روی شانس باشد اما پس از تکرار آزمایش بر روی آن ۳ نفر متوجه شد که آنها همواره پاسخ صحیح را ارائه می‌کنند!

  برخی از محققان بعدها این نتایج را حاوی تقلب دانسته و آنها را قویاً رد کرده‌اند. نتیجه تحقیقات دکتر David Ryback، یک روانشناس در آتلانتا، حاکی از آن است که ۸٫۸ درصد از مردم جهان دارای این ویژگی هستند که بتوانند آینده را در قالب رؤیا و یا موارد دیگر مشاهده نمایند. ازآنجایی‌که بین دانشمندان اختلاف‌نظرهای فراوانی بود، یک دسته‌بندی واحد به‌منظور شناخت این افراد و تحقیق بر روی آنها انجام شد:

  در سال ۲۰۱۱، دکتر Da yl Bem، استاد کارشناسی دانشگاه کورنل و روانشناس، نتایج تحقیقات خود را در چند مجله روانشناسی منتشر نمود؛ این نتایج با حمله منتقدان وی روبرو بود که اکثراً از همکاران ایشان بودند. بسیاری از محققان به دلیل ترس از همین انتقادها و نبود شواهد علمی، از خیر انتشار نتایج خود می‌گذرند.

  برخی انسان‌ها چطور در رؤیا آینده را مشاهده می‌کنند؟

  ازنظر علم فیزیک، قابلیت پیش‌بینی آینده در صورتی امکان‌پذیر است که آنها یک‌بار روی‌داده و سپس با برگشت به گذشته، امکان مشاهده آنها فراهم شود که عملاً چنین چیزی در حال حاضر ممکن نخواهد بود. همچنین علوم وابسته به کوانتوم نیز می‌توانند این وقایع را ثابت نمایند. بسیاری از افرادی که امکان مشاهده آینده را دارند، بین ساعت‌های ۲ تا ۴ صبح را بیشترین زمان برای دیدن رؤیاهای واقعی اعلام کرده‌اند. این توانایی اکتسابی نبوده و از سوی والدین به ارث نمی‌رسد. افزون بر قابلیت مشاهده آینده، توان تشخیص انرژی منفی یک مکان، دل‌شوره و اضطراب از بروز یک اتفاق ناگوار و حتی مشاهده مرگ افراد، کمی پیش از فوت آنها نیز توسط این افراد به ثبت رسیده است.

  منبع مطلب : www.pasokhkadeh.ir

  شهربانو در جدول کلمات

  معنی شهربانو در واژه پیشنهادی: پیشنهاد توسط: hamidreza ...

  شهربانو

  شهربانو

  (12 بهمن 1396) پیشنهاد توسط: hamidreza82820 خاتون

  بخش پیشنهاد معنی و ارسال نظرات

  جهت پیشنهاد معنی لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو جدول یاب نشده اید از اینجا ثبت نام کنید

  امتیاز شما به نتایج جستجوی شهربانو در سایت جدول یاب:

  Telegram WhatsApp Twitter Facebook Skype اشتراک Gmail Copy Link SMS Email Balatarin WordPress

  معنی این واژه در بانک های دیگر

  شهربانو (نام های ایرانی): دخترانه، شه بانو (همسر شاه)، ملکه، همسر امام حسین و مادر امام سجاد، ملکه، بانوی شهر، نام یکی از دختران یزدگرد پادشاه ساسانی و همسر حسین (ع)

  شهربانو (لغت نامه دهخدا): شهربانو. [ش َ] (اِ مرکب) ملکه. بانوی شهر. (یادداشت مؤلف):

  بشوهر بود بانو را یکی شاه

  بزرگ و نامور در کشور ماه

  به پیری بارور شد شهربانو

  تو گفتی در صدف افتاد لؤلو.

  (ویس و رامین).

  شهربانو (فرهنگ عمید): بانوی شهر، بانوی بزرگ، ملکه،

  شهربانو (مترادف و متضاد زبان فارسی): بیگم، شهبانو، ملکه

  شهربانو (فرهنگ پهلوی): نام زن رستم

  کشورشناسی فال حافظ اوقات شرعی آب و هوا

  تعبیر خواب

  باشگاه جدول آنلاین مسابقه جدول استخاره با قرآن تبدیل تاریخ

  شرح در متن تصویری

  تاریخ امروز

  منبع مطلب : www.jadvalyab.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید