این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 را از این سایت دریافت کنید.

  دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 + دفترچه ثبت نام

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 در این مقاله ارائه داده شده است. جزئیات دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ..

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  جهت مشاوره در زمینه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 را دارند، برای آگاهی از شرایط عمومی، اختصاصی، شرایط پزشکی، منابع آزمون و ... باید دفترچه ثبت نام آزمون استخدام اموزش و پرورش سال 1400 را دانلود و مطالعه نمایند. به منظور تسهیل دسترسی داوطلبان لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی اموزش و پرورش 1400 در این مقاله قرار داده شده است. با ما همراه باشید.

  سر فصل ها

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدام اموزش و پرورش 1400

  جزئیات دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل چه مواردی است؟

  برای دانلود دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400 به چه سایتی مراجعه کنیم؟

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  داوطلبان به منظور شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 را دانلود و مطالعه نمایند. خبر انتشار دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش تا پایان بهمن 1400:

  رئیس مرکز برنامه‌ ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به جذب 17 هزار و 300 نیرو در آموزش و پرورش از طریق این آزمون، گفت: دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش آماده توزیع است.

  به دلیل هماهنگی‌ هایی که باید با دستگاه‌های دیگر و سازمان امور اداری و استخدامی انجام شود تا پایان بهمن ماه این دفترچه منتشر خواهد شد.

  زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 تاکنون چندین بار تغییر کرده و بالاخره پس از ماهها صبر در تاریخ 1400/11/27 منتشر گردید. به محض انتشار اصلاحیه دفترچه  این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

  براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400، در اواخر بهمن ماه و اوایل اسفند انجام می شود. به محض شروع فرآیند ثبت نام، دفترچه ثبت نام آزمون استخدام اموزش و پرورش 1400 منتشر خواهد شد.

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 همان دفترچه ثبت‌نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۴۰۰ است که از روز چهارشنبه (۲۷ بهمن ماه 1400) منتشر شده است تا دوشنبه، دوم اسفندماه ادامه دارد. قرار است ۳۴ هزار و ۸۰۰ نفر از طریق این آزمون در وزارت آموزش و پرورش استخدام شوند.

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 در جدول زیر قرار داده شد است:لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدام اموزش و پرورش 1400

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدام اموزش و پرورش 1400

  در صورت انتشار اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدام اموزش و پرورش 1400 لینک مربوطه در همین مقاله فعال می شود.

  دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی اموزش و پرورش 99

  برای دانلود دفترچه ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش سال 99 بر روی لینک فوق کلیک کنید.

  اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدام اموزش و پرورش 1400

  اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدام اموزش و پرورش 1400

  ـ اصلاحیه مربوط به اصلاح تاریخ فراغت از تحصیل، پایان خدمت و معافیت دائم:

  ـ ملاک عمل تاریخ فراغت از تحصیل، پایان خدمت و معافیت دائم مندرج در صفحه (۱۰) ردیف (۱) از بخش هفتم دفترچه راهنمای ثبت نام به تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ اصلاح می شود.

  ـ اصلاحیه مربوط به محل خدمت شغل محل های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان تهران:

  ـ عنوان محل خدمت شغل محل‌های: ۱۱۸۳۷، ۱۱۸۴۴، ۱۱۸۵۱، ۱۱۸۶۱، ۱۱۸۶۸، ۱۱۸۷۴، ۱۱۸۸۰، ۱۱۸۸۶، ۱۱۸۹۳، ۱۱۹۰۰، ۱۱۹۰۶، ۱۱۹۱۲، ۱۱۹۱۶، ۱۱۹۲۱، ۱۱۹۲۸، ۱۱۹۳۶، ۱۱۹۴۲، ۱۱۹۴۸، ۱۱۹۵۴، ۱۱۹۶۰، ۱۱۹۶۶، ۱۱۹۷۰، ۱۱۹۷۸، ۱۱۹۸۳، ۱۱۹۸۸، ۱۱۹۹۱، ۱۱۹۹۵، ۱۲۰۰۰، ۱۲۰۰۳، ۱۲۰۱۳، ۱۲۰۱۸، ۱۲۰۲۴، ۱۲۰۲۷ و ۱۲۰۳۰ به تهران - مناطق ۷ و ۴ اصلاح می‌گردد، که در دفترچه راهنما به اشتباه تهران - مناطق ۷ و ۱۴ درج شده است.

  اصلاحیه سوم دفترچه ثبت نام آزمون استخدام اموزش و پرورش 1400

  پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ و اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱، اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می گردد.

  متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند. ضمناً باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

  الف) اصلاحات مربوط به شغل محل‌ها:

  ـ اصلاحیه مربوط به شغل محل‌های جدید سازمان ملی بهره‌وری ایران و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور:

  فهرست شغل محل‌های سازمان ملی بهره وری ایران

  کد شغل محل شغل محل خدمت تعداد آزاد ایثارگر ۲۵ درصد ایثارگر ۵ درصد معلول

  منبع : moshavergroup.com

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  در این مقاله علاوه بر لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱، توضیحات بخش های مختلف دفترچه ثبت نام استخدام آموزش پرورش 1401 را نیز ارائه داده ایم .

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  علاقه مندان شرکت در آزمون آموزش و پرورش لازم است پیش از ثبت نام، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ را مطالعه و بررسی نمایند. در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 شرایط عمومی و اختصاصی، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، لیست شغل محل به همراه ظرفیت هر کدام ارائه شده است.

  برای مشاوره دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  برای مشاوره دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 همزمان و به صورت هماهنگ با سایر دستگاه های اجرایی برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ موظف به شرکت در ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هستند.

  متقاضیان شرکت در آزمون استخدام معلمان در سال جاری می بایست در زمان ثبت نام ازمون آموزش پرورش 1401، به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و پس از دریافت دفترچه استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱، در صورتی که شرایط لازم برای استخدام را دارند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ثبت اطلاعات و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 شامل قسمت های مختلفی است که در ادامه ی این مقاله علاوه بر زمان، نحوه و لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱، جزئیات دفترچه و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال جاری را ارائه داده ایم.

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از جمله آموزش و پرورش در سال 1401، می بایست با کسب اطلاعات کامل در خصوص نام نویسی، شرکت و پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ کسب کرده و سپس در صورت علاقه در این آزمون ثبت نام کنند.

  داوطلبان آزمون سال جاری باید نخست به بررسی شرایط عمومی و تخصصی اعلام شده برای استخدام در آموزش و پرورش بپردازند، چرا که برای ثبت نام و پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ باید واجد تمامی شرایط اعلام شده باشند و تمامی مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را داشته باشند.

  هم چنین داوطلبان می توانند برای اطلاع از رشته های آزمون استخدامی اموزش و پرورش، من جمله رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام و رشته های شغلی مورد نیاز، باید برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 و مطالعه آن اقدام کنند.

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 با آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش منتشر می شود. دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش سال ۱۴۰۱ هنوز منتشر نشده لذا در ادامه لینک دانلود دفترچه سال گذشته ارائه شده است.دفترچه استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۰مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام زمان دقیق انتشار دفترچه و یا به محض منتشر شدن فایل راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1401 این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد.

  حتما بخوانید: آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  داوطلبان پس از دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، باید بخش های مختلف این دفترچه را مطالعه کرده و پس از اطلاع از شرایط، ضوابط و قوانین نام نویسی در صورت علاقه با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این آزمون نام نویسی کنند.

  به منظور آشنایی با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ و هم چنین تسهیل روند مطالعه آن پس از دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 در ادامه این مقاله جزئیات بخش های مختلف این راهنما را ارائه داده ایم.

  بخش اول : تعاریف مربوط به ارگان های مربوطه، داوطلبان و سهمیه های مورد پذیرش این آزمون

  بخش دوم : شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  بخش سوم : مواد آزمون عمومی و اختصاصی

  بخش چهارم : سهمیه های مورد پذیرش در آزمون و تسهیلات ارائه شده برای هر یک از سهمیه ها

  بخش پنجم : مراحل ثبت نام، زمان برگزاری آزمون و جزئیات کارت ورود به جلسه

  بخش ششم : جزئیات نحوه پذیرش آموزش و پرورش، مصاحبه ها و پذیرش نهایی

  جدول شماره 1 : مواد امتحانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

  جدول شماره 2 : كد و نام استان و شهرستان ها

  جدول شماره 3 : جدول شغل محل ها - شرایط احراز تحصیلی

  جزئیات ارائه شده بر اساس دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال گذشته بوده و به محض انتشار دفترچه جدید بروزرسانی خواهد شد.

  منبع : www.heyvagroup.com

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

  تو این مقاله لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ قرار داده شده و جزئیات این دفترچه به طور کامل گفته شده است .

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ مثل سال های قبل همزمان با شروع مهلت ثبت نام این آزمون یا مدتی قبل منتشر میشه. داوطلبای متقاضی شغل معلمی باید این دفترچه رو از سایت سنجش، دانلود کنن و با مطالعه اون دفترچه از تمام شرایط و ضوابط، منابع آزمون و جزئیات ثبت نام و برگزاری این آزمون مطلع بشن.

  برای مشاوره جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:

  تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۵ از کل کشور

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

  درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

  داوطلبای زیادی هر سال در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برای استخدام در ارگان های مختلف شرکت می کنن. اما تعداد زیادی از داوطلبا علاقمند به استخدام در آموزش و پرورش برای شغل و حرفه معلمی هستن.

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و آموزش پرورش سال 1400 منتشر شد. طبق مندرجات این دفترچه ثبت نام این آزمون از 27 بهمن شروع شده و تا 2 اسفند ادامه داره.

  اما چه کسایی می تونن متقاضی ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ باشن؟ داوطلبا برای پاسخ به این سوال باید دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش رو دانلود کرده تا با مطالعه اون از تمام شرایط و ضوابط ثبت نام در این آزمون باخبر بشن. برای همین در ادامه این مقاله لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 رو گذاشتیم و درباره جزئیات این دفترچه توضیح دادیم. با ما همراه باشین.

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

  سازمان سنجش و اموزش کشور هر سال چند روز قبل از شروع ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی یا همزمان با شروع شدن مهلت ثبت نام این آزمون، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش رو منتشر می کنه تا داوطلبای متقاضی ثبت نام از تمام شرایط و ضوابط ثبت نام و برگزاری استخدام آموزش و پرورش 1400 مطلع بشن.

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و آموزش پرورش سال 1400 منتشر شده. در ادامه لیتک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ ارائه شده است.

  دفترچه ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش 1400

  برای اینکه با تمام فرایند ثبت نام این آزمون آشنا باشین حتما مقاله زیر رو بخونین .

  حتما بخوانید: استخدامی آموزش و پرورش

  جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

  دفترچه استخدام آموزش و پرورش 1400 شامل جزئیاتی هستش که اطلاع از اونا برای همه داوطلبای متقاضی ثبت نام الزامیه . داوطلبا با دانلود و مطالعه دقیق همه موارد نوشته شده در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می تونن به تمامی اطلاعات و مصوبات در رابطه با نحوه برگزاری آزمون ، زمان آزمون ، تاثیر سهمیه ها و … آشنا بشن که در ادامه بخش های این دفترچه رو گفتیم .

  بخش اول :

  تعاریف مربوط به ارگان های مربوطه ، داوطلبان و سهمیه های مورد پذیرش این آزمون

  بخش دوم :

  شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  بخش سوم :

  مواد آزمون عمومی و اختصاصی

  بخش چهارم :

  سهمیه های مورد پذیرش در آزمون و تسهیلات ارائه شده برای هر یک از سهمیه ها

  بخش پنجم :

  مراحل ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون و جزئیات کارت ورود به جلسه

  بخش ششم :

  جزئیات نحوه پذیرش آموزش و پرورش ، مصاحبه ها و پذیرش نهایی

  بخش هفتم :

  تذكرات مهم ، تذكرات و شرایط استخدام آموزش و پرورش 1400 در هر یک از دستگاه های اجرایی

  برای مطالعه کامل جزئیات شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوندن مقاله زیر پیشنهاد میشه .

  بیشتر بخوانید : شرایط استخدام آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

  از مهم ترین قسمت های دفترچه استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۰ میشه به منابع سوالات عمومی و اختصاصی این آزمون اشاره کرد . داوطلبا باید با توجه به عنوان شغلی مد نظرشون منابع مربوط رو از دفترچه ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش استخراج و مطالعه کنن . حالا در ادامه منابع عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 رو گفتیم .

  مواد آزمون عمومی استخدام اموزش و پرورش شامل :

  فناوری اطلاعات ( مهارت های هفتگانه ICDL )

  ریاضی و آمار مقدماتی

  زبان و ادبیات فارسی معارف اسلامی زبان انگلیسی عمومی

  اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

  هوش و توانمندی های عمومی

  داوطلبا بعد از دانلود دفترچه باید منابع آزمون اختصاصی رشته مد نظرشون رو هم مطالعه کنن . در ضمن ضریب همه دروس در این آزمون 1 هستش و آزمون نمره منفی داره .

  برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش مقاله زیر رو بخونین .

  در ادامه بخوانید: لیست رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  اگر پس از مطالعه مقاله دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ ، سوال یا ابهامی داشتین می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو از کارشناسای این مرکز کمک بگیرین .

  آخرین اخبار مربوط به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  27 بهمن ۱۴۰۰

  منبع : www.tahsilico.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید