این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نرخ اتحادیه قالیشویی 1400

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نرخ اتحادیه قالیشویی 1400 را از این سایت دریافت کنید.

  قیمت قالیشویی در سال 1400

  قیمت قالیشویی یک فاکتور مهم و اساسی است که هر ساله در روزهای پایانی سال توسط صنف قالیشویان اعلام می‌شود.

  شنبه / ۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۶

  دسته‌بندی: خبر بازار

  کد خبر: 1400090604359

  خبرنگار : 30054

  قیمت قالیشویی در سال 1400

  قیمت قالیشویی یک فاکتور مهم و اساسی است که هر ساله در روزهای پایانی سال توسط صنف قالیشویان اعلام می‌شود.

  به گزارش ایسنا، بنابر اعلام قالیشویی نوین، معمولاً هزینه قالیشویی با توجه به نرخ تورم و در نظر گرفتن کلیه هزینه‌های مؤثر بر این خدمات مشخص می‌گردد. سپس تمامی قالیشویی ها موظف هستند با شروع سال جدید از نرخ اعلام شده پیروی کنند. در واقع هر قالیشویی که خلاف قیمت مشخص شده از سوی اتحادیه عمل کند متخلف شناخته می‌شود و توسط اصناف قالیشویان تحت پیگیری قرار می‌گیرد. اما قیمت خدمات قالیشویی چگونه مشخص می‌شود و چه فاکتورهایی بر هزینه قالیشویی تأثیر دارند؟ در این مقاله می‌توانید با هر آن چیزی که لازم است درباره قیمت قالیشویی در سال ۱۴۰۰ بدانید آشنا شوید.

  قیمت شستشوی فرش در اتحادیه قالیشویان چگونه تعیین می شود؟

  هر ساله اتحادیه قالیشویان تهران قیمت قالیشویی را با توجه به نرخ تورم، هزینه شستشو و همچنین در نظر گرفتن جزئیات خدمات اعلام می ‌کند. در حقیقت هزینه اعلام شده توسط اتحادیه به عنوان نرخ پایه قالیشویی در نظر گرفته می‌شود. قیمت قالیشویی توسط صنف قالیشویان، بر حسب متر برای هر فرش و خدمات متفاوت است. برای مثال، شستشوی فرش ماشینی حداقل متری ۵۰۰۰ تومان و شستشوی فرش دستباف حداقل ۷ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. از همین رو خدمات دیگر شامل ترمیم، حمل و انتقال، نوع شست و شو میزان ابریشم موجود در فرش و همچنین شستشوی فرش در محل و یا در کارخانه قالیشویی همگی می‌توانند روی قیمت قالیشویی فرش تأثیر بگذارند.

  نرخ قالیشویی 1400

  قیمت قالیشویی در سال ۱۴۰۰ برای انواع فرش به صورت متری مشخص می‌شود. شما باید قیمت هر متر را در متراژ فرش خود ضرب کنید تا قیمت نهایی حاصل شود. در ادامه به برخی از هزینه‌های قالیشویی سال ۱۴۰۰ اشاره شده. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از جزئیات هزینه‌ها و تخفیف‌ها با کارشناسان قالیشویی نوین تماس بگیرید.

  فاکتورهای مؤثر بر هزینه قالیشویی

  اولین قدم برای محاسبه هزینه قالیشویی این است که شما مبلغ مشخص شده برای شستشوی هر متر فرش و قالی را در متراژ فرش خود ضرب کنید. سپس کلیه هزینه‌های جانبی را نیز برای تعیین نرخ نهایی مشخص کنید. اگر قبل از شستن فرش از خدمات لکه‌بری یا رفو استفاده می‌کنید، باید هزینه آن را نیز مشخص کنید. سپس می‌توانید با احتساب هزینه ایاب ذهاب و حمل و نقل نرخ نهایی را تعیین کنید.

  در نظر گرفتن جنس فرش 

  جنس و نوع فرش تاثیر بالایی بر قیمت شستشوی آن دارد. در واقع میزان تراکم فرش روی نحوه شست و شو آن مؤثر است. هر چقدر تراکم فرش بیشتر باشد، شستن آن نیز دشوارتر خواهد بود. قالیشویی‌ها برای تعیین نرخ، جنس و الیاف فرش را قبل از شستشو مشخص می‌کند. سپس هر یک از آن ها را طبق اصول و فرآیندی خاص می‌شویند. شستن فرش‌های دستباف نیاز به دقت و توجه بیشتری نسبت به فرش‌های ماشینی دارد.

  شست و شوی فرش های نفیس

  فرش‌های دستباف و نفیس که قیمت بالاتری دارند، به صورت جداگانه و طی فرایندی خاص شسته می‌شوند. در واقع شستن این فرش‌ها باید تحت نظارت کارشناسان انجام شود تا تار و پود فرش آسیب نبیند. عامل دیگری که بر قیمت خدمات قالیشویی تأثیر می‌گذارد، نوع شستشوی فرش است. معمولاً در قالیشویی‌ها برای تمیز کردن و شستن فرش‌ها از سه روش استفاده می‌شود. هر یک از این روش‌ها هزینه‌های متفاوتی دارند. شستشوی دستی، شستشوی نیمه اتوماتیک و شست و شوی اتوماتیک. هر چقدر فرآیند برای شستن فرش‌ها با دستگاه‌های مجهزانجام شود، مراحل شست و شو بهتر انجام خواهد شد.

  شستشوی فرش به صورت دستی و با استفاده از نیروی انسانی، ضمن این که در بسیاری از موارد کیفیت پایین‌تری نسبت به شستشوی تمام اتوماتیک دارد، زمان بیشتری را صرف می‌کند. از همین رو هزینه شستشوی دستی فرش‌ها نیز می‌تواند بیشتر باشد. قالیشویی نوین برای شستن انواع فرش و قالی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات ممکن استفاده می‌کند. این موضوع موجب می‌شود تا آسیب کمتری به بافت فرش‌ها وارد شود و فرآیند شستشو بهتر انجام شود.

  قیمت شستن فرش با توجه به نوع شوینده 

  کیفیت و نوع شوینده‌ای که برای شستن انواع فرش و قالی در قالیشویی استفاده می‌شود، عامل دیگری است که می‌تواند بر قیمت قالیشویی تأثیر بگذارد. هر چقدر مواد شوینده کیفیت بیشتری داشته باشند، هزینه شست ‌و شو نیز بیشتر خواهد شد. اما در کنار آن کیفیت شستشوی فرش و قالی شما نیز بسیار بالاتر خواهد بود.

  تعرفه قالیشویی در قالیشویی نوین

  قالیشویی نوین به عنوان بهترین قالیشویی تهران شناخته می‌شود. این قالیشویی از معتبرترین قالیشویی‌های تهران است که زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران فعالیت می‌کند. قالیشویی نوین برای شستشوی انواع فرش و قالی از بروزترین و مدرن‌ترین تجهیزات ممکن افراد متخصص استفاده می‌کند، از همین خدمات با کیفیت را به مشتریان ارائه می‌دهد. یکی از مزیت‌های دریافت خدمات از قالیشویی نوین امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین می‌باشد. قالیشویی نوین برای سفارشات آنلاین ۲۰ درصد تخفیف برای مشتریان در نظر گرفته. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

  انتهای رپرتاژ آگهی دبیر زهرا میعادی

  نظرات

  منبع : www.isna.ir

  قیمت قالیشویی آنلاین در بهترین کارخانه قالیشویی

  خدمات قالیشویی آنلاین، نانو شویی و اعلاشویی قالی |قیمت شستشوی فرش ماشینی و دستبافت در بهترین کارخانه قالی شویی با نرخ شستشوی فرش ارزان در هوم سرویز

  هوم سرویز / قیمت خدمات / نظافت و پذیرایی / قالیشویی

  قالیشویی

  از 3394 نظر

  پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد

  اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران

  انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

  قیمت قالیشویی و شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت

  قیمت قالیشویی و شستشوی فرش ماشینی (متر مربع)

  16,000 تومان

  قیمت قالیشویی و شستشوی فرش دستباف (متر مربع)

  21,000 تومان

  قیمت قالیشویی و اعلاء شویی فرش ماشینی (متر مربع)

  28,000 تومان

  قیمت قایشویی و اعلاء شویی فرش دستباف (متر مربع)

  34,000 الی 45,000 تومان

  قیمت قالیشویی و شستشوی فرش گل ابریشم دستبافت متری

  80,000 تومان

  قیمت قالیشویی و شستشوی موکت جدا از زمین(متر مربع)

  10,000 تومان

  قیمت قالیشویی و خشکشویی فرش ماشینی در محل (متر مربع)

  24,000 تومان

  قیمت قالیشویی و خشکشویی فرش دستباف در محل (متر مربع)

  30,000 تومان

  قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت در محل (متراژ کمتر از 50 متر هر متر مربع)

  500,000 تومان

  قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت در محل (متراژ بیشتر از 50 متر هر نتر مربع)

  10,000 تومان

  قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت در محل پله هر عدد

  30,000 تومان

  قیمت موکت شویی و اعلاء شویی موکت جدا از زمین(متر مربع)

  توافقی

  قیمت قالیشویی و شستشوی قالیچه و کناره

  توافقی

  قیمت رفوگری فرش و ترمیم(متر مربع)

  توافقی

  قیمت لکه برداری فرش(متر مربع)

  توافقی

  قیمت خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری

  15,000 تومان

  قیمت خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد

  10,000 تومان

  قیمت سرویس حمل فرش

  35,000 تومان

  درصد سرویس های انجام شده

  قیمت تمام شده

  نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

  آنچه درباره قالیشویی خواهید خواند

  قیمت قالیشویی آنلاین بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی

  بهترین قالیشویی چگونه انتخاب می شود؟

  نانوشویی در قالی شویی مکانیزه و مدرن چیست؟

  مراحل شستشوی فرش در قالیشویی مدرن و اتوماتیک چیست؟

  قالیشویی آنلاین چیست؟

  سایت قالیشویی دسترسی همزمان به ده ها کارخانه قالیشویی معتبر رافراهم می کند

  قالیشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟

  قیمت شستشوی فرش ماشینی و دستبافت به چه عواملی بستگی دارد؟

  نحوه شستن فرش در قالیشویی

  خشکشویی فرش در منزل با دستگاه را امتحان کنید

  خدمات شستشوی فرش هوم سرویز شامل چهمواردی است؟

  هوم سرویز در کنار شماست تا کارهایتان را راحت تر وبا کیفیت تر انجامدهید

  قیمت قالیشویی آنلاین بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی

  با توجه به اهمیت فرشدر خانه های ایرانی، طبعا نگهداری از فرشهای ماشینی و دستبافت نیز توجه ویژه ای میشود. قالیشویی از مواردی می باشد که هر خانواده ایرانی نسبت به آنوسواس دارد. در گذشته بیشتر قالیشویی در منزل انجام می شد اما بابیشتر شدن زندگی آپارتمان نشینی استفاده از خدمات قالیشویی آنلاین جایخود را شست و شوی فرش در خانه داده است. با بالا رفتن قیمت قالی،رعایت اصول قالی شویی در بین بهترین قالیشویی ها رقابت شدیدی ایجاد کرده است. بهاین ترتیب کارخانه قالیشویی هایی که از مهارت و تجهیزاتمدرنی برخوردار نبوده اند کم کم از دوره رقابت خارج شده اند.

  تقاضای زیادبرای قالیشویی آنلاین مصادف با ایام خانه تکانی همیشه موجب افزایش هزینهقالیشویی می شود. اتحادیه قالیشویی هرساله توجه به نرخ تورم وافزایش قیمت سایر سرویس های خدماتی نرخ خدمات قالیشویی را نیزارائه می کنند. البته قیمت اعلام شده به عنوان نرخ اتحادیه به صورت حداقل نرخپایه در نظر گرفته می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا قالیشویی خوبو قالیشویی قیمت مناسب را معرفی کرده و عوامل موثر بر نرخ قالیشوییو لیست قیمت قالیشویی را برایتان شرح دهیم.

  بهترین قالیشویی چگونه انتخاب می شود؟

  همانطور که می دانیمبهترین راهکار شستن فرش دستباف و ماشینی سپردنبه قالیشویی خوب است. زیرا با توجه به قیمت بالای آنها، پس لطفا ریسکنکنید و کار را به کاردان بسپارید!

  لقب بهترینقالیشویی را تنها می توان به گروهی سپرد که در کنار قیمتمنصفانه بر اساس نرخ انحادیه قالیشویی، خدمات قالیشویی باکیفیتی نیز ارائه دهند. سرعت و تعهد در دریافت و بارگرداندن قالی ها با بالاتریندقت و بدون کمترین آسیب را می توان از بهترین قالیشویی انتظارداشت.

  نانوشویی در قالی شویی مکانیزه و مدرن چیست؟

  روش شستشوی فرشبا مواد نانو به این صورت است که پس از اتمام مراحل شستشو از این مواداستفاده می شود. این مواد علاوه بر براق شدن ، موجب از بین رفتن بوی بد قالی نیزمی شوند. نانوشویی از بیدخوردگی آن در طی دراز مدت نیز جلوگیری می کند. اینمورد که گفته می شود قالی ها پس از شستتشو با مواد نانو دیگر اصلا کثیف نمی شود تاحدودی درست است اما باید به این موضوع هم توجه نمود که نباید اجازه داد که لکه رویقالی به مدت طولانی باقی بماند. در صورتی که قالی نفیس دستباف دارید بهترینپیشنهاد ما برای شما نانوشویی فرش دستبافت است.

  مراحل شستشوی فرش در قالیشویی مدرن و اتوماتیک چیست؟

  خاک گیری تثبیت رنگ

  لکهبرداری با روش های مخصوص

  شستشو بامواد شوینده ی مخصوص بافت فرشها و در نهایت آبگیری و خشک کردن

  قالیشویی آنلاین چیست؟

  با پیشرفت تکنولوژیکارها به سختی گذشته نیست. امروزه با یک سرچ ساده چندین کارخانه قالیشویی وسایت قالیشویی را می توانید پیدا کنید، که خدمات قالیشویی آنلاین ارائهمی دهند. منظور از آنلاین این است که می توانید به راحتی در جریان شستشوی فرشدستبافت یا ماشینی قرار بگیرید و اطمینان داشته باشید که بهترین و مجربترین کارخانه را انتخاب کرده اید.

  منبع : homeservize.com

  قیمت قالیشویی طبق نرخ اتحادیه قالیشویی 1401

  برای قیمت قالیشویی طبق نرخ قالیشویی 1401، می‌توانید با ثبت سفارش در "خدمت از ما" قیمت شستشوی فرش را از بهترین قالیشویی‌ ها به رایگان بگیرید، در این محتوا عوامل موثر بر نرخ قالیشویی در تهران و سایر شهرهای دیگر بررسی شده است.

  قیمت قالیشویی در بازار چقدر است؟

  قیمت قالیشویی در بازار چقدر است؟ برای اطلاع از "هزینه قالیشویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

  متوسط قیمت (هر متر مربع)

  10,000 تومان 10,500 تومان 14,000 تومان 15,000 تومان

  شما در کدام شهر به قالیشویی نیاز دارید؟

  قالیشویی را به متخصصش بسپار

  قالیشویی، آن هم برای ما ایرانی‌ها، تا مدت‌ها صرفا یک مرحله از تمیزکاری خانه نبود. تا همین چندوقت پیش، حتی کسی کاری به قیمت قالیشویی و نرخ قالیشویی اعلام‌شده از طرف اتحادیه نداشت! نزدیک به نوروز بساط قالیشویی در حیاط‌ها به راه می‌افتاد و در حین خنده و بازیگوشی اعضای خانواده، قالی‌ها هم تمیز می‌شدند.

  اما حالا اوضاع عوض شده؛ با تغییر سبک زندگی و مهاجرت از خانه‌های دلباز به آپارتمان‌ها، از بعدازظهرهای دلچسب با زمان آزاد به روزهایی با مشغله‌های به نظر ناتمام، و البته از مصرف بالای آب به رفتارهای مسئولانه‌تر! قیمت شستشوی فرش و پیدا کردن قالیشویی های مجاز و باسابقه نزدیک به محله‌مان اتفاقا مهم شده است.

  اگر مشغله‌تان آنقدر زیاد است که فوری و فوتی فقط می‌خواهید مزنه قیمت قالیشویی آنلاین دست‌تان بیاید، روی دکمه آبی "استعلام قیمت" در بالا کلیک کنید و از چند قالیشویی خوب در شهرتان رایگان قیمت بگیرید. اما اگر فرصت دارید و مایل‌اید ببینید قیمت قالیشویی چطور تعیین می‌شود، یا این شرکت‌ها دقیقا چه خدماتی را ارائه می‌دهند، چنددقیقه‌ای را با «خدمت از ما» همراه باشید.

  جدول قیمت خدمات قالیشویی

  نوع خدمات قیمت خدمات (به روزرسانی سال 1401)

  قیمت شستشوی فرش ماشینی (متر مربع) 16000 تا 21000 تومان

  قیمت شستشوی فرش دستباف (متر مربع) 34000 تا 250.000 تومان

  قیمت اعلاشویی فرش ماشینی (متر مربع)  21.000 تا 30.000 تومان

  قیمت شستن فرش 12 متری 220.000 تا 600.000 تومان

  قیمت شستشوی قالیچه و کناره 30.000 تا 60.000 تومان

  قیمت شستشوی موکت معمولی (متر مربع) 12000 تا 18000 تومان

  شستشوی موکت پرزدار و گل برجسته (متر مربع) 13000 تا 18000 تومان

  شستشوی فرش های کهنه و عتیقه (متر مربع) 1.500.000 تا 3.000.000 تومان

  قیمت لکه برداری (متر مربع) 17000 تا 25000 تومان

  کرایه حمل فرش 35000 تا 50.000 تومان

  هزینه بسته بندی و کاور 10.000 تومان

  قیمت قالیشویی طبق نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 چقدر است؟

  پیش از رسیدن سال جدید، اتحادیه نرخ قالیشویی برای سال جدید را با توجه به تورم، هزینه مواد اولیه و نوع خدمات مشخص می‌کند. بد نیست یادآوری کنیم که نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 در واقع پایه قیمت خدمات را برای هر متر مربع مشخص می‌کند، و یک نرخ کلی را به آنها نسبت می‌دهد.

  ضمنا، اگر بخواهیم اصولی و طبق قوانین فکر کنیم، هرمجموعه‌ای که هزینه بیشتری از مبالغ ذکرشده در نرخنامه اتحادیه را برای قیمت شستشوی فرش دریافت کند، به نوعی متخلف است. البته احتمال اینکه در بازار رقم‌های مختلفی را برای قیمت قالیشویی ببینید، بالاست؛ چون بازار واقعی این صحبت‌ها را خوب درک نمی‌کند!

  مثلا، قیمت مواد لازم برای شست‌وشو، هزینه تعمیرات و نگهداری تجهیزات و ... ثابت نمی‌ماند. البته هزینه‌ها لزوما همیشه بالاتر از نرخنامه نیستند. گاهی اوقات یک شرکت یا سایت قالیشویی قیمت‌ها و شرایط استثنائی‌ای را برای خدمات‌اش اعلام می‌کند (به دلایل گوناگون) که ابدا نشانه پایین بودن کیفیت خدماتش نیست.

  در ادامه بیشتر درباره قیمت قالیشویی آنلاین صحبت خواهیم کرد؛ اجازه دهید برگردیم به بررسی نرخ اتحادیه برای امسال. اگر نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 را با سال قبل مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که چیزی حدود 40 درصد به مبالغ پارسال اضافه شده است.

  در این لیست بعضی از هزینه‌ها بازه دارند، و قیمت قالیشویی برای برخی خدمات هم تنها یک مبلغ شروع دارد. مجموع خدمات را که در نظر بگیریم، بازه کلی مبالغ از حدود 10 هزار تومان شروع می‌شود (برای یک کار روتین و پایه مانند شستشوی فرش ماشینی) و تا حدود 70 هزار تومان هم می‌رسد (برای خدمت تخصصی‌ای مانند شستشوی فرش گل ابریشم دستباف).

  این فقط یک بازه عددی ساده در نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 است، اما بین همین دو عدد دنیایی از خدمات است که هزینه‌ها را دستخوش تغییرات جزئی و اساسی می‌کند. در ادامه خدمات متنوعی که در قالیشویی های مجاز ارائه می‌دهند را معرفی می‌کنیم تا علت این تغییرات برایتان شفاف‌تر باشد.

  قیمت شستشوی فرش به چه عواملی بستگی دارد؟

  اینها مهمترین فاکتورهایی هستند که بر قیمت قالیشویی تاثیر می‌گذارند:

  اندازه فرش بر قیمت قالیشویی تاثیر می‌گذارد

  این عامل واضح و مبرهن به هیچ توضیحی نیاز ندارد. صرف نظر از اینکه چه خدماتی مدنظرتان است (از شستشوی ساده بگیرید تا ترمیم و تعمیر)، هرچه فرش‌تان بزرگ‌تر باشد، باید مبلغ بیشتری را برای خدمات قالیشویی بپردازید.

  جنس و نوع فرش بر قیمت قالیشویی تاثیر می‌گذارد

  برای بسیاری از ما، فرش‌ها نهایتا به دو دسته ماشینی و دستی تقسیم می‌شوند؛ اما فرش داریم تا فرش! و دقیقا به خاطر همین موضوع، قیمت قالیشویی داریم تا قیمت قالیشویی! بعضی فرش‌ها را می‌توان با خیال راحت سپرد به دستگاه‌های خودکار و پرسروصدا، اما بعضی فرش‌ها ناز دارند و باید نازشان را کشید.

  بعضی فرش‌ها را با مواد و روش‌های رایج نمی‌توان تمیز کرد، و به زمان، دقت و تخصص بیشتری نیاز دارند. به همین ترتیب، برای مثال، قیمت شستشوی فرش ماشینی از هزینه شستن فرش دستباف کمتر است؛ و قیمت شستشوی فرش دستباف هم کمتر از هزینه شستن فرش ابریشمی.

  شستشوی فرش ماشینی مدرن و گل ابریشم هم نرخ خاص خودش را دارد، و هزینه آن معمولا حدود دو برابر هزینه شستن فرش‌های ماشینی معمول است.

  روش شستن بر قیمت شستشوی فرش تاثیر می‌گذارد

  از جنس فرش‌ها که بگذریم، مراکز فعال در این زمینه قالی‌ها را به چندشکل می‌توانند بشویند: شستشوی معمولی و اعلاشویی. و همان‌طور که از اسم آن هم می‌تونیم حدس بزنیم، هزینه اعلاشویی از همه بالاتر است؛ حتی در نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 هم رقم مجزایی برای آن ذکر شده.

  منبع : khedmatazma.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید