این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چرا ادوارد آنیلی با وجود وضعیت مالی مطلوب و موقعیت اجتماعی مناسب ، به اسلام روی آورد؟

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چرا ادوارد آنیلی با وجود وضعیت مالی مطلوب و موقعیت اجتماعی مناسب ، به اسلام روی آورد؟ را از این سایت دریافت کنید.

  «شهید ادواردو آنیلی»؛ هر آنچه از حقیقت جستجو کرد در اسلام یافت

  سفیر پیشین ایران در مکزیک گفت: «شهید ادواردو آنیلی» به دنبال حقیقت بود و آنچه را جستجو می‌کرد در اسلام یافت. آنقدر حقانیت اسلام برای او روشن بود که تردیدی در آن نداشت و حاضر نبود به خاطر رسیدن به ثروت خانوادگی دست از اسلام بکشد.

  «شهید ادواردو آنیلی»؛ هر آنچه از حقیقت جستجو کرد در اسلام یافت| با مقایسه مسیحیت و یهودیت اسلام را پذیرفت

  ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱:۲۷ کد خبر: ۶۷۴۶۵۲ دسته بندی: سیاست، سیاست داخلی و انتخابات

  سفیر پیشین ایران در مکزیک گفت: «شهید ادواردو آنیلی» به دنبال حقیقت بود و آنچه را جستجو می‌کرد در اسلام یافت. آنقدر حقانیت اسلام برای او روشن بود که تردیدی در آن نداشت و حاضر نبود به خاطر رسیدن به ثروت خانوادگی دست از اسلام بکشد.

  جهان اسلام تاکنون حماسه‌سازان و برگزیدگان بی‌شماری به خود دیده است که از جان و مال و هستی خود برای حفظ و بقای دین مبین اسلام گذشتند تا درخت تنومند این دین مبین در عرصه دنیا خوش بدرخشد و تلالو آن در قلوب انسان‌های زمین راهنمای یافتن حقیقت شود.

  اما در این بین، گرایش جوانان به دین مبین اسلام در جهان غرب که در تضاد و اسلام‌ستیزی تلاش‌های بی‌شماری انجام داده و می‌دهند بسیار در خور توجه است. «شهید ادواردو آنیلی» از این دست جوانانی است که با وجود داشتن ثروتی عظیم در ایتالیا با ضمیر روشن به اسلام گروید و برای حفظ ارزش‌های دین خود از جان، مال و زندگی‌اش دریغ نکرد.

  آنطور که در پایگاه اطلاع رسانی www.ghadiri.ir آمده است، شهید ادواردو آنیلی فرزند سناتور «جیووانی آنیلی»، مرد ثروتمند و معروف ایتالیایی بود. پدر او مالک کارخانه‌جات اتومبیل‌سازی فیات، فراری، لامبورگینی، لانچیا، آلفارمو و ایوکو، به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکت‌های طراحی مد و لباس، روزنامه‌های پرتیراژ «لاستامپا» و «کوریره دلاسرا»، باشگاه اتومبیل‌رانی فراری و باشگاه فوتبال یوونتوس بود. علاوه بر این‌ها، چندین شرکت ساختمان‌سازی، راه‌سازی، تولید لوازم پزشکی و هلیکوپترسازی هم وجود دارد که خانواده آنیلی جزء سهام‌داران اصلی آن‌ها است. میزان ثروت و نفوذ خانواده آنیلی به حدی است که رسانه‌های ایتالیا از آن‌ها به عنوان خاندان پادشاهی ایتالیا نام می‌برند. کارشناسان اقتصادی درآمد سالانه خانواده آنیلی را بالغ بر ۶۰ میلیارد دلار تخمین می‌زنند که چند برابر درآمد نفتی جمهوری اسلامی ایران است.

  تحریریه سیاسی میزان، در این مجال با محمدحسن قدیری‌ابیانه سفیر پیشین ایران در مکزیک و استرالیا که در دوران حیات «شهید ادواردو آنیلی» یکی از معدود افرادی است که به خاطر فعالیت در انجمن اسلامی ایتالیا، در رابطه با آنیلی خاطرات و تحلیل‌های جالبی دارد گفت‌وگویی انجام داده است که با هم می‌خوانیم.

  محمدحسن قدیری‌ابیانه در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه «شهید آنیلی» از پدری مسیحی و مادری یهودی صهیونیست به دنیا آمد بیان کرد: از نظر یهودیان ادواردو یهودی محسوب می‌شد و شاید این تفاوت باعث شد به دنبال حقیقت بگردد و در این جستجو به اسلام رسید.

  وی گفت: «شهید آنیلی» توسط خانواده‌اش تربیت شده بود تا مجموعه آنیلی‌ها را به دست بگیرد. آنها  به دلیل این ثروت عظیم که رسانه‌ها هم شامل ان‌ها می‌شد نفوذ خیلی گسترده‌ای در ایتالیا داشتند. به عنوان مثال روسای جمهور و نخست‌وزیران آرزو داشتند بعد از تمام شدن مسئولیت خود بتوانند در شرکت‎های آنیلی‌ها سمت بگیرند. هر چند بسیاری از دولتمردان و نمایندگان مجلس با حمایت آنیلی‌ها می‌توانستند وارد مجلس شوند به این دلیل خاندان آنیلی‌ها را همچون خاندان پادشاهی ارزیابی می‌کردند و ادواردو قرار بود برای این مجمهوعه تصمیم بگیرد.

  اندیشه شهید آنیلی فراتر از این دنیا و این نکته بسیار مهمی است و وقتی بر حسب اتفاق چشم او به کتاب «قرآن کریم» افتاد متوجه شد این نوشته‌ها نمی‌تواند کلام بشر باشد

  قدیری‌ابیانه گفت: فردی که برای اتخاذ تصیمات بزرگ و مدیریت‌های کلان تربیت می‌شود، حال علی‌رغم میل خانواده رشته ادیان را انتخاب کرد. اندیشه شهید آنیلی فراتر از این دنیا و این نکته بسیار مهمی است و وقتی بر حسب اتفاق چشم او به کتاب «قرآن کریم» افتاد متوجه شد این نوشته‌ها نمی‌تواند کلام بشر باشد.

  سفیر پیشین ایران در استرالیا بیان کرد: «شهید آنیلی» وقتی به حقانیت اسلام پی برد و احساس کرد این کلام خداست تصمیم مهم زندگی خود را می‌گیرد. مسلمان می‌شود. بدون اینکه کسی به سراع او برود و بدون نیاز به مشورت با کسی داشت باشد.

  وی ادامه داد: «شهید آنیلی» هر چند در قله ثروت قرار داشت ثروتی که فراتر از آرز‌های انسان است، با گرویدن به اسلام در قله ایمان هم قرار گرفت و طبیعتا قله ایمان بالاتر از قله ثروت است. او اسیر کسب قدرت و ثروت نبود و به فراتر از آن می‌اندیشید.

  قدیری‌ابیانه اظهار کرد: از کودکی رسانه‌ها به دنبال گرفتن عکس و فیلم درباره او بودند، زیرا می‌دانستند در بزرگسالی به جایگاه بزرگی خواهد رسید هر چه می‌هواست در اختیار داشت، اما او ار اشباع نمی‌کرد

  این استراتژیست بیان کرد: «شهید آنیلی» به واسطه ثروتی که داشت از کودکی مورد توجه رسانه‌ها و خیلی مورد احترام جامعه بود. آن هم در جامعه‌ای که به قول ادواردو ارزش انسان‌ها به میزان موجودی حساب بانکی دارد

  قدیری‌ابیانه گفت: افراد برای رسیدن به آرزو‌های خود تلاش می‌کنند و بعد از رسیدن متوجه می‌شوند آرزو‌های جدید برای آن‌ها ایجاد می‌شود به دنبال آن آمال می‌دوند و خیلی‌ها عمر خود را در پی سراب خوشبختی طی می‌کنند تا به اخر خط برسند. اما «ادواردو آنیلی» در آخر خط بود. در قله بود و احساس می‌کرد داشتن این همه ثروت خوشبختی نمی‌آورد و به دنبال خوشبختی حقیقی بود.

  «شهید ادواردو آنیلی» به دنبال حقیقت بود و آنچه را جستجو می‌کرد در اسلام یافت. آنقدر حقانیت اسلام برای او روشن بود که تردیدی در آن نداشت و حاضر نبود به خاطر رسیدن به ثروت خانوادگی دست از اسلام بکشد

  سفیر پیشین ایران در مکزیک گفت: «شهید ادواردو آنیلی» به دنبال حقیقت بود و آنچه را جستجو می‌کرد در اسلام یافت. آنقدر حقانیت اسلام برای او روشن بود که تردیدی در آن نداشت و حاضر نبود به خاطر رسیدن به ثروت خانوادگی دست از اسلام بکشد هر چند تلاش می‌کرد برای گسترش اسلام به آن ثروت دست یابد چرا که ثروت برای او وسیله بود نه هدف.

  قدیری‌ابیانه تاکید کرد: «شهید ادواردو آنیلی» می‌خواست از ثروتی که حق او بود برای ترویج اسلام در ایتالیا، اروپا و جهان اسلام استفاده کند و وقتی برایش مسجل شد هیچ راهی برای استفاده او از این ثروت نگذاشته‌اند تصمیم گرفته به قم بیایید و طلبه شود که مهلتش ندادند و به شهادت رساندند.

  منبع : www.mizan.news

  آخرین خبر

  آخرین خبر های دیدنی و خواندنی با موضوعات جذاب و هیجان انگیز را در صفحه خواندنی آخرین خبر بخوانید

  دیدنی-خواندنی (۲۲:۵۰) ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ العالم

  چرا ادواردو آنیلی به ثروت افسانه‌ای پدرش پشت کرد؟

  ۰ ۰

  العالم/ ادواردو آنيلي (Edoardo Agnelli) در 9 ژوئن 1954 در نيويورک متولد شد. وي پس از اتمام تحصيلاتش در کالج آتلانتيک، براي ادامه تحصيلاتش در زمينه ادبيات مدرن و فلسفه شرق به دانشگاه پرينستون رفت. پس از اتمام تحصيلات دانشگاهي، براي مطالعه عرفان و مذاهب شرقي به کشورهاي هند و سپس به ايران سفر کرد و در جريان سفرش به کشورمان، به تشيع گرويد.

  سناتور جيواني آنيلي، پدر "ادواردو" يکي از پولدارترين و بانفوذترين افراد ايتاليا و مالک کارخانه‌جات اتومبيل‌سازي فيات، فراري، لامبورگيني، لانچيا، آلفارمو و آيوکو، به همراه چندين کارخانه توليد قطعات صنعتي، چند بانک خصوصي، شرکت‌هاي طراحي مد و لباس، روزنامه‌هاي پرتيراژ "لاستامپا" و "کوريره دلاسرا"، باشگاه اتومبيل‌راني فراري و باشگاه فوتبال يوونتوس بود.

  علاوه بر اين‌ها، چندين شرکت ساختمان‌سازي، راه‌سازي، توليد لوازم پزشکي و هليکوپترسازي هم وجود دارد که خانواده آنيلي جزء سهام‌داران اصلي آن‌ها مي‌باشند. ميزان ثروت و نفوذ خانواده آنيلي به حدي است که رسانه‌هاي ايتاليا از آن‌ها به عنوان خاندان پادشاهي ايتاليا نام مي‌برند. کارشناسان اقتصادي درآمد سالانه خانواده آنيلي را بالغ بر ۶۰ ميليارد دلار تخمين مي زنند که حدود ۳ برابر درآمد نفتي جمهوري اسلامي ايران  (در شرايط فعلي) است.

  ادورادو و اسلام

  ادواردو دانشجوي فلسفه اديان در دانشگاه معروف "پرينستون” نيويورک بود. خودش هم متولد نيويورک بود. او انجيل و تورات را خوانده، اما اين‎‎ها او را قانع نکرده بود. در 20 سالگي برحسب اتفاق در کتابخانه چشمش به قرآن افتاده و چند آيه از آن را مي‎خواند و احساس مي‎کند اين نمي‎تواند کلام بشر باشد.

  ادواردو شرح مسلمان شدنش را چنين مي گويد: در نيويورک که بودم يک روز در کتابخانه قدم مي زدم و کتابها را نگاه مي کردم چشمم افتاد به قرآن. کنجکاو شدم که ببينم در قرآن چه چيزي آمده است. آن را برداشتم وشروع کردم به ورق زدن و آياتش ر ا به انگليسي خواندم، احساس کردم که اين کلمات، کلمات نوراني است ونمي تواند گفته بشر باشد. خيلي تحت تأثير قرار گرفتم، آن را امانت گرفتم و بيشتر مطالعه کردم و احساس کردم که آن را مي فهمم و قبول دارم.

  ادواردو بعد از اين قضيه به يک مرکز اسلامي در نيويورک مراجعه مي‌کند و درخواستش مبني بر اين‌که مي‌خواهد مسلمان شود را مطرح مي‌کند. آن‌ها هم نام «هشام عزيز» را براي وي انتخاب مي‌کنند.

  محمد اسحاق عبداللهي که از دوستان مسلمان آنيلي است نيز در مورد او مي‌گويد: «ادواردو خيلي شب‌ها بيدار مي‌ماند و با نور شمع تا صبح قرآن را مطالعه مي‌کرد.» اين گفته که ادواردو در اثر معاشرت با مسلمانان به اين دين گرويده، يک ادعاي بي‌ثبات است، چون با موقعيت مالي و سياسي که پدر ادواردو داشت، هيچ‌کس به خود اجازه نمي‌داد که چنين مسائلي را با او در ميان بگذارد و او را به دين جديد دعوت کند. وي پس از ملاقات و گفتگو با دکتر قديري ابيانه شيعه شده و نام مهدي را براي خود برگزيده بود.

  ادواردو با اينکه به دليل موقعيت مالي و سياسي خانوده اش با بسياري از رهبران سياسي و مذهبي جهان ملاقات کرده بود، اما در ملاقات با حضرت امام (ره) به شدت شيفته سادگي، عظمت و معنويت ايشان شده بود. اين ارتباط عملاً مسير زندگي ادواردو را عوض کرد.

  ايگورمن خبرنگار روزنامه لاستامپا ايتاليا مي گويد: وقتي ادواردو از ملاقاتش با حضرت امام و تحت تاثير قرار گرفتنش صحبت مي کرد، من احساس کردم که امام او را سحر کرده است. ادواردو همچنين يک ماه قبل از شهادتش قصد داشت به ايران بيايد، ولي والدين او براي ممانعت از اين سفر، گذرنامه اش را پنهان کرده بودند...

  خودکشي يا شهادت؟!

  ادوارد، جانشين بزرگترين سرمايه‌دار ايتاليا و فرزند آنيلي‌ها، از بسياري از اسرار کشورش و سازمان‌هاي مافيايي و صهيونيستي آگاه بود و اکنون با مسلمان شدن و طرفداريش از انقلاب اسلامي بسيار خطرناک مي‌نمود؛ به ويژه آنکه عليه سلمان رشدي در ايتاليا فعاليت مي‌کرد، جنايت صهيونيست‌ها را در فلسطين اشغالي محکوم مي‌نمود و براي اين کارها حتي با نخست وزير و رييس جمهور ايتاليا هم تماس تلفني مي‌گرفت. وي خود نيز نگران سوء‌قصد از سوي صهيونيست‌ها بود و به رايزن مطبوعاتي ايران در ايتاليا گفته بود که «آن‌ها سرانجام او را به خاطر اسلام آوردنش خواهند کشت و آن را به خودکشي، حادثه نابهنگام و يا بيماري نسبت خواهند داد.

  به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد

  instagram.com/akharinkhabar

  منبع : akharinkhabar.ir

  چرا ادواردو آنیلی به ثروت افسانه‌ای پدرش پشت کرد؟/ راز قتل مالک کارخانه لامبورگینی و فراری و باشگاه یوونتوس چیست؟

  شهید ادواردو آنیلی فرزند سناتور جيانی آنيلی، میلیاردر ایتالیایی است که در این گزارش به بخش‌هایی از زندگی وی می‌پردازیم.

  ۲۱:۱۶ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۶۱۲۳۶۱۵ نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF گزارش/

  چرا ادواردو آنیلی به ثروت افسانه‌ای پدرش پشت کرد؟/ راز قتل مالک کارخانه لامبورگینی و فراری و باشگاه یوونتوس چیست؟

  شهید ادواردو آنیلی فرزند سناتور جيانی آنيلی، میلیاردر ایتالیایی است که در این گزارش به بخش‌هایی از زندگی وی می‌پردازیم.

  به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به مناسبت سالروز تولد شهید ادواردو آنیلی در این گزارش به بخش‌هایی از زندگی وی می‌پردازیم.

  شهید (مهدی) ادواردو آنیلی فرزند سناتور جيانی آنيلی،در 6 ژوئن 1954 در نیویورک به دنیا آمد. پدرش میلیاردر ایتالیایی است و  صاحب کارخانه‌های ماشین سازی فیات، فراری، اوبکو، لامبورگینی، لانچیا، آلفارمو، چندین کارخانه صنعتی، بانک‌های خصوصی، شرکت‌های طراحی مد و لباس، روزنامه‌های لاستامپا، کوریره، دلاسرا و باشگاه فوتبال یوونتوس بود. پدر ادواردو کاتولیک و مادرش یک پرنسس یهودی است.

  آنیلی تحصیلات مقدماتی را در ایتالیا گذراند و سپس راهی کالج آتلانتیک انگلستان شد. دکترایش را در رشته ادیان و فلسفه شرق از دانشگاه پرینستون آمریکا گرفت.

  اجداد ادواردو با راه‎اندازی کارخانه فیات در ایتالیا این صنعت عظیم را در آن‎جا بنا گذاشتند که امروزه بستگانش سهامدار عمده شرکت فیات، صاحب بانک‎‎ها و بیمه‎ها، باشگاه یوونتوس و... هستند.

  هدف اصلی يهوديان در وصلت با خانواده آنيلی تلاش براي تصاحب اموال ميلياردی اين خانواده بود به همين دليل بعدها خواهر ادواردو نيز به عقد يک خبرنگار یهودی به نام الکان در می‌آيد، که اين ازدواج با وجود چهار فرزند به طلاق می‌انجامد سپس خواهر ادواردو با يک مسيحی ازدواج می‌کند و از این‎جا به بعد، یک نوع رقابت بین یهودیت و مسیحیت در مورد فرزندان خواهر ادواردو به‎وجود می‎آید.

  بی‌اهميتی ثروت آنيلی برای ادواردو و تمايلش به اسلام، موجب شد تا پدرش حاضر نشود میراث خانواده را به او بسپارد؛ لذا جيانی‌آنيلی پسر برادرش که  مسيحی بود را به‎ عنوان جانشین ادواردو تعيين می‌کند. اما چيزی نمی‌گذرد که خبر مرگ پسرعموی ادواردو بر اثر سرطان ناشناخته‎ای می‌پيچد.

  اين مرگ نيز از مرگ‌های مشکوک خانواده آنيلی بود؛ چرا که اگر وی به عنوان وارث اموال آنيلي زنده می‌ماند، مدیریت اين ثروت عظيم به یک مسیحی تعلق می‌گرفت و این خلاف خواسته‌ يهوديان بود.

  ادواردو چگونه مسلمان شد؟

  ادواردو در مورد  مسلمان شدنش چنین می‌گوید: زمانی که در دانشگاه نيويورک درس می‌خواندم، یک روز در کتابخانه قدم می‌زدم و کتاب‌ها را نگاه می‌کردم چشمم افتاد به قرآن و کنجکاو شدم که ببینم در قرآن چه چیزی آمده است.

  آن‌را برداشتم و شروع کردم به ورق زدن و آیاتش ر ا به انگلیسی خواندم، احساس کردم این کلمات، کلمات نورانی است و نمی‌تواند گفته بشر باشد، اين بود که بسيار تحت تاثیر قرار گرفتم اين شد که آن را امانت گرفتم و بیشتر مطالعه کردم و احساس کردم که آن را می‌فهمم و قبول دارم.

  اولین آشنایی ادواردو آنيلی با تشیع و انقلاب اسلامی ایران از طریق یکی از مصاحبه‌های دکتر محمدحسن قدیری ابیانه، رایزن مطبوعاتی سفارت ایران در ایتالیا (در سال‌های ۵۸ تا۶۱) بوده که از طريق تلويزيون ايتاليا پخش شده که ادواردو پس از شنيدن اين مصاحبه برای دیدار با وی به سفارت ايران در ايتاليا مراجعه کرده و همين باعث ارتباط ادواردو آنيلي با ايران شد.

  قدیری ابيانه درباره اولین ملاقاتش با ادواردو می‌گويد: بعد از یک میزگرد مطبوعاتی که برگزار کردیم به عنوان رایزن مطبوعاتی سفارت ایران، یک روز یک‌شنبه در حالی که من در اقامت‌گاه سفارت بودم، دربان سفارت گفت که یک جوان ایتالیایی آمده و می‌خواهد شما را ببیند.

  من هم گفتم اگر می‌شود به او بگویید فردا برای ملاقات بیایند. ولی بعد از لحظاتی دربان سفارت دوباره زنگ زد که این جوان می‌گوید خدا هر در بسته‌ای را می‌گشاید. من هم گفتم در را باز کنند و خودم هم رفتم به استقبالش.

  جوان قد بلند لاغری بود که با یک موتور گازی کهنه آمده بود و خودش را ادواردو آنیلی معرفی کرد. من بدون این‌که انتظار جواب مثبتی از او داشته باشم، از او پرسیدم که شما با خانوادهِ آنیلی معروف نسبتی دارید و او گفت که من پسرش هستم.

  گفتم تو اگر واقعا پسر آنیلی هستی پس چرا با این موتور دست دوم آمده‎ای؟ گفت این مال نگهبان‎مان است و من با این آمده‎ام تا شناخته نشوم. من مصاحبه شما را دیدم و مسلمان هستم، گفتم چه زمان مسلمان شدی؟ گفت چهار سال قبل.

  وی می‌افزايد: ادواردو شرح مسلمان شدنش را برايم گفت و درخواست کرد که با هم دوست باشیم، از آن به بعد هر وقت که ادواردو به شهر رم می‎آمد  منزلش در شهر تورینو بود به من هم سر می‎زد. و چند جلسه از ديدارهايمان نگذشته بود که شیعه شد.

  قديري ابيانه می‌گويد:وقتی برایش راجع به تشیع توضیح دادم، مشتاق شد و بعد از شیعه شدن و ذکر شهادتین، نام او را مهدی گذاشتیم.

  بار اول که به ایران آمد، خدمت حضرت امام (ره) رفت. در آن ملاقات، حضرت آیت‎الله خامنه‎ای، آقای هاشمی، سیداحمد خمینی و فخرالدین حجازی حضور داشتند.

  شهید ادواردو آنیلی در نماز جماعت به امامت مقام معظم رهبری در زمان ریاست جمهوری ایشان

  ادوادو چند بار به ایران سفر کرده و زیارت حرم امام رضا(ع) مشرف شده بود. در یکی از این سفرها در هفتم فروردین 1360 در نماز جمعه به امامت آیت‌الله خامنه‌ای شرکت می‌کند.

  در همین سفر ادواردو با بنيان‌گذار جمهوری اسلامی ايران دیدار کرده و حضرت امام پیشانی ادواردو را می‌بوسد.

  ادواردو با اینكه به دلیل موقعیت مالی و سیاسی خانوده‌اش با بسیاری از رهبران سیاسی و مذهبی جهان ملاقات كرده بود، در ملاقات با حضرت امام(ره) به شدت شیفته سادگی، عظمت و معنویت ایشان شده بود. این ارتباط عملاً مسیر زندگی ادواردو را عوض كرد.

  می‌دانست اگر می‌خواهد مسلمان بماند خبری از ارث نیست

  ادواردو از ابتدای اسلام آوردن توسط والدینش تهدید شد که اگر می‌خواهد مسلمان بماند خبری از ارث نیست. طبق گفته آقای عبدالهی این فشار تا قدری بود که گاهی او حتی کرایه تاکسی هم نداشت و این اواخر که دیگر مطمئن شد که راهی برای رسیدن به ارث وجود ندارد الا دست کشیدن از اسلام، تصمیم گرفت به قم برود و طلبه شود تا از این طریق به گسترش اسلام کمک کند که دیگر مهلتش ندادند.

  منبع : www.yjc.news

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 18 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید