این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نگارش صفحه 33 پایه سوم

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نگارش صفحه 33 پایه سوم را از این سایت دریافت کنید.

  جواب صفحه ۳۳ نگارش سوم – دانشکده ها

  جواب سوالات کتاب نگارش فارسی پایه سوم دبستان

  جواب صفحه ۳۳ نگارش سوم

  جواب صفحه ۳۳ نگارش سوم جواب صفحه ۳۳ نگارش سوم

  با سلام خدمت کاربران محترم دانشکده ها . و اما ما و شما کلاس سومی ها یک درس دیگری از کتاب نگارش با جواب ! این بار هم جواب صفحه ۳۳ نگارش سوم پایه سه ابتدایی درس ششم فداکاران  بصورت رایگان برای کاربران عزیز و محترم تهیه کرده ایم.

  که بیشتر افراد بخاطر برخی مشکلات که در پاسخ به سوالات نگارش سوم داشته اند امروز تیم دانشکده ها به تمام کمال با کاربرانش همراه هست.

  بخاطر مشکلات کلاس سوم ابتدایی با حل صفحه ۳۳ کتاب نگارش سوم را که برخی از دانش آموزان که مشکل دارند.

  مجبور هستند جواب سوالات را با جستجو کردن در اینترنت  راهی برای این مشکلات که پیش رو دارند در کتاب درسی جواب صفحه ۳۳ نگارش سوم رفع کنند.

  خب برای رفع مشکلات  سوالات و تمرین کتاب نگارش فارسی سوم ابتدایی ما این گام به گام نگارش سوم را بصورت رایگان در انتهای همین پست برای شما قرار داده ایم و ما با شما در سایت دانشکده ها همراه هستیم.

  این سوالات پایه سوم نگارش فارسی که ما قرار داده ایم درس ششم فداکاران که این صفحه از فارسی نوشتاری است و جواب خوانداری هم در این پست بصورت رایگان با پاسخ به سوالات در انتها قرار داده ایم.

  نگارش سوم با پاسخ به سوالات رایگان و حل و فصل تمرین کتاب که این گام به گام نگارش سوم بصورت کامل و دقیق میباشد و با کتب درسی جدید منطبق دارد.

  خب عزیزانی که نیاز به جوابهای کتاب نگارش سوم درس ششم فداکاران پایه ۳ ابتدایی دارند ما بصورت رایگان ، در انتهای همین پست  لینک دانلود تمرین صفحه ۳۳ نگارش سوم ابتدایی رایگان با پاسخ را قرار داده ایم .

  دیگه نیازی ندارید که بخواید هزینه ای را برای پرداخت کتاب نگارش فارسی بپردازید ما برای شما بصورت رایگان در اختیارتان گذاشته ایم و انشالله با یاری و همکاری و حمایت شما کم کم تمام دروس را رایگان قرار خواهیم داد حمایت شما فقط معرفی سایت https://www.daneshkadeha.com/ برای دوستان خود که دیگر نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نداشته باشید در جوابات درسی خود.

  نظر یادتان نرود.

  دانلود جواب صفحه ۳۳ نگارش سوم

  لینک کوتاه

  منبع مطلب : www.daneshkadeha.com

  جواب املا بیاموز و بگو صفحه 33 نگارش سوم

  در این نوشته با جواب املا بیاموز و بگو صفحه 33 نگارش سوم همراه شما هستیم.

  در این نوشته با جواب املا بیاموز و بگو صفحه 33 نگارش سوم همراه شما هستیم.

  جواب املا بیاموز و بگو صفحه 33 نگارش سوم

  1- با توجه به متن درس، جاهای خالی را با کلمه های مناسب پر کن.

  دو …………… با جوجه های خود در …………… زندگی می کردند. روزها به دنبال …………… به …………… می رفتند و شب ها به …………… خود برمی گشتند. شب دوم جوجه ها گفتند: «امروز هرچه …………… و پسرش به …………… نشستند کسی نیامد.» شب سوم، جوجه ها گفتند: «…………… برزگر هم نیامدند.»

  جواب به ترتیب:بلدرچین، کشتزاری، غذا، صحرا، لانه ی، برزگر، انتظار، خویشان

  2- کلمه های جدول را از درس پیدا کن و بنویس.

  جواب املا بیاموز و بگو صفحه 33 نگارش سوم

  3- مانند نمونه، کلمه های مربوط به هم را، با خط به یکدیگر وصل کن.

  جواب املا بیاموز و بگو صفحه 33 نگارش سوم

  منبع مطلب : haladars.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید