این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قیمت فیش حج تمتع 1402 دیوار

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قیمت فیش حج تمتع 1402 دیوار را از این سایت دریافت کنید.

  فیش حج تمتع ۸۳ میلیون شد / فیش حج عمره ۷ میلیون تومان

  در حالی که فروشندگان فیش‌های حج تمتع مبلغ فروش این فیش‌ها برای اعزام در سال آینده را ۸۳ میلیون تومان عنوان می‌کنند برخی رسانه خبر از افزایش قیمت این فیش‌ها تا امروز ۲۰۰ میلیون تومان می‌دهند.

  جامعه ۹ آبان ۱۴۰۱ ۱۸:۱۵

  فیش حج تمتع ۸۳ میلیون شد / فیش حج عمره ۷ میلیون تومان

  در حالی که فروشندگان فیش‌های حج تمتع مبلغ فروش این فیش‌ها برای اعزام در سال آینده را ۸۳ میلیون تومان عنوان می‌کنند برخی رسانه خبر از افزایش قیمت این فیش‌ها تا امروز ۲۰۰ میلیون تومان می‌دهند.

  به گزارش شبه شرق، در حالی که فروشندگان فیش‌های حج تمتع مبلغ فروش این فیش‌ها برای اعزام در سال آینده را ۸۳ میلیون تومان عنوان می‌کنند برخی رسانه خبر از افزایش قیمت این فیش‌ها تا مروز ۲۰۰ میلیون تومان می‌دهند.

  بررسی‌ها از بازار فروش فیش‌های حج تمتع ۱۴۰۲ نشان می‌دهد سقف فروش فیش‌ها نهایتا ۸۳ میلیون تومان است. یکی از فروشندگان فیش حج تمتع نیز در این باره به خبرنگار ایرنا، گفت که حاضرم بابت اعزام قطعی در سال آینده ضمانت نامه کتبی به خریدار ارائه کنیم زیرا فیش‌های مربوطه متعلق به سال ۱۳۸۵ بوده و هیچ مشکلی برای اعزام در سال آینده ندارد.

  برهمین اساس فیش حج تمتع که در سال‌های قبل از شیوع کرونا که منجر به بسته شدن حج برای عموم مسلمان جهان طی دو سال گذشته شد نرخ خرید و فروش فیش حج از حدود ۳۲ میلیون تومان تا قبل از اعزام به حج تمتع ۱۴۰۱ به حدود ۶۰ میلیون تومان افزایش یافت در حالی که این رقم با توجه به برخی نوسانات اقتصادی برای اعزام در سال آینده به حدود ۸۳ میلیون تومان نیز افزایش یافته است.

  به گفته فروشندگان فیش های حج تمتع از این رقم مبلغ یک میلیون تومان بایت جابجایی نام از خریدار به فروشنده هزینه خواهد شد و معامله طرفین به صورت توافقعی انجام گرفته و تنها مبلغ کمی به فعالان این عرصه تعلق خواهد گرفت.

  فیش حج عمره ۷ میلیون تومان 

  بر اساس بررسی های به انجام رسیده از بازار خرید و فروش فیش های حج عمره و به رغم اینکه حج عمره در حال حاضر بسته و هیچگونه اعزامی صورت نخواهد پذیرفت فیش ای سفر معنونی حدود ۷ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

  مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت: به رغم پیگیری و مکاتبات ایران با وزارت حج عربستان تاکنون هزینه قطعی سفر به حج ۱۴۰۲ و تعداد اعزام زائران مشخص نشده و منتظر اعلام عربستان برای دعوت از کشورهای مسلمان برای شرکت در نشست تعیین وضعیت حج هستم.

  وحید اسکندری اظهار داشت: پس از اعلام عربستان برای برگزاری نشست با نمایندگان کشورهای اسلامی برای تعیین هزینه ها و تعداد سهمیه در نظر گرفته شده میزان هزینه سفر حج برای هر زائر مشخص خواهد.

  وی ادامه داد: آنچه که در حال حاضر فضای مجازی در خصوص هزینه حج تمتع و حتی میزان اعزام‌ها عنوان می‌شود تنها بر اساس حدس گمان افراد مختلف صورت گرفته و صحت ندارد زیرا که تاکنون نه میزان هزینه و نه میزان سهمیه کشورهای اسلامی برای حج تمتع ۱۴۰۲ مشخص نشده است.

  وی باتاکید بر اینکه وزارت حج عربستان طبق روال هر سال و پس از برگزاری نشست با نماینده کشورهای اسلامی هزینه‌ها و میزان اعزام ها و شرایط کلی را اعلام خواهند کرد، گفت: البته ناگفته نماند ممکن است این نشست با هدف جلوگیری از گسترش کرونا به صورت ارتباط تصویری به انجام برسد که در نهایت تفاوتی نداشته و مراحل خود را طی خواهد کرد.

  اسکندری اظهار داشت: در این ارتباط عربستان پیشنهادات خود را در قالب بسته های مختلف به کشورها ارائه داده و پس از مطالعه و اعمال نظر توسط کشورهای اسلامی توافقات لازم به انجام می رسد.

  مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت ادامه داد: البته با توجه به شرایط موجود مبنی بر کنترل بیماری کرونا نشست امسال در عربستان پس از ارسال دعوت نامه ممکن است به صورت حضوری برگزار شود که در نهایت قیمت واقعی حج مشخص خواهد شد.

  منبع: ایرنا

  حج تمتع فیش حج تمتع

  کدخبر: 860092

  منبع مطلب : www.sharghdaily.com

  قیمت فیش حج تمتع 1402

  سایت درج رایگان آگهی خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع واجب || پر شماره تلفن خریدار و فروشنده فیش حج عمره و تمتع بانک ملی و ملت با قیمت

  دفاتر معتبر خریدوفروش

  فروشندگان فیش حج خریداران فیش حج

  ثبت رایگان فروش فیش حج

  ثبت رایگان خرید فیش حج

  استعلام اولویت عمره ملت

  استعلام اولویت عمره ملی

  سامانه تکمیل اطلاعات تمتع

  سيستم هوشمند عمره

  عمره مفرده زوج های جوان

  ثبت نام عتبات عالیات

  سامانه ثبت نام حج واجب

  سامانه واگذاری فیش تمتع

  جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

  قیمت فیش حج تمتع 1402

  شما اینجا هستید: خانه قیمت فیش حج عمره 1400

  آگهی ویژه

  سالن زیبایی زنانه

  تبلیغات شما در اینجا

  مقالات فیش مکه

  نکته های کوتاه از خریدفروش فیش حج

  قیمت فیش حج عمره

  نکاتی درزمینه خرید و فروش فیش حج

  خرید فیش حج از سایت‌های اینترنتی به قیمت فیش حج تمتع

  نحوه استعلام فیش حج از سامانه استعلام اولویت حج

  فروشندگان فیش حج مراجع رسمی و غیررسمی

  امکان واگذاری (نقل و انتقال) انواع فیش حج

  دلالان و فیش حج های چند قیمتی

  معرفی انواع فیش حج

  معتبرترین آگهی خرید و فروش فیش حج

  راهنمای سریع فیش حج

  فیش حج / فروش فیش حج عمرهفروش فیش حج تمتع  / فیش حج تمتع / خرید فیش حج عمره / خریدار فیش حج عمره خریدار فیش حج تمتع /خرید فیش حج/ قیمت فیش حج/ فروشنده فیش حج /  خریدار فیش حج /فروش فیش عمره / خرید فیش حج تمتع / فروشنده فیش حج عمره / فیش عمره / خریدار فیش حج تمتع/ فروش فیش حج واجب / قیمت فیش حج عمره / تشرف فوری حج عمره /حج تمتع/  فیش مکه

  منبع مطلب : www.xn--rgbbu5cx6b.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  جوان 1 ماه قبل
  0

  من سال 84 با مبلغ یه میلیون تومان پول ثبت نام کردم الان برا رفتن چقدر نیاز دارم؟؟ اصلا با این تورم میتونم برم چون هنوز آنقدر وضع مالی خوبی ندارم

  مهدی 3 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید