این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پری و پریوش در کلاه پهلوی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پری و پریوش در کلاه پهلوی را از این سایت دریافت کنید.

  شادی از کلاه پهلوی می رود

  با پخش قسمت چهل و دوم سریال تلویزیونی کلاه پهلوی، فرخ و شادی که حضورشان در شهر سامان در قسمت های اخیر سریال عملا کمرنگ شده بود، این شهر را ترک می کنند.

  ۱۲:۴۶ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ۴۵۰۲۳۳۲ نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

  همزمان با پخش قسمت 42؛

  شادی از کلاه پهلوی می رود

  با پخش قسمت چهل و دوم سریال تلویزیونی کلاه پهلوی، فرخ و شادی که حضورشان در شهر سامان در قسمت های اخیر سریال عملا کمرنگ شده بود، این شهر را ترک می کنند.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران وبه نقل از روابط عمومی این سریال تلویزیونی، قسمت چهل و دوم کلاه پهلوی با حضور پری و پریوش در مزون مادام بلانش در تهران آغاز می شود. این دو خواهر، سه ماه قبل از سامان فرار کرده اند و حالا با حضور در نزد کریم، از مشکلاتی که در این مدت در تهران با آن مواجه بوده اند پرده برمی دارند.

  همچنین میرزا رضا هم که دستگیر و به تهران منتقل شده، از سوی جوانشیر بازجویی می شود. تولد فرزند کریم و بیماری حاد فروغ نیز از دیگر وقایع این قسمت سریال کلاه پهلوی است. در پایان این قسمت نیز با به ثمر رسیدن توطئه های کریم، فرخ و شادی مجبور به ترک سامان می شوند.

  فیلم برداری دو قسمت پایانی سریال آغاز می شود

  همچنین از هفته آینده فیلم برداری دو قسمت پایانی این سریال آغاز خواهد شد. این مقطع از تولید به مدت 15 الی 20 روز صورت خواهد گرفت و بخش های پایانی سریال در مکان هایی همچون: شهرک غزالی، پستخانه تهران، جاده های اطراف شهرک غزالی و... مقابل دوربین خواهد رفت.

  این سریال در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و 11 ماه از آغاز پخش آن می گذرد. پخش کلاه پهلوی تا پاییز امسال ادامه خواهد داشت. سایت اختصاصی سریال به نشانی: www.kolahpahlavi.tv  هر روز اطلاعات و مطالب مختلفی را درباره این سریال منتشر می کند./ي2

  باشگاه خبرنگاران جوان فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

  منبع : www.yjc.news

  سریال کلاه پهلوی: حسام نواب‌صفوی می‌آید، پری به مزون مادام بلانش می‌رود

  حسام نواب‌صفوی در قسمت چهل و سوم به سریال کلاه پهلوی می‌آید. نواب صفوی در قسمت‌های باقیمانده سریال، تغییراتی را در روابط شخصیت‌ها ایجاد خواهد کرد. در این قسمت کلاه پهلوی پری و پریوش در مزون مادام بلانش ...

  سریال کلاه پهلوی: حسام نواب‌صفوی می‌آید، پری به مزون مادام بلانش می‌رود

  حسام نواب‌صفوی در قسمت چهل و سوم به سریال کلاه پهلوی می‌آید. نواب صفوی در قسمت‌های باقیمانده سریال، تغییراتی را در روابط شخصیت‌ها ایجاد خواهد کرد. در این قسمت کلاه پهلوی پری و پریوش در مزون مادام بلانش...

  4020 اخبار فرهنگ و هنر 1392/05/25

  با پخش قسمت چهل و سوم سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی»، بازی حسام نواب صفوی در این سریال آغاز خواهد شد.

  او ایفاگر نقش تاجری جوان به نام سیروس است که حضور وی در قسمت‌های باقیمانده سریال، تغییراتی را در روابط شخصیت‌های سریال ایجاد خواهد کرد.

  در قسمت چهل و سوم کلاه پهلوی بینندگان شاهد حضور پری و پریوش در مزون مادام بلانش خواهند بود. این دو خواهر پس از فرار از سامان و حضور در تهران، در این مزون مشغول به کار شده‌اند.

  همچنین در ادامه سریال با تلاش حاجی خان و موافقت جواشیر، میرزا رضا یک هفته مرخصی می‌گیرد و به سامان می‌آید. همچنین بینندگان «کلاه پهلوی» در این قسمت شاهد حضور کوتاه مرحوم ابراهیم بحرالعلومی بازیگر نقش حاج حسین در این قسمت خواهد بود.

  مرحوم بحرالعلومی شنبه، 19 مرداد ماه در اثر عارضه قبلی درگذشت. وی در این سریال نقش «حاج حسین» یکی از بازاریان شهر سامان را ایفا کرده بود.

  این سریال در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه‌کنندگی «محمد‌رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و 11 ماه از آغاز پخش آن می‌گذرد.

  پخش «کلاه پهلوی» تا پاییز امسال ادامه خواهد داشت.

  گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

  www.seemorgh.com/culture

  منبع: isna.ir مطالب پیشنهادی:

  بازیگر زن سریال دودکش در «من عاشق خوشگذرونی‌ ام»!

  یک پرواز مشترک درسر جدید آنجلینا جولی و جنیفر انیستون!

  آخر هفته تلویزیون با اکبر عبدی و نیکی کریمی

  لعیا زنگنه بعد از سریال مادرانه به سراغ یک عاشقانه می‌رود

  گلشیفته فراهانی: دختر خوبی نبودم؛ از همسرم جدا شدم

  برچسب ها:

  منبع : seemorgh.com

  ماجرای پری و پریوش سریال کلاه پهلوی...وادادگی و بی هویتیشون، برام خیلی آشنا اومد!!!

  پری و پریسا! پری و پریسای سالهای دهه ی پنجاه....پری وپریسا در یک شهر مذهبی در خانواده ای سنتی زندگی می کردند.پری با چشمهایی آبی وموهایی بور، کوچکترین دختر خانواده بود؛ وپریسا که چند سالی از او بزرگتر بود چهره ی چندان جذابی نداشت. همانطور که گفتم شهر مذه…

  من انقلابیم

  رفتن به جبهه در تقدیرم نبود، در جنگ نرم برای خدا می‌نویسم

  تماس تیر 1401

  شن یک دو سه چهار پنج جم

  << <   > >>

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

  11 12 13 14 15 16 17

  18 19 20 21 22 23 24

  25 26 27 28 29 30 31

  ورود کاربررتبه وبلاگ من

  نماز جماعت صبح را شب خواندند (5.00)

  کرونا امتحان عمومی (5.00)

  ترس از کرونا تا حد مرگ (5.00)

  فقط حرف می زنیم (5.00)

  از دختر بودنم بسیار .... (5.00)

  رتبه

  رتبه کشوری دیروز: 1 رتبه مدرسه دیروز: 1

  رتبه کشوری 5 روز گذشته: 15

  رتبه مدرسه 5 روز گذشته: 1

  رتبه 90 روز گذشته: 18

  رتبه مدرسه 90 روز گذشته: 1

  « خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست...

  من شبیه هیچ کدام از بچه مسلمانهای تو نیستم »

  ماجرای پری و پریوش سریال کلاه پهلوی...وادادگی و بی هویتیشون، برام خیلی آشنا اومد!!! ...

  پری و پریسا!

  پری و پریسای سالهای دهه ی پنجاه….پری وپریسا در یک شهر مذهبی در خانواده ای سنتی زندگی می کردند.پری با چشمهایی آبی وموهایی بور، کوچکترین دختر خانواده بود؛

  ادامه مطلب :

  وپریسا که چند سالی از او بزرگتر بود چهره ی چندان جذابی نداشت. همانطور که گفتم شهر مذهبی بود و این دو خواهر جرأت بی حجاب شدن نداشتن!!! اما وای از اون لحظه ای که پاشون به تهران می رسید !!! پریسا دختر سربراهی نبود.همیشه سراز خونه های مردم در می آورد…خوب یادمه اون شبی رو که برادرم اومد خونه و گفت:همین الان مامانه سررسید و جارو بدست پسرشو همراه دختره از خونه بیرون کرد!بیرون رفتنی هم سعی می کرد با همراه بردن پری برای خودش مشتری پیدا کنه.سرانجام این حراج کردن چهره واندام پری به نتیجه رسید !! یک مستشار آمریکایی عاشق پری شد ولی چون مسیحی بود  بردنش پیش یکی از مراجع اون زمان و بی هیچ تحقیق و تفحصی مسلمون شد!pan style="font-size: large; font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">شبی که قرار بود مراسم عقد برگزار بشه ،خانواده پری مجبور شدند از همسایه ها مبل وصندلی وتلویزیون امانت بگیرن تا پیش آمریکایی آبروداری کنند!!   اون زمان استفاده از تلوزیون ورادیو به خاطرمحتوای مستهجنش، حرام بود؛ برا همین مذهبی ها از این جور رسانه ها استفاده نمی کردند.تااینکه انقلاب شروع شد مستشارهای آمریکایی در اکثر شهرهای مهم مشغول چپاول وزورگیری بودند، با گرفتن حق توحش نونشون توروغن بود. از ترس انقلابیون دزدانه فرار کردند!!! پری وشوهرش هم به آمریکا فرار کردند .

  پریسا همچنان در آرزوی شوهراروپایی می سوخت، به قول خودش پری شکل اروپاییها بود؛اماپریسا خودش رو زیبا نمی دید. اون سالها از این رنگ موها یی که مو ابرو رابور وطلایی می کنه  وازلنزهای چشمی واین چیزها خبری نبود تا پریسا خودش را رنگ کنه!! برا همین هم مشتری خارجی پیدا نشد.

  سال 57 بود، یک دانشجوی مجرد که میخواست بره اروپا  دنبال یه زن می گشت تا بتونه با ازدواج تصنعی بره اروپا،پریسا افتاد تو تورش وباهم رفتن فرانسه. بعداز  یه روزمادرش رو  که ویلچری شده بود دیدم ازش احوال دختراش وپرسیدم از دخترا چه خبر؟ گفت: پری دوتا دختر داره واز شوهرش طلاق گرفته ودر یک پمپ بنزین کارگری می کنه!!!

  پرسیدم تاحالا دیدی شون؟

  گفت: سالی یه دفعه پری دعوت نامه می فرسته میرم پیشش، ولی دختراش زبان ایرانی بلد نیستند واز من که مادربزرگشون هستم به شدت متنفرند!!!

  از حال پریسا پرسیدم ؟

  گفت:پریسا هم بعداز اینکه رفت فرانسه چون قرارشون با اون دانشجو، رسیدن به فرانسه بود از هم جداشدند، حالایک پسر داره ، توی یک سوپر مارکت کار می کنه!!!

  من منتظرم ببینم سرنوشت پری وپریوش تا کجا مثل پری وپریسا ست.!!!

  کلیدواژه ها: کلاه پهلوی

  موضوعات: داستان  لینک ثابت

  فرم در حال بارگذاری ...

  فید نظر برای این مطلب

  [دوشنبه 1392-04-03] [ 04:29:00 ب.ظ ]

  منبع : blog101.kowsarblog.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید