این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  از کجا بفهمیم دختری دوستمان دارد

  اینکه از کجا بفهمیم دختری دوستمان دارد معضل خیلی از ما آقایونه!.در این مطلب با ما همراه باشید تا جواب این سوال را پیدا کنید

  جسور بودن و صحبت های کوتاه کردن

  اگر از خود می پرسید آیا دوستم دارد؟ با دقت گوش کنید که اون به شما چه چیزایی میگه و اونا رو ذخیره کنید تا بعدا بهشون مراجعه کنید.اگه هم دارید باهاش صحبت میکنید,دقت کنید که اون علامتی نشون میده که به شما علاقه داره یا نه:که شامل نکات زیر میشن:

  * دخترها با هم متفاووت اند.اگه اون خجالتی باشه,موقع حرف زدن باشما صداش کمی نرم تر از معمول میشه.شاید با موهاش بازی کنه,با لباسش ور بره و شاید هم به شما خیره بشه.

  * نشونه ی دیگه میتونه این باشه که اون به شوخی ها و جک های مسخره ی شما هم میخنده.(مراقب باشید که اگه خواستید آزمایش کنید جک های بد تعریف نکنید!)

  * شاید نتونه مستقیم به چشمای شما نگاه کنه و امکان داره که زیادی پوزخند بزنه و نخودی بخنده چون نگرانه که چیز زیادی رو فاش نکنه.

  *لبخند زدنشو بررسی کنید.دختری که از شما خوشش میاد وقتی که شما یک مکالمه رو آغاز میکنید فوری لبخند میزنه.و اگه خجالتی باشه لبخندش سریع محو میشه.اما درهرحال نمیتونه حالاتشو زیاد مخفی کنه.اگه اون جذب نشده باشه(که معنیش این نیست که از شما خوشش نمیاد,شاید تمایلی به با شما بودن نداره)شاید کنجکاوانه نگاهتون کنه اما احساس خاصیو ابراز نمیکنه.

  به حرف زدنش نگاه کنید

  اگه صمیمی میشه,سخته که بگی دقیقا چه منظوری داره.بعضی از دخترها با پسرا فقط برای یه دوستی معمولی صمیمی میشن.اما ممکنه تاثیر مقابلش به اشتباه چیزی بزرگتر از دوستی بشه.پس قبل از هر پیش فرضی بشناسید که دختر مورد نظر از چه گروهیه.

  *بعضی از دخترا دلیل خاصی برای صمیمی شدنشون ندارن.تو این مورد,ممکنه از شما خیلی خوشش بیاد اگه نشانه های بادی لنگووج به صورت ناخداگاه از حرفاش بیشتره.

  *بیشتر دخترها نمیخوان که تابلو باشن.اگه اون به راحتی صمیمی میشه,توجه کنید که با شما بیشتر از بقیه اینکارو انجام بده.

  *اگه دختری رو به خودتون علاقه مند کردین,هیچوقت این اشتباه” صمیمی  شدن با دخترای دیگه جلوی او” رو انجام ندین.چون در این صورت ناراحت میشه و از شما دست میکشه.

  به میانگین بغل ها دقت کنید

  بغل کردن میتونه راه خوبی برای ابراز مهربونی باشه و دلیل خوبی برای نزدیک شدن و لمس کردن شما بدون اینکه لزوما صمیمی شدن به نظر بیاد و تابلو باشه.برای اینکه به خودتون بفهمونید آیا دوستم دارد یا نه تو این مورد میتونید باهاش کنار بیاید,یا تظاهر کنید که باید برید و عجله  دارید.

  به طرز نگاه ها توجه کنید

  اگه از شما خوشش بیاد,به شما خیره میشه و وقتی شما نگاهش کنید سریع نگاهشو برمیگردونه.این یعنی اینکه اون خجالتیه یا اینکه راجع به خودش مطمین نیست.اما اگه به شما خیره شد و وقتی هم شما نگاهش کردین به این کار ادامه داد و شما تونستین علاقه رو تو چشماش ببینین,یعنی اینکه از شما خوشش میاد و اعتماد بنفس داره برای اولین حرکت(شروع رابطه)آمادس.

  *اگه دیدین که دختری موقعی که شما حواستون نیست و از پشت سر بهتون خیره میشه,معنیش اینه که از شما خوشش میاد.و وقتی هم که شما نگاهش میکنین سریع نگاهشو میدزده و موقعیت سرشو تغییر میده.

  به دوستاش دقت کنید

  اگه دیدین که دوستاش به شما نگاه میکنن و نیشخند میزنن و یا نخودی میخندن,به این معنیه که اون به دوستاش درمورد شما گفته.این موردشامل هر سنی میشه حتی خانم های سن بالا.اونا معمولا لبخند میزنن,یا به جای نخودی خندیدن و نیشخند زدن با سر اشاره میکنن.حتی تو بعضی از موارد دوست ها انقدر جسورن که میان و میگن که دوستشون از شما خوشش میاد.

  *گاهی اوقات وقتی داره با دوستاش حرف میزنه وقتی شما رد میشین یهو از حرف زدن می ایسته.به این معنیه که شما موضوع صحبت اون بودین. و می تونین حس کنین که دوستم دارد

  *اگه اون به دوستاش در مورد علاقه ی به شما گفته باشه,ممکنه دوستاش بیان و با شما شروع به صحبت کنن و از شما هم سوالایی از این قبیل رو بپرسن:دوست داری با اوون(اسم اون دختر)بری بیرون یا من؟کی از همه بهتره؟کی از همه جذاب تره؟ترجیح میدی با من ازدواج کنی یا اون؟(اسم اون دختر)و اسم مردم مختلفی رو میارن و روش های مختلفی رو امتحان میکنن تا به اسم دوستشون و نشونه ای برسن.

  *تو سن های پایین,دوست ها معمولا بی تجربه اند و خیلی بلند صحبت میکنن.شما این چیزا رو زید میشنوین:(اسم شما)(یا اسم اون دختر)از تو خوشش میاد!

  *موقع هایی که دوستاش سربه سرش میذارن گوشاتونو تیز کنید.ممکنه بگه:سر به سر من نذار!یا آروم تر,یا ممکنه بشنوه!

  دقت کنید که خودشو کی پریشان نشون میده

  ممکنه وقتی شما اطرافشین بگه “سردمه!” که این یعنی میخواد شما لباستونو بهش بدین.این ژس خیلی رمانتیکیه.یا ممکنه موقع انجام کاری بگه”من تو انجام این کار خیلی بدم” که یه شانسه برای شما تا کمکش کنید.

  *اگه اونجا پسرای دیگه ای هم بودن و اون یکی دیگه رو دوست داشته باشه,اگه شما لباستونو بهش بدین نا امید میشه.تو این مورد حداقل میفهین که چه حسی نسبت به شما داره و بدونید که باید چیکار کنید و یا به اون پسر که دوسش داره بگین.

  بهش لبخند بزنین

  از لبخند معمولی خودتون استفاده کنید.اگه سریع روشو برگردوند یعنی راحت نیست یا جذب شما نشده.اما اگه اون هم یه لبخند بزرگ یا لطیف تحویل شما داد و به ارتباط چشمی ادامه داد یعنی از شما خوشش میاد.درهرحال هر کاری که بکنه,نمیتونه لبخندشو نسبت به این کار پنهان کنه.و درهرحال اون پیغام شمارو میگیره و میفهمه که این شانسو داره و خودشو برای حرکت بعدی آماده میکنه.

  *اگه اون لبخند زد و بعد فوری خودشو به جمعیت دوستاش رسوند یعنی مسترس و کنجکاوه که شما هم میدونین که اون از شما خوشش میاد یا نه.

  به بادی لنگوئجش نگاه کنید؛

  شما میتونید از طریق نگاه کردن به بادی لنگوئج خیلی چیزها از یه دختر بفهمیدکه فراتر از لاس زدن واضح(تابلو)ئه که به صورت ناخودآگاه نشونه هایی از جذب شدنه.نشون های خیلی زیادی هست که به شما اینو نشون میده.برای مثال اگه تاب گشت اون به طرف شما برمیگیرده به این معنیه که اون درمورد حرف زدن با شما اعتماد بنفس بالایی داره.اما اگه اون بدنش رو نزدیک هم نگه میده مثلا دست به سینه اس یا پاهاشو جمع میکنه به این معنیه که خجالتیه و از اینکه با شما صحبت کنه خجالت میکشه و داره یه هشدار برای شما درست میکنه. اینجا هم باز از خودتون می تونید مطمئن شید که آیا دوستم دارد یا نه

  به نشانه های لطیف و زیرگانه اش نگاه کنید

  اگه چشماش رو گشاد میکنه ممکنه که واقعا از شما خوشش بیاد.

  وقتی که هردو توی یه اتاق هستید اگه درجای مورب یا ضربدری (میان) شما میشینه اونوقت واقعا جذب شد.اون به طرف شما میشینه با یه رفتار راحت.و یا بازوها و ران هاش روبه روی شمان.هرکدوم از این ها میتونه نشونه ی این باشه که از شما خوشش میاد.وقتی که چهارزانو میشینه به پاهاش نگاه کنید.اگه به طرفش شماس ممکنه به این معنی باشه که از شما خوشش میاد و میخواد نزدیکتر بشه.

  به لب هاش نگاه کنید.اگه اونا رو مداوم کمس میکنه یا ضربه میزنه وقتی شما اطرافین یعنی جذب شده.و یا اگه وقتی شما نگاهش میکنید لب هاش میلرزه متونید مطمئن باشید که از شما خوشش میاد.

  به کارای کوچیکی که براتون انجام میده توجه کنید:

  اگه همیشه برای شما اونجاس و کارایی رو برای شما انجام میده,حتی مثلا وقتی تشنه اید یه مقدار از نوشیدنی خودش رو به شما تعارف میکنه,میتونه نشون دهنده ی این باشه.اما فقط با یه بار اتفاق افتادن هم به خودتون نگیرید که از شما خوشش میاد.ازش درخواست های کوچیک کنید,مثل خواستن یه آدامس یا خودکار,و ببنید که عکس العملش چیه.اگه همیشه برای اهدا کردنشون بهتون آماده بود,درخواست های بزرگتری بکنید؛مثل کمک کردن تو یه کار مدسه ای یا دانشکگاهی و یا اداری.چیزی بخواید که آسون نشه حلش کرد ولی خیلی هم سخت نباشه.چون بعضی از دخترا میگن که من نمیدونم که چطور باید این کارو انجام بدم.اگه بازهم انجام داد یعنی از شما خوشش میاد.اما مراقب باشید که خیلی هم به طور مداوم ازش درخواست نکنید,چون ممکنه فکر کنه شما تنبلید.شما فقط قراره ببینید که از شما خوشش میاد یا نه.

  اگه تصمیم گرفتید که از شما خوشش میاد,اینو با جرعت کردن صحبت باهاش تایید کنید؛

  خیلی از دخترا خجالتی و یا عصبین نسبت به عکس العمل شما برای آغاز یه صحبت رومانتیک.حتی اگه اون با اعتمادبنفس ترین دختری به نظر بیاد که تا حالا دیدی ممکنه قبلا یه تجربه ی بد داشته باشه.اما میتونه قبول کنه اگه شما اول صحبت رو آغاز کنید.

  درآخر,اما خیلی مهم,از اینکه رفتاراشو خیلی آنالیز کنید اجتناب کنید؛

  مدام نتیجه گرفتن و “مدام برنده شدن” از اون به جای درخواست دادن و صحبت کردن باهاش کار اشتباهیه,حتی اگه بعدش بگه که از شما خوشش نمیاد.به جای اینکار درخواست کنید و باهاش وقت بگذرونید,وگرنه شما تبدیل به “دوست محاصره گر” میشید.

  علائم علاقه مندی اغلب زنان:

  او همگام با شما است ناگهان متوجه میشوید که او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راه روی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا “تصادفی” به شما برخورد میکند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

  آنچه که او انجام میدهد تلاش برای جلب توجه شما است، و بـرای این اسـت که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما “قدم اول” را بردارید. مسئله اینـجا اسـت کــه بـسـیـاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیـل بسیاری از فرصت ها را از دست میدهند. مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم. بنابرایـن اگر زنـی مکررا” شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اینکه(صد در صد نیست) او اینکار را عمدا” انـجام میدهد زیاد است.

  او حرکاتی بخصوص انجام می دهدیک جمله قدیمی می گوید:”جسم دروغ نمی گوید.” طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده که هنـگام ابـراز عـلاقه بـی اخـتیـار شـروع بـه انـجام یـک سـری حرکات جسمانی مشخص میکند. این اعمال غیر شفاهـی از گـشاد شـدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن، متغیر است.

  در اینجا برخی از علائم زبان جسمانی را مشاهده میکنید:

  اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

  خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

  چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو

  تقلید از حرکات شما ( مثلا” اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را میکند.)

  لبخند زدن هنگامیکه شما او را برانداز میکنید.

  اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان میدهد.

  او هیچگاه برای شما سرش شلوغ نیست این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابـطـه و بـیرون رفتن با شما داشته باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار میدهد. یـعنـی او یـک شـمـاره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد. او در اسرع وقت به تلفـن یا ایـمیـل شـما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت – و اگر او در روزی که شما تعیـین کرده اید وقت نداشت، چیزی شبیـه این خواهد گفت: “خوب، این پنجشنبه نمیتونم، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ “شـمـا هـرگـز از یـک زن عـلاقـمـند چـنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقـعـا” سـرم شلوغه”، یا “بذار بینم وقت دارم”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه

  او در مورد شما کنجکاو است زنی که به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مـورد با دوستان دخترش صحبت کند). او درمورد خانواده،پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این اسـت کـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشــتـرک بــا شما نموده و پـیـوسـتـگـی بیشتری با شما ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوشتان نمیآید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

  او وضعیت مالی شما را می سنجدزن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی مانند: “کجا زندگی میکنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” مـیتواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشــد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

  توجه :

  البته پیشنهاد ما این است که اگر دیدید دختری خیلی چشم به مال و اموال شما دوخته، اصلا وقت خود را برای چنین دختری صرف نکنید زیرا او همسر خوبی برای شما نخواهد شد بلکه در موقع دارایی همدم پول شما خواهد بود و در موقع تنگدستی مته ای بر اعصاب شما.

  او در مورد آینده صحبت می کند یک زن علاقمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که میتوانید با هم انجام دهید اشتیاق نشـان مـی دهد. درواقع او اغلب چیزی شـبـیـه ایـن میـگـویـد: “وای… تـو هـم از پارک خوشت میاد؟.”

  او بیقراری و بی تابی میکند,اگر او واقعا” علاقمند باشد، دور و بر شما دستپاچه و بیقرار خواهد بود، بخصوص هنگامیکه شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید. البته ممکن است که ذاتا” یک شخص خجالتی نرمال باشد – اگر او فقط پیش شما بی قراری میکند، احتمالا در سرش فکر ازدواج دارد.

  او نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد ؛یک زن سعی می کـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند.

  نشانه های فوق ممکن است لزوما” دلیل بر علاقـمـندی یک زن نـبـاشد چـون بـرخـی از زنان کلا” با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تـعـداد زیـادی از ایـن عـلائم را در فـردی مشاهده نمودید میتوانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید که او دوستم دارد

  جلب توجه نمودن

  یکی از تفاوت های بارز میان زنان و مردان, نحوه عملکرد آن ها می باشد. عملکرد مردان به طور مستقیم است, این در حالی است که زنان به طور غیر مستقیم عمل می کنند. به همین دلیل است که بسیاری از مردان سر از کار زنان در نمی آورند. حالا سوال این است که از کجا بفهمیم دختری دوستمان دارد؟ اگر مردی مورد علاقه خانمی باشد, آن خانم سعی می کند به هر طریقی بیشتر جلب توجه کند. همگام شدن با مرد, به طور مکرر سر راه مرد قرار گرفتن از جمله نشانه های علاقه دختر به جنس مخالف می باشد.

  فعال شدن زبان بدن

  خداوند جسم انسان را طوری آفریده که در مواجه با چیزهای مورد علاقه اش, به طور غیر ارادی از خود واکنش نشان می دهد. به بیان دیگر زبان بدن زنان در مواجه با مرد مورد علاقه شان, فعال می شود و به همین دلیل ممکن است حرکات به خصوصی در آن هنگام انجام دهند. بازی کردن با موها, چشم برنداشتن از مرد مورد علاقه در هنگام گفتگو, لبخند زدن و تقلید از مرد مورد علاقه از جمله نشانه های علاقه مند شدن دختران به پسران می باشد.

  منبع مطلب : www.alodoctor.com

  مدیر محترم سایت www.alodoctor.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد (نشانه های علاقه دختر به پسر)

  چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد (نشانه های علاقه دختر به پسر)

  چگونه بفهمیم دختری ما را دوست دارد ؟ چگونه بفهمیم که یک خانم از ما خوشش می آید؟ این ها سوالاتی است که کمتر پسر و مردی با آن ها مواجه نشده باشد و در پی پاسخ آن بر نیامده باشد؟ در این مقاله نشانه هایی را عنوان می کنیم که یک خانم در همان ارتباط اول از خود بروز می دهد و این نشانه ها حاکی از علاقه به شماست.

  ما قبل تر در رابطه با طرف دیگر این موضوع یعنی چگونه بفهمیم یک مرد به ما علاقه دارد صحبت کردیم که این مقاله جالب را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید. حال همانطور که قبلا در هاو کن یو قول داده بودیم در این مقاله به سراغ نشانه های علاقه یک خانم به یک مرد می رویم.

  چگونه بفهمیم یک مرد به ما علاقه دارد (۷ نشانه ثابت شده)

  چگونه بفهمیم مردی دوستمان ندارد؟

  معمولا دختر ها این علاقه خود را مخصوصا در چند دقیقه اولیه هر دیدار و یا ملاقاتی به راحتی و ناخواسته از خود بروز می دهند که شما تنها کافیست با برخی از آن ها آشنا باشید تا به راحتی متوجه علاقه این خانم به خود شوید. البته نکته اینجاست که معمولا رفتار ها و نشانه هایی که یک خانم از خود بروز می دهد به مراتب پیچیده تر از یک مرد است که شاید احتیاج به رمز گشایی داشته باشند.

  لبخند و یا نشانه هایی از لبخند و شادی در صورت

  شما باید به هنگام ملاقات با این خانم به دنبال لبخند های واقعی باشید. البته گاهی آن ها سعی در کنترل این لبخند دارند ولی نمی توانند این شادی و یا خوشحالی را در صورت خود پنهان کنند البته مراقب لبخند های غیر واقعی هم باشید هرچند دختر ها خیلی در رابطه با ایجاد لبخند مصنوعی ماهر نیستند. اگر در حال تعریف کردن ماجرا و یا به اشتراک گذاشتن مطلب جذابی هستید و آن ها با دقت به صحبت های شما گوش می دهند و کمی غیر عادی از مطالب شما به وجد می آیند و خوشحال می شوند همگی نشانه از وجود علاقه به شماست.

  همانطور که گفتیم خانم ها پیچیده هستند و ممکن است با وجود اینکه عمیقا از گفته های شما خوشحال می شوند و لذت می برند ولی سعی در مخفی کردنش داشته باشند.

  ارتباط و ارتباطات چشمی

  چگونه بفهمیم خانومی دوستمان دارد www.howcanu.comمرد ها باید بدانند این نشانه خیلی کارامد است، چرا که اگر یک دختر به شما علاقه داشته باشد ارتباط چشمی با شما برقرار خواهد کرد و به نحوی به شما خیره خواهد شد همانند اینکه شما تنها پسر موجود در محیط هستید.

  البته در کشور ما به سبب فرهنگ و شرایط موجود در خانواده ها ممکن است این خانوم کمی در بر قراری ارتباط چشمی ضعیف عمل کند و یا خجالتی باشد با این حال شما حتی این نگاه های روبه پایین را همانند برقراری ارتباط چشمی برداشت خواهید کرد.

  بنابر این شما به راحتی می توانید موارد زیادی را از نگاه های آن ها متوجه شوید و به گفته محققان چشمان آن ها زمانی که شما رفتاری موافق نظرشان انجام میدهید به راحتی این موضوع را به شما منتقل خواهد کرد. پس زیر نظر گرفتن نگاه های آن ها یک راه برای تشخیص این علاقه است.

  زیر نظر گفتن زبان بدن

  ما قبلا در هاو کن یو در رابطه با روش های خواندن زبان بدن با شما صحبت کردیم که این مقاله را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید تا اطلاعات بیشتری توسط زبان بدن از شخص مورد نظر به دست بیاورید با این حال به صورت کلی زمانی که یک دختر تصمیم خود را برای شناخت بیشتر شما گرفته است دارای آرامش بیشتر است و البته رفتار هایش کمی راحت تر از قبل خواهد بود.

  زبان بدن چیست و چگونه زبان بدن بخوانیم ؟

  از سوی دیگر چنانچه دختر به هنگام صحبت با شما پا های خود را بر روی یک دیگر انداخته و دست ها را در بغل خود گره زده است و به عبارت دیگر نسبت به شما گارد کاملا بسته ای گرفته است به نظر می رسد آنچنان که فکر می کنید نسبت به شما علاقه ای وجود ندارد.

  توجه متفاوت به شما

  کلمه “توجه” در اینجا منظور نوع نگاه ها و زیر نظر گرفتن رفتار ها و حرکات شماست. فهمیدن اینکه شخصی به شما نگاه می کند کار سختی نیست ولی وظیفه شما کاربران هاو کن یو شناخت نگاه هایی است که متفاوت از نگاه های ساده به افراد غریبه یا اشیای دیگر است. بنابر این چنانچه شما متوجه شدید که نگاه های وی به نحوی است که مدام به دنبال کنکاش رفتار، سلایق، برخورد ها و حتی ظاهر شماست بنابراین شما با نشانه های علاقه، رو به رو هستید

  رفتار های عجیب و غریب

  دختر ها و خانم ها ممکن است در برخورد های اولیه به سبب شخصیت دخترانه خود کمی رفتار های منفی از خود نشان دهند ولی شما باید همیشه کمی صبور باشید چرا که این رفتار ها در صورت وجود علاقه پایدار نخواهند بود. حتی به تعبیری دیگر وجود استرس و اظطراب به هنگام وجود شما، به خودی خود می توانند باعث به وجود آمدن رفتار هایی شوند که شما را کمی عقب براند اما بدانید که این رفتار ها هم می توانند نشانه ای از علاقه باشند.

  دقت بیشتری در جزئیات وجود دارد

  cute-girls-face-book-cover-themes-saying-something دختر ها نسبت به پسر ها با دقت بیشتری به موضوعات مختلف می نگرند ولی نه هر موضوعی. مطمئنا دختر ها هر چقدر با دقت بیشتری به موردی معطوف شوند، اهمیت و البته توجه و علاقه بیشتری هم نسبت به آن دارند. با دقت گوش فرا دادن به صحبت های شما و پرسیدن سوال های باریک بینانه در رابطه با آن ها که قبلا در مقاله های در هاو کن یو به آن پرداختیم می تواند نشانه هایی از این علاقه باشد. همچنین این دقت در رابطه با ظاهر شما از دندان گرفته تا مو و لباس های شما می تواند ادامه دار باشد.

  به اشتراک گذاشتن موضوعات شخصی

  کم پیش می آید که دختر ها با افراد غریبه اطلاعاتی را از زندگی شخصی خود به راحتی به اشتراک بگذارند اما برای افراد غریبه های که احساساتی نسبت به آن ها دارند و یا علاقه به آن ها دارند یک استثنا در نظر می گیرند. بنابر این به میان کشیدن صحبت از خانواده و یا اطلاعات شخصی و موارد مشابه که همگی در راستای به دست آوردن توجه شماست می تواند نشانه هایی از این علاقه نسبت به شما باشد که باید با دقت بیشتری به آن ها توجه شود.

  کنجکاو بودن نسبت به شما

  awksاگر به هنگام هم نشینی و صحبت با یک خانوم متوجه شدید که هم رفتار ها و هم سوالات وی کمی کنجکاوانه و غیر عادی به نظر می رسد باید شاخک های خود را نسبت به این موضوع بالا بگیرید. اما آن ها با این وجود سعی در پرسیدن غیر مستقیم سوالات یا انجام کنجکاوی ها دارند که این مورد کمی کار شما را سخت می کند. معمولا سوالات در این کنجکاوی کلی تر و جامع تر هستند.

  منبع مطلب : www.howcanu.com

  مدیر محترم سایت www.howcanu.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  20 نشانه علاقه دختر به پسر(ازکجا بفهمم دختری دوستم داره)

  20 نشانه علاقه دختر به پسر(ازکجا بفهمم دختری دوستم داره)

  شناخت نشانه‌های علاقه‌مندی یک دختر به یک پسر و تشخیص این که آیا دختری از شما خوشش می‌آید یا نه مهم است. زیرا گاهی شما از دختری خوشتان آمده اما نمی‌دانید آیا این علاقه دو طرف هست یا خیر. طبیعتا اگر بتوانید از علاقه دختر مورد نظرتان اطمینان پیدا کنید با خیال آسوده‌تری می‌توانید برای آشنایی بیشتر و پیشنهاد ازدواج یا دوستی پیش قدم شوید. اما مسئله این است که پی بردن به این که آیا دختری به شما علاقه‌مند شده یا نه معمولا آسان نیست. زیرا برخلاف پسرها که معمولا علاقه خود را به طور مستقیم بیان می‌کنند، روش ابراز تمایل و علاقه دخترها غالبا غیرمستقیم است. “رادیو عشق” در این مقاله بیان می‌کند چه در فضای مجازی و چه در ملاقات حضوری، از کجا می‌توان فهمید دختری از شما خوشش آمده یا خیر و نشانه‌های علاقه‌مندی دختر به پسر چیست.

  نشانه‌های ظاهری، رفتاری و کلامی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، از نظر علم روانشناسی ثابت شده هستند. برخی از این نشانه‌ها آگاهانه‌اند، یعنی دختر می‌خواهد نشان دهد تمایل دارد با شما ارتباط عاطفی برقرار نماید. ولی اکثر آن‌ها به صورت ناخودآگاه از یک دختر عاشق سر می‌زنند. لازم است توجه داشته باشید که وجود تنها یکی از نشانه‌های زیر برای پی بردن به علاقه‌مندی دختر به شما کافی نیست. اما اگر چندین مورد از نشانه‌ها و رفتارهای زیر مکررا از جانب او نسبت به شما سر بزند، می‌توانید امیدوار باشید که آن دختر واقعا از شما خوشش آمده و به شما علاقه‌مند شده است.

  نشانه‌های دختر عاشق

  شاید شنیده باشید که چشم‌ها دریچه‌ای به قلب انسان هستند و هیچ وقت دروغ نمی‌گویند. از نظر علم روانشناسی نیز می‌توان گفت این جمله صحت دارد، چراکه احساس افراد عاشق به صورت ناخوداگاه در حالت چشمان و طرز نگاه آن‌ها تاثیر می‌گذارد. دخترها هنگام صحبت و تماس چشمی با معشوقشان مردمک چشم بازتری پیدا می‌کنند، چشم‌هایشان برق می‌زند و هیجان در نگاهشان مشخص است.

  این نشانه فقط در مورد شرایطی کاربرد دارد که دختر مورد نظر با شما همکلاسی باشد، همکارتان باشد یا به هر حال با هم در یک فعالیت مشترک داشته باشید. در این شرایط سعی کنید بفهمید آن دختر زمانی که می‌داند شما آن دور و بر هستید حواسش به شما هست و به نحوی دنبال شما می‌گردد یا نه. مثلا اگر آن دختر وارد اتاقی می‌شود که می‌داند شما قرار است ان‌جا باشید، کاملا حواس خود را جمع کنید. اگر از شما خوشش بیاید، احتمالا بلافاصله در زمان ورود به دنبالتان خواهد گشت و چشم‌هایش همینطور دور تا دور اتاق می‌چرخند تا بالاخره شما را پیدا کنند. هنگامی که نگاهش با نگاه شما تلاقی کرد ممکن است یکی از این دو کار را انجام دهد: یا این که لبخند بزند و کاملا با خوشرویی برخورد کند و نشان دهد از دیدن شما خوشحال شده، یا این که از شما روی برگرداند و با بی‌اعتنایی طوری وانمود کند که به دنبال شما نمی‌گشته. در هر دو صورت، اگر آن دختر هر بار که وارد اتاق می‌شود، با نگاه خود به دنبال شما بگردد، نشانه ان است که به شما علاقه‌مند شده و می‌خواهد از حضور شما با خبر شود.

  خب، دختر مورد نظر ممکن است مرتبا به شما نگاه کند، اما هنگامی که شما هم به او نگاه ‌کنید، احتمالا نگاه خود را از شما می‌دزدد. این یک حالت کاملا عصبی است. او خجالت‌ می‌کشد(زیرا شما را دوست دارد) و نمی‌خواهد شما بدانید که شما را نگاه می‌کرده. اگر  آن دختر از تماس چشمی طولانی اجتناب کند، به خصوص اگر اول او به شما نگاه کرده باشد، این نشانه بسیار خوبی است که به شما علاقه‌مند است. سعی کنید با او تماس چشمی برقرار کنید تا ببینید چه واکنشی نشان می‌دهد. هنگامی که نگاهتان با هم تلاقی کرد، اگر نگاه خود را از شما برنگرداند، احتمالا به شما لبخند خواهد زد.

  نشانه دیگری که به خاطر آن مدیون علم هستید این است که وقتی یک دختر شما را دوست داشته باشد، احتمالا وقتی شما دور و برش هستید سرخ و سفید می‌شود. سرخ و سفید شدن واکنشی است که به طور ناخودآگاه توسط سیستم عصبی بدن کنترل می‌شود. هنگام بروز احساسات قوی‌ای مانند خشم، شادی یا میل جنسی، سیستم عصبی برانگیخته شده و باعث می‌شود خون به عضلات صورت بدود. بنابراین، اگر زنی اغلب کنار شما سرخ و سفید می‌شود، احتمالا به لحاظ جسمی مجذوب شما شده است. از آن‌جا که این واکنش طبیعی است، و چیزی نیست که آن شخص بتواند ان را کنترل کند، یکی از راه‌های نسبتا مطمئن برای فهمیدن این است که او شما را دوست دارد یا نه.

  نشانه‌های رفتاری دختری که به شما علاقه دارد

  البته، ممکن است دختران به شما لبخند بزنند بدون آن که منظور خاصی از آن لبخند داشته باشند، اما این که دختر مورد علاقه شماهر بار نگاه شما را با لبخند پاسخ بدهد قطعا نشانه خوبی است. یک دختر وقتی لبخند می‌زند که احساس راحتی کنند یا بخواهد خود را برای شما دست‌یافتنی نشان دهد. او می‌داند که لبخند یک راه مطمئن و درعین حال لطیف و زیرکانه برای جلب توجه شماست.  یک لبخند گذرا ممکن است هیچ معنایی نداشته باشد، اما اگر نه بار از ده بار که به او نگاه می‌کنید لبخند بزند، احتمالا به شما چراغ سبز نشان می‌دهد تا به او نزدیک شوید و سر صحبت را باز کنید. هرچه باشد، اگر آن دختر به شما علاقه‌مند نبود، احتمالا  آن قدر به شما نگاه نمی‌کرد چه برسد به این که لبخند بزند.

  اگر دختری شما را دوست داشته باشد، به هر جهت، مطمئن باشید که رفتار او در زمان حضور شما نسبت به زمانی که شما حضور ندارید متفاوت است. این‌ها ممکن است تغییراتی خیلی ساده باشند، مثل اینکه بیشتر حواسش به ظاهرش باشد، یا این که مرتبا موها یا آرایش خود را چک کند. یا این که ممکن است در حضور شما فوق العاده عصبی شود و دست و پای خود را گم کند و شاید کمتر در کلاس حرف بزند.

  آگاهی از این نشانه خیلی مهم است. برای این‌که بتوانید از احساسات یک دختر نسبت به خود با خبر شوید، باید یاد بگیرید که زبان بدن او را بخوانید. زنان به این معروفند که احساسات و افکار خود را کاملا با رفتار خود نشان می‌دهند . اگر یک دختر از شما خوشش نیاید و نخواهد دور و برش باشید، اغلب کاری می‌کند که خشک و بد برخورد به نظر برسد. مثلا گاهی اوقات خود را با تلفن همراهش مشغول نشان می‌دهد، از شما فاصله می‌گیرد، از تماس چشمی با شما اجتناب می‌کند یا دیگر علائم زبان بدن را به کار می‌برد که نشان می‌دهد می‌خواهد شما را از خود فراری دهد.

  اما اگر دختری از شما خوشش بیاید، کاملا برعکس رفتار خواهد کرد. به عنوان مثال، اگر به سمت شما بچرخد طوری می‌نشیند که بازوهایش از هم باز باشند، بدنش را در حالتی که روبروی شما باشد قرار می‌دهد، چانه‌اش را به سمت بالا کشیده، موهایش را از چهره‌اش کنار می‌زند، یا وقتی شما اطراف او هستید راحت و ارام به نظر می‌رسد. این‌ها معمولا علائمی هستند که نشان می‌دهند او با نزدیک شدن شما به خودش مشکلی ندارد و راحت است. اگرچه ممکن است این‌ها به طور قطع نشانه این نباشند که او از شما خوشش امده، اما حداقل نشان می‌دهند که به گفتگو با شما علاقه دارد، که قطعا می‌تواند فرصت خوبی به شما دهد تا بتوانید نشانه‌های دیگری را که ممکن است حاکی از علاقه‌مندی او به شما باشند جستجو کنید.

  افراد خود را می‌آرایند و فرم بدنی‌ای به خود می‌گیرند که جذاب‌تر به نظر برسند. یک دختر، برای این کار معمولا ستون فقرات و بدن خود را صاف می‌کند تا قفسه سینه‌اش بهتر به نظر برسد ، موها و روسری خود را مرتب می‌کند و یا بدن خود را در حالتی قرار می‌دهد تا توجه شما را جلب کند. این مساله تقریبا در میان همه گونه‌های جانوری امری طبیعی است و انسان‌ها نیز از آن مستثنا نیستند. این اعمال ممکن است خودآگاه یا ناخودآگاه باشند، به این معنی که دختر ممکن است حتی بدون این که خودش متوجه باشد، هنگامی که شما اطراف او هستید فرم بدنی خود را اصلاح کند. از جمله دیگر کارهایی که در این دسته قرار می‌گیرند می‌تواند این باشد که وقتی شما در اتاق هستید دختر از جای خود بلند شود و بایستد، یا به پهلو بچرخد تا اندام خود را بهتر نشان دهد و یا چانه خود را بالا بگیرد تا خودش را با اعتماد به نفس نشان دهد. در هر صورت، اگر این گونه رفتارها ازیک دختر در حضور شما سربزند، به این دلیل است که او قصد جلب توجه شما را دارد.

  دختران در هر حال کمی مضطربند، درست است. اما این اضطراب و بی‌قراری شاید نشان دهنده این باشد که یک دختر در حضور شما عصبی و دست‌پاچه می‌شود، که به نوبه خود می‌تواند نشانه علاقه‌مندی او به شما باشد. به کارهای کوچکی که ممکن است از او در حضور شما سر بزند دقت کنید، به ویژه هنگامی که با او صحبت می‌کنید. مثلا ممکن است زمان صحبت با شما با موها، تلفن همراه، کلیدها و یا جواهرات خود بازی کند. در تمامی این حالات، نگرانی عصبی معمولا نشانه این است که او به شما علاقه دارد و شاید حاکی از آن باشد که او منتظر است تا شما تا قدمی بردارید.

  دختران به حسود بودن معروفند  و حسادت نشانه بسیار معنی‌داری از علاقه‌مندی یک دختر به شماست. اگر دیدید یک دختر به این که با دختران دیگر صحبت کنید حسادت می‌کند، احتمالا به این خاطر است که خیلی شما را دوست دارد. ممکن است به طور واضح نگوید که حسودی کرده، اما سوالات زیادی در مورد آن دختر بپرسد، مثل اینکه از کجا او را می‌شناسید یا اینکه آیا مدت زیادی است او را می‌شناسید، یا ممکن است درباره علاقه شما به آن دختر و یا این که او دوست دختر شماست شوخی‌ کند. همه این‌ها فقط تلاشی است برای این که بفهمد ایا شما او را دوست دارید یا نه. البته، گاهی ممکن است حسادت نوعی زنگ خطر باشد، به ویژه اگر او بخواهد شما را کنترل کند. اما کمی حسادت بازیگوشانه در مورد صحبت کردن شما با دختران دیگر، فقط برای این است که احساس واقعی خود را به شما نشان ‌دهد، به این معنی که او شما را فقط برای خودش می‌خواهد.

  البته، اگر دوستان آن دختر را نشناسید ، یا دوستان او خیلی راز نگه‌ دار باشند، این نکته کمک زیادی به شما نخواهد کرد. اما به هر حال خوب است آن را هم ذکر کنیم. دختران اهل پرحرفی و شایعه درست کردنند ، اگر او چیزی درباره شما به دوستانش گفته باشد، احتمالا از طریق شایعات به گوش شما هم خواهد رسید. اگر از این طرف و آن طرف به گوشتان برسد که او با دوستانش درباره شما صحبت کرده، کاملا واضح است که او به شما علاقه‌مند شده. دوستان او بیشتر راجع به چیزهای بدی که او گفته به شما خواهند گفت تا چیزهای خوب ، بنابراین اگر دیدید آن‌ها سعی می‌کنند رازدار باشند ، احتمالا او درباره علاقه‌ شدیدی که به شما دارد با دوستانش صحبت کرده است. اما علی رغم آنچه گفته شد، ممکن است این که یک دختر با دوستانش درباره شما  صحبت کرده باشد، می‌تواند تنها به این معنی باشد که شما به نحوی برای او مطرح هستید، یا به این معنا باشد که او شدیدا شما را دوست دارد.

  دختران گروهی حرکت می‌کنند، عاشق حرف زدن و شایعاتند و معمولا به حلقه دوستان نزدیک خود می‌چسبند. اگر دختری مکالمه با دوستانش را ول کند تا با شما صحبت کند، حتی اگر این صحبت صرفا یک سلام و احوال‌پرسی عجولانه باشد، شاید آن دختر به کنار شما بودن بیشتر علاقه‌مند باشد تا  دوستانش. این بدان معنی است که او به شما متوجه می‌کند یا اینکه انقدر برایش جذاب هستید که دوستانش را برای مکالمه با شما ترک کند. اگر دختری برای صحبت با شما از دوستانش دور شود و فاصله بگیرد، می‌توانید مطمئن باشید که از شما خوشش امده و شک نکنید که بعدا همه چیز را راجع به شما را به دوستانش خواهد گفت.

  مثل آنچه که قبلا راجع به دوستان و حرف زدن با آن‌ها گفتیم، دختران تلفنشان را از خود جدا نمی‌کنند. پس اگر در حضور شما زیاد از آن استفاده نکند، احتمالا دلیلی وجود دارد. اگر دیدید که دختر تلفن خود را هنگامی که شما با او صحبت می‌کنید کنار می‌‌گذارد، به تماس‌ها یا پیامک‌ها تا زمانی که شما نزدیکش هستید جواب نمی‌دهد یا سعی می‌کند مکالمات و پیامک‌ها را به سرعت پاسخ دهد، احتمالا به این دلیل است که بیشتر علاقه‌مند است به صحبت‌های شما گوش دهد تا کسانی که با تلفنش تماس می‌گیرند. گاهی اوقات ممکن است پاسخ دادن به یک تماس یا پیام فوری و ضروروی باشد، اما همین که شما را نادیده نمی‌گیرد تا مدام به دوستانش پیام بدهد، نشانه خوبی است که او به صحبت‌های شما گوش می‌دهد.

  نشانه‌های کلامی دختری که از شما خوشش آمده

  اگر او هنگامی که شما صحبت می‌کنید، به خصوص به جوک‌های بی‌مزه شما می‌خندد، بدون شک، از شما خوشش می‌اید. می‌توانید به خاطر این ادعا علم را سرزنش کنید، اما دختران زمانی که با یک پسر احساس آرامش و راحتی کنند یا به او علاقه‌ داشته باشند بیشتر می‌خندند. البته، این بدان معنی نیست که او در تمام مکالمه دو نفره با شما لزوما بخندد. همیشه فضایی برای مکالمات جدی‌تر و صریحتر نیز وجود دارد. اما این که او اغلب بخندد و یا سعی کند نکات بامزه‌ای در صحبت‌های شما پیدا به این خاطر است که می‌خواهد دلیلی پیدا کند تا با همدیگر بخندید. شما همیشه می‌توانید چند جک بی‌مزه در استین داشته باشید، اگر او به شما علاقه‌مند باشد، هرچقدر هم که ان جک‌ها بی‌مزه باشند باز به ان‌ها خواهد خندید.

  اگر متوجه شوید که شما را زیر نظر دارد ، حتی برای مدتی کوتاه ، به این دلیل است که به شما علاقه‌مند شده است. ممکن است سعی کند بیشتر در مورد شما بداند، یا ممکن است کنجکاو باشد که ایا به سمت او نگاه می‌کنید یا نه. معمولا، اگر دختری از شما خوشش امده باشد، به طور طبیعی می‌خواهد بداند آیا شما نیزبه او علاقه دارید یا نه، به همین دلیل است که اغلب شما را زیر نظر می‌گیرد. این زیرنظر گرفتن‌ها اغلب نگاه‌های زیرچشمی بسیار کوتاه هستند، و اگر در این حین مچش را بگیرید ممکن است لبخند بزند یا نگاهش را بلافاصله از شما بردارد. در هر صورت، اگر او کم و بیش شما را زیر نظر داشته باشد، به این دلیل است که به آنچه شما انجام می‌دهید و احتمالا آنچه احساس می‌کنید علاقه‌مند است.

  در واقع، این یک نشانه بسیار بزرگ و یکی از ساده‌ترین راه‌هاییست که بفهمید یک دختر از شما خوشش امده یا نه. اگر او به نحوی به شما ‌بفهماند یا اشاره کند که مجرد است به این دلیل است که می‌خواهد شما به او پیشنهاد دوستی بدهید. هیچ دلیل دیگری برای افشای این مساله وجود ندارد، علاوه بر این با ذکر این مساله به شما می‌فهماند که او قصد برقرار کردن یک رابطه را دارد. ممکن است مستقیما نگوید: “هی، من تنها هستم و می‌خواهم با شما قرار بگزارم “، اما به نحوی ایده خود را پیشنهاد می‌دهد. مثلا ممکن است چیزهایی درباره رابطه یا همسر قبلی خود بگوید که به این معنی است که اکنون کسی در زندگی او نیست. در هر صورت، اگر او به نحوی اشاره کند که امادگی شروع ارتباط را دارد، احتمالا می‌خواهد شما از او بخواهید تا با هم قرار بگزارید.

  نشانه‌های علاقه دختر به پسر در فضای مجازی

  رسانه‌های اجتماعی یک راه عالی برای شناخت بیشتر اشخاص است، به ویژه اگر بیش از حد نگران یا خجالتی باشید که با کسی در زندگی واقعی صحبت کنید. اگر دختری فعالیت‌های شما را در فضای مجازی دنبال کند قطعا نوعی علاقه وجود دارد. مثلا ممکن است سعی کند بفهمد شما با کسی در رابطه هستید یا نه، یا علایق شما را بررسی کند،  به عکس‌های پروفایلتان نگاهی بیندازد یا شاید فقط بخواهد “استاتوس‌”هایتان را بخواند تا بیشتر در موردتان بداند. گاهی ممکن است یک دختر شما را در رسانه های اجتماعی “ادد”  کند، زیرا می‌خواهد به شما فرصتی بدهد تا سر صحبت را با او باز کنید. اگر او عکس‌های شما را “لایک” می‌کند، یا در مورد “استاتوس”های شما نظر می‌دهد، یا در اینترنت با شما ارتباط برقرار می‌کند، ممکن است بخواهد از شما دعوت کند تا با او در زندگی واقعی ارتباط برقرار کنید.

  خیالتان تخت باشد که یک دختر تقریبا همیشه تلفنش را همراه خود دارد. اگر شما به او پیام بدهید اما او به ندرت پاسخی به شما بدهد، بهتر است از فکر او بیرون بیایید. اما اگر فورا پاسخ داده و گفتگو را ادامه دهد، قطعا از شما خوشش آمده. همچنین می‌توانید از محتوای پیام های او نیز نتیجه‌گیری‌هایی داشته باشید. اگر او به شماعلاقه داشته باشد، نمی‌گزارد که گفتگو قطع شود، بلکه ممکن است از شما سوالاتی بپرسد یا درباره خودش صحبت کند. اگر بی‌مقدمه و ناگهانی برایتان پیام بفرستد، احتمالا آماده است تا به او پیشنهاد دوستی بدهید. البته یادتان باشد که او هم حتما مشغله زندگی روزمره را دارد، بنابراین فقط به این دلیل که او همیشه پاسخ شما را نمی‌دهد تصور نکنید به شما علاقه‌ای ندارد. کافیست بعدا دوباره امتحان کنید و ببینید چه واکنشی نشان می‌دهد.


  نگاه دختری که عاشق شده او را لو می‌دهد، چشمانش هنگام صحبت با شما برق می‌زنند، هنگام ورود، نگاه او به سمت شما جلب شده و هنگام تماس چشمی، نگاهش را از شما می‌دزدد.

  دختری که از شما خوشش آمده به شما لبخند می‌زند، زبان بدن او تمایل و علاقه‌اش را نشان می‌دهد، در حضور شما رفتار متفاوتی دارد، می‌خواهد در نظرتان آراسته و جذاب باشد، کمی مضطرب و بی‌قرار به نظر می‌رسد و در حضور شما سرخ و سفید می‌شود. او به ارتباط شما با دختران دیگر حسادت کرده، احتمالا با دوستانش درمورد شما صحبت و در صورت لزوم از جمع دوستانش برای صحبت با شما فاصله می‌گیرد.

  دختری که به شما علاقه‌مند است هنگام صحبت و مکالمه، به شوخی‌های شما زیاد می‌خندد، در موردتان کنجکاو است و حتما در میان کلامش اشاره می‌کند که مجرد است و ازدواج نکرده است.

  دختری که از پسری خوشش آمده در فضای مجازی فعالیت‌ها و علایق او را دنبال کرده و وقتی از پسر پیامی دریافت ‌کند بلافاصله به او پاسخ می‌دهد.

  منبع مطلب : lovesradio.com

  مدیر محترم سایت lovesradio.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  بیا پایین

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید