این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پیش فروش بلیط قطار نوروزی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پیش فروش بلیط قطار نوروزی را از این سایت دریافت کنید.

  پیش فروش بلیت قطار

  پیش فروش بلیت قطار علی بابا

  به استحضار میرساند فروش بلیط کلیه قطارهای مسافری از تاریخ حرکت 1401/03/1 لغایت 1401/03/31 به شرح ذیل انجام خواهد شد.

  ساعت 8  صبح روز دوشنبه 19 اردیبهشت کلیه مسیرها به جز مسیر تهران مشهد و تهران طبس و تهران خواف و بالعکس.

  ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 19 اردیبهشت مسیر تهران مشهد و تهران طبس و تهران خواف و بالعکس.

  جستجو و خرید آسان بلیت قطار (برای خرید بلیط بر روی دکمه روبرو کلیک کنید)

  جستجوی بلیط قطار

  منبع : www.alibaba.ir

  بلیت قطار نوروز ۱۴۰۱

  %

  اخبار اخبار گوناگون

  بلیت قطار نوروز ۱۴۰۱ | زمان پیش فروش اینترنتی بلیت قطار نوروز 1401

  4 فوریه 2022 7 دیدگاه

  زمان پیش فروش اینترنتی بلیت قطار نوروز ۱۴۰۱ + قیمت

  زمان پیش فروش اینترنتی بلیت قطار نوروز ۱۴۰۱ + قیمت سایت پیش فروش بلیت قطارهای نوروز 1401

  زمان پیش فروش بلیط قطار نوروز 1401 اعلام شد (15 بهمن 1400)

   معاون اجرایی شرکت ریلی رجا اعلام کرد: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی ۱۶ تا ۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت هفت صبح یکشنبه ۱۰ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

  فروش بلیت قطارهای مسافری رجا به صورت هم‌زمان اینترنتی و اپلیکیشن‌ها، سامانه تلفنی ۱۵۳۹ و فروش حضوری از طریق همه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می‌شود.

  وی افزود: پیش فروش بلیت قطار برای همه مسیرها به‌جز مسیر تهران- مشهد، تهران- طبس و تهران- خواف و برعکس، فردا آغاز می‌شود.

  عصاری، زمان فروش بلیت قطار برای مسیرهای تهران- مشهد، تهران- طبس و تهران- خواف و برعکس را نیز ساعت ۱۴ همان تاریخ اعلام کرد.

  معاون اجرایی رجا بیان‌داشت: هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر، همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و غیره می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

  عصاری در خصوص اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطارهای رجا، یادآور شد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را با شعار «سفر هوشمند (سفر+سلامت)» اعم از کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت ماموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یک‌بار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی‌کننده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و غیره اجرا می‌کند.

  منبع : رکنا

  آغاز پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های قطار نوروز ۱۴۰۱

  به گزارش تفریحی سنتر به نقل قول از از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، معاون اجرایی شرکت ریلی رجا اعلام کرد: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی ۱۶ تا ۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت هفت صبح یکشنبه ۱۰ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

  تاریخ پیش فروش بلیط قطار نوروز ۱۴۰۱ چه روزی است؟

  همه ساله برای توزیع عادلانه بلیط قطارها بین هموطنان عزیز و جلوگیری از بازار سیاه بلیط ، راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکتهای ریلی مانند رجا و سفیر و فدک ، بعد از انجام بررسی های لازم ناوگان ریلی و نیز استفاده از آمار و ارقام و تجربیات کارشناسان مربوطه ، چند وقت قبل (حتی تا دو ماه قبل از تعطیلات نوروز) روزهای خاصی را جهت فروش اینترنتی بلیط قطار نوروز و نیز فروش حضوری در دفاتر معتبر و آژانسهای هواپیمایی و مسافرتی اعلام می نمایند.

  پیش فروش بلیط قطارهای عید نوروز در سال قبل حدود یک ماه و نیم قبل از عید نوروز انجام شد که تاریخ دقیق آن توسط رسانه های عمومی و جراید کثیر الانتشار و سایت شرکت های ریلی اطلاع رسانی گردید.

  تاریخ دقیق پیش فروش بلیط قطارهای ویژه نوروز ۱۴۰۱ امسال ، بعد از اعلان آن توسط مراجع ذیربط در راه آهن و شرکتهای ریلی فوق ، در همین جا نیز توسط این شرکت هم اطلاع رسانی خواهد شد.

  خرید آنلاین بلیط قطار ویژه نوروز ۱۴۰۱

  امروزه بلیط های قطار از نوع بلیط الکترونیکی و ای تیکت ( Eticket ) است که مزیت خوبی برای مسافران ایجاد کرده تا در هرجای کشور که باشند از برخی سایتهای معتبر بتوانند آنرا خریداری نمایند.

  خرید تلفنی بلیط قطار ویژه عید نوروز ۱۴۰۱

  برای کسب هرگونه اطلاعات قیمت و ساعات حرکت قطارهای نوروز ۱۴۰۱ پس از اطلاعیه راه آهن و شرکتهای ریلی مذکور ، می توانید با اپراتورهای این شرکت در ساعات اداری به شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

  حتی اگر از سایت و یا جای دیگر نتوانستید بلیط قطار های ویژه نوروز ۱۴۰۱ را تهیه کنید باز هم روی همکاری ما حساب کنید و با ما تماس بگیرید و از سیستم رزرو ما هم امتحان کنید تا در ایام پیک عید نوروز ۱۴۰۱  بلیط قطارهای شما را صادر کنیم!

  قیمت بلیط قطار عید نوروز 1401

  عوامل زیادی مانند لوکس بودن قطارها ، درجه یک و یا درجه دو بودن آن و کوپه ای یا سالنی بودن قطار و نیز تاریخ های موثر حرکت قطارها و نیز مسیر مربوط به حرکت قطار و همچنین خدماتی که در قطار به عنوان پذیرایی و امکانات و سرویس های خدماتی به مسافرین محترم ارائه می گردد ،جزو عوامل تعیین کننده قیمت بلیط قطارهای عید نوروز ۱۴۰۱ خواهد بود.

  هنگامیکه بخشنامه نرخ بلیط مسیرهای ریلی

  رزرو کوپه دربست در قطارهای عید نوروز 1401

  می‌توانید با خرید هر چهارتخت در کوپه‌های چهارنفره قطارهای عید نوروز ۱۴۰۱ ،قطار انتخابی خود را به صورت دربست بگیرید تا به همراه خانواده یا دوستان خود سفر راحت‌تری را تجربه کنید و مسافر غریبه در کوپه خود نداشته باشید.

  دربست کردن کوپه قطارها ویژه عید نوروز امسال به آسانی هنگام خرید بلیط قطار امکان پذیر است و فقط می بایست به اپراتور ما این موضوع را اطلاع دهید تا به صورت دربست آنرا صادر نماید.

  اگر بلیط گروهی قطارهای نوروزی را می خواهید و یا اگر کودکان کم سن و سال به همراه دارید، کوپه‌های دربست را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  بلیط گروهی قطارهای نوروز 1401

  با توجه به اینکه راه آهن همه ساله برای توزیع عادلانه تر بلیط بین مسافرین عید نوروز ، صدور بلیط های گروهی بیش از دو کوپه را در ابتدای پیش فروش معمولاً محدود و ممنوع می نماید ، ولی پس از گذشتن زمانی ، امکان صدور بلیط گروهی قطار ویژه عید نوروز فراهم می گردد.

  بنابراین چنانچه شما نماینده گروه یا هیئت و یا ارگان و شرکتی هستید که می بایست برای تعداد کثیری از مسافرین اقدام به تهیه بلیط گروهی قطار ویژه عید نوروز ۱۴۰۱ نمائید ، از قبل آمار و مشخصات مسافرین خود را به اپراتور ما اطلاع دهید تا پیگیری و صدور آن طبق ضوابط و قوانین راه آهن صورت بگیرد.

  بلیط قطارهای نوروز ۱۴۰۱ ویژه خواهران در واگن مخصوص بانوان

  منبع : www.tafrihicenter.ir

  آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی قطار

  پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز ۱۴۰۱ (۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱)‌ از ساعت ۷ صبح فردا یکشنبه ۸ اسفند آغاز می‌شود.

  صفحه اصلی راه و ساختمان ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۸

  آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی قطار

  تحریریه اقتصادآنلاین

  پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز ۱۴۰۱ (۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱)‌ از ساعت ۷ صبح فردا یکشنبه ۸ اسفند آغاز می‌شود.

  به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، پیش‌فروش نوروزی بلیت قطارهای نوروزی ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱، فردا ۸ اسفند در همه مسیرها به‌جز مسیرهای منتهی به مشهد و بالعکس از ساعت ۷ آغاز می‌شود.

  بر این اساس فردا ساعت ۷ صبح بلیط قطار تهران ـ تبریز و بلعکس، تهران ـ اهواز و بالعکس، تهران ـ کرمان و بلعکس و تهران ـ بندرعباس و بالعکس آغاز می‌شود.

  همچنین بلیت قطار مسیر همدان ـ مشهد و بالعکس، زنجان ـ مشهد و بالعکس، کرمان ـ مشهد و بالعکس، اهواز ـ مشهد و بالعکس، عراق ـ مشهد بالعکس و قم ـ مشهد و بالعکس از ساعت ۱۲ ظهر فردا به صورت اینترنتی آغاز می‌شود.

  پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطار تهران ـ مشهد و بالعکس، برای تاریخ ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ فردا ۸ اسفند آغاز می‌شود. همچنین فروش حضوری بلیت قطارهای مسافری از ساعت ۸ صبح دوشنبه ۹ اسفند آغاز می‌شود.

  منبع: تسنیم

  ۱۶ این مطلب برایتان مفید است؟

  ارسال نظر

  منبع : www.eghtesadonline.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید