این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چطور بفهمیم واتساپ هک شده

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چطور بفهمیم واتساپ هک شده را از این سایت دریافت کنید.

  چطور بفهمیم واتساپ مان هک شده و بعد از آن چه کنیم؟

  شاید مدت زمانی است که فکر می کنید حساب واتساپ شما کمی غیر معمول شده است. یا از این که دوستان یا اعضای خانواده به حساب شما دسترسی داشته باشند، نگران هستید .

  آموزش واتساپ

  چطور بفهمیم واتساپ مان هک شده و بعد از آن چه کنیم؟

  milad Heidari ارسال ایمیل

  خرداد 20, 139959 خواندن این مطلب 6 دقیقه زمان میبرد

  شاید مدت زمانی است که فکر می کنید حساب واتساپ شما کمی غیر معمول شده است. یا از این که دوستان یا اعضای خانواده به حساب شما دسترسی داشته باشند، نگران هستید . اما خوشبختانه می توان به شما راهکارهایی داد که از صفحه خود در برابر هکرها محافظت کنید.

  اگرچه که واتساپ سطح بالایی از امنیت را برای افراد تامین می کند اما هکر می تواند در هر حال وارد حساب واتساپ شما شود و زمان زیادی را در آن بگذراند. این موضوع به این معناست که امکان بالایی وجود دارد که متجاوزان صفحه واتساپ شما را هک کند. این افراد قبلا به موبایل یا دیگر لوازمی که در آن واتساپ داشتید، دسترسی داشته بودند.

  حتما بخوانید: ۱۵ برنامه کاربردی و جالب اندروید برای کاربران ایرانی

  خوشبحتانه حتی اگر واتساپ شما هم هک شود، باز هم می توان اقداماتی را برای برطرف کردن هک انجام داد.

  با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

  با راهکارهای معرفی شده در این مقاله هم می توانید بفهمید که واستاپ شما هک شده است یا نه.

  از کجا بفهمیم که واتساپ مان هک شده است؟

  راهکارهای زیر همگی احتمالی هستند و نمی توانند نظر قطعی صادر کنند.

  دمای موبایل: اگر موبایل شما با دمای بالا مواجه می شود و ناگهان داغ می کند، احتمال هک شدن وجود دارد زیرا برنامه های قوی در پیش زمینه شما در حال اجرا هستند که باعث افزایش دمای موبایل می شوند.مصرف بالای باطری: اگر باطری شما به سرعت خالی می شود، حتی اگر گوشی خود را کنار گذاشته و استفاده نکنید. پس احتمالا نرم افزاری در پیش زمینه گوشی شما برای هک کردن واتساپ در حال اجرا است که شارژ باطری شما را می خورد.ارسال پیام به مخاطبین شما: اگر پیام هایی از طرف شما برای مخاطبان تان یا در گروه هایی که عضو هستید فرستاده می شوند در حالیکه شما این کار را نکرده اید قطعا هک شده اید.

  برخی از راه هایی که ممکن است هکرها برای هک کردن واتساپ استفاده کنند.

  ۱-استفاده از وب واتساپ

  احتمالا می دانید که چه زمان هایی می توانید از وب واتساپ استفاده کنید؛ زمان هایی که می خواهید از یک حساب واتساپ در دو جا استفاده کنید. اگرچه که ممکن است بعضی از افراد با استفاده از وب واتساپ شما به مکالماتتان دسترسی داشته باشند.

  لحظه ای که به دستگاه شما مخصوصا موبایلتان دسترسی پیدا می کنند، سریعا می توانند کد QR واتساپ را اسکن کنند و به کل مکالمات واتساپ شما در مدت زمان کوتاه دسترسی داشته باشند.

  بله می توان این کار را از لوازم مختلف دیگری مثل کامپیوتر نیز انجام داد. بنابراین هرکس از هر جای دیگری می تواند به کد QR واتساپ شما دسترسی پیدا کند.

  ۲-دسترسی به فایل بک آپ موبایل

  حتی اگر با برنامه های قفل، واتساپ خود را قفل کرده باشید، باز هم احتمال چنین مشکلی هست. اگرچه که این نوع هک کردن فقط روی دستگاه هایی تاثیر می گذارد که به تازگی برنامه واتساپ خود را آپدیت نکرده باشند. زمانی که هکر به موبایل شما دسترسی پیدا می کند، در عرض چند دقیقه می تواند مکالمات واتساپ تان را بخواند یا آن ها را از دستگاه دیگر دیلیت کند.

  بعد از در اختیار داشتن فایل بک آپ با استفاده از فایل منیجیر، می توانند اطلاعات را با بلوتوث به دیگری انتقال دهند. همچنین می توانند از برنامه هایی بک آپ اتوماتیک مانند بک آپ تکست برای واتساپ استفاده کنند و مستقیما همه مکالمات واتساپ را از طریق تکست به دستگاه شما ارسال کنند.

  حتی می توانند به تمام چت های واتساپ در صورت قفل بودن این برنامه نیز دسترسی داشته باشند.

  ۳-استفاده از شبکه وای فای با واتساپ اسنیفر

  از آن جایی که استفاده از واتساپ با ایمیل کمی ریسک دارد، می توان این کار را با واتساپ اسنیفر از طریق شبکه وایفای نیز انجام داد. از آن جایی که هر دستگاهی آدرس mac منحصربفرد خود را دارد، اگر هکر بتواند به این آدرس دسترسی پیدا کند، پس می تواند تمام فعالیت های واتساپ شما را مشاهده کند.

  ۴-استفاده از نرم افزار جاسوسی یا spyware

  برنامه های جاسوسی نیز می توانند واتساپ شما را هک کنند. برنامه هایی مثل spyzie پولی هستند و اغلب نیاز به این دارند که فرد متجاوز، این برنامه را در دستگاه خود نصب کند تا بتواند تمام مکالمات واتساپ شما را در اختیار داشته باشد.

  چگونه حساب واتساپ را بهبود ببخشیم؟

  Disable کردن وب واتساپ

  زمانی که فعالیت غیر عادی و مشکوکی را در حساب واتساپ خود می بینید، هیچ شکی نیست که احتمالا فردی فعالیت و چت های شما در واتساپ را زیر نظر گرفته است. اگر آن ها از وب واتساپ شما استفاده می کنند، می توانید با اقدامات زیر از آن مطمئن شوید:

  واتساپ را روی موبایل خود باز کنید.

  روی سه نقطه عمودی در بالای صفحه و سمت راست کلیک کنید.

  سپس روی وب واتساپ ضربه بزنید تا یک پنجره جدید باز شود.

  در این قسمت لیستی از افرادی را می بینید که اخیرا از واتساپ استفاده کرده اند.

  نکته: برای جلوگیری از فعالیت هکرها، روی log out of all computers بزنید. با این کار دسترسی هکر به فعالیت های شما متوقف خواهد شد. اگرچه که همیشه باید این قسمت را چک کنید.

  تمام برنامه هایتان را قفل کنید

  همانطور که می دانید هکرها از پیام های استخراج شده از فایل هایی برای کپی کردن پیام های واتساپ و ایمیل شما استفاده می کنند. همچنین می توان از ربات های چت نیز برای واتساپ استفاده کرد.

  برنامه های قفل اپلیکیشن یا app locker باعث می شود که هر برنامه ای که می خواهید را قفل کنید. بنابراین وقتی که فرد حمله کننده ای سعی دارد فایل های ذخیره شده شما را از واتساپ کپی کند، باید اول قفل برنامه تان را باز کند.

  منبع : jalebamooz.com

  چگونه بفهمیم واتساپ هک شده؟ 5 نشانه خطرناک هک شدن واتساپ

  از کجا بفهمیم واتساپ هک شده؟ واتساپ پیامرسانی است که اکثریت از آن استفاده می کنیم پس باید بدانیم که چطور بفهمیم واتساپ هک شده است و نشانه های هک شدن واتساپ چیست.

  هک واتساپ 2021-12-28 12

  چگونه بفهمیم واتساپ هک شده؟ 5 نشانه خطرناک هک شدن واتساپ

  چگونه بفهمیم واتساپ هک شده؟

  چگونه بفهمیم واتساپ هک شده: هک شدن اکانت واتساپ، به این معنی است که یک فرد دیگری به چت ها و اطلاعات شخصی شما که شامل عکس ها، فیلم ها، چت ها و … می باشد دسترسی نامحدود دارد و همچنین در برخی از موارد می تواند خود را به جای شما معرفی کند و یا اقداماتی را از طرف شما انجام دهد.  اگر چه که واتساپ امنیت بسیار بالایی را برای افراد تامین می کند اما باز هم هکرها می توانند وارد حساب شما شوند و زمان زیادی را در آن سپری کنند. این موضوع بدین معنی است که این امکان وجود دارد که متجاوزان اکانت واتس آپ شما را هک کنند؛ زیرا این افراد قبلا به موبایل و یا لوازم دیگری که در آن واتساپ داشتید، دسترسی داشتند.

  اگر برای شما سوالاتی از این قبیل پیش آمده که چطور بفهمیم واتساپ هک شده؟ از کجا بفهمیم واتساپ روی چند گوشی است؟ و چگونه واتساپ را از هک در بیاریم؟ می توانید در ادامه این مطلب از سایت ایران سوشیال با همه نشانه ی هک شدن واتساپ آشنا شوید و به پاسخ تمام سوال های خود برسید.

  نشانه های هک شدن واتساپ

  از کجا بفهمم واتساپم هک شده؟ واتساپ یکی از بهترین و پرطرفدار ترین برنامه های پیامرسان در سراسر دنیاست که روزانه میلیارد ها نفر آدم در سراسر جهان از آن استفاده می کنند و از معدود اپلیکیشن هایی است که بیش از 2 میلیارد کاربر فعال دارد و یکی از پرطرفدار ترین پیامرسان هایی است که افراد در جهان است آن استفاده می کنند.

  اما ی مشکلی که همه ما ممکن است با آن دست پنجه نرم کنم، هک واتساپ است. اگر واتساپمان هک شود چه؟ از کجا بفهمیم واتساپ هک شده؟ هک واتساپ یکی از کار هایی است که افراد بسیار زیادی انجام میدهند. هکر های حساب های واتساپ یا فقط می خواهند روی قربانی نظارت داشته باشند، مثل پدر و مادر که فرزند خود را کنترل می کنند و یا قصد های مخرب دارند و می خواهند خرابکاری کنند.

  در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال قصد داریم تا شما را به طور کامل با 5 نشانه ی هک شدن واتساپ آشنا کنیم تا بدانید که از کجا بفهمیم که واتساپ هک شده است؟

  پیشنهاد مطالعه :  هک واتساپ جدید؛ آشنایی با روش های به روز و حطرناک هک واتساپ

  واتساپ؛ پیام رسان محبوب همگان

  در ابتدا قبل از اینکه بخواهیم درباره نشانه هک واتساپ صحبت کنیم، باید کمی درباره خود واتساپ بگوییم. واتساپ یکی از صد ها برنامه پیام رسان است که در سال های اخیر طراحی شده و اینکه یکی از محبوب ترین آنها نیز هست. در 12 سال اخیر فقط چندین پیام رسان معدود و کم توانسته اند به پیام رسان های محبوبی تبدیل شوند و در میان آنها Whatsapp یکی از بهترین هاست.

  واتساپ در سال 2009 و توسط برایان اکتون و یان کوم طراحی و نوشته شد و تا سال های 2011 رشد چشمگیری نداشت. پس از مدتی رشد آن شروع شد و قبل از اینکه بخواهد به رشد اصلی خود برسد، مارک زاکربرگ دست به کار شد و این برنامه را برای شرکت خود یعنی فیس بوک خریداری کرد و واتساپ الان زیر مجموعه فیسبوک می باشد. این اپلیکیشن از آن زمان رشد خود را شروع کرد و در حال حاضر بیش از دو میلیارد کاربر فعال دارد که در آن فعالیت دارند و این جمعیت یعنی بیش از نصف افرادی که در دنیا به اینترنت دسترسی دارند.

  هک واتساپ نیز همانطور که گفته شد یکی از مشکلاتی است که این برنامه دارد. در واقع هک شدن مشکلی است که همه برنامه ها، سیستم ها و سایت ها دارند و هیچ چیزی در جهان غیر قابل هک نیست. البته گرچه که سرور واتساپ از چیز هایی است که هک شدنش 99.99% غیر ممکن است اما Client hacking موضوعی است که باید مراقب آن باشید و از این طریق هک نشوید. در ادامه به 5 روش فهمیدن این موضوع که در واتساپ هک شده ایم اشاره می کنیم.

  روش هایی برای امن کردن حساب واتساپ راه هایی که هکرها برای هک کردن واتساپ استفاده میکنند

  برای دسترسی به واتساپ از وایفای های عمومی یا رایگان استفاده نکنید. استفاده از واتساپ

  اجازه ندهید که هیچ کس به موبایل شما دسترسی داشته باشد. دسترسی به فایل بک آپ موبایل

  از منابع ناشناخته برنامه نصب نکنید. استفاده از شبکه وای فای با واتساپ اسنیفر

  واتساپ را قفل کنید. استفاده از نرم افزار جاسوسی یا spyware

  پیشنهاد مطالعه :  چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم بدون برنامه؟ (علت نشان ندادن پیام حذف شده در واتساپ چیست؟)

  از کجا بفهمیم واتساپ هک شده؟ |نشانه ی هک شدن واتساپ

  هک شدن واتساپ با واتساپ وب

  1: واتساپ وب

  یکی از بهترین راه هایی که می توان از یک اکانت واتساپ در دو جا استفاده کرد و با کامپیوتر نیز به واتساپ متصل شد تا کار های مختلف را انجام دهیم، واتساپ وب است. این سرویس به شما این اجازه را می دهد تا با گوشی خود یک QR-Code را اسکن کنید و با دستگاه دیگری به اکانت واتساپ متصل شوید.

  اگر از این طریق هک شده باشید، می توانید سه نقطه بالا سمت راست در اپلیکیشن را بزنید، در بین گزینه های گزینه سوم یعنی Web WhatsApp را انتخاب کنید و ببینید که اگر سیستمی غیر از سیستم خودتان به شما وصل است آن را log out کنید و از اکانت خود بیرون بیاندازید.

  منبع : iransoicalsec.me

  چطوری بفهمیم واتساپ ما هک شده یا نه؟

  وب رایا خدمات طراحی سایت و نرم افزار، همچنین مدیریت و پشتیبانی شبکه های اجتماعی را انجام میدهد.

  واتساپ

  همانطور که بیشتر شما دوستان عزیزمیدانید، واتساپ یک پیام رسان معروف و پرامنیت است، در سال 2016 واتساپ اعلام کرد که بیشتر از 1 میلیارد کاربر دارد. از آنجایی که واتساپ پرامنیت ترین پیام رسان در جهان است اما احتمال هک شدن آن توسط هکرها وجود دارد.

  چطوری بفهمیم واتساپ ما هک شده یا نه؟

  برای این که بفهمید واتساپ شما هک شده است یا خیر، طبق روش های زیر را انجام دهید :

  1.واتساپ خود را باز کنید و بر روی سه نقطه بالا سمت راست کلیک کنید

  2.وقتی که برروی سه نقطه بالا کلیک کردید لیستی باز می شود. حالا برروی WhatsApp Web کلیک کنید.

  3.در اینجا شما به صفحه وب واتساپ می روید. حال اگرصفحه شما اینگونه بود، به این معناست که واتساپ شما هک نشده است.

  4.اما اگر صفحه شما اینگونه بود به این معناست که یک یا چند دستگاه به واتساپ شما دسترسی دارند..اگر دستگاهی برای شما مشکوک و ناشناس بود برروی Log Out بزنید تا دسترسی آن دستگاه به واتساپ شما قطع شود.

  اگه تمایل دارید امنیت واتس اپ خودتون رو به صورت دقیق بررسی کنید، میتونید از سایت زیر استفاده کنید.

  تست آنلاین هک واتساپ

  امیدوارم این آموزش برای شما دوستان عزیز مفید بوده باشد. موفق باشید.

  منبع : www.webraya.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید