این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 1400

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 1400 را از این سایت دریافت کنید.

  کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98

  کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98 رفع نواقص مراحل زمان نحوه سامانه دریافت کارت آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران ۹۸

  کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران

  ایران مشاوره نظری بدهید

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647

  تماس از استان تـهران:

  تماس از سایر استان ها:

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

  متقاضیان علاقه مند به شرکت در “آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98” که قصد اخذ “پروانه صلاحیت پرستاری” را داشته و در موعد مقرر برای نام نویسی ، پس از پرداخت هزینه مربوطه ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند می بایست برای شرکت در این آزمون ، کارت ورود به جلسه خود را کمی پیش از زمان برگزاری آزمون و از طریق مراجعه به سایت مربوطه ، دریافت نموده و با همراه داشتن کارت مذکور در جلسه امتحانی ، حاضر شوند.

  کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98 ، از طریق سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت می باشد.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98

  پیش از این اعلام شده بود که داوطلبان شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران می توانند از روز 14 بهمن ماه لغایت 16 بهمن ماه 98 ، به سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران را دریافت نمایند. اما با توجه به این که زمان برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران به تعویق افتاده ، به تبع آن زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز به تعویق خواهد افتاد.

  مطابق اطلاعیه مرکز سنجش و آموزش پزشکی کشور ، این آزمون ابتدا به تاریخ 23 اسفند ماه 98 موکول شد که به علت گسترش ویروس کرونا در اقصی نقاط کشور ، مجددا به تعویق افتاد. داوطلبان می توانند برای آگاهی از زمان دقیق انتشار کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران ، به عضویت کانال تلگرام مشاوره تحصیلیایران مشاوره در آینده و از آخرین اخبار مرتبط با این آزمون آگاه شوند.

  توصیه می کنیم که متقاضیان در ساعات و روزهای ابتدایی زمان انتشار کارت ورود به جلسه ، نسبت به دریافت آن اقدام نمایند ، هم چنین می بایست اطلاعات مندرج بر روی کارت را با مشخصات فردی خود مطابقت دهند تا در صورت وجود هر گونه مشکلی ، نسبت به اصلاح آن اقدام کنند. متاسفانه گاهی اوقات ممکن است مندرجات کارت ورود به جلسه آزمون متقاضیان دارای نواقصی در عکس و یا مشخصات فردی داوطلب باشد ؛ معمولا به منظور رفع این نواقص برای اکثر آزمون هایی که هرساله در کشور برگزار می شوند ، هم زمان با توزیع کارت ورود به جلسه ، آدرس مراکزی که به عنوان باجه های رفع نقص مشخص می شوند ، از سوی سازمان مربوطه اعلام می شود. در چنین موقعیتی داوطلبان می بایست با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و در موعد مقرر به این مراکز مراجعه و نسبت به ویرایش اطلاعات نادرست مندرج در کارت خود اقدام نمایند.

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98

  شما می توانید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98 ، به ترتیب زیر عمل نمایید.

  در ابتدا می بایست وارد سامانه مرکز سنجش و آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir شوید.

  از منوی موجود ، “صلاحیت حرفه ای پرستاران” را از سمت راست صفحه انتخاب نمایید.

  از میان گزینه های موجود در صفحه ، گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون” را انتخاب نمایید.

  در کادرهای موجود در صفحه ، کد رهگیری ، کدملی و کد امنیتی موجود را وارد کنید.

  پس از انجام مراحل فوق ، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و پرینت نمایید.

  داوطلبان باید توجه داشته باشند که به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت ملی ، برای شرکت در این آزمون الزامی است و درصورت عدم ارائه کارت های مذکور به مراقبان مربوطه ، از حضور داوطلب در جلسه امتحان ، ممانعت به عمل خواهد آمد.

  همان طور که پیش تر بیان کردیم ” آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران ” که قرار بود صبح روز پنجشنبه مورخ 17 آذر ماه 98 برگزار شود ، یک بار به دلیل هم زمانی با آزمون صلاحیت بالینی پزشکی و بار دیگر به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و در حال حاضر زمان جدیدی برای آن اعلام نشده است. مدتی پس از برگزاری آزمون نیز ، نتایج نهایی آن به صورت اینترنتی و از طریق سایت مربوطه منتشر می شود که در نهایت ، پذیرفته شدگان موفق به دریافت ” پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاری “ خواهند شد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647

  تماس از استان تـهران:

  تماس از سایر استان ها:

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  برچسب هاکارت ورود به جلسه

  منبع : iranmoshavere.com

  زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری 1400

  زمان ثبت نام آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری و تاریخ برگزاری این آزمون به همراه معرفی منابع آزمون صلاحيت حرفه اي پرستاري

  زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری 1400

  دسته: آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

  زمان ثبت نام آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری تمدید شد: (آپدیت شده در تاریخ 13 دی ماه )بر اساس آخرین اخبار منتشر شده زمان ثبت نام و برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری 1400 اعلام شده است در ادامه زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران را به طور کامل دریافت خواهید کرد.

  لازم به ذكر است كلیه داوطلبانی كه دارای دانشنامه دوره كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكتری پرستاری و یا دانشنامه دوره كارشناسی، كارشناسی ارشد اتاق عمل و هوشبری هستند یا گواهی فراغت از تحصیل در رشته های فوق از دانشگاه محل تحصیل خود دارند، میتوانند  در آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری شرکت کنند. برای اطلاع از تقویم برگزاری ازمون صلاحیت حرفه ای پرستاری تقویم زیر را دانلود کنید. زمان برگزاری و دریافت کارت ورود به جلسه در انتهای مقاله ذکر شده است.

  دانلود   دفترچه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

  زمان ثبت نام آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

  ثبت نام آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری تمدید شد ، متقاضیان می توانند از تاریخ 11 دی ماه 1400 تا 14 دی ماه 1400 با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

  تاریخ برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

  زمان برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری در تاریخ 1400/11/06/ در دانشگاه های علوم پزشكی تهران،شهیدبهشتی، ایران، اراک، ارومیه، اردبیل، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، خراسان شمالی،خراسان جنوبی، بوشهر، تبریز، گیلان، زاهدان، سمنان، كردستان، شیراز، شهركرد، قزوین، قم، كرمان، كرمانشاه، گلستان، لرستان، مشهد،همدان، یا سوج، زنجان، مازندران و یزدو....برگزار خواهد شد.

   دریافت كارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری 1400

  زمان دریافت كارت ورود به جلسه آزمون صلاحیت حرفه ای معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون می باشد. از ورود داوطلبان فاقد كارت ورود و كارت شناسایی (كارت ملی یا شناسنامه) به جلسه آزمون ممانعت بعمل خواهد آمد.  داوطلب پس از ورود با كد رهگیری، ابتدا فرم خود اظهاری كه قابل رویت میباشد را تكمیل و سپس سامانه جهت دریافت كارت فعال میشود.

  داوطلبان فقط مجازند همراه خود مداد، پاک كن، كارت شناسایی معتبر و ماسك داشته باشند.به منظور رعایت نكات بهداشتی و حفظ سلامتی كلیه داوطلبان، افرادی كه مبتلا به بیماری كرونا میباشند. از سایر داوطلبان جدا شده و در فضای مجزا امتحان خواهند داد.

  تذكر 1 : مدارك تحصیلی داوطلبان خارج از كشور باید به تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.

  تذكر 2 : داوطلبان محترم صرفنظر از دانشگاه محل فراغت از تحصیل یا دانشگاه محل خدمت، میتوانند هر یك از حوزههای ذكر شده فوق را به عنوان حوزه امتحانی انتخاب كنند.

  تذكر 3 : منابع آزمون فوق در سایت مركز سنجش آموزش پزشكی متعاقبا بارگذاری خواهد شد.

  همانطور که می دانید مرکز سنجش برای این آزمون رفرنس معرفی کرده است لذا متقاضیان به مطلب منابع آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری مراجعه کنند.

  سوالی که بسیاری از همکاران پرستار از مشاوران سنا می پرسند این است که آیا همه پرستاران باید مدرک صلاحیت حرفه ای پرستاری را داشته باشند؟ در پاسخ باید بگوییم بزودی کسب پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاری اجباری خواهد شد. به گفته دکتر مریم حضرتی معاونت پرستاری وزارت بهداشت در سایت وزارت بهداشت مورخ 3 آذر98، در حال حاضر کسب پروانه صلاحیت حرفه ای جهت ایفای هرگونه نقش پرستاری و خدمات پرستاری در عرصه هایی چون جامعه و مراكز و موسسات بهداشتی، درمانی، آموزشی و توانبخشی دولتی (کشوری و لشکری)، غیر دولتی (خصوصی، تامین اجتماعی، خیریه و...) و مراکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل به افراد، خانواده ها، گروهها و جوامع الزامی است ولی فعلا اجباری برای اینکه همه پرستاران باید پروانه صلاحیت حرفه دریافت کنند نیست. اما در آینده دریافت پروانه صلاحیت حرفه ای برای همه پرستاران اجباری خواهد شد (بویژه برای فارغ التحصیلان سال 96 به بعد). نکته مهم اینکه توجه به اینکه هنوز این مدرک اجباری نیست و بسیاری از همکاران پرستار از آن اطلاعی ندارند و بسیاری از آن ها در این آزمون شرکت نمی کنند، لذا توصیه می کنیم تا زمانیکه رقابت برای این آزمون جدی نشده است در آن شرکت کنید و مدرک آن را دریافت کنید.

  حتما بخوانید

  منابع آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

  آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

  مباحث مورد سوال در منابع آزمون صلاحیت پرستاری

  آخرین به روز رسانی در 13 دی 1400

  دیدگاه‌ها +4 # هستی

  سلام وقت بخیر باتوجه ب تغییر زمان آزمون صلاحیت حرفه ای آیا زمان ثبت‌نام هم تمدید نمیشه؟؟ اون موقع یه عده از دانشجویان فارغ التحصیل نشده بودن حالا تا سوم مهر فارغ‌التحصیل میشن شاید بخوان ثبت‌نام کنم از طرفی شاید یک سری از افراد جدید با گذشت زمان تمایل ب شرکت داشته باشن امکان تمدید ثبت‌نام هس یا فقط همون افراد قبلی ک ثبت‌نام کرده بودن حق شرکت دارن؟

  پاسخ دادن +4 # زلیخا

  باسلام.از چه طریقی پیگیر بشیم که ثبت نام صلاحیت حرفه ای پرستاری رو تمدید کنن ؟با توجه ب زمان ازمون میتونن تمدید کنن چون فرصت دارن.

  پاسخ دادن +2 # شيوا ناصري

  من جهت دريافت كارت ساعت ٨ شب ٧/١/٩٩ وارد سايت شدم ولي متاسفانه به هيچ عنوان باز نشد و نتونستم كارت بگيرم چكار كنم؟

  پاسخ دادن 0 # اکرم

  دریافت کارت آزمون صلاحیت حرفه ای کی هست؟ و از چه طریقی باید بگیریم؟؟

  پاسخ دادن 0 # عباسیv

  سلام در مرحله ثبتنام نوشته ممانعت از تحصیل را میپذیرم و اعتراضی ندارم میشه توضیح بدید

  پاسخ دادن 0 # فاطمه م

  سلام،نتایج آزمون کی میاد؟؟چرا هیچ اطلاع رسانی نمیشه؟

  پاسخ دادن

  بازآوری فهرست دیدگاه‌ها

  نوشتن دیدگاه JComments

  مطالب مرتبط

  اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد وزارت بهداشت 1401

  دانلود کلید سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401

  زمان و شرایط آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1401-1402

  منبع : sanapezeshki.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید