این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ورود به سامانه راهگشا کلاس انلاین

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ورود به سامانه راهگشا کلاس انلاین را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه راهگشا

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه آموزش آنلاین موسسه راهگشا lms.btnrahgosha.ir، نحوه ثبت نام و شرکت در کلاس های آنلاین آیین نامه رانندگی ارائه شده است.

  سامانه راهگشا lms.btnrahgosha.ir

  برای مشاوره ورود به سامانه راهگشا

  برای مشاوره ورود به سامانه راهگشا

  برای ورود مستقیم به سامانه آموزش آنلاین راهگشا کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه آموزش آنلاین موسسه راهگشا به نشانی ims.btnrahgosha.ir ارائه شده است.

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه راهگشا

  راهنمای ورود به سامانه راهگشا lms.btnrahgosha.ir

  نحوه عضویت در سامانه راهگشا

  نحوه شرکت در کلاس های آنلاین راهگشا

  امکانات سایت سامانه راهگشا

  سوالات متداول

  در ایران، سایت های متنوعی جهت آموزش آنلاین در تمامی زمینه های مورد علاقه افراد تولید شده و هر فردی بسته به نیاز خود و علائق خود می تواند از آموزش های آنلاین سایت های متنوع بهره مند گردد. یکی از سامانه های آموزش آنلاین که به تازگی طرفدارانی را به خود جلب نموده، سامانه راهگشا lms.btnrahgosha.ir است.

  سامانه آموزش آنلاین موسسه راهگشا، اولین ارائه دهنده سامانه آموزش آنلاین در حوزه گواهینامه رانندگی می باشد. این سامانه که مورد تایید پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا است، تمامی آموزش های مربوط به آیین نامه رانندگی را به هنرجویان خود آموزش می دهد. در ادامه این مقاله در خصوص معرفی سامانه راهگشا، راهنمای ورود به سایت آموزش آنلاین، نحوه عضویت و شرکت در کلاس های آنلاین این سامانه، توضیحاتی قرار گرفته است.

  معرفی سامانه راهگشا

  یک راننده خوب، باید توانایی و مهارت در رانندگی و  مسائل فنی ماشین خود را داشته باشد. علاوه بر این مهارت، باید پس از گذراندن دوره های مرتبط با آموزش رانندگی، موفق به کسب گواهینامه رانندگی گردد، تا بتواند از وسیله نقلیه شخصی خود استفاده بهینه را ببرد.

  در یکی دو سال اخیر، آموزش برای یادگیری رانندگی در کلاسهای آموزش رانندگی سطح کشور صورت می گرفت. در حال حاضر با ایجاد سامانه راهگشا lms.btnrahgosha.ir، دوره های آیین نامه رانندگی و یادگیری مسائل فنی خودرو، توسط این سامانه به صورت آنلاین ارائه می گردد.

  سامانه راهگشا، در حقیقت یک شرکت خصوصی بوده و آموزشگاه های رانندگی باید جهت ارائه آموزش آیین نامه و فنی خودرو به هنرجو، از این سامانه استفاده نمایند و هنرجو را در این سامانه معرفی و ثبت نام نماید.فعالیت هایی که توسط این سامانه انجام میگیرد، شامل جذب و آموزش داوطلبان اخذ گواهی نامه رانندگی و برگزاری آزمون از این افراد بوده و کلاس های آنلاین به صورت منظم و با برنامه ریزی دقیق انجام میگیرد.

  از مزایای این سامانه می توان به صرفه جویی در زمان ارباب رجوع و جلوگیری از ازدحام جمعیت در مراکز مربوطه، همچنین ارائه خدمات آموزش آیین نامه و فنی رانندگی در سریع ترین زمان ممکن اشاره نمود.سامانه آموزش آنلاین موسسه راهگش​ا lms.btnrahgosha.ir به عنوان یک نهاد وابسته به ناجا، یک سامانه آنلاین به حساب می آید که جهت آموزش آنلاین آیین نامه و همچنین آموزش مسائل فنی رانندگی و خودرو مورد استفاده قرار گرفته و از طرف پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا مورد تایید است.

  بیشتر بخوانید : سامانه پیگیری گواهینامه

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه راهگشا lms.btnrahgosha.ir

  هر سامانه ای مکانیزم منحصر به فرد خود را دارد و متقاضی می تواند بر اساس یک سری ضوابط به سایت مورد نظر وارد شود. برای استفاده از هر سایت آموزش آنلاین، ابتدا باید مراحل ورود و ثبت نام در آن سامانه صورت گیرد که هر کدام، روش و مراحل مختص خود را دارد. شما می توانید به راحتی مراحل ورود را در راهنمای خود سامانه نیز مشاهده نمایید.

  در ادامه با استفاده از راهنمای تصویری، روش ورود به سامانه مورد نظر را به راحتی به شما آموزش خواهیم داد. استفاده از سامانه lms.btnrahgosha.ir ساده است و تمامی متقاضیان می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند.

  برای اینکه بتوانید از سامانه مورد نظر بهره مند گردید، باید در ابتدا وارد این سامانه شوید که برای ورود باید از طریق لینک ims.btnrahgosha.ir مطابق تصویر زیر، وارد فضای سامانه راهگشا شده و مطابق تصویر زیر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

  با کلیک بر روی گزینه ورود طبق مرحله قبل، با صفحه زیر مواجه می شوید. در این صفحه اطلاعات مربوط به خود اعم از نام کاربری و رمز عبور خود را که در هنگام ثبت نام مشخص کرده اید، وارد کرده تا بتوانید وارد پنل کاربری خود در سامانه راهگشا شوید.

  در صورتی که دفعه اولی است که قصد دارید وارد سامانه آموزش آنلاین موسسه راهگشا​ شوید، لازم است در آن ثبت نام نمایید که در ادامه راهنمای نحوه ثبت نام در این سامانه، ارائه شده است.

  بیشتر بخوانید : سامانه سمیع

  نحوه عضویت در سامانه راهگشا

  موسسه راهگشا بعنوان یک سامانه جهت آموزش آنلاین آیین نامه و فنی بکار می رود. امروزه آموزشگاه های رانندگی از طریق این سامانه هنرجویان رانندگی را برای آموزش آنلاین آیین نامه و فنی خودرو مهیا می سازد. شما با مراجعه به نزدیک ترین آموزشگاه راهنمایی و رانندگی محل سکونت خود و درخواست ثبت نام در کلاس های آموزش آنلاین راهنمایی و رانندگی، می توانید در این سامانه عضو شوید.

  منبع : www.samanehha.com

  آموزش آنلاین موسسه راهگشا

  اولین سامانه آموزش آنلاین رانندگی پلیس راهنمایی و رانندگی ایران ، تولید شده توسط موسسه راهگشا وابسته به بنیاد تعاون ناجا

  ورود عضویت ورود مدرس

  منبع : lms.btnrahgosha.ir

  نحوه ورود و ثبت نام در سامانه راهگشا (lms.btnrahgosha.ir)

  چگونه در سامانه آنلاین راهگشا lms.btnrahgosha.ir ثبت نام کنیم ؟ برای ورود و ثبت نام در سامانه آنلاین راهگشا lms.btnrahgosha.ir تا انتها با ما باشید .

  نحوه ورود و ثبت نام در سامانه راهگشا (lms.btnrahgosha.ir)

  71 0

  زمان مطالعه: 1 دقیقه

  چگونه در سامانه آنلاین راهگشا lms.btnrahgosha.ir ثبت نام کنیم ؟ برای ورود و ثبت نام در سامانه آنلاین راهگشا lms.btnrahgosha.ir تا انتها با ما باشید .

  ثبت نام در سامانه آنلاین راهگشا lms.btnrahgosha.ir

  موسسه راهگشا (وابسته به بنیاد تعاون ناجا ) ارائه دهنده اولین سامانه آموزش آنلاین آیین نامه و فنی رانندگی مورد تایید پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا می باشد .

  نحوه ورود به سامانه آنلاین رهگشا

  برای ورود به سامانه lms.btnrahgosha.ir ثبت نام میتوانید از طریق لینک زیر وارد شده سپس فرم داده شده را پر کنید .

  سامانه آنلاین راهگشا

  نام کاربری و رمز ورود به پنل کاربری (میز کار) را چگونه دریافت کنیم؟

  نام کاربری همان شماره موبایل شما می باشد که هنگام ثبت نام توسط آموزشگاه راهنمایی و رانندگی در سامانه آموزش آنلاین راهنمایی و رانندگی ثبت شده و رمز ورود عددی است که توسط پیامک حاوی رمز و فیلم آموزشی، به شماره موبایلی که جهت ثبت نام به آموزشگاه راهنمایی و رانندگی ارائه نمودید، ارسال شده است.

  این مطلب چقدر مفید بود ؟

  1 2 3 4 5

  3.6 از 5 (71 رای)

  برچسب #راهگشا #سامانه

  منبع : www.delgarm.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 23 روز قبل
  0

  کلمه ی عبور جی باید وارد کنیم

  ماشالله اسلامی شعبجرهکلمه 23 روز قبل
  0

  کلمه ی عبور چه چیز راباید وارد کنیم

  مهدی 3 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید