این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چگونه بفهمیم چقدر از حجم اینترنت مودم باقی مانده

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  چگونه بفهمیم چقدر از حجم اینترنت مودم باقی مانده را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  چگونه میزان حجم باقی مانده اینترنت خود را بدانیم

  چگونه میزان حجم باقی مانده اینترنت خود را بدانیم

  استعلام میزان حجم باقی مانده اینترنت مخابرات و موبایل

  اگر شما هم از کاربران سرویس اینترنت شرکت مخابرات ایران یا بسته‌های اینترنتی اپراتورهای شبکه‌های موبایل باشید، حتما این سوال برایتان پیش آمده که چگونه میزان حجم باقی مانده اینترنت خود را ببینیم؟

  در مقاله امروز الو رایانه قصد داریم روش‌های استعلام میزان حجم باقی مانده اینترنت مخابرات و اپراتورهای شبکه موبایل را خدمت شما عزیزان ارئه دهیم. همراه ما باشید….

  استعلام میزان حجم باقی مانده اینترنت مخابرات

  برای استعلام میزان حجم باقی مانده اینترنت مخابرات از ۲ روش زیر میتونید استفاده کنید:

  روش اول: استعلام میزان حجم باقی مانده اینترنت مخابرات از طریق تماس با شماره ۲۰۲۰

  کافیه که با  شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرید و از اپراتور در مورد حجم بسته اینترنتی خودتون سوال بپرسید…

  روش دوم: استعلام میزان حجم باقی مانده اینترنت مخابرات از طریق سایت شرکت مخابرات

  استعلام میزان حجم باقی مانده اینترنت مخابرات

  استعلام میزان حجم باقی مانده اینترنت موبایل

  اگه از کاربرای بسته‌های اینترنتی اپراتورهای شبکه موبایل هستید، برای استعلام میزان حجم باقی مانده اینترنت موبایل ادامه مطلب رو بخونید:

  استعلام میزان حجم باقی مانده بسته‌های اینترنت ایرانسل

  به گزارش روابط عمومی ایرانسل، درحال حاضر اتمام اعتبار حجمی یا زمانی بسته‌های اینترنت همراه از طریق پیامک به مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری اطلاع رسانی می‌شه؛ همچنین شما می‌تونید از روش‌های زیر برای اطلاع از حجم باقی مونده استفاده کنید:

  میزان حجم باقی مونده اعتبار حجمی و زمانی بسته‌های اینترنت همراه اپراتور ایرانسل به راحتی از طریق برنامه ایرانسل من، در صفحه اول قابل رویت هست. ضمن اینکه فعالسازی و تمدید بسته های افزایشی، تغییر طرح تعرفه، پرداخت صورت حساب و … رو میشه به راحتی از طریق این نرم افزار انجام داد.

  استعلام میزان حجم باقی مانده بسته‌های اینترنت همراه اول

  اگه از سیم کارت همراه اول استفاده می‌کنید، حتما میدونید که این اپراتور هم اتمام حجم بسته‌های اینترنتی رو از طریق پیامک اطلاع میده. ضمن اینکه از روش‌های زیر می‌تونید از باقی مونده بسته اینترنت سیم کارت همراه اولتون مطلع بشید:

  استعلام میزان حجم باقی مانده بسته‌های اینترنت رایتل

  برای اطلاع از باقی مونده بسته اینترنت سیم کارت رایتل هم از روش‌های زیر می تونید استفاده کنید:

  منبع مطلب : alorayaneh.ir

  مدیر محترم سایت alorayaneh.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ۴ روش مشاهده باقیمانده حجم بسته اینترنت ایرانسل

  ۴ روش مشاهده باقیمانده حجم بسته اینترنت ایرانسل

  در صورتی که بخواهید باقیمانده بسته اینترنت ایرانسل خود را مشاهده کنید؛ روش‌های مختلفی وجود دارد که ما در این مطلب به ۴ روش اصلی و ساده‌تر اشاره می‌کنیم:

  استفاده از کدهای دستوری

  ساده‌ترین روش برای گرفتن استعلام مانده حجم اینترنت بسته ایرانسل یا میزان حجمی که مصرف شده و چند روز باقیمانده است؛ گرفتن کد دستوری #۴*۱*۵۵۵* است. 

  اگر می‌خواهید استعلام مانده حساب بسته جاری را مشاهده کنید؛ کد دستوری #۲*۱*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید.

  اگر از بسته‌های افزایش و ترکیبی ایرانسل استفاده کردید؛ برای مشاهده وضعیت و باقیمانده آن‌ها باید کد دستوری #۱۰*۱۴۱* را شماره‌گیری کنید تا باقیمانده اینترنت را ببینید.

  استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

  اگر اپلیکیشن ایرانسل من را روی گوشی تلفن همراه خود نصب کرده باشید؛ گزارش کاملی از وضعیت مصرف اینترنت، حجم باقیمانده بسته اینترنت، بسته رزرو شده بعدی و بسته‌های اینترنت هدیه به شما نشان می دهد.

  این اپلیکیشن بهترین ابزار برای مشاهده وضعیت مصرف اینترنت در هر روز و مدیریت مصرف بسته‌های اینترنت است که مثلا چند روز باقی مانده است و چه حجمی در چه روزی مصرف شده است.

  استفاده از تلفن گویا

  اگر نمی‌توانید کدهای دستوری USSD را بگیرید و اپلیکیشن ایرانسل من را هم به هر دلیلی روی گوشی تلقن همراه خود نصب نکردید؛ می‌توانید از طریق تلفن گویای ایرانسل کارهایی نظیر استعلام مانده اینترنت، انتقال شارژ، دریافت پیکربندی گوشی، ثبت‌نام مودم‌های اینترنت و غیره را انجام دهید.

  با سیم‌کارت ایرانسل باید با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید ولی اگر سیم‌کارت ایرانسل ندارید؛ از سایر خطوط با شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته شود.

  استفاده از سایت ایرانسل من

  افرادی که اپلیکیشن ایرانسل من را نصب کرده باشند؛ نیازی به سامانه و سایت ایرانسل من ندارند ولی حالا فرض کنیم به هر دلیلی به اپلیکیشن ایرانسل من دسترسی ندارید یا باید بسته اینترنت فرد دیگری (مثلا فرزند یا همسرتان) را استعلام بگیرید و در صورت نیاز شارژ کنید.

  وارد سامانه ایرانسل من شده و عضو شوید. سپس، با لاگین کردن به این سامانه می‌توانید گزارش کامل مصرف اینترنت، باقیمانده حجم بسته و اطلاعات مورد نیاز دیگر را مشاهده کنید.

  منبع مطلب : shabakehchi.com

  مدیر محترم سایت shabakehchi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رضاحسینی 1 ماه قبل
  0

  واقعا راهنماییتون درخصوص اسعلام مودم سیار بسیارافتضاخ بوده وحتی باواردکردن شماره imel پاسخ درستی اعلام تمینمایید. واقعا جای گریه داره نه تأسف....

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید