این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

  بعد از اینکه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، فرم انتخاب رشته را تکمیل کردند ، باید منتظر نتایج انتخاب رشته خود باشند . نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 از طریق سایت azmoon.org منتشر خواهد شد . بر اساس اطلاعیه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ، نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 هفته سوم شهریور بر روی سایت این دانشگاه به نشانی azmoon.org اعلام می شود .

  داوطلبان می توانند برای اطلاع از سایر اخبار پیرامون کنکور سراسری ۹۹ عضو کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا​  باشید  .

  نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

  نتایج دانشگاه آزاد 99 به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.org اعلام می شود . از این رو متقاضیان می بایست در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 به سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی نتایج خود را مشاهده نمایند .

  نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته به این شکل است که داوطلب پس از ورود به سایت  azmoon.org بر روی لینک " اعلام  نتایج آزمون سراسری 99 " کلیک کنند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده شناسه دانشگاه آزاد و کد ملی نتایج خود را مشاهده نمایند .
   

   ورود به سایت azmoon.org

   انتخاب گزینه نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد 

   درج اطلاعات خواسته شده ( کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد + کد ملی )

   وارد سایت azmoon.org شوید و بر روی لینک نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی 99 کلیک کنید .

   در صفحه ای که باز می شود کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی را وارد کنید تا نتیجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برایتان نمایش داده می شود .

  در نظر داشته باشید راهنمای تصویری مذکور مربوط به سال 98 است به محض انتشار نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 ، در صورت تغییرات مقاله به روز رسانی می شود .

  مشاوره اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

  پذیرفته شدگان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد 99 باید به سایت واحد دانشگاهی قبول شده مراجعه کرده و اطلاعیه منتشر شده که شامل تاریخ و زمان ، مدارک ، نحوه و شهریه دانشگاه آزاد برای ثبت نام است را مطالعه نمایند .

  برخی واحد های دانشگاه آزاد قبل از ثبت نام حضوری یک مرحله ثبت نام غیرحضوری ( اینترنتی ) دارند که عدم ثبت نام در این مرحله به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه می باشد . در نتیجه به اطلاعیه های دانشگاه محل قبولی خود توجه نمایید .

  در صورتی که داوطلبان در هیچ یک از رشته محل های انتخابی پذیرفته نشدند، می توانند شانس خود را در تکمیل ظرفیت این دانشگاه امتحان کنند .

   کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا بهترین راهکار را پیش رویداوطلبان کنکور سراسری 99 قرار دهند و شما می توانید از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید.

  سوالات متداول

  بر اساس آخرین اطلاعیه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نتایج انتخاب رشته داوطلبان هفته سوم شهریور ماه اعلام خواهد شد که به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود  .

  کد ملی و کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد که البته در این مقاله راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج ارائه شده است .

  این کد در انتهای کارنامه اولیه کنکور سراسری قرار دارد که البته در این مقاله راهنمای دسترسی به این کد قرار داده شده است  .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه دانشگاه آزاد 99

   با توجه به یکپارچه بودن کنکور سراسری ، نتایج اولیه همه متقاضیان دانشگاه های سراسری اعم از روزانه ، شبانه ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود . سازمان سنجش پس از بررسی پاسخنامه های داوطلبان ، کارنامه اولیه کنکور سراسری را در سایت خود منتشر می کند .

  اگر داوطلب رتبه قابل قبولی را کسب کرده باشد در انتهای کارنامه ، کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای او تعریف می شود که این کد به معنای مجاز بودن داوطلب به انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 می باشد .

  با توجه به تغییر برنامه زمانی برگزاری کنکور سراسری 99 ،  امسال احتمالا در شهریور ماه شاهد انتشار نتایج اولیه کنکور سراسری 99 بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org خواهیم بود . داوطلبان می توانند برای اطلاع از نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه مقاله زیر را مطالعه نمایند .

  داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹ عضو  کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا ، صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا شوید . 

  زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد 99

  داوطلبانی که فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 را تکمیل کرده اند می توانند نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد را به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مشاهده نمایند .

  از این رو متقاضیان می بایست در زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد ۹۹ به سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی ( کد ملی ، کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ) نتایج خود را مشاهده نمایند . نحوه مشاهده نتایج نهایی دانشگاه آزاد به این شکل است که داوطلب پس از ورود به سایت مذکور بر روی لینک نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی سال 1399 کلیک کنند .

  سال گذشته نتایج نهایی دانشگاه آزاد 23 شهریور اعلام شد احتمال می دهیم امسال هم دهه سوم شهریور ماه نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 بر روی سایت این دانشگاه منتشر شود .

   شما می توانید به منظور مشاهده راهنمای تصویری اعلام نتایج نهایی مقاله نتایج نهایی دانشگاه آزاد 99 را مطالعه کنید .

  مشاوره اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 99

  در صورتی که در هیچ یک از انتخاب های خود پذیرفته نشدید می توانید شانس خود را در مراحل بعدی شامل تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد امتحان کنید همچنین می توانید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، غیر انتفاعی ، پیام نور ، علمی و کاربردی شرکت کنید .

   همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا مشورت کنید . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید و برای دریافت آخرین اخبار کنکور سراسری عضو کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشید .

  سوالات متداول

  ✔️ نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی از طریق سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام می شود که البته در این مقاله لینک دسترسی به نتایج قرار داده می شود .

  ✔️ بله ، که البته در این مقاله جزئیات اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد پرداخته شده است .

  ✔️ مطابق متن مقاله داوطلبان با استفاده از اطلاعات کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند نتایج خود را مشاهده نمایند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  زمان مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹

  نتایج انتخاب رشته ازاد تو هفته اول آبان ماه از طریق سایت azmoon.org اعلام میشه ، ولی چون هنوز زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ مشخص نیست ، به داوطلبا پیشنهاد میدیم که عضو کانال تلگرام کنکور سراسری تحصیلیکو بشن تا به محض اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 99 با خبر بشن . 

  به محض اینکه نتایج نهایی آزمون سراسری دانشگاه آزاد 99 اعلام بشه ، اینجا اطلاع رسانی می کنیم .

   برای اطلاع از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری هم می تونین مقاله زیر رو بخونین .

  نحوه مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹

  با اینکه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با هم ادغام شده ، نتایج هم مثل مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه ازاد ، کاملا جدا از هم اعلام میشه . اونایی که انتخاب رشته دانشگاه آزاد رو انجام دادن واسه مشاهده جواب انتخاب رشته خودشون باید وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org بشن و روی لینک "  نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد  ۹۹ " کلیک کنن . 

  در این قسمت داوطلبا باید کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی رو وارد و بعد از اون روی کلمه " ورود" کلیک کنن تا وارد صفحه اعلام نتایج بشن و نتیجه خودشون رو ببینن .

  اگه قبول شده باشن ، جلوی کد رشته محلی که حد نصابش رو آوردن کلمه " قبول "  و اگه حد نصاب هیچ کدوم از انتخاب هاشون رو نیاورده بودن کلمه " مردود " نوشته میشه ،

  و اگه ترازشون به تراز آخرین نفر قبولی نزدیک بود ، تو قسمت نتیجه ، ذخیره نفر چندم و تو قسمت رشته محل ، رشته و دانشگاه قبولی ذخیره و همچنین جلوی کد رشته محل مربوط کلمه " ذخیره " نوشته شده ، که با توجه به ظرفیت دانشگاه ها ، پذیرش قبولی ذخیره دانشگاه آزاد ممکنه ورودی مهر یا بهمن بشن .

  این تصاویر مربوط به سال قبله ، به محض اینکه نتایج نهایی کنکور دانشگاه ازاد ۹۹ اعلام بشه ، این مقاله اپدیت میشه .

   احیانا اگه تو رشته محل دلخواهتون قبول نشدین می تونین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هم شانستون رو امتحان کنین .

  مشاوره اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۹

  بعد از اینکه نتیجه دانشگاه آزاد اعلام شد ، ممکنه بعضی از داوطلبا حد نصاب لازم رو واسه قبول شدن تو انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیاورده باشن و قبول نشن ، این داوطلبا می تونن شانسشون رو توی تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد امتحان کنن .

  داوطلبا دقت داشته باشن که علاوه بر رشته هایی که تو دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد نوشته شدن ، دانشگاه آزاد هر سال لیست رشته های بدون کنکور ازاد رو از طریق دفترچه ثبت نام بدون کنکور ازاد منتشر می کنه ، که داوطلبا می تونن این لیست رو بررسی کنن و اگه رشته مد نظرشون بدون آزمون ارائه شده باشه ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹  رو انجام بدن . البته دقت داشته باشن که رشته های پر طرفدار تو دانشگاه های سطح بالا فقط از طریق ثبت نام کنکور سراسری پذیرش می کنن . 

  مشاورای مجرب مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو آمادن تا از طریق خدماتمشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو شما رو راهنمایی کنن و به تموم سوالای شما در مورد نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 پاسخ بدن . در آخرم اگه از محل قبولیتون رو راضی نبودین می تونین از فرصت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد هم استفاده کنین .​

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  مدیر محترم سایت www.tahsilico.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید