این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لباس مجلسی مخمل مشکی بلند

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  لباس مجلسی مخمل مشکی بلند را از این سایت دریافت کنید.

  ۴۵ مدل لباس مجلسی مخمل برای همه سلیقه ها

  لباس مجلسی مخمل یکی از ترندهای لوکس قدیمی است که با اشرافیت عجین بوده و دوباره به روند مد بازگشته است. ست کردن لباس مجلسی مخمل چندان دشوار نیست، چرا که مخمل به خودی خود قابلیت زیادی برای ارائه به شما دارد.

  ستاره » 👒 مد و پوشاک » 👗 پوشاک زنانه » لباس زنانه » پیراهن و لباس مجلسی » ۴۵ مدل لباس مجلسی مخمل برای همه سلیقه ها

  ۴۵ مدل لباس مجلسی مخمل برای همه سلیقه ها

  لباس مجلسی مخمل یکی از ترندهای لوکس قدیمی است که با اشرافیت عجین بوده و دوباره به روند مد بازگشته است. ست کردن لباس مجلسی مخمل چندان دشوار نیست، چرا که مخمل به خودی خود قابلیت زیادی برای ارائه به شما دارد.

  آخرین به روز رسانی: شهریور 18, 1400

  ستاره | سرویس مد و پوشاک – خوشحالی یعنی بازگشت ترندهایی همچون لباس مجلسی مخمل! مخمل پارچه‌ای است که به دربار پادشاهان ایرانی، ترک و حتی انگلیسی نفوذ پیدا کرد؛ پس هیچ وقت از انتخاب آن پشیمان نخواهید شد و می‌توانید اطمینان داشته باشید که مانند یک ملکه در مهمانی پیش رو بدرخشید. در ادامه نمونه‌های بی نظیری از لباس مجلسی مخمل قرمز، ترک، دخترانه، گلدار و مناسب برای افراد چاق را مشاهده خواهیم کرد.آنچه در این مطلب خواهید خواند... عدم نمایش

  لباس مجلسی مخمل دخترانه

  لباس مجلسی مخمل قرمز

  لباس مجلسی مخمل ترک

  لباس مجلسی مخمل گلدار

  لباس مجلسی مخمل برای افراد چاق

  لباس مجلسی مخمل دخترانه

  ۱. لباس مجلسی مخمل دخترانه سبز بلند

  ۲. لباس مجلسی مخمل دخترانه قرمز بلند شیک

  ۳. لباس مجلسی مخمل دخترانه مشکی جدید

  ۴. لباس مجلسی مخمل دخترانه قرمز کوتاه و آستین بلند

  ۵. لباس مجلسی مخمل دخترانه سبز بلند آف شولدر

  ۶. لباس مجلسی مخمل دخترانه مشکی جدید

  ۷. لباس مجلسی مخمل دخترانه قرمز دو تکه

  ۸. لباس مجلسی مخمل دخترانه مشکی پرنسسی

  ۹. لباس مجلسی مخمل دخترانه قرمز کوتاه با آستین دانتل

  ۱۰. لباس مجلسی مخمل دخترانه مشکی جدید

  ۱۱. لباس مجلسی مخمل دخترانه مشکی کوتاه با آستین بلند دانتل

  ۱۲. لباس مجلسی مخمل دخترانه بلند صورتی

  ۱۳. لباس مجلسی مخمل دخترانه با دامن پلیسه کار شده با دانتل 

  لباس مجلسی مخمل قرمز

  ۱۴. لباس مجلسی مخمل قرمز بلند یقه باز

  ۱۵. لباس مجلسی مخمل قرمز کار شده بلند

  ۱۶. لباس مجلسی مخمل قرمز دخترانه کوتاه

  ۱۷. لباس مجلسی مخمل قرمز کوتاه با آستین بلند و یقه پوشیده

  ۱۸. لباس مجلسی مخمل قرمز دکلته بلند

  ۱۹. لباس مجلسی مخمل قرمز کوتاه 

  ۲۰. لباس مجلسی مخمل قرمز یقه افتاده کوتاه با آستین بلند

  ۲۱. لباس مجلسی مخمل قرمز دخترانه 

  ۲۲. لباس مجلسی مخمل قرمز کوتاه و پشت باز 

  ۲۳. لباس مجلسی مخمل قرمز یقه رومی 

  منبع : setare.com

  38 مدل لباس مجلسی مخمل جدید

  38 مدل لباس مجلسی مخمل جدید : لباس مجلسی ترکی با زیبایی و دوخت بی نظیر جای خود را در بازار باز کرده و به سبک مهمانی و جشن ما ...

  38 مدل لباس مجلسی مخمل جدید

  توسط زهرا ف ۱ سال پیش 0

  38 مدل لباس مجلسی مخمل جدید

  38 مدل لباس مجلسی مخمل جدید: لباس مجلسی ترکی با زیبایی و دوخت بی نظیر جای خود را در بازار باز کرده و به سبک مهمانی و جشن ما اضافه شده است. آیا شما قبول دارید که این لباس مهمانی یکی از مدرن ترین لباس هایی است که بر روی بدن زنان دیده می شود؟ اگر می خواهید برای جشن پیش رو یک لباس مجلسی مخمل ترک بخرید ، با تیپزا همراه شوید تا مدل های مختلف لباس مجلسی مخمل ترک را در این مقاله ببینید و پر از ایده برای خرید خود باشید.

  پارچه مخمل مجلسی

  مخمل یکی از لوکس ترین پارچه های دنیای مد است که با سطح ابریشمی و براق همیشه چشم های بسیاری را خیره می کند. پارچه ابریشمی خالص بسیار نادر و گران است و همه توانایی خرید آن را ندارند. پارچه مخملی که در بازار می بینیم در واقع ترکیبی از الیاف مصنوعی و ابریشم است. مخمل انواع مختلفی دارد که با توجه به روش های تولید متفاوت است. نوع پارچه مخملی مناسب برای دوخت لباس مجلسی شامل لیست زیر است:

  ✅مخمل خرد شده ✅مخمل ابریشمی ✅مخمل طرح‌دار ✅مخمل ساده ✅مخمل دیوور

  38 مدل لباس مجلسی مخمل جدید

  بیشتر بخوانید: مدل های پیراهن مجلسی بلند جدید

  لباس مجلسی مخمل گلدار ترک:

  یکی از مزایای لباس های مجلسی مخملی ترکیه این است که فرقی نمی کند طرفدار سادگی باشید یا طرح های پیچیده تر ، در هر صورت جذابیت این پارچه لباس شما را زیبا و برازنده می کند. اگر لباس شما به طرح و رنگ بیشتری نیاز دارد ، چرا سراغ پارچه های مخملی طرح دار نروید؟ در ادامه لباس هایی با پارچه مخمل گلدار مشاهده خواهید کرد که با دوخت ساده به زیبایی می نشینند.

  بیشتر بخوانید: مدل های لباس تولد شیک و زیبا

  توجه داشته باشید که بهتر است پارچه های مخمل طرح دار را به صورت ساده بدوزید تا الگوهای زیبا با بافت مخمل به خوبی بدرخشند و توجه ها را به خود جلب کنند. دوختن لباس مجلسی مخمل طرح دار با نقش و نگارهای پیچیده و چین های زیاد فقط ظاهری شلوغ و نامناسب ایجاد می کند.

  بیشتر بخوانید: مدل لباس های رسمی زنانه شیک

  لباس های ترکیبی از دیگر مواردی است که می تواند به شما کمک کند و طراحی خاصی به استایل شما ببخشد. این ترکیبات می تواند ترکیبی بین دو نوع پارچه متفاوت باشد (مانند پولک های توری و مخملی یا مخملی) یا ترکیبی بین دو طرح یا رنگ متفاوت از همان نوع پارچه. برای ایده گرفتن می توانید به مدل های زیر نگاهی بیندازید.

  مدل جدید لباس مجلسی مخمل و تور:

  به دنبال جزئیات آستین یا سجاف لباس خود باشید. همانطور که گفتیم ، برای این کار می توانید به دنبال ترکیبی زیبا از پارچه های توری و مخملی باشید. مدل های زیر لباس مجلسی مخمل ترکی در ترکیب با آستین های توری جلوه ای زیبا و متفاوت ایجاد کرده اند. در مدل اول می بینید که علاوه بر آستین می توان از این ترکیب تا یقه نیز استفاده کرد و ترکیبی خاص و جذاب ایجاد کرد. برای این کار می توانید از تورهای بدون برنامه یا با طراحی های ساده مانند تورهای نقطه ای استفاده کنید.

  بیشتر بخوانید: 34 مدل جدید شومیز آستین کلوش

  یکی از زیباترین مدل های لباس شب که می توانید آن را با پارچه مخمل بدوزید ، پیراهن های بلند با یقه های مربع باز یا بسته است. این یقه ها در قرن نوزدهم بسیار محبوب بودند و پس از مدت ها با کمی تغییر و طراحی مدرن به وفور در نمایش های مد دیده می شوند.

  به عنوان مثال ، می توانید به این پیراهن مخملی از برند دیور نگاه کنید ، پارچه مخمل با یقه مربع و یک چاک چقدر زیبا و شیک به نظر می رسد. به طور کلی دوخت لباس مخملی با یقه مربع یکی از محبوب ترین مدل های پیراهن است.

  چین‌ها می‌توانند جذابیت لباس‌های مخمل شما را دوچندان کنند. شما می‌توانید این چین‌ها را در قسمت پایینی دامن، یقه و آستین‌ها ایجاد کنید و ترکیبی از سادگی و در عین حال طراحی و دیزاین را به نمایش بگذارید.

  بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل شومیز و بلوز دخترانه 2021

  در میان انواع لباس مجلسی ترک یکی از خاص‌ترین آن‌ها، آیتم‌های گلدار با طرح درشت و برجسته است. این مدل لباس مجلسی مخمل ترکیه پوشیده از طرح گل با یقه گرد و آستین‌های سه‌رُبع بسیار زنانه به نظر می‌رسد. اگر با پوشیدن کفش‌های استیلتو مشکلی ندارید، آن‌ها را با این پیراهن‌ زیبا ست کنید. زیرا ترکیب آیتم کوتاه با کفش‌های باریک پاهای شما را بلند و کشیده‌تر نشان می‌دهد.

  منبع : tipza.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید