این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اسامی منتخبین خودرو بر روی سایت سامانه یکپارچه تخصیص

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اسامی منتخبین خودرو بر روی سایت سامانه یکپارچه تخصیص را از این سایت دریافت کنید.

  نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو

  در این مقاله در مورد نتایج قرعه کشی نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو صحبت کردیم و نحوه اعلام اسامی برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو ۱۴۰۱ را ذکر نمودیم.

  نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو

  اگر در مورد نتایج قرعه کشی نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو سوالی دارید

  اگر در مورد نتایج قرعه کشی نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  زمان اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو

  نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو

  برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو چه کنند

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو چند روزی پس از اتمام بازه زمانی در نظر گرفته شده برای ثبت نام، از طریق همین سایت انجام می گیرد. در دو سه سال گذشته افزایش تقاضا برای خرید خودرو در کشور به حدی بوده که کارخانه های داخلی توان پاسخ گویی به آن را نداشته اند. مهم ترین دلیل این موضوع هم تصویب قوانینی است که از واردات خودرو به کشور جلوگیری کرده اند. از طرف دیگر، شرکت های داخلی هم توان تولید خودرو به اندازه تقاضای موجود را ندارند. همه این ها باعث شده تا این شرکت ها از مکانیزم قرعه کشی برای فروش محصولات شان استفاده کنند. به این ترتیب که هر چند مدت یک بار طرح های فروش ارائه شده و پس از پایان مهلت ثبت نام، قرعه کشی انجام می گیرد. در ادامه، متقاضیان با مشاهده نتایج قرعه کشی فروش خودرو می توانند از برنده شدن یا نشدن خود مطلع شده و متناسب با آن اقدامات لازم را انجام دهند.

  البته با توجه به دستورات مستقیم ریاست جمهوری، نحوه ثبت نام خودرو و انجام قرعه کشی از اواخر اردیبهشت ۱۴۰۱ تغییر کرده است. به این صورت که قبلا داوطلبان خرید خودرو باید به سایت شرکت های خودروسازی مراجعه می کردند. انجام قرعه کشی و اعلام نتایج هم بر عهده خود این شرکت ها بود. اما اکنون وزارت صمت سامانه ای برای فروش محصولات همه شرکت های خودروسازی ایجاد نموده است. از این روند قرعه کشی و اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو همگی از طریق همین سایت انجام می گیرند. بنابراین، افرادی که نسبت به نام نویسی برای خرید اتومبیل از این طریق اقدام کرده اند، برای اطلاع از نتایج هم مجددا باید به همین سایت مراجعه نمایند. با توجه به اهمیت این موضوع برای متقاضیان، در این مطلب به زمان اعلام نتایج پرداخته و نحوه مشاهده لیست برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو را به صورت کامل برای تان توضیح می دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

  ” طبق آخرین اخبار اعلام شده نتایج اولین قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو در روز دوشنبه نهم خرداد ماه ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد. “

  زمان اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو

  همان گونه که اشاره کردیم، با توجه به مصوبات دفتر ریاست جمهوری، از اواخر اردیبهشت ماه سال جاری تغییرات زیادی در فرآیندهای مربوط به نام نویسی، قرعه کشی و اعلام نتایج قرعه کشی فروش خودرو ایجاد شد. مهم ترین این تغییرات هم شامل ایجاد سامانه ای توسط وزارت صمت و انجام نام نویسی خرید خودرو از طریق این سامانه بود. زیرا تا قبل از این، هر کدام از شرکت های خودروسازی به صورت جداگانه و در سایت خودشان ثبت نام جهت فروش خودرو را انجام می دادند. به هر حال، آن دسته از متقاضیان خرید خودرو که نسبت به ثبت نام در طرح های ارائه شده از طریق این سامانه اقدام کرده اند، باید از زمان اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مطلع باشند. سپس در موعد مقرر به سایت مربوطه مراجعه کرده و از برنده شدن یا نشدن خود در قرعه کشی خرید خودرو آگاه شوند. زیرا در صورت برنده شدن، باید در یک بازه مشخص وجه مربوطه را پرداخت کنند.

  از آن جایی که تا کنون اطلاعیه خاصی مبنی بر زمان اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو منتشر نشده، نمی توان زمان دقیقی را برای انتشار لیست برندگان در نظر گرفت. البته رویه کلی فرآیند نام نویسی و قرعه کشی در این سامانه هم مانند سایت ایران خودرو و سایت سایپا است؛ بنابراین بلافاصله پس از به پایان رسیدن مهلت نام نویسی، قرعه کشی انجام می شود. بعد از انجام قرعه کشی و تایید آن، نتایج از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. پس به طور کلی می توان گفت که زمان اعلام لیست برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو در حدود دو تا سه روز بعد از هر مرحله ثبت نام خواهد بود. به عبارت دیگر، با گذشت دو تا سه روز از پایان مهلت تعیین شده برای شرکت در طرح های فروش، نتایج از طریق سامانه مذکور اطلاع رسانی خواهند شد. به این ترتیب، شرکت کنندگان با ورود به حساب کاربری خود در سامانه یکپارچه امکان مشاهده نتایج را خواهند داشت.

  بیشتر بخوانید: خرید خودرو از بورس کالا

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو

  اکنون که اطلاعات لازم در مورد زمان اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو را به دست آوردید، می توانید در موعد مقرر نسبت به مشاهده نتیجه قرعه کشی تان اقدام کنید. نکته مهم در این رابطه، آگاهی از روش مشاهده نتایج قرعه کشی می باشد. همان طور که گفتیم، تمام فرآیندهای مربوط به نام نویسی، انجام قرعه کشی و اعلام نتایج از طریق سامانه ذکر شده انجام می شوند. پس برای اطلاع از وضعیت برنده شدن یا نشدن در طرح های فروش خودرو هم باید به این سامانه مراجعه نموده و نتیجه را به صورت کاملا آنلاین مشاهده نمایید. البته از آن جایی که این سایت به تازگی ایجاد شده، ممکن است بسیاری از متقاضیان نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی فروش خودرو از طریق آن را ندانند. به همین خاطر، در این بخش روش اطلاع از نتایج قرعه کشی در این سایت را به صورت مفصل توضیح می دهیم تا به راحتی بتوانید از وضعیت ثبت نام خود در طرح های فروش خودرو آگاه شوید.

  برای مشاهده نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو هم باید مراحلی را طی کنید که در ادامه آن ها را به صورت پیوسته و گام به گام ذکر کرده ایم:

  ۱ابتدا باید نشانی اینترنتی سامانه یکپارچه یعنی sale.iranecar.com را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو نمایید. برای ورود به این سایت و اطلاع از لیست برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو می توانید از سیستم کامپیوتری یا گوشی های موبایل استفاده کرده و از این نظر با محدودیتی رو به رو نخواهید بود.

  منبع : www.hamrahmoshaver.com

  برندگان سایپا /اسامی برندگان قرعه کشی سایپا امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱+ نتایج قرعه کشی فروش فوری سایپا/ لینک ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو sale.iranecar.ir + بدقولی وزارت صمت در اعلام نتایج قرعه کشی خودرو

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا امروز سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ اعلام می‌شود و متقاضیان ثبت نام خودرو‌های سایپا به روش جدید و از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو می‌توانند جهت مشاهده نتایج قرعه کشی فروش فوری سایپا، نتایج قرعه کشی پیش فروش سایپا، نتایج قرعه کشی مشارکت در تولید سایپا و همچنین مشاهده اسامی مادران برنده خودرو‌های سایپا به سامانه تخصیص یکپارچه خودرو به نشانی sale.iranecar.ir مراجعه نمایند در ادامه این خبر نتایج قرعه کشی سایپا امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱، اسامی برندگان سایپا اسامی مادران برنده خودرو‌های سایپا، لینک ورود به سامانه جدید اعلام نتایج قرعه کشی سایپا، لینک و نحوه ثبت نام سایپا و لینک ورود به سامانه فروش یکپارچه خودرو‌های سایپا لینک نتایج قرعه کشی سایپا در امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ و مهلت واریز وجه برندگان سایپا در امروز و ... را خواهیم آورد.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ امروز سه شنبه 10 خرداد 1401 اسامی برندگان قرعه کشی خودرو های سایپا اعلام می شود.  نتایج قرعه کشی فروش فوری 6 محصول تيبا، ساینا، تیبا2، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.اس و کوییک.آر با گیربکس معمولی با موعد تحویل سه ماهه و قیمت مشخص در فروش فوری سایپا و چهار محصول ساینا.اس، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.اس و کوییک.آر با گیربکس معمولی را در پیش فروش سایپا و مشارکت در تولید سایپا و همچنین اسامی مادران برنده قرعه کشی خودرو های سایپا امروز 10 خرداد 1401 بر روی سایت یکپارچه تخصیص خودرو به نشانی  sale.iranecar.com/public/home منتشر می شود.جدید ترین طرح فروش سایپا برای اولین بار از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو در قالب سه بخشنامه خودرو های خود را عرضه کرد. لازم به ذکر است که قرعه کشی سایپا و سایر محصولات عرضه شده در سامانه فروش یکپارچه خودرو از جمله ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، بهمن موتور و ... در روز گذشته 9 خرداد 1401 برگزار شد.  در ادامه این خبر لینک ورود به سایت سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی sale.iranecar.com/public/home جهت مشاهده نتایج قرعه کشی فروش فوری  سایپا در امروز 10 خرداد 1401 ؛  شرایط ثبت نام خودرو برای مادران، نحوه ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو، آدرس سامانه فروش یکپارچه خودرو، قیمت خودور‌های سایپا ، زمان اعلام نتایج قرعه سایپا، سامانه اعلام نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان سایپا در امروز ، لینک و نحوه ثبت نام خودرو های سایپا و  لینک ورود به سامانه فروش یکپارچه خودرو‌های سایپا لینک نتایج قرعه کشی سایپا در امروز10 خرداد 1401، اسامی برندگان سایپا در امروز 10 خرداد، اسامی مادران برنده خودرو های سایپا؛ ، نحوه واریز وجه برندگان سایپا لینک و نحوه ثبت نام سایپا در سامانه جدید، لینک ثبت نام جدید سایپا در سامانه جدید خودرو، نحوه ثبت نام خودرو در سامانه فروش یکپارچه خودرو  و  ... را خواهیم آورد.

   اسامی

  برندگان خودرو های سایپا امروز

  سه شنبه 10 خرداد 1401

  اسامی برندگان سایپا پس از قرعه کشی خودرو های سایپا امروز 10 خرداد 1401 اعلام شد. برای مشاهده اسامی برندگان سایپا به روش جدید به   سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی sale.iranecar.com/public/home مراجعه نمائید همچنین می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و از برنده شدن خود در قرعه کشی فروش فوری خودرو های سایپا اطلاع پیدا کنید. برندگان قرعه کشی فروش فوری 6 محصول سایپا  و برندگان پیش فروش و مشارکت در تولید 4 محصول سایپا و همچنین اسامی مادران برنده خودرو های  سایپا با کلیک بر روی لینک زیر می توانید مشاهده نمایید.

  اسامی برندگان سایپا امروز/ نتایج قرعه کشی فروش فوری سایپا امروز 10 خرداد 1401

  نتایج قرعه کشی فروش فوری سایپا امروز 10 خرداد 1401

  امروز سه شنبه 10 خرداد 1401 نتایج قرعه کشی خودرو های سایپا و سایر خودرو های که به روش جدید و در سامانه فروش یکپارچه خودرو عرضه شد مشخص شد و نتایج قرعه کشی سایپا و سایر خودرو های عرضه شده ایران خودرو، کرمان موتور؛ بهمن موتور و ... از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی sale.iranecar.com/public/home اعلام می شود.لازم به ذکر است که قرعه کشی فروش فوری سایپا به روش جدید در سامانه فروش یکپارچه خودرو انجام می شود. نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان سایپا، اسامی برندگان سایپا، اسامی مادران برنده خودرو، و برندگان سایر خودرو های عرضه شده در سامانه فروش خودرو در همین سامانه منتشر می شود.برای مشاهده نتایج قرعه کشی فروش فوری سایپا در امروز 10 خرداد 1401 ، نتایج قرعه کشی پیش فروش سایپا ، و اسامی مادران برنده سایپا در فروش فوری و پیش فروش و مشارکت در تولید سایپا که در فروش ویژه سایپا در اردیبهشت و خرداد 1401 که در قالب سه بخشنامه عرضه شد  بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  مهلت واریز وجه

  برندگان قرعه کشی سایپا

  10 خرداد 1401

  پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین فروش فوق العاده می بایست ظرف سه روز نسبت به واریز کامل وجه اقدام کنند.

  پس از اعلام نتايج قرعه كشي، برندگان قرعه کشی سایپا مي بايست ظرف 72 ساعت نسبت به واريز وجه پيش پرداخت قيمت خودرو به صورت علي¬الحساب اقدام تا پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل ، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل میسر گردد .

  سایت مشاهده برندگان سایپا و اعلام و نتایج قرعه کشی سایپا امروز 10 خرداد 1401

  متقاضیان خرید خودروهای سایپا صرفا از طریق سایت فروش یکپارچه خودروهای سایپا به نشانی sale.iranecar.com/public/home می توانند از نتایج قرعه کشی فروش فوری سایپا و مشاهده اسامی برندگان خودرو های سایپا در امروز 9 خرداد 1401آگاه شوند. همچنین برای مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا و اسامی برندگان سایپا در امروز نیز به همین سایت مراجعه نمایند.

  برندگان قرعه‌کشی سامانه یکپارچه خودرو چه زمانی اعلام می‌شود؟

   قرار بود برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو ساعت ۹ امروز سه‌شنبه ۱۰ خرداد ماه اعلام شود اما تاکنون خبری از اعلام نتایج منتشر نشده است. برندگان چه زمانی مشخص می‌شوند؟مدیر کل صنایع خودرو وزارت صمت به صداوسیما گفت: نتایج ثبت‌نام متقاضیان خودرو از طریق سامانه یکپارچه خودرو فردا اعلام می‌شود.رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت نیز در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد: نظر به لزوم صیانت از حق مصرف کنندگان و افزایش دقت روی موضوع صحه گذاری اطلاعات آنها که توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکننده انجام می‌شود زمان برخی از استعلامات طول می‌کشدحسین زاده قشمی گفت: ما در این دوره یکی از بیشترین عرضه‌های خودرو تاریخ را انجام می‌دهیم. ما مجموعا ۱۷۶ هزار و ۹۱۱ دستگاه رو در قالب ۱۵ طرح فروش متنوع با بازه زمانی کمتر از یک سال به مردم تحویل می‌دهیم.

  زمان جدید اعلام نتایج قرعه‌کشیِ خودرو در سامانه فروش یکپارچه

  قابل توجه مخاطبان محترم سایت راهبرد معاصر در خصوص بد قولی وزات صمت در خصوص اعلام نتایج قرعه کشی خودرو ؛ این خبر دقایق قبل منتشر شد و با توجه به اینکه راهبرد معاصر خبرهای خودرویی از جمله نتایج قرعه کشی خودرو ها، زمان ثبت نام خودرو های در فروش فوری و پیش فروش و ... به طور دقیق و کامل منتشر می کند در این مورد نیز توضیحات کامل در خصوص زمان دقیق اعلام نتایج قرعه کشی خودرو را آوردیه ایم. البته لازم به ذکر است که مطالبی که در ادامه این خبر آورده شده است کاملا صحیح و متقاضیان جهت مشاهده نتایج قرعه کشی خودرو و مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی خودرو  که از قرار فردا اعلام می شود می توانند به لینک های زیر مراجعه نمایند

  منبع : rahbordemoaser.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید