این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مهلت ثبت نام ارشد 1402

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مهلت ثبت نام ارشد 1402 را از این سایت دریافت کنید.

  زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  در این مقاله هیوا در رابطه با زمان ثبت نام کنکور ارشد 1402 توضیحاتی ارائه شده و تاریخ دقیق آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ نیز بررسی شده است.

  زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  داوطلبانی که قصد ورود به مقطع کارشناسی ارشد را دارند، می بایست در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 به سایت ثبت نام ارشد و یا سنجش مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، ثبت نام خود را تکمیل نمایند. تاریخ دقیق ثبت نام ارشد ۱۴۰۲ از 16 آذر ماه آغاز شد و تا 22 آذر ماه 1401 ادامه دارد.

  برای مشاوره زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

  برای مشاوره زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

  هرساله سازمان سنجش برای آن دسته از داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از جمله کارشناسی ارشد را دارند، آزمونی برای سنجش این متقاضیان برای ورود به دانشگاه های مختلفی از قبیل دانشگاه های سراسری، آزاد، غیرانتفاعی و ... درنظر می گیرد. لذا، داوطلبانی که قصد ورود به این دانشگاه ها را دارند می توانند در زمان ثبت نام ارشد ۱۴۰۲ به سایت سنجش مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند.

  زمان ثبت نام ارشد 1402 از 16 آذرماه آغاز شده و تا 22 آذر ماه سال جاری ادامه دارد.

  برای ورود به سایت ثبت نام کلیک کنید.

  در واقع متقاضیان می بایست در تاریخ ثبت نام آزمون ارشد 1402 ابتدا از شرایط لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد موجود در دفترچه ثبت نام ارشد مطلع شده، سپس در صورت واجد شرایط نسبت به جمع آوری مدارک موردنیاز برای ثبت نام اقدام کنند. زمان دقیق ثبت نام ارشد ۱۴۰۲ طبق اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد و داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی بر روی سامانه سنجش فرم ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

  بنابراین، برای اینکه این متقاضیان از فرآیند ثبت نام ارشد جانمانند و برنامه ریزی درستی برای شرکت در آزمون ارشد 1402 داشته باشند؛ قصد داریم در این مقاله توضیحاتی در خصوص زمان ثبت نام کارشناسی ارشد به همراه مراحل اجرایی در تاریخ ثبت نام ارشد ۱۴۰۲ را ارائه دهیم.

  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

  آزمون کارشناسی ارشد توسط سازمان سنجش برگزار شده و متقاضیانی که قصد ثبت نام در این آزمون را دارند؛ می بایست با مراجعه به سایت ارشد سنجش، جدول زمان بندی کنکور ارشد 1402 را مشاهده نموده و از زمان ثبت نام و برگزاری این آزمون مطلع شوند.

  در سال گذشته داوطلبان ارشد توانستند در زمان ثبت نام ارشد یعنی از تاریخ 16 آذر ماه ثبت نام خود را به مدت یک هفته انجام دهند، همچنین به دلیل درخواست مکرر بسیاری از متقاضیان زمان ثبت نام ارشد تا چند روزی تمدید شد و  داوطلبان توانستند در این بازه زمانی مهلت داده شده نوع کد رشته امتحانی ارشد مورد نظر خود را انتخاب نموده و در فرم ثبت نام وارد نمایند.

  بنابراین، در صورتی که داوطلبی از رشته مقطع کارشناسی خود ناراضی بوده و یا علاقه ای به رشته تحصیلی خود نداشته باشد؛ می تواند در زمان ثبت نام ارشد ۱۴۰۲ کدرشته محل موردعلاقه خود را از دفترچه ثبت نام ارشد انتخاب نموده و در روز ثبت نام ارشد جهت ثبت نام در کنکور ارشد کدرشته موردنظر خود را وارد سایت نمایند.

  با استناد به سال های گذشته و اطلاعیه های منتشر شده بر روی سایت سنجش زمان ثبت نام کنکور ارشد 1402 از 16  آذر ماه آغاز می شود؛ بنابراین داوطلبان با اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام ارشد 1402 می توانند به سایت سنجش مراجعه و ثبت نام خود را نهایی کنند. این مهلت تا 22 آذر ماه سال جاری ادامه دارد.

  زمان ثبت نام ارشد 1402 از 16 آذر ماه آغاز شده و تا 22 آذر ماه ادامه دارد.

  برای ورود به سایت ثبت نام کلیک کنید.

  لازم به ذکر است که به دلایل مختلفی ممکن است متقاضی کنکور ارشد 1402 از زمان ثبت نام جا مانده و مهلت ثبت نام ارشد به پایان رسیده باشد، در این صورت سازمان سنجش برای این افراد جهت ثبت نام در آزمون ارشد مهلت مجددی را تمدید نموده و فرصت دوباره ای را برای این دسته از داوطلبان درنظر می گیرد.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور ارشد 1402

  مراحل اجرایی در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

  دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ممکن است در خصوص ثبت نام در کنکور ارشد 1402 و  نحوه برگزاری این آزمون سوالات و ابهاماتی را در ذهن خود داشته باشند. بنابراین به این داوطلبان توصیه می شود قبل از تاریخ ثبت نام ارشد از شرایط و نحوه برگزاری کنکور ارشد مطلع شده تا از تمامی فرآیند پذیرش ثبت نام ارشد اطلاعات کافی را کسب نمایند.

  در ادامه این مقاله کلیه مراحل مربوط به ثبت نام کارشناسی ارشد 1402 ذکر شده تا داوطلبان بتوانند طبق مراحل ذکر شده به ترتیب عمل نموده و ثبت نام خود را به درستی انجام دهند؛ سپس خود را برای شرکت در آزمون ارشد ۱۴۰۲ آماده نمایند.

  متقاضیان در مرحله اول باید دفترچه ثبت نام ارشد 1402 را از سایت سنجش دانلود نموده؛ سپس تمامی بخش های مختلف آن را به صورت کامل مطالعه نمایند.

  با مطالعه دفترچه ثبت نام ارشد، داوطلبان باید از شرایط و ضوابط ثبت نام کارشناسی ارشد مطلع شده و نسبت به جمع آوری مدارک لازم برای ثبت نام اقدام نمایند.

  در صورت تصمیم به شرکت در کنکور ارشد ۱۴۰۲، داوطلبان باید هزینه ثبت نام ارشد را جهت دریافت سریال اعتباری پرداخت نموده و به سامانه ثبت نام آزمون ارشد مراجعه نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ معمولا در آذر ماه انجام می شود. متقاضیان شرکت در کنکور ارشد با مراجعه به سایت سازمان سنجش ...

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد

  ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  دانتل ارسال ایمیل

  27 خواندن این مطلب 7 دقیقه زمان میبرد

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  شماره تماس :91005066-021

  دانتل بهترین پاسخ برای مشکلات تحصیلی شما ...

  برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

  آخرین اخبار تحصیلی

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ معمولا در آذر ماه انجام می شود. متقاضیان شرکت در کنکور ارشد با مراجعه به سایت سازمان سنجش، در آزمون ثبت نام نمایند. گزینش دانشجویان کلیه دوره‌های تحصیلی شامل روزانه، نوبت دوم، غیر انتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد، از طریق نتایج این آزمون انجام می‌شود. آزمون کارشناسی ارشد برای تمام دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت یکپارچه برگزار می‌شود. در ادامه اطلاعات تکمیلی زمان و شرایط و نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1402 را ارائه کرده ایم. ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ از امروز ۱۶ آذر ماه آغاز شد و داوطلبان تا ۲۲ آذر ماه فرصت دارند نام نویسی خود را جهت شرکت در آزمون انجام دهند.

  ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲

  سازمان سنجش آموزش کشور مسئول برگزاری آزمون می باشد و به منظور ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ زمان مشخصی را از طریق سایت ” sangesh.org ” منتشر می کند تا متقاضیان بتوانند در بازه های زمانی مشخصی اقدام به تکمیل مراحل نام نویسی خود نمایند. از همین رو متقاضیان می توانند به منظور تکمیل مراحل نام نویسی خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و مراحل نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

  با توجه به اینکه کنکور ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است، ثبت نام هر دو به صورت مشترک در سایت سازمان سنجش آموزش انجام می شود.

  زمان ثبت نام کنکور ارشد 1402

  زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد طبق برنامه زمانی سازمان سنجش نام نویسی در ۱۶ آذر ماه آغاز و تا ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. داوطلبان در این بازه زمانی می توانند نام نویسی خود را در سایت سنجش انجام دهند.مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 از تاریخ 16 آذر ماه الی 22 آذر ماه 1401 می باشد.

  سازمان سنجش هر ساله یک بازه زمانی یک هفته ای را جهت نام نویسی کنکور کارشناسی ارشد در نظر می گیرد، اما برخی از متقاضیان به دلیل اطلاع نداشتن از آن، از تکمیل مراحل نام نویسی جا می مانند. این دسته از متقاضیان می توانند در فرصت مجددی که سازمان سنجش برای جاماندگان درنظر می گیرد، نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام کنند.   در نظر داشته باشید که مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد معمولا چند باری تمدید می شود، اما بهتر است که ثبت‌نام خود را در روزهای ابتدایی مهلت در نظر گرفته شده انجام دهید.

  شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

  ثبت‌نام آزمون تابع شرایطی است که در ادامه شرایط ثبت نام کنکور ارشد را ارائه کرده ایم.

  ✅ داشتن مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دانشجویان دوره کارشناسی حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهرویر ۱۴۰۲ فارغ التحصیل شوند.

  ❌ در صورت تحصیل در مقطع ارشد، پیش از اتمام مهلت نام نویسی در این آزمون، انصراف قطعی از تحصیل داده باشند. به استثنا افرادی که فقط رشته محل های دانشگاه آزاد را مدنظر دارند.

  ❓❗ فارغ التحصیلان رشته های گروه پزشکی وضعیت تعهد خدمت خود را مشخص نموده باشند.

  ⛔داوطلبان آقا منعی از نظر سازمان نظام وظیفه نداشته باشند.

  ⛔دانشجویان پذیرفته شده در دوره روزانه به شرط انصراف قطعی از تحصیل تا پیش اتمام مهلت ثبت نام کنکور ارشد

  ⛔داوطلبان که تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی آن ها از سال ۸۶ به بعد می باشد نباید معدل دوره کارشناسی کمتر از ۱۲ باشد.

  ✅ شاغلین در سازمانهای دولتی و وزارت خانه ها و فارغ التحصیلان رشته های گروه پزشکی و دبیری باید موافقت سازمان مربوط به خود را جلب نموده باشند.

  بخوانید: ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد

  مدارک ثبت نام کنکور ارشد 1402

  برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 به برخی مدارک نیاز می باشد که در ادامه آن ها را آورده ایم :

  🟡فایل اسکن شده از عکس داوطلب (این عکس باید با حجم و اندازه مشخص و تعیین شده ای که از سوی سازمان سنجش اعلام می شود، در سامانه بارگذاری گردد.)

  🟡خرید کارت اعتباری 10 رقمی از سایت سازمان سنجش و ارائه کد سریال ثبت نام

  🟡اصل فرم تکمیل شده معدل که در انتهای دفترچه راهنما درج شده است. (این فرم مختص دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی است که باید حداکثر تا پایان شهریور ماه فارغ التحصیل شوند.)

  برای آگاهی از تمامی مدارک لازم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

  بخوانید: مدارک لازم ثبت نام کنکور ارشد

  راهنما ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402

  طبق فلوچارت زیر اولین مرحله دریافت و دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد می باشد. هر داوطلب مطابق برعلاقه‌مندی خود نهایتا در دو رشته مجاز به ثبت‌نام می‌باشد. کلیه دارندگان مدارک کارشناسی مجاز به ثبت‌نام در آزمون می‌باشند. داوطلبان باید برای انجام نام نویسی مراحل زیر پیگیری نمایند.

  راهنما تصویری گام به گام

  در ادامه به شرح راهنما و نحوه ثبت نام کنکور ارشد می پردازیم:

  1️⃣ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس ” sanjesh.org ” مراجعه نمایید.2️⃣ از منوی رنگی سمت راست سایت بر روی گزینه “ کارشناسی ارشد ” کلیک کنید.

  منبع مطلب : duntelco.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید