;
  در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان ۹۹

  1 بازدید

  پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان ۹۹ را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

  اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

  اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 در دو مرحله صورت می پذیرد. کلیه داوطلبان لازم است پس از ورود به سامانه مشاهده نتایج قبولی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و وارد نمودن اطلاعات خود، برای دریافت نتایج اقدام نمایند. اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان به صورت الکترونیک منتشر می گردد. دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله خواهد بود. در ادامه در رابطه با اینکه نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و همچنین نحوه دریافت نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان چگونه است اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم اد.

  زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

  دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری هر ساله تعدادی از داوطلبان را پذیرش می نماید. آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان شده اند، می توانند در زمان انتخاب رشته مردادماه شرکت نموده و برای انتخاب رشته اقدام نمایند. در صورتی که جابه جایی در رابطه با زمان برگزاری کنکور به دلیل شیوع ویروس کرونا نداشته باشیم، همانند سال های گذشته ، انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در مرداد ماه خواهد بود و نتایج داوطلبان در پایان شهریورماه اعلام خواهد شد.

  در برخی از سال ها، در صورت عدم تکمیل ظرفیت دانشگاه ها، تکمیل ظرفیت را برای پذیرش دوباره داوطلبان در نظر می گیرد. در سال 98 برای ثبت نام داوطلبان در بهمن ماه سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر انجام ثبت نام برای تمامی متقاضیان منتشر نمود که متقاضیان پس از انجام ثبت نام در این سامانه و انجام مصاحبه ،می توانند از همین سایت در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 نتایج مورد نظر را مشاهده نمایند. پذیرش در گزینش و همچنین مصاحبه برای تمامی داوطلبان ضروری است.

  به دلیل شبوع بیماری کرونا و همچنین جابه جایی های صورت گرفته در زمان برگذاری آزمون های مختلف، برای اطلاع دقیق از زمان مصاحبه و گزینش می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. همچنین در برخی از سال ها دانشگاه فرهنگیان ممکن است تصمیم به عدم پذیرش داوطلبان نماید، برای اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 و همچنین اطلاع دقیق از زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 با مشاوران دانشگاه فرهنگیان ما تماس حاصل نمایید.

  نحوه اعلام اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان

  در واقع نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله اعلام می گردد. در مرحله اول پس از اعلام نتایج، آن دسته از متقاضیانی که رتبه آنان مطابق با کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان می باشد، دعوت به مصاحبه می شوند. به طور معمول همانطور که ذکر گردید، ظرفیت تعیین شده برای انجام مصاحبه حدودا سه برابر و یا دوبرابر ظرفیت قبولی خواهد بود و هر یک از داوطلبان در صورتی که در مراحل مصاحبه موفق به پذیرش شوند و همچنین از رتبه بهتری برخوردار باشند، می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

  اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 در مرحله دوم برای آن دسته از داوطلبانی است که مراحل مصاحبه و گزینش را پشت سر گذاسته اند و حال در شهریورماه ، همزمان با اعلام نتایج سایر دانشگاه های دیگر می توانند نتایج خود را مشاهده نموده و در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام به صورت حضوری در دانشگاه محل پذیرش داوطلبان صورت خواهد پذیرفت و پس از ارائه مدارک، کلیه متقاضیان می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

  در برخی از موارد ممکن است کدهایی برای دانش آموزان به نمایش گذاشته شود که هر یک از این کدها نشان دهنده نوعی از پذیرش خواهد بود. که این کدها در زمان انتشار کارنامه سبز قابل مشاهده می باشد. همچنین برای آن دسته از متقاضیانی که نتایج ارائه شده را مطابق با برنامه خود نمی دانند، می توانند برای ثبت اعتراض اقدام نمایند لازم به ذکر است ثبت اعتراض تنها در موارد تعیین شده امکان پذیر است.. برای نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان باید به سامانه دیگری مراجعه نمایید.

  شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

  در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 آن دسته از داوطلبانی نام آنها در سامانه قرار خواهد گرفت که واجد شرایط زیر باشند.

  خلاصه مطلب

  در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 و همچنین نحوه دریافت اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان توسط کارشناسان ما می باشید و یا اینکه با توجه به تغییرات ایجاد شده در کشور می خواهید از این موضوع که نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه مطلع شوید، می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان دانشگاه فرهنگیان متصل شوید.

  مطالب مرتبط

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در کنکور 99

  ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در کنکور 99

  ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان 99

  در کنکور 99 یعنی سال تحصیلی 98-99 ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیانچند نفر است؟ تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 به چه صورت است؟

  ? تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری ٩٩ برابر با ٣٠.٠٠٠ دانشجومعلم اعلام شد.

  ? پذیرش از طریق کنکور ۹۹?

  ?در حدود ۳۰ هزار نفر

  ? پذیرش از طریق آزمون استخدامی ?

  ? در حدود ۱۳ هزار نفر

  این تعداد پذیرفته شده برخلاف سال 98 که معیار بومی گزینی نداشت، طبق رای دیوان عدالت اداری از سال 99-1400 به بعد براساس شاخص ها و معیارهای بومی می توانند در آزمون شرکت کنند.

  ✅ پذیرش 20 هزار دانشجو معلم از طریق آزمون سراسری سال 1399
  ❗️سازمان اداری و استخدامی کشور با پذیرش بیست هزار دانشجومعلم در دانشگاه فرهنگیان در سال 1399 موافقت کرد.

  تصویر بخشنامه رسمی را دانلود کنید: ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان

  منبع: انتشارات مشاوران آموزش

  یعنی داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 99-1400 تنها مجاز به استفاده از سهمیه استان یا شهر خود هستند. این اتفاق در سال 98-99 نیفتاد.

  به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای پذیرش در کنکور ٩٩ توسط آقای حسین خنیفر ال کثیر اعلام شده که به تعداد ٣٠.٠٠٠ دانشجومعلم خواهد رسید.

  شرایط قبول شدن در دانشگاه فرهنگیان  از طریق کنکور انسانی یا تجربی و ریاضی

  به طور کلی ظرفیت و تعداد قبولی دانشگاه فرهنگیان / تربیت معلم در سال های گذشته به این صورت بوده است:

  در سال ۹۰، ۲۱ هزار دانشجو معلم

  سال ۹۱، ۱۷ هزار دانشجو معلم

  سال ۹۲، ۱۱ هزار ظرفیت

  سال ۹۳، ۹ هزار دانشجو معلم جذب شدند.

  و این روند به ۴ تا ۳ هزار هم کاهش یافت.

  امااااااا از سال 96 به بعد به طور کلی جهشی بسیار خوب در پذیرش دانشگاه فرهنگیان اتفاق افتاد به طوری که مجوز جذب ۲۵ هزار دانشجو معلم برای سال ۹۷ و در سال ۹۸ هم ۲۵ هزار ردیف از کنکور و ۲۰ هزار هم از ماده ۲۸ جذب شد.

  بنابر گفته آقای الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش وپرورش در مهرماه سال تحصیلی 99-1400 تنها در شهر تهران ، نیاز به یکصد و نود و هفت هزار معلم جدید هست. 179000 نفر.

  اما به دلیل کمبود نیروی مورد نیاز و تعداد پذیرش معلمان در این شهر، از راه های مختلف دیگر این ظرفیت مورد نیاز به دبیر را تامین می کنند؛ مانند استخدام حق التدریس، تدریس معاون های مدارس و خریدن خدمات آموزشی.

  رئیس دانشگاه فرهنگیان: نزدیک به 70% معلم هایی که در حال حاضر مشغول به تدریس هستند، تا سال ۱۴۰۴ بازنشسته خواهد شد!

  این یعنی بیشترین نیاز به جذب نیرو و بالاترین ظرفیت پذیرش در دانشگاه فرهنگیان را در این سال ها خواهیم داشت: 1399 و 1400 و 1401 و 1402 و 1403 و 1404 !

  ظرفیت بالای قبولی در دانشگاه فرهنگیان را می توان مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه در کنکور 98 دانست.

  ? بیشتر بخوانید: تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کنکور 99-98

  رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور:

  ?۳۱ هزار نفر از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی، از ابتدای سال جدید شروع به کار می کنند که بیشترین سهم را آموزش و پرورش و وزارت بهداشت دارند.

  در اطلاعیه سازمان سنجش برای ثبت نام در کنکور سراسری 99 این چنین ذکر شده که:

  بعد از اعلام مراجع ذیصلاح (سازمان و وزارت مرتبط) ظرفیت و شرایط نهایی در دفترچه انتخاب رشته اعلام خواهد شد. تاریخ حدودی منتشر شدن این دفترچه 15-20 مرداد 1399 خواهد بود.

  خبر ظرفیت پذیرش دانشجومعلم های دانشگاه فرهنگیان توسط جناب آقای خنیفر در مراسم دانشجویی اعلام کردند و گفت: این  پذیرش از کنکور است و سهمیه ماده ٢٨ (استخدامی) به صورت جداگانه به زودی اعلام می گردد.

  ظرفیت قبولی سال 97 دانشگاه فرهنگیان رشته انسانی:

  ظرفیت قبولی سال 98 دانشگاه فرهنگیان رشته انسانی:

  مقایسه کنید: ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان سال 98 با کنکور 99-1400

  ظرفیت قبولی سال 98 دانشگاه فرهنگیان رشته ریاضی و تجربی:

  در کنار اطلاع از تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 این موارد و اخبار خول را هم بدانید:

  به دلیل اینکه بین سال های 60 تا 70 بیشترین تعداد استخدامی معلمان را داشتیم، روند استخدام معلم های جدید تا سال 1403 در اوج خود قرار دارد.

  3قانون طلایی برای درس خواندن و  قبولی در دانشگاه فرهنگیان:

  حتما این مطلب را بخون: چطور دانشگاه فرهنگیان قبول بشم ؟

  اگه میخوای ریز و درشت شرایط قبول شدن در دانشگاه فرهنگیان را بدونی این مطلب را بخون: شرایط دانشگاه فرهنگیان اعلام شده توسط سازمان سنجش

  یا این ویس را گوش بدین:

  برای همه شما دوستداران و علاقمندان رشته محبوب دبیری آرزوی موفقیت می کنم.

  موفق باشبد و بمانید. رستم جو؛ معلم مشاور

  منبع: انتشارات مشاوران آموزش

  اقتصاد کنکور مشاوران

  روانشناسی کنکور مشاوران

  فلسفه و منطق جامع کنکور مشاوران

  منبع مطلب : ensanibook.ir

  مدیر محترم سایت ensanibook.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

  آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 شرکت کردند احتمالا باید همانند سال گذشته به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و با توجه به لیست اسامی معرفی شدگان دانشگاه های فرهنگيان در مرحله تكميل ظرفيت نام خود را جست و جو کنند  .

  داوطلبان بعد از دیدن نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان مطلع می شوند که برای شرکت در مصاحبه دعوت شده اند یا خیر . اگر داوطلبی نام خود را در اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت مشاهده نمود می تواند در صورت تمایل برای شرکت در مصاحبه آماده شود .

  با توجه به اینکه در حال حاضر زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ ، اعلام نشده است به داوطلبان توصیه می شود با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا ، از زمان اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 ، مطلع شوند .

  به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 مقاله به روز رسانی می شود .

  زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

  داوطلبانی که با توجه به اعلام نتایج مرحله اول در مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 شرکت کرده و شرایط عمومی ، اختصاصی ، سلامت جسمانی و روانی آن ها بررسی شد اکنون منتظر انتشار نتایج نهایی تکمیل ظرفیت ئانشگاه فرهنگیان ۹۹ هستند .

  داوطلبان برای مشاهده نتایج خود می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org رفته و با وارد کردن یکی از اطلاعات شماره داوطلبی ، شماره پرونده به همراه شماره شناسنامه نتیجه این مرحله از تکمیل ظرفیت دانگاه فرهنگیان را مشاهده نمایند .

  با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ ، منتشر نشده است به داوطلبان توصیه می شود به عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا ، از زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 ، مطلع شوند .

  به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 مقاله به روز رسانی می شود .

  مشاوره ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

  داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان مرحله اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ می باشند باید طبق زمان بندی اعلام شده توسط سازمان سنجش به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و ادامه تحصیل اقدام نمایند . لازم به ذکر است چنان چه داوطلبی به دلیل عدم رضایت از نتایج نهایی کنکور سراسری 99 در این مرحله شرکت کرده و مجددا پذیرفته شود ، قبولی قبلی وی لغو شده و می بایست برای ادامه تحصیل به دانشگاه محل قبولی جدید مراجعه کند . 

  در نظر داشته باشید کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا نیز طی این فرایند همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به متقاضیان کمک خواهند کرد تا نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ را مشاهده کنند .

  به داوطلبانی که در فرایند اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 موفق به کسب قبولی نشده اند توصیه می کنیم ضمن بررسی شرایط و ضوابط نسبت به ثبت نام کنکور 1400 اقدام نمایند . 

  سوالات متداول

  هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 منتشر نشده است به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  به صورت اینترنتی اعلام می شود که به محض اعلام راهنمای تصویری نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 در این مقاله قرار می گیرد .

  مطابق متن مقاله قبولی شهریور این دسته از داوطلبان باطل می شود و باید در رشته محل جدید ثبت نام کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 9 ماه قبل
  -1

  نازبی‌بی‌چارق‌زاده‌دادکان

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید