این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چشمان خود را ببندید و حس خود را درباره صداهایی که میشنوید بنویسید

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  چشمان خود را ببندید و حس خود را درباره صداهایی که میشنوید بنویسید را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  چشمان خود را ببندید و حس خود را درباره صداهایی که میشنوید بنویسید صفحه 37 کتاب نگارش فارسی ششم

  جواب فعالیت صفحه ۳۷ کتاب نگارش فارسی ششم چشمان خود را ببندید و حس خود را درباره صداهایی که میشنوید بنویسید پاسح از سایت نکس لود دریافت کنید.

  چشمان خود را ببندید و حس خود را درباره صداهایی که میشنوید بنویسید صفحه 37 کتاب نگارش فارسی ششم

  چشمان خود را ببندید و حس خود را درباره صدا ها بنویسید

  ما می‌خواهیم در این مطلب پاسخ سوال چشمان خود را ببندید و درباره صداهایی که میشنوید بنویسید به صورت کامل برای شما دانش آموزان ششم ای عزیز قرار دهیم آرامش می کنم احساس سکوت می کنم که درباره سکوت گفته اند سکوت محض رضای خدا اگه شما بهتری دارید برای ما بفرستید تا در نظرات پایینی همین صفحه بفرستید قرار دهیم با اسم شما در همین مطلب قرار خواهد گرفت.

  جواب چشمان خود را ببندید و حس خود را درباره صدا ها بنویسید

  چشم هایم را می بندم و به صدا ها گوش میکنم. صدای قل قل سماور مادر بزرگم که همیشه ی خدا می جوشد؛ صدای بوق ماشین ها، که سردرد می اورد . صدای دعوای دو نفر در کوچه که اعصابت را خورد میکند. ولی در ذهنم جایی را به خاطر می اورم که هفته پیش رفتیم، صدای جیک جیک گنجشک ها، خش خش برگ ها، صدای خروشان آب رودخانه و بازی وجیغ بچه ها.‌و چه حس خوبیست شنیدن این صداها و حتی فکر کردن به انها.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  پریچهر : پلکانم را در آغوش یک دیگر فرو برده و گره افکارم را می گشایم و سعی میکنم به نوای گوشم گوش دهم .
  به دور از ازدهام و شلوغی ، در کنجی بر روی چمن های خارج شهر نشسته و خبری از صدای بوق و داد و بیداد نیست .
  اینجاست که صدای پرندگان گوشم را نوازش کرده و زوزه باد در گوشم طنین و لالایی دلنوازی میشود .
  اینجا ، دور از شلوغی ها‌ ، همه چیز خوب است و گوشم میتواند نفسی راحت بکشد و در آرامش باشد .

  نویسنده : چشمان خود را تا بستم صدای جیغ بچه های کلاس اولی راشنیدم خوشحال شدم که این بچه ها انقدر باهم دوست و مهربان هستند. بعد صدای گنجشکان توجه من راجلب کرد که دارند چه میگویند؟ آیا با خدا راز و نیاز می کنند یا آواز می خوانند؟ کلاس ما را سکوت برداشته است چون همه درحال فکر کردن هستند. من که نمی دانم آن هاچه صداهایی شنیده اند. اما می دانم که حتما حس شنواییشان بسیار خوب است و انشأ خیلی خوبی نوشته اند.

  مائده یزدی: صدای حرکت ماشین ها و موتور هارا میشنوم که روی مخ است.

  نویسنده: چشمانم را بستم. صدای سماور مادرم که همیشه میجوشد. صدای داد وجیغ بچه ها که روی مخ است. صدای اذان آمد حسم بیستر شد پدرم شروع کرد به نماز خواندن صدای پدرم می آمد دست هایش بالا بود وداشت با خدا رازو نیاز میکرد و دعا هایی را که داردو که حس خوبی است که صداها را بشنوی.

  ناشناس : صدای برادرم را میشنوم که در خانه داشت باماشین اسباب بازی اش بازی میکرد و صدای اتومبیل در می اورد و غرق در دنیای رنگارنگ بچه گانه اش بود….. صدای گوش خراش اتومبیل ها و بوق زدن ÷ی در÷ی شان مرا ازار میداد خدا را شاکرم که بع من توانایی داده که بتوانم به صدا های اطرافم گوش بدهم.

  ناشناس: چشم های خود را می بندم صدهی سماور مادرم می آید ک۶ می جوشد از آن طرف صدای خواهرم که با عروسکش بازی می کند و با او حرف می زند پس خدارا شکر می کنم که به من این توانایی را داد تا بتوانم صداها را خوب گوش دهم و بتوانم صداهای دلنشین راگوش دهم و لذت ببرم پس خدایا شکرت!

  نویسنده: چشمانم را می بندم و به صدا های اطرافم گوش میدهم صدای نغمه پرندگان چک چک دلنشین باران که با فرودی جانانه به زمین میرسد خدا را شاکرم که توانایی شنیدن را به من داده و چه حس خوبیست که صدا های اطراف را به طور واضح بشنوی.

  نویسنده: صدای جیک جیک گنجشک ها و قطره های باران چه زیباست صدای بچه ها که دارند بازی میکنند و صدای بوق های ماشین ها رو مخ است را میشنویم.

  ناشناس: صدای پرندگان خوش آواز صدای ماشین ها وموتور ها. از خدا بابت دادن گوش های سالم ممنونم.

  ناشناس: چشمانم را تا بستم صدا یی کودکی شنیدم که دارد گیره ی می کند حس مکنم که آن کودک را می شنا سم و دیدم ولی آن را نمی توا نم بینم.

  عسل: چشمانم را می بندم و به صدای چک چک باران گوش می دهم دستم را از پنجره بیرون می برم و قطره های باران را حس میکنم احساس خوبی دارم ،بوی تازه ای به مشامم می رسد انگار همان بوی است که بعضی ها در مورد آن بعد از باران حرف می زنند و یک دفعه صدای گربه ای می آید تا می آیم چشمانم را باز کنم صدای خنده های دختر کوچکی را می شنوم و دنبال آن صدای مادر می آید که صدایم می کند دوست ندارم این حس خوب را تمام کنم اما چاره ای ندارم با صدای خودم با آن حس خداحافظی می کنم و صدایم را با زمزمه که پیچیده شده می شنوم احساس خوبیست اما وقت ندارم پس خدا حافظ حسی عجیب 😊😊😊😁😁

  زهرا : صدای جیک جیک گنجشک ، صدای آواز قناری ،صدای خواهرم که داشت درس می خواند ،صدای پدر که خوبترین صداست داشت به تلوزیون نگاه می کرد، صدای تلوزیون،صدای بوق ماشین ها، وصدای پدر و خواهرم ،مادرم بهترین صدا درجهان است.

  آرمین : داشته ام تکالیف مدرسه ام را انجام میدادم که یهو مهمان بریم آن آمد من چون حوصله ی آن مهمان ها را نداشتم خیلی سریع وسایلم را جمع کردم و توی رخت خواب رفتم به معنی اینکه من خوابیدم چشمانم بسته بود و صدا های آنها خیلی گوش خراش بود مانند جیغ کشیدن بچه ها و خندید بابا و حرف زدن زیادی به مامان من خیلی اذیت شده بودم و آنها تا 5 ساعت آنجا ماندن و من خیلی زیاد اصلانی بودمخواستم بگم همیشه که نباید زیر درخت باشیم و جیک جیک پرنده ها گوش بدیم بالاخره صدا های گوش خراش هم هست

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چشمان خود را ببندید و حس خو را در باره ی صداها یی که میشنوی بنویسید

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید