این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کارت ورود به جلسه کارشناس دادگستری

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  کارت ورود به جلسه کارشناس دادگستری را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری ۹۹

  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری ۹۹

  داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99 پس از طی مراحل ثبت نام خود از جمله پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی 99، می بایست پیش از برگزاری آزمون نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

  این کارت به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. متقاضیان می توانند در موعد مقرر که از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد، کارت ورود به جلسه خود را از طریق سایت مربوطه دریافت کنند. توجه داشته باشید که ارائه این کارت در روز برگزاری آزمون الزامی است.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

  داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری می توانند از طریق سایت سازمان سنجش، کارت ورود به جلسه خود را پرینت نمایند. معمولا سه الی چهار روز پیش از زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی، لینک دریافت آن در سایت sanjesh.org فعال می شود که با توجه به برگزاری این آزمون در روز پنج شنبه مورخ 20 شهریور ماه 99، لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای این آزمون از روز سه شنبه ، 18 شهریور ماه سال 99 بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی قرار می گیرد.

  شایان ذکر است که ساعت و آدرس دقیق برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان قید می گردد و اطلاع رسانی های لازم در خصوص زمان انتشار کارت نیز از طریق سایت سازمان سنجش و همچنین پایگاه اینترنتی مرکز وکلاء، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده به نشانی judiciarybar.ir انجام می شود.

  مسئولیت عدم اطلاع از زمان هر یک از مراحل آزمون از جمله زمان دریافت کارت ورود به جلسه بر عهده داوطلب بوده و در صورت اتمام مهلت مربوطه در راستای انجام اقدامات لازم، حق هیچ گونه اعتراضی برای وی لحاظ نمی گردد.

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

  همان طور که اشاره شد، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری از سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. متقاضیان شرکت در آزمون مذکور می توانند در مدت زمان مقرر، به منظور دریافت کارت خود به ترتیب زیر عمل نمایند.

  رفع نواقص موجود در کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

  گاهی پیش می آید که داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، متوجه نواقصی در آن می شوند که مشخصات هویتی آن ها با اطلاعات مندرج بر روی کارت مغایرت دارند. در چنین شرایطی متقاضیان می بایست پیش از حضور در جلسه آزمون، نسبت به رفع نواقص موجود در کارت خود اقدام کنند.

  سازمان سنجش همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه، آدرس باجه های رفع نقص را نیز از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری اعلام می کند. متقاضیان می توانند جهت رفع مشکلات و نواقص احتمالی کارت خود اعم از مقطع تحصیلی، عنوان رشته تحصیلی، رشته محل مورد تقاضا و… در مدت زمان مقرر که متعاقبا از سوی سازمان مذکور اعلام می شود، در ساعات 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 17:00 با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه عکس دار به مراکز مربوطه مراجعه نمایند.

  در صورتی که کارت شما فاقد عکس می باشد، لازم است یه قطعه عکس 4*3 را نیز همراه خود داشته باشید. به محض انتشار آدرس باجه های رفع نقص آزمون کارشناسان رسمی دادگستری، لینک دانلود آن در جدول زیر فعال خواهد شد.

  در آخر لازم است بدانید که همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری آزمون به همراه کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) الزامی بوده و در صورت عدم به همراه داشتن آن ها، از حضور داوطلب در جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید.

  شرکت کنندگان ابتدا باید دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری را به طور کامل مطالعه نمایند تا با رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری و میزان تاثیر سهمیه در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری آشنا شوند. پس از آن می توانند به ثبت نام در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری اقدام نمایند و در بازه زمانی تعیین شده کارت خود را دریافت کنند. بعد از شرکت در آزمون مذکور پس از مدتینتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری از سوی سازمان مربوطه اعلام می گردد که نتایج اولیه آن شامل قبولی و یا عدم قبولی داوطلبان در آزمون کتبی می باشد. سپس پذیرفته شدگان این مرحله به مصاحبه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری و گزینش دعوت می شوند.

  سوالات متداول

  کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

  لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری برای سال 99، در تاریخ 18 شهریور ماه در سایت sanjesh.org فعال می شود.

  متقاضیان این آزمون با مراجعه به باجه های رفع نقص که آدرس آن همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه منتشر می شود، در زمان مقرر می توانند کارت خود را ویرایش نمایند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارت آزمون کارشناس رسمی دادگستری | ایران استخدام

  کارت آزمون کارشناس رسمی دادگستری | ایران استخدام

  کارت آزمون استخدامی کارشناس رسمی دادگستری

  خبر 17 شهریور 99: دریافت کارت آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون کارشناسان رسمی دادگستری- قوه قضائیه در سال 1399  فعال گردید.

  جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

  خبر 16 شهریور 99: اطلاعیه زمان دریافت کارت و آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

  لينك مربوط به كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه‌شنبه 99/06/18 بر روي درگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

  منبع مطلب : iranestekhdam.ir

  مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 - 1400

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 - 1400

  جزئیات مربوط به زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 - 1400 و نحوه برگزاری آزمون در اطلاعیه ای که در تاریخ 99/06/17 منتشر شد، به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. همچنین همانگونه که دردفترچه راهنمای آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 توضیح داده شده است سوالات آزمون  از دروس علمی تخصصی و دانشگاهی رشته مربوطه و نکات کاربردی درآن رشته می باشد.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

   زمان و محل برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 به شرح ذیل اعلام شد: آزمون كلیه داوطلبان صبح روز پنجشنبه  99/06/20 برگزار میگردد. شروع فرآیند برگزاری آزمون ساعت 8:30 (هشت و سی) دقیقه می باشد. دربهای ورود به جلسه آزمون، نیم ساعت قبل از شروع فرآیند برگزاری آزمون (در 31 شهرستان كشور (مراكز استان)) بسته خواهد شد، لذا داوطلبان گرامی باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی ذیربط حضور داشته باشند. نام و آدرس محل برگزاری آزمون در روی کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری داوطلبان درج گردیده است.

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

  لینك مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری و برگ راهنمای شركت در آزمون از روز سه‌شنبه 99/06/18 بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و هم چنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكس دار و ارائه آن الزامی است.

  مغایرت اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون کارشناس رسمی دادگستری 99

  درخصوص مندرجات کارت ورود به جلسه کارشناس رسمی دادگستری در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، متقاضیان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

  ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی كارت شركت در آزمون هر متقاضی بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود متقاضی تكمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

  تذكر: متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شركت در آزمون كه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

  آدرس حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کارشناسان رسمی دادگستری

  در صورت بروز اشكال در تهیه پرینت از كارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریك از موارد مندرج در بند «ب» فوق، متقاضیان می‌توانند از ساعت 8:30 الی 12:00 صبح و 14:00 الی 18:00 بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ 99/06/19 به نماینده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

  آدرس حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کارشناسان رسمی دادگستری

  متقاضیانی که در حال حاضر با استناد به مدارک پزشکی مبتلای قطعی به ویروس کرونا هستند می‌بایست در تاریخ 99/06/19 با مراجعه به باجه رفع نقص (طبق مندرجات بند 2 همین اطلاعیه) گواهی یا تاییدیه بیمارستان را به مسئول باجه ارائه نمایند تا تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون آنها بعمل آید.

  باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

  دانلود راهنمای کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 - 1400

  متقاضیان می‌توانند کلیه سوالات و پرسش‌های خود درخصوص موارد مرتبط با  آزمون کارشناس رسمی دادگستری و دیگر نکات آزمون‌ را از شورای عالی كارشناسان رسمی دادگستری استان‌ها پیگیری نمایند. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی  از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۲۴:۰۰ با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  مدیر محترم سایت moshavergroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید