این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قیمت عروسک سیلیکونی نوزاد

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قیمت عروسک سیلیکونی نوزاد را از این سایت دریافت کنید.

  عروسک های فوق طبیعی هنرمند کانادایی به شکل نوزادان واقعی

  سوزان گیبس، هنرمند ۴۹ ساله کانادایی از سال ۲۰۱۰ به ساخت عروسک های نوزاد مشغول است و می گوید وقتی نتیجه ی کارش را می بیند احساس یک مادر را دارد که به بچه ی خود افتخار می کند. سوزان می گوید از بچگی عاشق عروسک بود و آرزو می کرد کاش طبیعی تر بودند. او اولین بار در سال ۲۰۰۹ عروسک های نوزاد طبیعی را می بیند و ۳ تا از آن ها را برای خود می خرد. سوزان اما متوجه می شود این عروسک ها گران تر از آن هستند که بتوان کلکسیونی از آن ها داشت، پس ...

  عروسک های فوق طبیعی هنرمند کانادایی به شکل نوزادان واقعی

  عروسک های فوق طبیعی هنرمند کانادایی به شکل نوزادان واقعی

  گلریز برهمند چهارشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۹

  ۳ نظر عمومی

  سوزان گیبس، هنرمند ۴۹ ساله کانادایی از سال ۲۰۱۰ به ساخت عروسک های نوزاد مشغول است و می گوید وقتی نتیجه ی کارش را می بیند احساس یک مادر را دارد که به بچه ی خود افتخار می کند.

  سوزان می گوید از بچگی عاشق عروسک بود و آرزو می کرد کاش طبیعی تر بودند.

  او اولین بار در سال ۲۰۰۹ عروسک های نوزاد طبیعی را می بیند و ۳ تا از آن ها را برای خود می خرد. سوزان اما متوجه می شود این عروسک ها گران تر از آن هستند که بتوان کلکسیونی از آن ها داشت، پس دست به کار می شود تا برای خود از این عروسک ها بسازد.

  او ابتدا برای خود و خانواده اش عروسک درست کرد اما بعدتر، به ویژه از زمانی که شروع به ساخت عروسک های سیلیکونی کرد، کارش پیشرفت کرد و حالا هنرآموزهایی از سرتاسر دنیا دارد که به آن ها یاد می دهد چطور عروسک های سیلیکونی را رنگ آمیزی کنند.

  سوزان برای دستیابی به رنگ طبیعی پوست نوزادان، چهار هفته ای برای رنگ آمیزی عروسک های خود وقت می گذارد. نصب فولیکول های موها هم می تواند ۳۰ ساعتی زمان ببرد.

  سوزان می گوید سعی می کند هر عروسک جدیدی که می سازد بهتر از قبلی باشد.

  به گفته ی سوزان، در کلاس های مجازی اش کار رنگ آمیزی یک عروسک را در عرض پنج روز تمام می کند اما خود به طور متوسط یک یا دو عروسک نوزاد در عرض یک ماه درست می کند.

  بعضی عروسک های سوزان گران تر از سایرین هستند که این مسأله به هزینه ی تمام شده برای عروسک بستگی دارد.

  سوزان می گوید عروسک هایش قبل از آنکه رنگ آمیزی آن ها را شروع کند به فروش می روند. مشتریان سوزان وقتی از کار بعدی سوزان باخبر می شوند آن را پیش خرید می کنند.

  مخلوقات فوق طبیعی سوزان مجهز به یک کیف هم هستند که در آن چند دست لباس، عروسک، پستانک، شیشه شیر، پتو، گواهی اصالت، گواهی تولد، دستور العمل مراقبت و حتی یک پاسپورت وجود دارد.

  مشتریان سوزان دلایل مختلفی برای خرید عروسک های او دارند.

  سوزان می گوید از عروسک های او بیشتر در آسایشگاه ها به عنوان یک ابزار درمانی استفاده می شود. بعضی از این عروسک ها هم یادبودی برای مادرانی هستند که نوزاد خود را از دست داده اند. بعضی هم این عروسک ها را برای کلکسیون کردن می خرند.

  به گفته ی سوزان از عروسک های او در ساخت فیلم به ویژه در صحنه های زایمان هم استفاده می شود.

  سوزان می داند که عروسک هایش را به دست کسانی می سپارد که به خوبی از آن ها مراقبت می کنند و این خیال او را راحت می کند.

  او می گوید بیشتر مشتری هایش را می شناسد و آن ها بیشتر مادران جوانی بین ۳۰ تا ۴۰ سال از آمریکا هستند.

  برای عروسک سازان پر احساسی مثل سوزان، ساخت عروسک های نوزاد طبیعی یک هنر محسوب می شود.

  سوزان می گوید عروسک هایش را بر اساس تصورات خودش رنگ آمیزی می کند بعد آن ها را می فروشد؛ اگر فروخته شوند که چه بهتر اما اگر فروخته نشوند هم ایرادی ندارد چون آن ها را برای خود نگه می دارد.

  سوزان صفحه ای هم در اینستاگرام دارد که مملوء از تصاویر عروسک های او است، عروسکی هایی همیشه کاربران را به خاطر ظاهر بسیار طبیعی شان به حیرت وا می دارند.

  بیشتر بخوانید:

  مد و کرونا؛ برگزاری فشن شوی برند موسکینو با استفاده از عروسک های خیمه شب بازی

  عروسک آنابل ؛ داستان واقعی عروسک ترسناکی که الهام بخش The Conjuring شد

  ۱۶ حقیقت جالبی که احتمالا در مورد عروسک های باربی نمی دانید

  جاستین جدلیکا؛ مردی که می خواهد شبیه عروسک های «کن» از مجموعه باربی باشد

  تماشای این ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم:

  منبع : rooziato.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید