این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  هنرمندان اغلب این را به همراه رزومه خود ارسال میکنند

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  هنرمندان اغلب این را به همراه رزومه خود ارسال میکنند را از این سایت دریافت کنید.

  هنرمندان اغلب این را به همراه رزومه خود ارسال می کنند

  هنرمندان اغلب این را به همراه رزومه خود ارسال می کنند - رزومه چیسترزومه متنی است که میتواند بین یک تا چند صفحه متغیر باشد و در آن اطلاعاتی م

  هنرمندان اغلب این را به همراه رزومه خود ارسال می کنند

  امتیاز دهید ☆★★★★ رتبه 4 از 5

  تعداد نظرات 1 دیدگاه تعداد لایک 31 پسندیدن تاریخ انتشار چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ بازدید 5,821 نفر رزومه چیست؟

  رزومه متنی است که می‌تواند بین یک تا چند صفحه متغیر باشد و در آن اطلاعاتی مانند پیشینه تحصیلی و کاری افراد و نیز توانایی‌‌ها و اطلاعات شخصی او ذکر می‌شود و به نوعی تبلیغی است که در آن ویژگی‌های خود را به کار‌فرمایان عرضه می‌کنند تا آن‌ها با در دست داشتن این اطلاعات اولیه بتوانند توانایی‌ها و مهارت‌های او را برای استخدام ارزیابی کنند و بهترین گزینه موجود را انتخاب بکنند.

  رزومه، تبلیغی است که در آن ویژگی‌های خود را به کار‌فرمایان عرضه می‌کنند تا آن‌ها با در دست داشتن این اطلاعات اولیه بتوانند توانایی‌ها و مهارت‌های او را برای استخدام ارزیابی کنند و بهترین گزینه موجود را انتخاب بکنند.

  در حقیقت رزومه، یک تصویر ذهنی را از توانایی‌ها و فعالیت‌های شما در زمینه شغل مورد نظر نشان می‌دهد و باعث می‌شود کارفرمایان با مطالعه آن متقاعد بشوند که از میان داوطلب‌ها، کدام یک برای دعوت به مصاحبه مناسب‌تر است.

  رزومه کاری چیست؟ رزومه کاری چیست

  اولین گام برای استخدام در شغل مورد نظر، داشتن یک رزومه کاری است و افراد برای این که در این شغل، با سایر داوطلب‌ها رقابت بکنند، رزومه‌ای برای کارفرمایان ارسال می‌کنند و در آن با ذکر مهارت‌های شغلی و پیشینه تحصیلی خود سعی می‌کنند تا کارفرمایان را قانع کنند که می‌توانند مناسب‌ترین گزینه در جایگاه شغل مورد نظر باشند.

  در اغلب موارد برای استخدام، تعداد زیادی رزومه کاری ارسال می‌شود که کارفرما فقط تعداد محدودی را مطالعه می‌کند و اگر یک رزومه کاری، اطلاعاتی مبهم و غیر مرتبط داشته باشد فرد برای مصاحبه دعوت نخواهد شد. پس در رزومه کاری، اطلاعات مربوط به مهارت‌های کافی و سوابقی در زمینه شغلی مورد نظر، باید به شکل اصولی و کارآمد درج شود.

  مطلب مرتبط: رزومه برای فریلنسر

  رزومه ساز

  با ساختن یک رزومه حرفه‌ای، برای استخدام در بهترین فرصت‌های شغلی اقدام کنید.

  رزومه کاری شامل چیست؟

  در زیر مشاهده می‌کنیم که یک رزومه شامل چه چیزهایی میشود:

  ۱. اطلاعات شخصی

  اطلاعات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد به صورت کامل، وضعیت تاهل، شماره همراه، ایمیل و آدرس است.

  در بیش‌تر مواقع کارفرمایان بر اساس ضرورت و موقعیت شغل، در آگهی جذب نیرو به متقاضیان تاکید می‌کنند که رزومه آن‌ها باید عکس داشته باشد. همچنین عکس رزومه کاری باید با پوشش مناسب و پرسنلی باشد.

  نکته: نام یا عنوان رزومه چیست؟ رزومه باید نامی داشته باشد. نام رزومه کاری بهتر است مرتبط با عنوان کاری شما باشد. به عنوان مثال یک مدیر بازاریابی می‌تواند از عنوان: رزومه مدیر بازاریابی، مدیر بازاریابی، مدیریت واحد بازاریابی و... استفاده کند.

  ۲. تحصیلات و مهارت‌ها

  تحصیلات و مهارت‌ها - رزومه چیست

  سوابق دانشگاهی خود را با ذکر محل دریافت مدرک خود فهرست کنید و اگر نمرات خوبی دارید آن را در رزومه خود درج کنید و در صورت داشتن مشروطی، آن را بیان نکنید و فقط هر چه را که واقعیت دارد بنویسید و از دروغ گویی در رزومه بپرهیزید زیرا به محض این که کارفرما متوجه بشود، رزومه شما رد می‌شود.

  مطلب مرتبط: بخش تحصیلات در رزومه

  ۳. تجربه‌های کاری

  قسمت تجربه های کاری در رزومه چیست؟‌ در این قسمت از رزومه شما باید اطلاعاتی از توانمندی‌های خود بدهید که مرتبط با شغل مورد نظر باشد. به عنوان مثال اگر در زمینه بازاریابی به دنبال شغل هستید باید این را بدانید که در این زمینه بر توانایی گفت‌وگو و قانع کردن مشتری در رزومه کاری خود تمرکز کنید.

  ۴. علاقه‌مندی‌ها

  علاقه‌مندی ها در رزومه کاری

  افراد باید توجه داشته باشند که اطلاعات مربوط به علاقه مندی ها در رزومه باید کوتاه و جامع باشد و بیش‌تر برای افرادی کاربرد دارد که سوابق شغلی و سن کم‌تری دارند و برای افرادی با سوابق شغلی بالا، از اهمیت این قسمت کاسته می‌شود.

  در این قسمت باید علاقه‌مندی خود را در زمینه‌هایی مانند ورزش و هنر بیان کنید و اگر در آن زمینه نوآوری داشته‌اید آن را ذکر کنید اما به گذراندن اوقات فراغت انفرادی خود اشاره نکنید و اگر کتاب می‌خوانید نام چند مورد از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در رزومه خود درج کنید.

  مطلب مرتبط: رزومه ساز کاربوم؛ به‌راحتی یک رزومه حرفه‌ای بسازید

  ۵. توانمندی‌ها

  آیا می‌دانید اهمین نوشتن توانمندی‌ها در رزومه چیست؟ میزان تسلط خود در خواندن و نوشتن زبان‌های خارجی به ویژه زبان انگلیسی و مهارت خود در زمینه کامپیوتر مانند تسلط به آفیس را در آن ذکر کنید و هم‌ چنین می‌توانید اگر در زمینه رانندگی مهارت دارید آن را به فهرست رزومه اضافه کنید.

  ۶. معرف‌ها

  قرار دادن لیست معرف ها در رزومه تنها زمانی ضرورت دارد که از شما خواسته شود نام معرف خود را بنویسید در غیر این صورت ضرورتی ندارد و شما نیز نام حداکثر دو معرف را ذکر کنید که یکی معرف تحصیلی مانند استاد دانشگاه است و دیگری می‌تواند معرف حرفه‌ای مانند هم‌کاران قبلی باشد.

  ۷. درباره من

  تا به این‌جا با بخش‌های مختلف رزومه آشنا شدیم. اکنون پاسخ می‌دهیم قسمت درباره من در رزومه کاری چیست. در بخش درباره من در رزومه باید خلاصه‌ای از مهارت‌ها و توانمندی‌های مهم خود را بیان کنید و هنگامی که خود را معرفی می‌کنید اعتماد به نفس داشته باشید و به اهداف خود اشاره کنید.

  مطلب مرتبط: رزومه آنلاین چیست؟

  تست شخصیت شناسی

  به‌کمک تست‌های خودشناسی، توانایی‌ها و استعدادهایتان را بشناسید.

  انواع رزومه کاری چیست؟

  انواع رزومه ۱. رزومه زمانی

  در رزومه زمانی که به آن رزومه کرونولوژیکال (Chronological Resume) نیز می‌گویند، پیشینه و مهارت‌های افراد به ترتیب از آخرین توانایی و مهارت نوشته می‌شود و شروع این رزومه از آخرین پیشینه افراد است.

  این شیوه رزومه نویسی از شیوه‌های رایج در رزومه است زیرا کارفرمایان مطابق با آن از آخرین کار‌هایی که داوطلب‌ها انجام داده‌اند باخبر می‌شوند و به همین دلیل آن را به سایر انواع رزومه ترجیح می‌دهند و اگر فردی دارای پیشینه‌ای زیاد در شغلی باشد این نوع رزومه برای او بهترین گزینه است.

  منبع : persiangem.ir

  رزومه هنری چیست و چگونه نوشته می‌شود؟

  رزومه هنری محتوا و نیازمندی‌های متفاوتی نسبت به یک رزومه عادی دارد. در این مطلب ماهیت رزومه هنری و نحوه نوشتن آن را با چند مثال کارآمد شرح می‌دهیم.

  رزومه هنری چیست و چگونه نوشته می‌شود؟

  ۱۰ دقیقه | ۳,۴۵۹ تیم محتوای کاربوم

  رزومه هنری چیست؟

  رزومه هنری برای مشاغل مختلف

  نحوه نوشتن رزومه هنری

  نمونه رزومه هنری

  یک رزومه هنری، محتوا و نیازمند‌ی‌های متفاوتی نسبت به یک رزومه عادی دارد. هنرمندان و کسانی که در حوزه‌های هنری و خلاقانه فعالیت می‌کنند، از رزومه خود برای متمایز ساختن نمونه‌کارها، محصولات و پورتفولیوی خود بهره می‌برند. کسب اطلاعات بیشتر راجع به موارد مهم برای درج در یک رزومه هنری، به شما کمک می‌کند که برخی از مهم‌ترین جزئیات توانایی‌ها و دست‌آوردهای خود را در رزومه قرار دهید.

  در این نوشتار تصمیم داریم که ماهیت رزومه هنری را با هم بررسی کنیم و نحوه نوشتن رزومه هنری را با چند مثال کارآمد، به‌خوبی شرح دهیم؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

  مطلب مرتبط: رزومه چیست؟

  رزومه ساز

  با ساختن یک رزومه حرفه‌ای، برای استخدام در بهترین فرصت‌های شغلی اقدام کنید.

  رزومه هنری چیست؟

  رزومه به‌صورت کلی یک فایل رسمی است که تمام پیشینه تحصیلی و دست‌آوردهای حرفه‌ای افراد در آن درج می‌شود. یک رزومه عادی معمولا شامل سوابق کاری است و غالبا ترتیب درج سوابق کاری، از آخرین شغل متقاضی به اولین کار او خواهد بود.

  رزومه یک هنرمند نیز معمولا شامل سوابق کاری فرد است، اما در اغلب اوقات مواردی هم‌چون نمونه‌کارهای هنرمند، محصولات و کارهای انجام شده در انواع تئاترها، انیمیشن‌ها، مقاله‌های مختلف و هر چیز دیگری که تبحر فرد را نشان دهد، در رزومه هنری او نوشته خواهد شد.

  در برخی مواقع، رزومه یک هنرمند دارای بخش کتاب‌شناسی یا همان بیبلیوگرافی (Bibliography) است که یک دید جامع از نحوه کار هنرمند به سایرین ارائه می‌دهد. علاوه بر تمام این موارد عمومی، می‌توان در رزومه هنری، سایر مشخصه‌های دیگری هم‌چون پروژه‌ها و یا سایر نمونه‌کارهای اختصاصی فرد را افزود که نشان‌دهنده آثار اصلی هنرمند است.

  مطلب مرتبط: رزومه ساز کاربوم؛ به‌راحتی یک رزومه حرفه‌ای بسازید

  رزومه هنری برای مشاغل مختلف

  به‌صورت کلی نوشتن رزومه کاری به مهارت خاصی نیاز دارد. در این بخش به بررسی نکات مختلفی می‌پردازیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بر اساس حوزه کاری خود، یک رزومه هنری متناسب بنویسید. در ادامه، مهم‌ترین نکات انجام این کار را با هم مرور خواهیم کرد.

  بازیگر

  برای نوشتن رزومه هنری خود به‌عنوان بازیگر، تمام حوزه‌های مختلفی را که در آن‌ها حضور داشتید، در رزومه‌تان عنوان کنید. مواردی هم‌چون تئاتر، کارهای طنز، پروژه‌های تلویزیونی یا سینمایی و هر نوع حوزه کاری دیگری را می‌توانید در رزومه هنری خود درج کنید.

  در صورتی که در حوزه بازیگری، تحصیلات مرتبط دارید و یا آموزش‌ها و دوره‌های اختصاصی تئاتر را سپری کرده و مدرک آن را کسب کرده‌اید، این اطلاعات را می‌توانید در رزومه هنری خود ذکر کنید. علاوه بر این، اگر در این حوزه تخصصی جوایزی کسب کرده و یا برای حضور در پروژه‌های مشخصی از شما تقدیر و تشکر شده است، می‌توانید این موارد را نیز در رزومه خود بنویسید.

  مطلب مرتبط: جوایز و دستاوردها در رزومه

  طراح هنری

  اگر شما طراح هنری یا کارگردان هنری هستید، رزومه شما باید شامل صفحه‌های مختلف روزنامه‌ها، مجلات و البته بسته‌بندی‌های محصولات گوناگونی باشد که طراحی آن‌ها را برعهده داشتید. اگر انواع تیم‌های هنری را برای ارائه یک پروژه خاص رهبری و مدیریت کرده‌اید، حتما این موضوع را در رزومه هنری خود ذکر کنید، زیرا این موضوع نشان‌دهنده قدرت مدیریت و رهبری شما بوده و می‌تواند احتمال استخدام شما را افزایش دهد.

  نقاش یا انیماتور

  رزومه یک نقاش و انیماتور می‌تواند شامل اسامی انواع نمایشگاه‌ها، گالری‌ها و پروژه‌های کاری مختلف باشد که فرد در آن‌ها فعالیت کرده است. علاوه بر این، اگر یک کار اختصاصی و فریلنسری داشته که در ازای انجام آن کار حق‌الزحمه دریافت کرده باشید، می‌توانید آن کارها را نیز در رزومه هنری خود ذکر کنید. بنابراین در رزومه‌تان به‌عنوان نقاش یا انیماتور، برای ارائه‌دادن دست‌آوردها و توانایی‌های خود، لیستی از انواع نمونه‌کارهای‌تان را درج کنید.

  فیلم‌ساز یا کارگردان

  برای نوشتن پورتفولیو و رزومه هنری خود به‌عنوان فیلم‌ساز یا کارگردان، می‌توانید تمام فیلم‌‌هایی را عنوان کنید که ساخته، کارگردانی و یا تولید‌ کرده باشید. علاوه بر این، اگر در حوزه تئاتر یا انواع پروژه‌های آزاد نیز فعالیت داشتید، آن موارد را نیز در رزومه خود بنویسید.

  طراح

  در رزومه خود به‌عنوان طراح، تمام فعالیت‌های فریلنسری، حرفه‌ای و طراحی برای موسسه‌های مختلف را عنوان کنید. اگر به‌عنوان طراح فریلنسری مشغول به کار بودید، مشخصه‌های اصلی کار خود هم‌چون تحویل پروژه در همان موعد تعیین‌شده و یا اجرای طرح با بودجه محدود و یا تعداد پروژه‌های انجام‌شده در مدت زمانی مشخص را ذکر کنید. رضایت‌نامه مشتریان سابق نیز یکی از موارد تاثیرگذاری است که می‌توانید آن را در رزومه هنری خود به‌عنوان طراح درج نمایید.

  مطلب مرتبط: رزومه برای فریلنسر

  عکاس

  رزومه هنری در حوزه عکاسی می‌تواند شامل انواع پروژه‌های فریلنسری یا استخدام طولانی‌مدت باشد. به‌عنوان مثال شما می‌توانید در رزومه هنری خود به‌عنوان عکاس، سوابق کاری خود در یک روزنامه محلی را همراه با سوابق کاری‌تان در مراسم عروسی را به‌صورت هم‌زمان عنوان کنید. این تجربه‌های کاری را در بخش سوابق کاری خود درج کرده و در صورت داشتن سابقه فعالیت در موسسه و استودیوی تخصصی عکاسی، آن موارد را نیز در همین بخش عنوان کنید.

  افزون بر این موارد، رزومه هنری شما می‌تواند شامل انواع نمایشگاه‌های برگزار شده، گالری‌ها و یا انتشارات مختلفی باشد که نمونه‌کارهای‌تان در آن‌جا در معرض نمایش قرار گرفته‌اند. اگر کارهای شما در هیچ‌کدام از این بخش‌ها به نمایش در نیامده‌اند، در رزومه‌تان لینک نمونه‌کارهای خود را درج کنید.

  منبع : karboom.io

  رزومه چیست و چطور یک رزومه کاری حرفه‌ای بنویسیم؟

  در این نوشته قصد داریم نکات مهم حول نحوه نوشتن رزومه حرفه‌ای را به شما آموزش دهیم. برای مطالعه مقاله کلیک کنید.

  اگر به دنبال شغل هستید و می‌خواهید در شرکتی معتبر استخدام شوید، اولین اقدامی که برای تقاضای آن شغل باید انجام دهید این است که معرفی‌نامه‌ی خود را برای شرکت مورد نظر ارسال کنید یا در حقیقت باید رزومه خود را برای موقعیت شغلی بنویسید.

  در حقیقت، شما با ارسال معرفی‌نامه به کارفرما سعی می‌کنید اطلاعات دقیقی از شخصیت، تحصیلات و سوابق شغلی خود به کارفرما ارائه کنید.

  درست است که برای ساخت رزومه از چارچوب و قالب خاصی استفاده می‌شود، با این حال نحوه نوشتن رزومه کاری امری سلیقه‌ای است. مطمئناً رزومه شما هر چه زیباتر باشد و جزئیات بیشتری از سوابق شغلی شما ارائه کند، تاثیرگذارتر خواهد بود. اما رزومه چیست؟

  در این نوشته قصد داریم نکات مهم حول نحوه نوشتن رزومه حرفه‌ای را به شما آموزش دهیم. بنابراین، اگر قصد تهیه یک رزومه حرفه‌ای و جامع را دارید، پیشنهاد می‌کنیم پیش از هر اقدامی، این مقاله از وبلاگ ایران تلنت را با دقت مطالعه کنید.

  ساخت رزومه با رزومه ساز ایران تلنت

  رزومه چیست؟

  پاسخ‌های مختلفی برای رزومه چیست وجود دارد. به عنوان مثال، بسیاری در پاسخ به این سوال تعریف زیر را ارائه می‌دهند:

  رزومه چیست؟

  رزومه رایج‌ترین مدرکی است که از متقاضیان در درخواست‌های شغلی درخواست می‌شود.

  اما رزومه (Resume) سندی است حاوی سوابق تحصیلی، شغلی و دستاوردهای یک فرد که معمولاً جهت تقاضای یک موقعیت شغلی ارائه می‌شود. یک رزومه خوب، اطلاعات و تجربیات شما را به بهترین شکل ممکن به کارفرما منتقل می‌کند.

  در واقع، رزومه یک سند بازاریابی است که از طریق آن باید برای خودتان بازاریابی کنید. در این سند شما باید مهارت‌ها، توانایی‌ها، صلاحیت‌ها و تجارب خود را به کارفرما بفروشید. بنابراین هرچه خودتان را بهتر معرفی کنید، تصمیم‌گیری برای کارفرما راحت‌تر خواهد بود.

  یک رزومه حرفه‌ای باید به شکلی طراحی شود که اطلاعات مرتبط با شغل و ویژگی‌های شخصی شما را برجسته کند و نقاط ضعف شما را بپوشاند.

  بهتر است از همین ابتدا بدانید که هیچ راهکار مطلقی برای ساخت رزومه وجود ندارد. رزومه سندی است که به شما تعلق دارد و شما این اختیار را دارید به دلخواه خود آن را تزئین کنید. رزومه شما می‌تواند بر روی کاغذ، یک فایل PDF، یک صفحه از سایت شخصی یا حتی یک تی‌شرت (اگر کارفرمایتان به خلاقیت اهمیت ویژه‌ای می‌دهد) چاپ شود.

  با این حال، یک رزومه حرفه‌ای باید شامل موارد خاصی باشد. در حقیقت، کارفرما با دیدن رزومه‌ شما انتظار دارد اطلاعات مفیدی از شما به دست آورد. در ادامه این مقاله به شما خواهیم گفت که یک رزومه حرفه‌ای باید شامل چه اطلاعاتی باشد.

  طول رزومه باید چقدر باشد؟ آیا در هنگام نوشتن رزومه باید به اندازه آن دقت کرد؟

  یک رزومه استاندارد معمولاً بیشتر از دو برگه A4 نیست. رزومه استاندارد معمولاً حاوی اطلاعات مهمی از سوابق شغلی‌تان است و چندان وارد جزئیات نمی‌شود. برای درک درست از طول رزومه، در ابتدا باید تفاوت بین Resume و CV را بدانیم.

  Resume معمولاً یک یا دو صفحه است و اطلاعات شغلی و تحصیلی شما را به صورت مختصر و تیتروار بیان می‌کند. کارجو باید Resume خود را برای هر موقعیت شغلی تطبیق دهد. در Resume نیازی نیست که همه چیز به ترتیب تاریخ نوشته شود. همچنین، الزامی وجود ندارد که Resume بیانگر تمام سوابق شغلی‌تان باشد.

  از طرف دیگر، مفهومی به نام CV وجود دارد. CV (که مخفف عبارت Curriculum Vitae است) سندی دو یا چند صفحه‌ای است که اطلاعات شخصی، سوابق و دستاوردهای شغلی کارجو را با جزئیات دقیق نمایش می‌دهد. همچنین، در هنگام نوشتن CV باید سوابق تحصیلی و دستاوردهای شخصی مانند مقالات و کتب چاپ شده، افتخارات و جوایز نیز ذکر شوند.

  CV معمولاً باید بر اساس ترتیب زمانی نوشته شود. چنین کاری باعث می‌شود تا کارفرما دید بهتری نسبت به مسیر شغلی‌تان به دست آورد. CV معمولاً ثابت است و برای موقعیت‌های شغلی مختلف تغییر نمی‌کند.

  بیشتر بخوانید:

  کارفرمایان در رزومه به دنبال چه هستند؟

  ۸ تیر ۰۱

  چگونه در نرم‌افزار Word رزومه بسازیم؟

  ۱۱ خرداد ۰۱

  معمولاً در ایران زمانی که از رزومه صحبت می‌شود منظور رزومه‌ای است که با دقت CV نوشته شده باشد. نکاتی هم که در این مقاله بیان می‌شود بر این اساس گردآوری شده‌اند.

  اگر تعداد صفحات رزومه‌تان زیاد است با انتخاب یک فونت مناسب، استفاده از جدول و نشانه‌گذاری می‌توانید تعداد صفحات را به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید.

  انواع مختلف رزومه

  رزومه‌ها معمولاً به چهار روش نوشته می‌شوند:

  به ترتیب زمانی (Chronological): در این نوع رزومه، سابقه شغلی‌تان را بر اساس تاریخ می‌نویسید. در این رزومه، معمولاً آخرین سوابق شغلی در ابتدای رزومه نوشته می‌شوند. تهیه رزومه Chronological، راحت‌ترین و رایج‌ترین روش تهیه رزومه است. رزومه‌ای که به ترتیب زمانی نوشته شده باشد معمولاً پرجزئیات، قابل فهم و زندگینامه‌گونه هستند و برای دانشجویانی که سابقه کاری خوبی نیز دارند بسیار مفید هستند.عملکردی (Functional): این نوع رزومه‌ها معمولاً برای موقعیت‌های شغلی خاص ایجاد می‌شوند. در این نوع رزومه، کارجو سعی می‌کند تا تنها بر روی مهارت‌ها و سوابقی تمرکز کند که با موقعیت شغلی فعلی در ارتباط هستند. این نوع رزومه برای موقعیت‌های شغلی مدیریتی بسیار کاربردی است.ترکیبی (Combination): همان‌طور که از نام آن پیداست، این نوع رزومه ترکیبی از دو نوع زمانی و عملکردی است. معمولاً این بدان معنی است که در این نوع رزومه هم سابقه کاری باید خیلی قوی و کامل باشد و هم مهارت‌ها به صورت کامل وجود داشته باشند.هدفمند (Targeted): یک رزومه هدفمند می‌تواند زمانی، کاربردی یا ترکیبی باشد، اما به طور خاص برای موقعیتی که برای آن درخواست می‌کنید، هدف‌گذاری شده است. بخش‌های مربوط به سوابق کاری، مهارت‌ها و تحصیلات با توجه به کلمات کلیدی شرح شغلی کامل شده‌اند. رزومه هدفمند به ویژه هنگام درخواست آنلاین بسیار کاربردی است و در زمانی که رزومه‌ها با ابزارهای آنلاین بررسی می‌شوند، بسیار عالی عمل خواهند کرد.

  منبع : www.irantalent.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید