این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مهلت ثبت نام دانشگاه پیام نور

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهلت ثبت نام دانشگاه پیام نور را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 99

  روند و زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور به عنوان یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم که هر ساله به صورت بدون کنکور دانشجو می گیرد ، با اجرایی شدن تفکیک رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری از بهمن 97 ، تغییر کرده است . با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام مهر 99 دانشگاه پیام نور که در اسفند بوده ، به تعویق افتاده است .

  طبق اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 99 از 5 مرداد ماه آغاز خواهد شد و داوطلبان از این تاریخ تا 14 مهر ماه برای نام نویسی و انتخاب رشته بدون کنکور این دانشگاه مهلت دارند .

  مهلت ثبت نام ورودی مهر 99 دانشگاه پیام نور ، از 5 مرداد ماه اغاز شده و تا 14 مهر ادامه دارد

  به محض اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 99 و  یا تمدید مهلت این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن 99

  دانشگاه پیام نور برای نیمسال دوم تحصیلی یعنی ورودی بهمن ۹۹به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته دانشجو می پذیرد که در طی سال های گذشته در قالب برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور این پذیرش انجام شد .

  ثبت نام برای ورودی بهمن دانشگاه پیام نور بعد از ایجاد تغییرات در روند ثبت نام رشته های بدون کنکور که از بهمن 97 اجرایی شد و مطابق رویه سال گذشته حدودا از اواخر آبان ماه 99 آغاز خواهد شد . به محض اعلام زمان دقیق ثبت نام ورودی بهمن 99 دانشگاه پیام نور این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

   ثبت نام ورودی بهمن 99 دانشگاه پیام نور از اواخر آبان 99 آغاز خواهد شد 

  به محض اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن 99 و  یا تمدید مهلت این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  شما داوطلبان می توانید برای اطلاع از زمان دقیق فعال شدن لینک ثبت نام برای ورودی مهرو زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 و همچنین اطلاع از آخرین اخبار دانشگاه های بدون آزمون عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید . در ضمن از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می توانید سوالات خود را در زمینه دانشگاه های بدون کنکور با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در میان بگذارید و ابهامات خود را برطرف کنید . 

  سوالات متداول

  خیر . زمان ثبت نام هر نیمسال متفاوت می باشد که به محض اعلام در متن مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  زمان ثبت نام این دانشگاه از سوی سازمان سنجش مشخص می شود که پس از اعلام زمان دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ثبت نام این ورودی معمولا اواخر اسفند آغاز می شود که پس از اعلام تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام دانشگاه پیام نور

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور به این صورت است که هر ساله در دو ورودی مهر و بهمن ماه ( نیمسال اول و دوم ) دانشجو پذیرش می کند . متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورودی مهر ماه می بایستدر زمان مقرر ثبت نام و متقاضیان ورودی بهمن ماه نیز با شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور می توانند نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام نمایند .

    زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر ۹۹ :

  طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش ، ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورودی نیمسال اول تحصیلی به تعویق افتاده است . ثبت نام بدون کنکور مهر 99 از 5 مرداد ماه آغاز شده و تا 14 مهر ماه سال جاری ادامه دارد .

   زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ۹۹ :

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای نیمسال دوم تحصیلی در سال گذشته از 28 آبان تا 30 دی ماه به مدت 2 ماه بوده است . بر این اساس احتمال می دهیم ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ۹۹ در دهه سوم آبان ماه آغاز شود . پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش و مشخص شدن زمان ثبت نام ، در صفحه اینستاگرام بدون کنکور هیوا و کانال تلگرام بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهیم کرد .
   

  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99

  با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور سالیانه 2 بار برای ورودی مهر و بهمن برگزار می شود طبق روال دوره های قبل معمولا ثبت نام ورودی مهر به صورت اینترنتی و ثبت نام ورودی بهمن به صورت حضوری می باشد .

   نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر ۹۹ :

   مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org

   دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام 

   مطالعه و بررسی لیست رشته های ارائه شده در سال ۹۹

   آماده نمودن مدارک لازم برای ثبت نام 

   خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام

   تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش

   دریافت کد رهگیری

  برای ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 کلیک کنید

   نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ۹۹ :

  شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99

  دانشگاه پیام نور بصورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی یا همان لیسانس دانشجو می پذیرد و متقاضیان پذیرش در این دانشگاه می توانند با مطالعه شرایط و ضوابط اعلام شده و تناسب آن با شرایط شخص اقدام به ثبت نام کنند .
   

   شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۹ :

   اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

   عدم احراز عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران

   عدم احراز فساد اخلاقی

   عدم اعتیاد به مواد مخدر

   عدم منع نظام وظیفه

   شرایط تخصصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 :

   مدارک مورد پذیرش :​​ داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا نظام جدید ( 3-3-6 ) ،​ دیپلم + مدرک پیش دانشگاهی و یا دیپلم + مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته ( فوق دیپلم ) ​

   محرومیت پذیرفته شدگان دوره روزانه کنکور سراسری 98 و بدون کنکور سراسری دوره ی قبل

   ارائه تعهد نامه مبنی بر تحصیل در یک رشته محل قبولی

   پذیرش بر اساس معدل کتبی دیپلم برای فارغ التحصیلان رشته های نظری

   پذیرش بر اساس معدل کل دیپلم برای فارغ التحصیلان فنی حرفه ای و کاردانش

   دانشجویان دوره روزانه لازم است تا مهلت داده شده انصراف قطعی خود را در دانشگاه ثبت کنند 

   تفاوت درصد تاثیر معدل کتبی در صورت متفاوت بودن نوع دیپلم با گروه آزمایشی مورد تقاضا

  مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور

  از آنجایی که تحصیل بدون آزمون در دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه آزاد ، دانشگاه غیرانتفاعی و دانشگاه علمی کاربردی نیز وجود دارد برخی از عواملی که می تواند یک داوطلب را متقاعد به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نماید عبارتند از :

   شهریه دانشگاه : شهریه دانشگاه پیام نور می باشد که نسبت به سایر دانشگاه های بدون کنکور هزینه تحصیل در این دانشگاه کمتر می باشد . 

  حضور در کلاس : همچنین برای بسیاری از داوطلبان که زمان و یا علاقه ای به حضور در کلاس درس را ندارند نیز این دانشگاه می تواند گزینه مناسبی باشد زیرا در دانشگاه پیام نور حضور در کلاس اختیاری می باشد .

   نحوه برگزاری امتحانات : نکته ای که می بایست علاقه مندان به ثبت نام دانشگاه پیام نور از آن مطلع باشند نحوه امتحانات این دانشگاه می باشد که سوالات امتحانی در همه دروس بصورت کشوری بوده و استاد مربوطه شما طراح سوالات پایان ترم نمی باشد و این موضوع هر دانشجویی را وادار می کند تا همه کتاب درسی ( مرجع معرفی شده از دانشگاه ) را مطالعه نماید .

  این ویژگی برای داوطلبانی که علاقه ای به صرف کردن زمان برای مطالعه ندارند می تواند ویژگی منفی محسوب گردد و برای آن دسته از داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد هستند هم ویژگی خوبی محسوب می شود زیرا اغلب فارغ التحصیلان این دانشگاه به دلیل مطالعه کل کتاب درسی در آزمون کارشناسی ارشد نتایج خوبی کسب می کنند .

  در صورتی که پاسخ پرسش ها و ابهامات خود را با مطالعه این مقاله دریافت نکرده اید می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز با مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی تان نمایند . 

  سوالات متداول

  نحوه ثبت نام به صورت حضوری بوده اما به صورت دقیق پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش مشخص خواهد شد . برای مطالعه جزئیات تکمیلی متن مقاله را مطالعه نمایید .

  خیر . دانشگاه پیام نور در مقطع کاردانی به صورت بدون آزمون پذیرش دانشجو ندارد . برای اطلاع از جزئیات این موضوع متن کامل مقاله را مطالعه نمایید .

  ثبت نام ورودی مهر این دانشگاه معمولا به صورتی اینترنتی می باشد که در متن مقاله مراحل آن ذکر شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام دانشگاه پیام نور

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید