این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نحوه خرید اینترنتی کتاب از نمایشگاه بین المللی تهران

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نحوه خرید اینترنتی کتاب از نمایشگاه بین المللی تهران را از این سایت دریافت کنید.

  چگونه از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خرید کنیم؟ + فیلم

  نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، از امروز آغاز به کار کرد و تا ششم بهمن ماه ادامه دارد.

  باشگاه خبرنگاران جوان

  منبع : www.yjc.news

  خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران را به روشی ساده انجام دهید

  خرید اینترنتی کتاب از نمایشگاه کتاب تهران را به کمک حال بسپارید! برای صرفه جویی در زمان و هزینه خود جهت سفارش آنلاین خرید کتاب کافیست لیستی از کتاب ها و....

  خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران را به روشی ساده انجام دهید

  خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران به صورت اینترنتی را به کمک حال بسپارید! امروزه خریدهای اینترنتی باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های جاری مردم شده است. به‌طور کلی استفاده از نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های آنلاین برای خرید محصولاتی که نیازی به حضور فیزیکی خریدار نیست، بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. کتاب نیز از جمله محصولاتی است که شما برای خرید آن نیازی به مراجعه حضوری به نمایشگاه‌ها یا فروشگاه‌های کتاب نخواهید داشت و می‌توانید به سادگی کتاب مورد نظر خود را از فروشگاه‌های آنلاین کتاب، تهیه کنید.آنچه‌که در این مطلب می‌خوانید:نحوه خرید کتاب از نمایشگاهچطور با کمک حال از خواندن لذت ببریم؟معرفی نسل جدید کتابشرایط دریافت بن تخفیفمعرفی انواع کتاب برای مطالعهنکات مهم خرید مجازی کتابخرید کتاب با سامانه کمک حال چگونه است؟راهنمای مسیرهای دسترسی به نمایشگاهمعرفی اقامتگاه و هتل های مناسب

  خرید مجازی از نمایشگاه کتاب تهران

  سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امسال با شعار #نه_به_کتاب_نخواندن از 12 اردیبهشت تا 22 اردبیهشت 97، در مصلی امام خمینی برگزار شد. در هنگام خرید کتاب به صورت اینترنتی از نمایشگاه کتاب تهران باید به چند نکته توجه کرد. بازدیدکننده‌های نمایشگاه کتاب تهران را به دو دسته عمده می توان تقسیم کرد. افراد برای خرید یک‌جای کتاب یا برای بهره مندی از تخفیف‌های نمایشگاه کتاب تهران یا خرید آخرین چاپِ کتاب‌های موردنظرشان به نمایشگاه کتاب تهران می‌آیند. یک دسته از افراد با دانستن دقیق اسم کتاب، نویسنده و ناشر به نمایشگاه مراجعه می کنند و خرید می‌کنند. دسته ای از افراد هم ماجراجویانه به نمایشگاه کتاب تهران می‌آیند، نمایشگاه را جستجو می‌کنند تا ببیند چه کتاب جدید و محبوبی می‌توانند بیابند.

  بیشتر بخوانید: نکاتی که در خرید کتاب به صورت اینترنتی از نمایشگاه مجازی 99 باید بدانید؟!

  خرید اینترنتی کتاب

  اگر تمایل به خرید اینترنتی نمایشگاه کتاب تهران 98 دارید این ویدیو را مشاهده نمایید.

  نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، محل عرضه آخرین چاپ کتاب‌ها و جدیدترین کتاب‌های ناشران است. ناشران سعی می‌کنند بهترین بهره از نمایشگاه ده روزه‌ی کتاب تهران را ببرند، با تمام نیرو در نمایشگاه ظاهر شوند و فروش خوبی داشته باشند.

  بیشتر بخوانید: خرید کتاب از نمایشگاه با کمک حال! به تهران نیایید!

  معرفی کتاب های خواندنی

  نسل جدید کتاب‌ها برای مطالعه:

  کتاب‌ها را می‌توان در سه دسته چاپی، الکترونیکی و صوتی دسته بندی کرد. امروزه به‌دلیل پرمشغلگی افراد جامعه برخی ترجیح می‌دهند به‌جای استفاده از کتاب‌های چاپی از نسخه الکترونیک یا صوتی در موبایل، لپ‌تاب یا کامپیوتر خود استفاده کنند. اما عده ای هم هستند که همچنان طرفدار پروپاقرص کتاب‌های چاپی هستند. ترجیح می‌دهند کتاب را لمس کنند، آن را ورق بزنند و از خواندن لذت بزنند.

  بیشتر بخوانید: انجام امور اداری خود را به کمک حال بسپارید و آسوده‌ شوید

  بن تخفیف نمایشگاه کتاب تهران

  بن‌های تخفیف دانشجویی و دانش‌آموزی:

  نمایشگاه کتاب تهران فرصت خوبی برای خرید کتاب‌های چاپی و بهره مندی از تخفیف‌های موجود در نمایشگاه است. بن تخفیف ِ کتابِ دانشجویی و دانشگاهی هر ساله قبل از برگزاری دانشگاه عرضه می‌شوند. عرضه این بن‌ها، موقعیت خوبی برای دانشجویان، دانشگاهیان و دانش آموزان برای خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران است.

  برای آگاهی از بن های تخفیف نمایشگاه کتاب در تهران این مطلب را مطالعه نمایید.

  معرفی انواع کتاب برای مطالعه

  دسته بندی انواع کتاب برای پایه موضوعی:

  به روایت نوشته‌ای از سایت ویکی پدیا می‌توان براساس موضوع کتاب‌ها آن‌ها را به دسته بندی‌های زیر تقسیم کرد. البته دسته بندی موضوعی کتاب بسیار گسترده است و در اینجا برخی از دسته بندی ها آورده شده است. برای خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران، می‌توانید براساس نیاز یا علاقه‌ی از فهرست زیر استفاده کنید.

  کتاب‌های آموزشی‏کتاب‌های حقوق‏کتاب‌های ادبی و  کتاب‌های شعر‏کتاب‌های اقتصادی‏ و کتاب‌های جامعه‌شناسیکتاب‌های ایران‌شناسیکتاب‌های پزشکیکتاب‌های فنی مهندسی‏کتاب‌های تاریخیکتاب‌های داستانی‏ و رمان‌ها‏دانشنامه‌ها، فرهنگنامه‌ها‏ کتاب‌های دینی و مذهبی کتاب‌های روان‌شناسیکتاب‌های زندگی‌نامه و سفرنامه‌هاکتاب‌های علمی‏ و کتاب‌های علمی تخیلیکتاب‌های کودکان‏نمایش‌نامه‌ها و فیلم‌نامه‌ها وکتاب‌های هنری و کتاب‌های موسیقی و…بیشتر بخوانید: کمک حال چیست و چرا به وجود آمده است؟

  خرید اینترنتی نمایشگاه کتاب

  نکات مورد توجه در هنگام خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران” :

  1- اگر عنوان کتاب را می‌شناسید:

  قبل از خرید کتاب حتما جستجویی پیرامون بهترین ناشر کتاب موردنظرتان بکنید. می‌توانید از اساتید، دوستان یا اینترنت کمک بگیرید.

  منبع : komakhaal.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید