این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  معنی اللهم صل علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  معنی اللهم صل علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک را از سایت نکس اسکرین دریافت کنید.

  منبع : www.nooretohid.ir

  معنای سر المستودع

  ( اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک ) اگر ممکن است در مورد ( سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک ) کمی توضیح بفرمایید؟ متشکرم.

  معنای سر المستودع - صلوات فاطمه زهرا(س)

  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۴۳۳۸ بازدید

  اشتراک گذاری اشتراک گذاری اشتراک گذاری اشتراک گذاری اشتراک گذاری لینک کوتاه : https://www.porseman.com/!37144

  ( اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک ) اگر ممکن است در مورد ( سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک ) کمی توضیح بفرمایید؟ متشکرم.

  تعقيبات نمازدعا با نام پنج تندعا انتخاب همسردعاهاي سجدهلطفا بفرماييد كه همراه داشتن چه ادعيه يا سوري از قرآن به منظور حفظ از بليات مناسب است؟

  مفهوم جمله « سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک » همان گونه که از عنوان واژۀ سرّ مشخص است، مفهومی پوشیده برای همگان است، و از اسرار الهی است که جز خدا و رسولش و اهل بیت علیهم السلام نمی دانند و اذهان بشر از رسیدن به فهم آن قاصر است. زیرا این مطلب اگر سر است، معنای آن بر ما ناشناخته است، و اگر ما بدان علم پیدا می کردیم، از سر بودن خارج می گشت و تنها راه شناخت آن از طریق معصوم است. هر چند مصداق هائی برای برای سر مستودع ذکر شده ، ولی تنها احتمالاتی است که داده شده که علما از روایات داشتند. در تفسیر «السرّ المستودع فیها» موارد زیر ذکر شده است: الف ـ امام مهدی(ع)؛ ب ـ امامت و ولایت؛ ج ـ امر ائمه(ع)؛ د ـ علوم ربانی؛

  مجالست با عواممتن و منبع روايت زير را بيان كنيد: پيامبرفرمودند آرزو دارم درقلب همه امتم سوره يس باشه.

  ریشه قرآن و حدیث ترجمه و تفسیر قرآن و حدیث احادیث خاص سایر احادیث ادعیه

  منبع : www.porseman.com

  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ

  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ یکی از ختوم مجرّب در برآورده

  راه سلامتی

  راه سلامتی

  صفحه اصلی ☰

  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ

  چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - 19:41 - احمد - نظر بدهيد

  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ یکی از ختوم مجرّب در برآورده شدن حاجات، صلوات بر حضرت فاطمه زهرا(س) است، که پانصد و سی مرتبه این صلوات را تکرار نماید.

  یکی از ختوم مجرّب در برآورده شدن حاجات، صلوات بر حضرت فاطمه زهرا(س) است، که پانصد و سی مرتبه این صلوات را تکرار نماید و بگوید:

  اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.

  بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش [و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی]، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد.

  که در این صلوات شریف، مقصود از «رازی که در وجود مقدس آن حضرت(س) به ودیعه نهاده شده» حضرت حجت و امام موعود(ع) هستند.

  نویسندهٔ صحیفهٔ مهدیه می‌گوید:

  اگرچه این صلوات در کتب قدیمی وجود ندارد و از مرحوم شیخ انصاری(ره) شنیده شده، ولی به علت ارتباطی که آن بزرگوار با حضرت بقیهٔ الله ـ ارواحنا فداه ـ داشته‌اند، به احتمال قوی این دعا از حضرت صاحب‌الامر(ع) صادر شده است.

  پی‌نوشت:

  ٭ برگرفته از: صحیفهٔ مهدیه، اثر سیدمرتضی مجتهدی سیستانی، ترجمهٔ مؤسسهٔ اسلامی ترجمه، نشر حاذق، ص ۵۸۴.

  منبع: شبکه اینترنتی آفتاب

  مشخصات وب

  موضوعات وب

  سلامت اطلاعات عمومي شاعرانه عاشقانه اسرار زندگي تاریخی مذهبي

  پیوندها

  عكس ملاير

  آرشیو وب

  آذر ۱۳۹۹ اسفند ۱۳۹۸ بهمن ۱۳۹۷ دی ۱۳۹۵ خرداد ۱۳۹۵ تیر ۱۳۹۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ فروردین ۱۳۹۴ بهمن ۱۳۹۲ آذر ۱۳۹۲ شهریور ۱۳۹۲ مرداد ۱۳۹۲ خرداد ۱۳۹۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ فروردین ۱۳۹۲ اسفند ۱۳۹۱ بهمن ۱۳۹۱ مهر ۱۳۹۱ خرداد ۱۳۹۱ بهمن ۱۳۹۰ آذر ۱۳۹۰ آبان ۱۳۹۰ مهر ۱۳۹۰ B L O G F A . C O M

  تمامی حقوق برای راه سلامتی محفوظ است .

  منبع : rahesalamati.blogfa.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 25 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید