در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نوبت دهی تامین اجتماعی اصفهان

  1 بازدید

  نوبت دهی تامین اجتماعی اصفهان را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  نوبت‌دهی اینترنتی به مراجعان مراکز درمانی تامین اجتماعی اصفهان

  نوبت‌دهی اینترنتی به مراجعان مراکز درمانی تامین اجتماعی اصفهان

  به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، علی اعتصام‌پور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در سال گذشته ۶۶ میلیون و ۵۰ هزار و ۸۵۸ نفر به مراکز درمانی ملکی سازمان تأمین اجتماعی استان اصفهان مراجعه کرده‌اند که این آمار نسبت به آمار مدت مشابه سال ۹۶ بیش از چهار درصد افزایش یافته است.

  وی افزود: تعداد تخت فعال مراکز درمانی استان اصفهان تحت پوشش تأمین اجتماعی را ۹ هزار و ۳۳۰ تخت است و اصفهان پس از تهران بیشترین تخت بیمارستانی کشور را به خود اختصاص داده است.

  مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان تاکید کرد: استان اصفهان پس از تهران و خوزستان بیشترین بیماران سرپایی را داشته است و تعداد بیماران بستری شده در مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان اصفهان ۹۷۷ هزار و ۹۴۱ بیمار بوده است.

  وی تاکید کرد: این آمار نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ حدود ۴.۴ درصد افزایش داشته است.

  اعتصام‌پور با بیان اینکه تعداد کل اعمال جراحی در مراکز درمانی تحت پوشش تأمین اجتماعی استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت دهم درصد کاهش داشته است، ابراز داشت: هزینه‌های درمان در استان اصفهان در سال ۹۲ حدود ۲۵۰ میلیارد تومان بود.

  وی اضافه کرد: این هزینه‌ها در سال ۹۶ با افزایش چشمگیر به یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

  مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان با بیان اینکه بدهی مراکز طرف قرارداد بیمه تأمین اجتماعی در مجموع ۶۱۹ میلیارد تومان تا پایان فروردین امسال بوده است، افزود: از این میزان ۲۷۴ میلیارد تومان بدهی به مراکز دانشگاهی و ۳۴۵ میلیارد تومان به مراکز غیر دانشگاهی است که در مجموع در سال جاری ۴۸۵ میلیارد تومان مطالبات مراکز دانشگاهی و غیر دانشگاهی پرداخت شده است.

  توسعه تجهیزات بیمارستان‌های تحت پوشش تأمین اجتماعی در اصفهان

  وی به توسعه تجهیزات بیمارستان‌های تحت پوشش تأمین اجتماعی در استان اصفهان اشاره کرد و گفت: از بین ۱۴۱ مرکز درمانی دارای دستگاه سی تی اسکن، بیمارستان شریعتی با ۱۹ هزار و ۲۱۹ مراجعه بیشترین بار مراجعه را به خود اختصاص داده است.

  اعتصام پور با بیان اینکه  بیمارستان غرضی نیز در این زمینه در جایگاه چهارم قرار دارد، گفت: همچنین از بین ۱۶ مرکز درمانی دارای دستگاه ام آر آی، بیمارستان شریعتی با ۲۰ هزار و ۱۲۱ مراجعه بیشترین بار مراجعه را به خود اختصاص داده است.

  راه اندازی میز خدمت

  وی با بیان اینکه نوبت دهی تلفنی و اینترنتی را برای مراجعان به مراکز درمانی راه اندازی کرده‌ایم، ابراز داشت: همچنین به منظور ارائه خدمت بهتر به بازنشستگان و مراجعه کنندگان بالای ۶۵ سال میز خدمت را راه‌اندازی و در همان روز مراجعه به آنها نوبت داده می‌شود.

  بکارگیری پزشکان متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی تحت پوشش بهزیستی

  اعتصام‌پور با اشاره به بکارگیری پزشکان متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی تحت پوشش بهزیستی اظهار داشت: تفاهم نامه تأسیس بیمارستان دوم تأمین اجتماعی در دوره قبلی مدیریت تأمین اجتماعی منعقد شده است و از مدیریت فعلی نیز درخواست داریم این موضوع را پیگیری کند.

  وی با تاکید بر اینکه زمین این بیمارستان با نام نوربخش (مدیرعامل مرحوم بیمارستان) در قالب تهاتر از سوی شهرداری تأمین شده است، گفت:  اولویت تأمین اجتماعی پرداخت بدهی‌ها است و پس از بهبود شرایط با تعامل با شهرداری نسبت به کلنگ‌زنی این بیمارستان اقدام خواهیم کرد.

  استفاده از فناوری‌های نوین در دستور کار تأمین اجتماعی اصفهان قرار دارد

  در ادامه این نشست مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه استفاده از فناوری‌های نوین در دستور کار تأمین اجتماعی اصفهان قرار دارد، اظهار داشت: در سال گذشته یک میلیون و ۵۰۰ هزار سفر درون شهری اصفهان با ارسال الکترونیکی اسناد توسط این سازمان کاهش یافت.

  محمد گورابی تاکید کرد: به زودی صدور دفترچه و تمدید دفترچه بیمه هم استانی‌های عزیز نیز به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

  وی در ادامه با بیان اینکه ۶۶ درصد از جمعیت استان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی در استان اصفهان هستند، اظهار داشت: ۳۴۰ هزار نفر از مستمری بگیران کشور در استان اصفهان زندگی می‌کنند.

  ۲۵ هزار نفر در استان اصفهان بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

  مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان با بین اینکه ۲۵ هزار نفر در استان اصفهان بیمه بیکاری دریافت می‌کنند، ابراز داشت: این سازمان بدهی خود به همه نهادهای غیر دولتی به شکل تهاتری پرداخت کرده است.

  وی تاکید کرد:  بودجه روزانه تأمین اجتماعی استان اصفهان ۲۰ میلیارد تومان است و این در شرایطی است که هزینه روزانه این سازمان ۲۶ میلیارد تومان است.

  طلب یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی تامین اجتماعی اصفهان از از کارفرمایان

  گورابی  با بیان اینکه تأمین اجتماعی از کارفرمایان استان اصفهان یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان مطالبه دارد، ابراز داشت: از این مقدار ۳۰۰ میلیارد تومان آن شامل جریمه است و بر این اساس برای پرداخت آن بسته‌های تشویقی در نظر گرفته‌ایم.

  وی اضافه کرد: در راستای تسهیل پرداخت دیگر مطالبات خود نیز روش‌هایی مانند تقسیط بدهی و بسته حمایت از تولید را مقرر کردیم که در این بسته پرداخت بیمه بیکاری نیز وجود دارد.

  46

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  مدیر محترم سایت www.khabaronline.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید