این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  هیچ برنامه فروشی متناسب با درخواست شما موجود نمیباشد

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  هیچ برنامه فروشی متناسب با درخواست شما موجود نمیباشد را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام پیش فروش خودرو به نام مردم به کام مافیا / مردم و نمایندگان ناراضی از ثبت نام های صوری ایران خودرو

  در حالی که ایران خودرو اعلام کرد که متقاضیان خودرو از ساعت 11 دیروز می توانستند برای پیش خرید خودرو ثبت نام کنند، اما گزارشهای مردمی و همچنین نمایندگان مجلس حکایت از آن دارد که این حرکت بیشتر صوری بوده و مردم عادی موفق به ثبت نام نشدند. ایران خودرو دیروز سه شنبه خودروهای دنا و دنا پلاس، پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ و پژوپارس را برای اسفند امسال و فروردین و اردیبهشت سال آینده پیش فروش کرد. بر اساس اعلام این شرکت مردم از ساعت ۱۱ صبح می توانستند با ورود به سایت این شرکت نسبت به پیش خرید اقدام کنند. اما از همان دقایق اولیه امکان ثبت نام وجود نداشت.

  ثبت نام پیش فروش خودرو به نام مردم به کام مافیا / مردم و نمایندگان ناراضی از ثبت نام های صوری ایران خودرو

  در حالی که ایران خودرو اعلام کرد که متقاضیان خودرو از ساعت 11 دیروز می توانستند برای پیش خرید خودرو ثبت نام کنند، اما گزارشهای مردمی و همچنین نمایندگان مجلس حکایت از آن دارد که این حرکت بیشتر صوری بوده و مردم عادی موفق به ثبت نام نشدند. ایران خودرو دیروز سه شنبه خودروهای دنا و دنا پلاس، پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ و پژوپارس را برای اسفند امسال و فروردین و اردیبهشت سال آینده پیش فروش کرد. بر اساس اعلام این شرکت مردم از ساعت ۱۱ صبح می توانستند با ورود به سایت این شرکت نسبت به پیش خرید اقدام کنند. اما از همان دقایق اولیه امکان ثبت نام وجود نداشت.

  به گزارش سایت دیده بان ایران؛ در حالی که  ایران خودرو اعلام کرد که متقاضیان خودرو از ساعت 11 دیروز می توانستند برای پیش خرید خودرو ثبت نام کنند، اما گزارشهای مردمی و همچنین نمایندگان مجلس حکایت از آن دارد که این حرکت بیشتر صوری بوده و مردم عادی موفق به ثبت نام نشدند.

  ایران خودرو دیروز سه شنبه خودروهای دنا و دنا پلاس، پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ و پژوپارس را برای اسفند امسال و فروردین و اردیبهشت سال آینده پیش فروش کرد.

  بر اساس اعلام این شرکت مردم از ساعت ۱۱ صبح می توانستند با ورود به سایت این شرکت نسبت به پیش خرید اقدام کنند. اما از همان دقایق اولیه امکان ثبت نام وجود نداشت.

  بر اساس این گزارش و مشاهدات عینی ، مردمی که می خواستند برای این پیش خرید ثبت نام کنند، یا سایت اصلا باز نمی شد و یا اگر باز می شد، تا مرحله پرداخت دسترسی باز می شد و بعد از آن امکان پرداخت وجود نداشت و مرتب این پیام بر روی سایت این شرکت قرار می گرفت «در حال حاضر در این برنامه فروش ظرفیتی موجود نمی باشد. لطفا مجدد تلاش نمائید».

  همچنین بعد از دقایقی این پیام بر روی سایت ایران خودرو درج شد« هیچ برنامه فروشی متناسب با درخواست شما موجود نمی باشد».

  مردمی که موفق نمی شدند ثبت نام کنند، معتقد بودند که این ظرفیت ها از قبل پر شده و اعلام ثبت نام یک حرکت صوری بوده است چرا که افراد عادی موفق به ثبت نام نشدند.

  حسینعلی نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس دهم و منتخب این مردم در مجلس یازدهم و سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوق مجلس در این خصوص با اشاره به نقش مافیا در این زمینه گفت: به نظر می رسد مافیای و شرکت هایی که در کنار ایران خودرو تاسیس شدند، در گران کردن خودرو و ممانعت از ثبت نام مردم نقش دارند.

  وی افزود: همیشه اینگونه بوده که مردم عادی در خرید خودرو و ثبت نام دچار مشکل می شوند و نمی توانند ثبت نام کنند.

  سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به ثبت نام افراد خاص در روز پیش فروش خودرو اضافه کرد: دلیل اش این است که شرکت هایی که در کنار ایران خودرو سبز شدند در این جریان دخالت دارند.

  حجت الاسلام و المسلمین نوروزی با اشاره به توضیحات مسئولین امر درباره گرانی خودرو در مجلس گفت: ما هیچ وقت از این توضیحات برای گرانی خودرو قانع نشدیم و امیدواریم در مجلس یازدهم کمیسیون صنایع و معادن مجلس این موضوع را بررسی کند.

  وی تاکید کرد: قطعا ما در مجلس یازدهم برای سر و سامان دادن وضعیت خودرو چاره اندیشی می کنیم.

  منتخب رباط کریم در مجلس یازدهم تاکید کرد: وقتی حقوق کارگر و هزینه آب، برق، گاز و تلفن بر اساس ریال محاسبه می شود، اینکه خودرو بر اساس دلار محاسبه شود، یک جرم نابخشودنی است./اقتصاد شهروند

  کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

  ارسال به تلگرام

  منبع : www.didbaniran.ir

  آموزش ثبت نام ماشین ایران خودرو

  آموزش ثبت نام ماشین ایران خودرو و نحوه ثبت سفارش سریع خودرو های ایرانخودرو موفق ، راهنمای ثبت نام اینترنتی محصولات ایران خودرو

  آموزش ثبت نام ماشین ایران خودرو

  دوستان عزیز برای ثبت نام و آموزش ثبت نام ماشین ایران خودرو نیاز به ترفند خاص و یا حتی استفاده از ربات وجود ندارد بلکه شما فقط باید با رعایت یک سری نکات بتوانید خودروی مورد نظر خودتون رو با موفقیت ثبت سفارش کنید.

  شرکت ایرانخودرو بزرگترین تولیدکننده ماشین های تولید داخلی هر چند وقت یکبار خودروهایی برای فروش در داخل سایت خود قرار می دهد که خریداران ماشین های تولید داخل می توانند با خونسردی کامل خودروی مورد نظر خود را ثبت نام کنند.

  لازم به ذکر است که شرکت ایران خودرو محصولات خود را بصورت پیش فروش های یکساله و شش ماه و فروش فوری اعتباری بر روی سامانه فروش اینترنتی ایرانخودرو قرار می دهد

  نکته خیلی مهم اینکه سایت ایران خودرو سایت هر چند وقت یکبار شامل یکسری تغییرات می شود که این تغییرات در فرایند کلی ثبت نام نبوده و مراحل آن کم و زیاد می شود با توجه به اینکه بعضی از افراد برای ثبت نام ایران خودرو از روبات و مشخصات افراد دیگر استفاده می کردند شرکت ایران خودرو روند ثبت نام اینترنتی را کمی تغییر داد تا افراد توسط سامانه فروش اینترنتی شناسایی احراز هویت شوند و در واقع افرادی که با کلک می توانستند ثبت نام کنند دستشان رو شده بود و دیگر همچین امکانی نیست.

  دانلود آموزش نحوه ثبت نام سریع اینترنتی ایران خودرو

  فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو هر چند وقت یکبار در آدرس esale.ikco.ir انجام می شود که برای اطلاع از آخرین بخشنامه های فروش اینترنتی محصولات می توانید وب سایت ما را دنبال کنید

  مراحل ثبت نام در ایران خودرو شامل چند بخش می باشد که در هر بخش با یکسری پیغام ها روبرو می شویم که اگر ندانیم به چه صورتی عمل کنیم شانس موفقیت در آن روز را از دست خواهیم داد

  برای شما نمونه ای از این خطاها را بصورت زیر نمایش می دهیم.

  هیچ برنامه فروشی متناسب با درخواست شما موجود نمیباشد

  گاهی می شود بعد از زمان شروع ثبت نام با این پیام روبرو می شویم این خطا به این معنی است که بخشنامه ایی روی سایت برای فروش فعال نیست و یا اینکه ظرفیت فروش خودرو ها به اتمام رسیده است.

  در حال حاضر در این برنامه فروش ظرفیتی موجود نمی باشد ، لطفا مجدد تلاش نمایید

  اما بعد از گذشت چند دقیقه اگر ثبت نام خودرو های پر متقاضی باشد می بینیم که بخشنامه فعال ولی ظرفیت فروش سایت تکمیل شده است در صورتی که برای ما بخشنامه ظاهرا فعال نشده است ولی در حقیقت به این صورت نیست بخشنامه تا به امروز برای همه به صورت همزمان فعال می شود ولی ما باید به صورتی عمل کنیم که سایت ما را روبات شناسایی نکند و بتوانید بخشنامه های فعال فروش سایت را قبل از اینکه تکمیل ظرفیت شوند مشاهده کنیم

  زمان ورود به حساب کاربری در سایت ایرانخودرو

  ما باید بدانیم در ثبت نام ایران خودرو چه زمانی وارد حساب کاربری خود شویم ، چه زمانی در چه صفحه ایی رفرش زده آیا صفحه را بارگذاری کنیم یا خیر.

  حساب کاربری در سایت ایرانخودرو

  در حال حاضر با توجه به تنظیمات اعمال شده از سوی بخش IT ایرانخودرو بر روی سامانه فروش اینترنتی ماشین های ایران خودرو خیلی مهم است که چه زمانی وارد حساب کاربری خود شویم تا فرصت را از دست ندهیم چون اگر زود یا دیر وارد حساب کاربری خود شویم قطعا موفق به ثبت نام نخواهیم شد ، امکان دارد این زمان از طرف سایت ایران خودرو تغییر و یا کلا حذف شود که در فیلم آموزش ثبت نام کامل به آن اشاره شده است.

  در حال بارگذاری برنامه های فروش …

  در بیشتر اوقات در هنگام ثبت نام ماشین ایران خودرو وقتی می خواهیم خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنیم پیغام ( در حال بارگذاری برنامه های فروش ) مشاهده میکنیم که در همین حالت سایت باقی می ماند تا ظرفیت ثبت نام تمام می شود و با استفاده از چند ترفند شما را از این مرحله عبور خواهیم داد.

  در حال بارگذاری برنامه های فروش

  تعداد درخواست های شما بیش از حد مجاز است لطفا چند لحظه صبر نموده و مجدد جستجو را ادامه دهید

  اگر به هیچکدام از مواردی که در آموزش نحوه ثبت نام ایرانخودرو توجهی نکنید با انواع خطا ها مواجه میشید حتی برخی خطاها غیرمنتظره بوده و اصلا کار خاصی انجام ندادین ولی این خطاها برای شما رویت می شود ، بنابراین باید نکات اولیه ورود به پنل کاربری و همچنین نکات مربوط به نحوه ثبت نام که در ویدیوهای ما قرار دارد را کاملا رعایت کرده تا براحتی ثبت نام موفقیت آمیزی داشته باشید.

  تعداد درخواست های شما بیش از حد مجاز است لطفا چند لحظه صبر نموده و مجدد جستجو را ادامه دهید

  در حال بارگذاری صفحه و لود نشدن درگاه بانک ها و گزینه ها در ثبت نام ایران خودرو

  گاهی اتفاق می افتد بعد از اینکه خودروی مورد نظر را انتخاب می کنید و وارد صفحه سفارش خودرو می شوید مشخصات خودرو ، رنگ و درگاه های بانکی لود نمی شود و صفحه به صورت کامل بارگذاری نمی شود این مشکل می تواند شما را در ثبت نام با مشکل روبرو کند

  در حال بارگذاری صفحه و لود نشدن درگاه بانک ها

  ایران خودرو برای جلوگیری از استفاده از روبات در ثبت نام قبل از ورود به درگاه بانکی کد امنیتی یا کد کپچا قرار داده است. بعضی مواقع کد کپچا لود نمی شود و یل دائم تغییر پیدا میکند و یا با وجود درست تایپ کردن کد کپچا پیغام خطای کپچا به ما نمایش داده می شودو در این زمان اگر ما ندانسته کاری را انجام دهیم هرگز قادر به عبور از این مراحل نخواهیم بود

  دانلود تمامی ترفندهای آموزش ثبت نام اینترنتی ایران خودرو

  منبع : online-azmoon.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید