;
  در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه اسنپ چت را نصب کنیم دوبله فارسی

  1 بازدید

  چگونه اسنپ چت را نصب کنیم دوبله فارسی را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  آموزش نصب اسنپ چت و کار با نرم افزار Snapchat

  آموزش نصب اسنپ چت و کار با نرم افزار Snapchat

  اسنپ‌ چت Snapchat به یکی از محبوب‌ترین اپ‌ها برای پیامک‌‌بازی و فرستادن و دریافت کردن عکس تبدیل شده است. اسنپ‌ چت هم مانند وایبر و وی‌چت و چت‌آن یکی از نرم‌افزارهایی است که می‌شود از آن برای اس‌ ام‌ اس بازی با دوست و آشنا و فامیل استفاده کرد و نگران پول موبایل هم نبود.

  اسنپ‌ چت که در سال 2011 راه‌اندازی شد، به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌ها و ویدئوهاشان را ویرایش کنند و با استفاده از فیلترهای مختلف عکس‌های زیبا و هیجان‌انگیزی بسازند و سپس این عکس‌ها را برای دوستان‌شان بفرستند. 

  اگر می‌خواهید این اپ را نصب کنید در ادامه‌ی این مطلب همراه ما باشید و مراحل نصب و راه‌اندازی اسنپ چت را گام به گام با ما دنبال کنید.


  1. دانلود اسنپ‌ چت و ایجاد یک حساب کاربری اسنپ چت
  قبل از شروع Snapping ، به یک حساب Snapchat نیاز خواهید داشت.

  1. برنامه رایگان Snapchat را دانلود کنید

  به App Store (برای Apple iOS) یا Google Play (برای Android) بروید و برنامه اسنپ چت را دانلود کنید.

  2. ایجاد یک حساب کاربری

  برنامه Snapchat را باز کنید و روی Sign up ضربه بزنید. نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید و روی  Sign up & Accept ضربه بزنید.

  روز تولد خود را وارد کرده و روی Continue ضربه بزنید.

  نام کاربری ایجاد کنید که نمایانگر نام یا نام تجاری شما باشد. اگر نامی که انتخاب می کنید در دسترس نیست ، Snapchat نام کاربری هایی را پیشنهاد می کند.

  (نکته: چیزی را انتخاب کنید که بعدا از آن پشیمان نخواهید شد. تنها راه تغییر نام کاربری شما ایجاد یک حساب کاربری جدید است.)

  روی Continue ضربه بزنید.

  رمز عبور خود را ایجاد کرده و روی Continue ضربه بزنید.

  آدرسایمیل خود را وارد کنید و روی Continue  ضربه بزنید.

  3. اضافه کردن دوستان

  اسنپ ​​چت می تواند دوستان شما را از بین مخاطبینتان در Snapchat اسکن کند. برای یافتن آنها ، روی Continue ضربه بزنید.

  سپس بر روی گزینه Go to Settings در صفحه بعدی ضربه بزنید تا Snapchat به مخاطبین خود دسترسی داشته باشد. اسنپ ​​چت به طور خودکار لیست مخاطبین شما را برای افرادی که Snapcode خود را جستجو کرده اند اسکن می کند.

  افرادی را که دوست دارید در Snapchat باشند اضافه کنید. هنگامی که آنها به شما اضافه شوند می توانید Snaps را مبادله کنید. اگر نمی خواهید برای مخاطبین خود قابل مشاهده باشید ، می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را تغییر دهید .

  4. Snapcode خود را با Bitmoji خود شخصی کنید

  روی نماد شبح در بالا سمت چپ صفحه ضربه بزنید ، و سپس روی Create Bitmoji ضربه بزنید. روی Create Bitmoji دوباره روی صفحه بعدی ضربه بزنید. اگر برنامه Bitmoji را از قبل نصب نکرده اید ، برای بارگیری آن به فروشگاه App یا Google Play Store هدایت می شوید.

  جهت پیوند Bitmoji به حساب Snapchat یا ایجاد یک مورد جدید ، دستورالعمل ها را دنبال کنید. شما Bitmoji نمایندگی دیجیتالی شما در Snapchat خواهد بود و در Snapcode شما ظاهر می شود.

  نحوه حرکت Snapchat

  برخلاف سایر شبکه های اجتماعی ، که به یک جدول زمانی یا فید خبری باز می شوند ، Snapchat به صفحه دوربین باز می شود. بنابراین چگونه به محتوای دسترسی پیدا می کنید؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که انگشت خود را به چپ یا راست بکشید.

  نحوه اضافه کردن دوستان در Snapchat

  همانطور که با Snapchat بیشتر آشنا می شوید، می خواهید دوستان جدیدی را که در مخاطبین شما نیستند ، اضافه کنید. در اینجا چهار راه برای ارتباط با آنها وجود دارد.

  روش 1: اضافه کردن توسط Snapcode

  از Snapcode دوست خود عکس بگیرید یا از صفحه آن عکس بگیرید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Add Friends ضربه بزنید.

  برای باز کردن رول دوربین ، روی Snapcode ضربه بزنید.

  به تصویر Snapcode در رول دوربین ضربه بزنید. اسنپ ​​چت عکس را اسکن کرده و دوست جدید شما را اضافه می کند.

  روش 2: با نام کاربری اضافه کنید

  اگر نام کاربری دوست خود را می دانید ، می توانید به جای اسکن Snapcope آنها ، آنها را جستجو کنید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Add Friends ضربه بزنید.

  روی Username ضربه بزنید.

  نام کاربری دوست خود را وارد کنید ، سپس روی دکمه + افزودن کنار نام آنها ضربه بزنید.

  توجه : در صفحه افزودن دوستان ، می توانید نام کاربری خود را برای دوستان نیز ارسال کنید تا بتوانند شما را اضافه کنند.

  روش 3: کسانی را که در این نزدیکی هستند اضافه کنید

  اگر در یک مهمانی ، کنفرانس یا رویداد دیگری حضور دارید ، ممکن است بخواهید با حضور در افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. با استفاده از گزینه Nearby می توانید چندین نفر را به عنوان دوست اضافه کنید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Add Friends ضربه بزنید.

  روی Nearby ضربه بزنید.

  روی OK ضربه بزنید تا Snapchat بتواند نام کاربری شما را به کاربران نزدیک نشان دهد.

  اگر از قبل نمی خواهید Snapchat از موقعیت مکانی خود استفاده کند ، به Allow ضربه بزنید تا به صفحه تنظیمات مکان ها بروید و به موقعیت مکانی Snapchat دسترسی پیدا کنید.

  اسنپ ​​چت برای سایر کاربران که صفحه Add Nearby را باز کرده اند اسکن می کند ، سپس آنها را برای انتخاب شما لیست می کند.

  روی علامت + در کنار نام کاربری دوستانی که می خواهید اضافه کنید ضربه بزنید.

  روش 4: افزودن سریع  

  ویژگی افزودن سریع Snapchat مشابه مخاطبین پیشنهادی در سایر شبکه های اجتماعی است. این برنامه به افرادی پیشنهاد می کند که براساس تماسهای متقابل شما و همچنین مخاطبین موجود در تلفن خود با آنها ارتباط برقرار کنید. تا زمانی که شروع به ساخت شبکه Snapchat خود نکردید ، ممکن است نامهای پیشنهادی در Quick Add را مشاهده نکنید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Add Friends ضربه بزنید.

  به Quick Add بروید و روی دکمه + Add کنار مخاطبی که می خواهید به عنوان دوست اضافه کنید ، بروید.

  نحوه پذیرش درخواست دوستانه در اسنپ چت

  به محض اینکه کسی درخواست دوستی را در Snapchat برای شما ارسال کند ، باید قبل از وصل شدن ، آن را بپذیرید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Added Me ضربه بزنید.

  برای پذیرش درخواست دوستی، روی دکمه + در کنار نام کاربری دوست خود ضربه بزنید.

  اکنون که با برخی از دوستان ارتباط برقرار کرده اید ، باید بدانید که چگونه Snaps های ارسال شده را مشاهده کنید.

  برای باز کردن صفحه دوستان ، انگشت خود را به سمت راست صفحه دوربین بکشید.

  اگر دوستان برای شما Snaps ارسال کرده اند، نمادی را در کنار نام کاربری آنها مشاهده خواهید کرد. بسته به نوع پیام ارسال شده ، نماد در رنگ متفاوت خواهد بود:

  آبی : پیامی از چت

  قرمز: اسنپ (یا چند ضربه محکم و ناگهانی ، که به ترتیب پخش خواهند شد) بدون صدا

  بنفش: (یا چند ضربه محکم و ناگهانی ، که به صورت متوالی پخش خواهند شد) با صدا

  (نکته: اگر Snaps را به صورت عمومی مشاهده می کنید، حجم رسانه خود را خاموش کنید و آنها را در سکوت مشاهده کنید. یا صبر کنید و بعداً آنها را تماشا کنید.)

  برای باز کردن آن روی پیام ضربه بزنید. اگر چندین Snaps از همان دوست برای شما ارسال شده است، آنها را به ترتیب مشاهده خواهید کرد. حلقه بیرونی تایمر به شما نشان می دهد که در Snap فعلی چقدر زمان باقی مانده است. یک بار ضربه بزنید تا به پیام بعدی بروید یا انگشت خود را به پایین بکشید تا از Snap خارج شوید.

  Snap را دوباره پخش کنید. نام دوست خود را ضربه بزنید و نگه دارید و آنها را به ترتیب مشاهده خواهید کرد. صفحه دوستان را ترک نکنید ، نمی توانید Snap را دوباره پخش کنید.

  یک عکس از تصویر بگیرید: می توانید از Snaps تصویری تهیه کنید که افراد برای شما ارسال می کنند (به همان روشی که معمولاً در تلفن خود انجام می دهید). اما شخصی که اسنپ را برای شما ارسال کرده است مطلع می شود که شما یک عکس گرفته اید.

  نحوه ایجاد و ارسال Snaps :

  مطمئناً مشاهده Snaps دوستان جالب است ، اما شما همچنین باید بدانید که چگونه Snaps های مورد نظر خود را ایجاد کنید. وقتی برنامه Snapchat را باز می کنید ، مستقیماً به صفحه دوربین می رود ، بنابراین همه شما برای شروع اسنپ چت فرستاده می شوید.

  1. عکس یا فیلم بگیرید

  برای گرفتن عکس ، روی دکمه capture (دایره) در انتهای صفحه ضربه بزنید.

  برای گرفتن فیلم ، دکمه capture را پایین نگه دارید و یک نشانگر قرمز رنگ نشان می دهد که ضبط شده است. می توانید حداکثر 10 ثانیه فیلم را در یک اسنپ ضبط کنید. اگر دکمه را به سمت پایین نگه دارید ، چندین Snaps را ضبط می کند.

  برای گرفتن سلفی ، با ضربه زدن روی نماد دوربین در گوشه بالا سمت راست یا دوبار ضربه زدن به هر جای صفحه ، دوربین را روی صفحه خود بکشید.

  اگر عکس یا فیلم را دوست ندارید ، برای پاک کردن و دوباره امتحان کردن ، روی نماد X در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

  2. خلاق شوید

  هنگامی که عکس خود را می گیرید ، می توانید آن را با ابزار و فیلترهای خلاق تهیه کنید.  

  ابزارهای خلاق: ابزارهای خلاق زیر در سمت راست صفحه شما ظاهر می شوند.

  عنوان (نماد T): اضافه کردن یک عنوان یا متن دیگر ، با سبک های برجسته ، زیرخط دار یا کج.

  Doodle (نماد مداد): ابزار طراحی اسنپ چت. می توانید رنگ و اندازه برس خود را تغییر دهید ، یا روی نماد قلب ضربه بزنید تا با ایموجی ها بکشید.

  Stickers (نماد مربعی که به یک یادداشت چسبنده شباهت دارد): برچسب ها را از کتابخانه Snapchat اضافه کنید یا در صورت نیاز یک برچسب شخصی Bitmoji ایجاد کنید .

  Scissors (نماد قیچی): می توانید تقریباً هر قسمت از Snap را انتخاب کنید تا آن را به یک برچسب که می توانید در Snap فعلی خود استفاده کنید یا برای آینده ذخیره کنید ، انتخاب کنید. نماد قیچی همچنین به Magic پاک کن دسترسی می دهد که به شما امکان می دهد عناصر عکس را حذف کنید. ابزار Backdrop ، به شما امکان می دهد یک پس زمینه الگویی را به ضربه محکم و ناگهانی خود اضافه کنید. و Tint Brush ، که به شما امکان می دهد رنگ اشیاء موجود در Snap خود را تغییر دهید.

  Paperclip (نماد گیره کاغذ): برای وارد کردن آدرس اینترنتی هر صفحه به این نماد ضربه بزنید. وقتی دوست شما اسنپ شما را مشاهده می کند ، می توانند برای یافتن صفحه وب پیوند یافته سریع به سرعت بکشند.

  Timer (نماد کرنومتر): مدت زمانی را که Snap شما قابل مشاهده خواهد بود بالاتر از 10 ثانیه انتخاب کنید. یا نماد بینهایت را انتخاب کنید تا به دوستانتان اجازه دهید Snap را تا زمانی که دوست دارند مشاهده کنند.

  فیلترهای Snapchat : برای دسترسی به فیلترهای Snapchat ، انگشت خود را به چپ یا راست بکشید. فیلترهای موجود ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما شامل نشانگرهای زمانی ، جلوه های رنگی ، گرافیک های تعطیلات و / یا ژئوفیلترها باشد. می توانید نماد stack را که در زیر سایر ابزارها ظاهر می شود ، فشار دهید تا چندین فیلتر را روی Snap خود اعمال کنید.

  نحوه استفاده از لنزهای Snapchat :

  لنز Snapchat جلوه ای است که مستقیماً روی صورت های Snap اعمال می شود. بر خلاف ابزارها و فیلترهای دیگر ، که بعد از گرفتن اسنپ اعمال می کنید ، قبل از ضربه زدن روی دکمه ضبط ، لنزهای Snapchat را اعمال می کنید. 

  دوربین را به صورت خود (با دوربین سلفی) یا صورت یک دوست (با دوربین جلویی) نشان دهید. در صورت انتخاب می توانید چندین نفر را در Snap خود وارد کنید.

  روی یکی از چهره های روی صفحه ضربه بزنید. در پایین لنزها ظاهر می شوند.

  برای پیش نمایش جلوه ها ، از طریق لنزهای موجود حرکت کنید.

  برخی از لنزها دارای پیامهایی مانند "دهان خود را باز کنید" یا "ابروهای خود را بالا آورده اید" است. 

  هنگامی که لنز مورد نظر خود را پیدا کردید ، برای گرفتن عکس روی دکمه ضبط ضربه بزنید یا دکمه ضبط را نگه دارید تا یک فیلم بگیرید.

  گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟

  چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟

  اسنپ چت نرم افزاری برای برقراری ارتباط در گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. اسنپ چت یک برنامه ارسال دریافت تصاویر مخصوص پلتفرم موبایل می‌ باشد که توسط شرکت Snap Inc توسعه داده شده است. شما با استفاده از این برنامه میتوانید عکس گرفته یا ویدئو ضبط کنید و سپس به آنها متون یا نقاشی اضافه نمایید. پس از انجام فرایند های مورد نظر خود محصول نهایی را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنید. این تصاویر و ویدئوها اصطلاحا Snaps نامیده می‌ شوند.

  حال به این خواهیم پرداخت که چگونه می توان اسنپ چت را نصب کنیم و یک حساب کاربری بسازیم. و در ادامه به حل مشکلات ثبت نام می پردازیم.

  نصب و ثبت نام در اسنپ چت

  ابتدا نرم افزار اسنپ چت را نصب کنید.
  (برای دانلود اسنپ چت برای اندروید از گوگل پلی کلیک کنید / برای دانلود اسنپ چت برای آیفون از اپ استور کلیک کنید).

  پس از نصب، اسنپ چت را باز کنید و روی گزینه Sign Up بزنید. در صفحه بعد باید مجوز دسترسی به مخاطبین و سایر موارد را صادر کنید، برای تایید دسترسی بر روی Allow بزنید.

  در این صفحه نام خود را وارد و روی Sign up & Accept بزنید. در صفحه بعدی هم تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید و Continue را بزنید.

  در این صفحه شما باید یک نام کاربری برای خود بنویسید. توجه داشته باشید که این نام کاربری قبلا استفاده نشده باشد، در غیر این صورت خطای XXX is already taken را مشاهده خواهید کرد. همچنین شما می توانید از پیشنهاد اسنپ چت برای نام کاربری استفاده کنید. دوستان شما از این نام کاربری می توانند برای دعوت کردن شما استفاده کنند.
  پس از انتخاب نام کاربری روی Continue بزنید. در صفحه بعد یک رمز بسازید. این رمز باید حداقل ۸ کاراکتر باشد و بهتر است ترکیبی از حروف و اعداد باشد.

  در این صفحه شماره خود را وارد کنید. سپس کد تاییدی به شماره وارد شده پیامک خواهد شد، آن کد را تایپ کنید تا حساب شما تایید شود. اگر پیامکی دریافت نکردید روی Call me instead بزنید تا با شما تماس گرفته شود.

  پس از وارد کردن کد تایید کار تقریبا تمام شده است. در صفحه بعدی می توانید دوستان خود را پیدا کنید و با زدن گزینه Add آن ها را به لیست دوستان اضافه کنید.

  در این صفحه هم مجوزهای دسترسی به ضبط و دیگر دسترسی ها را تایید کنید.

  حالا اسنپ چت آماده است و می توانید از فیلترهای جذابش برای عکاسی استفاده کنید و آن ها را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.

  اگر به دلایلی اسنپ چت از روی گوشی شما حذف شد و دوباره آن را نصب کردید، نیازی به ساخت دوباره اکانت نیست و می توانید از نام کاربری و رمز خود برای ورود استفاده کنید. به همین خاطر بهتر است نام کاربری و رمز عبور خود را در جایی یادداشت کنید تا آن را فراموش نکنید.
  در صورتی که اکانت اسنپ دارید، در اولین ورود روی گزینه Log in بزنید و سپس نام کاربری و رمزی را که قبلا ساخته بودید را وارد کنید.

  اگر رمز خود را فراموش کردید در همان صفحه بر روی Forget your password بزنید و سپس via Phone و بعد Send via text را انتخاب کنید. حالا باید دقیقا همان شماره ای که قبلا در مراحل ثبت نام آن را وارد کرده اید، اینجا تایپ کنید. سپس کد به آن شماره پیامک می شود. آن را تایپ کنید تا وارد شوید.

  حل مشکلات ثبت نام در اسنپ چت

  معمولا کاربران ایران دارای مشکلاتی در زمینه نحوه عضویت، عدم نصب و  مشکل ثبت نام در اسنپ چت هستند که برای رفع این مشکلات می توانید روش های زیر را امتحان کنید:

  اگر امکان دسترسی و ثبت نام به اسنپ چت را از طریق آی پی اینترنت خود ندارید می توانید برنامه های تغییر دهنده آی پی را اجرا و سپس اقدام به ثبت نام کنید.

  پیشنهاد می کنیم قبل از شروع ثبت نام و باز کردن برنامه ابتدا زبان گوشی خود را بر روی انگلیسی (English) قرار دهید.

  بر خلاف پیشنهاد همیشگی ما برای استفاده از آخرین نسخه برنامه اگر در هنگام ثبت نام کد ثبت نام برای شما ارسال نمی شود و یا با ارورهای نظیر Snapchat login temporarily failed مواجه میشوید میتوانید از نسخه های قدیمی تر برنامه برای ثبت نام استفاده کنید ، نسخه های قدیمی تر برنامه را در سایت هایی نظیر apkmirror میتوانید جستجو و دانلود کنید.

  اگر از طریق روش بالا به نتیجه نرسیدید پیشنهاد می کنیم اسنپ چت را از گوگل پلی دانلود و بر روی گوشی نصب نمایید.

  در اندروید قبل از ثبت نام در اسنپ چت حتما وارد اکانت گوگل (Google Account) خود شوید و آن را تایید کنید.

  برای پاک کردن کش برنامه اسنپ چت به تنظیمات یا Setting و سپس برنامه های گوشی بروید و برنامه اسنپ چت را انتخاب کنید. سپس Storage Option را بزنید و سپس گزینه Clear Cache را انتخاب کنید. همچنین این کار را برای گزینه Google Play Services نیز انجام دهید.

  در روش آخر پیشنهاد می کنیم در اندروید حتما به قسمت Settings > Data Usage > Google Services مراجعه و تیک گزینه Restrict background Data بردارید تا از اجرا درست Google Play Services مطمئن شوید. اسنپ چت برای اجرای درست در اندروید به این سرویس نیازمند است و حتما گوگل پلی سرویس به آخرین نسخه آپدیت شده باشد.

  منبع مطلب : bytegate.io

  چگونه اسنپ چت نصب کنیم؟

  چگونه اسنپ چت نصب کنیم؟

  اسنپ چت ویژگی هایی دارد که از آن ها میتوان به حذف خودکار تصاویر و ویدیوهای ارسالی به طور زمان بندی شده توسط شخص فرستنده اشاره کرد. رابط کاربری این مسنجر مبتنی بر زست های حرکتی است و شما ممکن است در استفاده از آن به مشکل بربخورید.

  چگونه اسنپ چت را آپدیت کنیم ؟

  چگونه اسنپ چت را فعال کنیم ؟

  چگونه با اسنپ چت کار کنیم ؟

  چگونه اسنپ چت را برای ios دانلود کنیم؟

  چگونه یک حساب کاربری اسنپ چت در آیفون بسازیم؟

  چگونه دوستانمان را با اسکن یک اسنپ کد به این مسنجر دعوت کنیم؟

  چگونه دوستانمان را به طور دستی به این مسنجر اضافه کنیم؟

  دانلود اسنپ چت

  1_نرم افزار App store را در آیفونتان اجرا کنید
  2_به سربرگ Search بروید
  3_Snapchat را جستجو کنید
  4_در لیست مشاهده شده نرم افزار Snapchat را انتخاب کنید
  5_گزینهGet را بزنید

  ایجاد حساب کاربری

  1_نرم افزار Snapchatرا اجرا کنید

  2_گزینه Sign up را لمس کنید

  3_نامتان حسابرا وارد کزده و گزینه Sign up را بزنید

  4_تاریخ تولد خود را انتخاب کنید

  5_نام کاربری خود را وارد کنید

  6_یک کلمه عبور غیر قابل حدس تعیین کنید

  7_آدرس ایمیلتان را وارد کنید

  8_ با مشخص کردن ارواح !! در تصاویری که مشاهده میکنید حساب کاربریتان را تایید کنید.

  دعوت از دوستان با استفاده از Snapcode

  Snapcode بسیار شبیه Qr code است. آن یک تصویر منحصر بفرد نشان دهنده یک حساب کاربری Snapchat است. مسنجر بلک بری را به یاد دارید؟ بله! این شبیه آن است.اگر در حال صحبت با دوستتانتان هستید یا آنها Snapcode خود را برای شما فرستاده اند میتوانید به آسانی آنها را به Snapcaht دعوت کنید:

  Snapchat.1 را اجرا کنید
  2.دوربین تلفن همراهتان را در مقابلSnapcode قرار دهید (اگر دوستانتان Snapcode خود را نمیدانند کافی است از ان ها بخواهید که آیکون Ghost را در قسمت بالای مسنجرشان لمس کنند)
  3.تصویر مربوط به Snapcode آنها را لمس کرده و نگه دارید
  اگر مراحل را به درستی انجام داده باشید; موفق خواهید شد.
  اگر دوستانتان تصویری از Snapcode شان را برای شما فرستاده اند کافی است برای افزودن آن ها گزینه Add by snap code را زده و تصویر دریافتی را انتخاب کنید.
  چگونه دوستانمان را به صورت دستی به Snapchat اضافه کنیم؟
  1_آیکون Bitmoji را در سمت چپ پایین مسنجرتان لمس کنید
  2_.سه گزینه مشاهده میکنید: Add friends; Contacts ,Snapcode.گزینه Add friend را انتخاب کنید
  3_ اکنون نام کاربری اسنپ چت دوستتان را در کادر جستجوی بالای صفحه وارد کرده و او را اضافه کنید.

  اکنون به راحتی میتوانید اسنپ چت را نصب و از آن استفاده کنید. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : برای من اصلا نصب نمیشه پسورد میزنم هی ارور میده

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  marzieh 29 روز قبل
  -1

  زبان اسنپ چت چجوری فارسی میشه

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  باش

  نازنین 8 ماه قبل
  2

  پسورود نمیاد😢

  ناشناس 8 ماه قبل
  -2

  سلام یک پسورد لطفا بدید

  محمد 8 ماه قبل
  1

  این اسنپ چت اعصاب ادم رو خورد میکنه تا نصب شه😐😤😢

  ستایش 10 ماه قبل
  0

  دنااترزپر

  1
  ستایش 10 ماه قبل

  دنااترزپر

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  می خوان یه پسفورد به همتون بدم اوکی بشه

  1
  اره 4 ماه قبل

  اره

  0
  محمد 8 ماه قبل

  اره

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  نصب نمیشه😔😔

  احمد 11 ماه قبل
  -2

  بارگیری بازنمیشه

  تپسی

  احمد 11 ماه قبل
  0

  سلام اسنپ هرکاری میکنم نصب نمیشم

  احمد 11 ماه قبل
  0

  سلام اسنپ نصب نمیشه

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  جا پسورد ارور میده چرا

  اسما 12 ماه قبل
  -1

  اصلا برنامه اسنپ چت نصب نمیشه من خیلی امتحان کردم

  ممنون میشم اگر کسی بلده به ما هم یاد بده

  سوفیا 12 ماه قبل
  0

  اسنپ چتو باید چگونه فعال کرد

  ✌🏻 1 سال قبل
  0

  ای بابا

  ✌🏻 1 سال قبل
  0

  نه

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  برای من اصلا نصب نمیشه

  پسورد میزنم هی ارور میده

  0
  محمد 8 ماه قبل

  منم همینطور

  هستی 1 سال قبل
  1

  سلام اسنپ چت رو باید چطوری نصب کنیم

  یکی بگه

  1
  نازنین 8 ماه قبل

  تو گوگل نصب کن

  0
  ✨✨✨✨ 9 ماه قبل

  خودمم نمی دونم

  نغمه 1 سال قبل
  0

  من میخوام اسنپ چت نصب کنم نمیشه

  نغمه 1 سال قبل
  0

  من میخوام اسنپ چت رو نصب کنم

  0
  نازنین 8 ماه قبل

  خب نصب کن

  علی 1 سال قبل
  0

  میخوام اسنپ چت رونصب کنم

  0
  محمد بی باک 1 سال قبل

  سلام محمد هستم ساکن اسلامشهر مشکل کرایه است که الباقی پول به بهانه خورد ندارم نیمدهند ۹تومان کریه هزارتومان الباقی نمیدند ۲۰۰۰ هزارتومان الباقی ۷تومان کرایه نمیدهند

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  ✨✨✨✨ 9 ماه قبل

  سلام 🥰

  باید فیلتر بشه ...

  فیلتر شکن رو نصب کن

  امید وارم که نصب بشه 🧸

  برای ارسال نظر کلیک کنید