این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کالاف دیوتی جنگ جهانی دوم

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کالاف دیوتی جنگ جهانی دوم را از این سایت دریافت کنید.

  ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم

  پوستر ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم

  توسعه‌دهنده(ها) اسلج‌همر گیمز

  ناشر(ها) اکتیویژن

  کارگردان(ـان) برت رابینز

  دنیس آدامز هنرمند(ان) جو سالود

  آهنگساز(ان) ویلبرت راگت دوم[۱]

  سری

  سکو(ها) مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان

  تاریخ(های) انتشار WW ‏نوامبر ۳، ۲۰۱۷‏

  ژانر(ها) تیراندازی اول شخص

  حالت(ها) تک‌نفره، چند نفره

  ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم (به انگلیسی: Call of Duty: WWII) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص است. این بازی توسط اسلج‌همر گیمز تولید و توسط اکتیویژن در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

  داستان بازی در زمان جنگ جهانی دوم و همزمان با حوادث می‌گذرد.[۲] قسمت داستانی در جبهه‌های غربی و دربارهٔ افراد یکی از جوخه‌های لشکر اول پیاده‌نظام ایالات متحده و دیگر متفقین از جمله مقاومت فرانسه روایت می‌شود.

  روند بازی[ویرایش]

  بازی همانند نسخه‌های پیشین در سبک تیراندازی اول شخص ساخته شده‌است اما بسیاری از عناصر پیشرفته‌ای که در سه عنوان پیشین وجود داشتند، مانند پرش دوبل یا دویدن روی دیوارها حذف شده‌اند و شخصیت‌ها از تکنیک «چکمه‌ها بر زمین»[الف] استفاده می‌کنند. این بدین معنی است که شخصیت‌ها از حرکات پیچیده‌ای بهره نمی‌برند ولی با این حال دویدن و سر خوردن پشت موانع برای سنگر گرفتن وجود دارد. دویدن نامحدود نیز وجود ندارد و شخصیت پس از طی مسافتی از دویدن بازمی‌ایستد.[۳]

  بخش داستانی[ویرایش]

  نسخه ، دومین نسخه بعد از در مجموعه بازی‌های ندای وظیفه است که قابلیت بازیابی سلامت خودکار وجود ندارد و بازیکن به علاوه دیگر افراد جوخه باید با تهیه جعبه‌های کمک‌های اولیه سلامتی خود را بازیابی کند. همچنین بازیکن باید مهمات خود را از محیط پیرامون جمع و در برابر دشمنان استفاده کند. دیگر افراد جوخه می‌توانند با جاسوسی محل اختفای دشمنان را لوث کنند در این حالت دشمنان به صورت سایه نما نشان داده می‌شوند.[۴]

  در این بخش بازیکن می‌تواند دشمنان را دستگیر کند، به یاران در جدال تن به تن کمک کند یا همراهان زخمی را به درون سنگر بکشاند. تمام این موارد به علاوه کشتن دشمنان و انجام تمام اهداف، باعث افزایش XP بازیکن می‌شود که این قابلیت در بازی برای افزایش و بهبود مهارت‌های فردی به کار می‌رود. در برخی مراحل نیز امکان کنترل وسایل نقلیه نیز وجود دارد.[۵]

  بخش چندنفره[ویرایش]

  بازیکنان در بخش چند نفره، در دو گروه نیروهای محور یا نیروهای متفقین قرار می‌گیرند. در گروه متفقین، بازیکنان می‌توانند در یکی از لشکرهای انگلیس، آمریکا و گروه مقاومت فرانسه یا در گروه محور، مستقیماً در ارتش آلمان قرار بگیرند.

  بازیکن علاوه بر استفاده از سیستم «ساخت یک کلاس»[ب] می‌تواند یکی از پنج کلاس را در بازی انتخاب کند و با دشمنان بجنگد.

  پیاده‌نظام[پ]: این کلاس در میان سایر لشکرها تنوع کاربردی زیادی دارد. قدرت مخصوص این کلاس، حمله با سرنیزه به دشمنان است که موجب می‌شود ضربات مشت مرگبار باشد.هوابرد[ت]: در این کلاس بازیکنان می‌توانند در سکوت سریعتر حرکت کنند. بازیکنان در این کلاس می‌توانند صدا خفه کن روی اسلحه‌ها نصب کنند که این در روند بازی مخفی‌کاری می‌تواند مؤثر باشد.زره پوش[ث]: در این بخش بازیکنان سنگین‌ترین قدرت آتش را برای نابودی دشمنانشان در اختیار دارند. این گروه قابلیت استفاده از مسلسل‌ها برای سلاح اولیه و از موشک‌اندازها به عنوان سلاح ثانویه را دارد.

  بخش زامبی[ویرایش]

  همانند بسیاری از نسخه‌های قبلی این سری این نسخه نیز دارای حالت زامبی[ج] یا (زامبی‌های نازی[چ]) است. این بخش در حقیقت از فرمول بقای حالت زامبی در بازی ندای وظیفه: جهان در جنگ استفاده می‌کند و عناصر بسیاری مانند سیستم احیای هم تیمی از بازی اول در این نسخه نیز حضور دارد، هر چند که یک پیش زمینهٔ داستانی به آن نیز اضافه شده‌است.

  بازخورد تلفیق چند نقد گردآورنده امتیاز

  متاکریتیک 79/100 (PS4)[۶]

  80/100 (XONE)[۷] 73/100 (PC)[۸] نقدها ناشر امتیاز 7/10[۹] 7/10[۱۰] 8.5/10[۱۱] 8.75/10[۱۲] [۱۳] 9/10[۱۴] [۱۵] [۱۶] 8/10[۱۷]

  (ایالات متحده) 70/100[۱۸]

  7/10[۱۹]

  یادداشت‌ها[ویرایش]

  ↑ Boots on the Ground

  ↑ Create a Class ↑ Infantry ↑ Airborne ↑ Armored ↑ Zombie Mode ↑ Nazi Zombies

  پانویس[ویرایش]

  ↑ McMillan, Emily. "Wilbert Roget II composes for Call of Duty: World War II". . Archived from the original on 30 October 2017. Retrieved 20 October 2017.

  ↑ Campbell, Colin (April 21, 2017). "Call of Duty: WWII confirmed, full reveal next week". . Retrieved April 26, 2017.

  ↑ "Unlimited sprint won't be featured in Call of Duty: WWII" (به انگلیسی امریکا). Archived from the original on 3 September 2017. Retrieved July 11, 2017.

  ↑ Dayus, Oscar (April 27, 2017). "Call Of Duty: WW2 Ditching Health Regen, Has Some Form Of Dedicated Classes". . Retrieved June 16, 2017.

  ↑ acast (June 16, 2017). "E3 2017: Call Of Duty: WW2 Interview | Gamertag Radio on acast". (به انگلیسی). Archived from the original on 3 September 2017. Retrieved July 12, 2017.

  ↑ "Call of Duty: WWII for PlayStation 4 Reviews". . Retrieved November 14, 2017.

  ↑ "Call of Duty: WWII for Xbox One Reviews". . Retrieved November 4, 2017.

  ↑ "Call of Duty: WWII for PC Reviews". . Retrieved November 2, 2017.

  ↑ Moyse, Chris (November 7, 2017). "Review: Call of Duty: WWII". . Retrieved November 7, 2017.

  ↑ "Call of Duty: WWII". . فیوچر پی‌ال‌سی (314): 112–113. December 8, 2017. ISSN 1350-1593.

  ↑ Plessas, Nick (November 2, 2017). "Call of Duty: WWII review". . Retrieved November 2, 2017.

  منبع : fa.wikipedia.org

  Call of Duty WW۲؛ ندای وظیفه در جنگ جهانی دوم

  بازی Call of Duty WW۲ یکی از بهترین بازی‌های جنگ جهانی دوم برای نسل هشتم بازی‌های ویدئویی است. با بررسی بازی ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم همراه ما باشید.

  ۱۰۸۹۹۴۹ ۲۴ بهمن ۹۹ - ۰۷:۲۷ ۷ نظر ۵۲۳۹

  Call of Duty WW۲؛ ندای وظیفه در جنگ جهانی دوم

  بازی Call of Duty WW۲ یکی از بهترین بازی‌های جنگ جهانی دوم برای نسل هشتم بازی‌های ویدئویی است. با بررسی بازی ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم همراه ما باشید.

  پلازامگ: بازی Call of Duty WW۲ یکی از بهترین بازی‌های جنگ جهانی دوم برای نسل هشتم بازی‌های ویدئویی است. با بررسی بازی ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم همراه ما باشید.

  از جنگ جهانی دوم به عنوان یکی از جنگ‌های خونین و وحشتناک تاریخ یاد می‌شود. ترسیم و پرداختن به وقایع این جنگ‌ها همیشه سوژه خوبی برای فیلم‌ها و بازی‌های ویدئویی در ژانر اکشن است. اکتیویژن یکی از شرکت‌هایی بود که توانست با بهره‌گیری از اتفاقات جنگ جهانی دوم یک آی پی ماندگار به نام Call of Duty را خلق کند. بازی Call of Duty WW۲ توانست تا بار دیگر رستگاری Activision را در عرصه جنگ‌های جهانی ثابت کند. بازی Call of Duty: WWII چهاردهمین بازی از مجموعه عظیم کال آف دیوتی و دومین عنوانی است که توسط Sledgehammer Games به عنوان توسعه‌دهنده اصلی در مدت چند سال اخیر ساخته شده است.

  بازی Call of Duty WWII در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آبان ۱۳۹۶) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. همچنین تا اواسط سال ۲۰۱۸ بسته‌های الحاقی مختلفی در بخش چندنفره برای این بازی منتشر شد. با ما همراه باشید تا نگاه بیشتری به بازی کالاف دیوتی جنگ جهانی دوم داشته باشیم.

  تریلر بازی Call of Duty WW۲

  تریلر بازی ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم به خوبی نشان داد که این سری به گذشته‌های خوب خود بازگشته است. در ادامه ویدئوی کوتاهی را از این بازی تقدیم شما خواهیم کرد.

  سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty WW۲

  برای دانلود بازی Call of Duty WW۲ برای کامپیوتر باید با سیستم قابل قبول برای آن آشنا باشید.

  حداقل سیستم مورد نیاز

  سیستم عامل: ویندوز ۷، ۸، ۸.۱، ۱۰ (۶۴ بیت)

  پردازنده اصلی: CPU: Intel® Core™ i۳، ۳۲۲۵، ۳.۳ GHz یا AMD Ryzen™ ۵، ۱۴۰۰

  رم: ۸ گیگابایت

  پردازنده گرافیکی: NVIDIA® GeForce® GTX ۶۶۰ یا AMD Radeon™ HD ۷۸۵۰

  دایرکت‌ایکس: ورژن ۱۱

  فضای مورد نیاز: ۹۰ گیگابایت

  سیستم مورد نیاز پیشنهادی

  سیستم عامل: ویندوز ۷، ۸، ۸.۱، ۱۰ (۶۴ بیت)

  پردازنده اصلی: Intel® Core™ i۵-۲۴۰۰ یا AMD Ryzen R۵، ۱۶۰۰X

  رم: ۱۲ گیگابایت

  پردازنده گرافیکی:NVIDIA® GeForce® GTX ۱۰۶۰ یا AMD Radeon™ R۹، ۳۹۰

  دایرکت ایکس: ورژن ۱۱

  فضای مورد نیاز: ۹۰ گیگابایت

  داستان بازی ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم

  داستان بازی Call of Duty WW۲ بیشتر حول محور فعالیت‌های یک جوخه نظامی از سال ۱۹۴۴ تا ۱۹۴۵ دنبال می‌شود. همچنین در قسمت‌هایی از داستان، برای روایت بهتر داستان و پرداختن به شخصیت‌های بازی به مرور خاطراتی از سال ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۴ پرداخته می‌شود. شخصیت اصلی آن سربازی جوان به نام رونالد رد دنیلز است. کسی که به همراه همراهانش در لحظات دراماتیک جنگ جهانی دوم از سواحل Normandy تا جنگل Hürtgen را تجربه می‌کند. قالب اصلی داستان درباره متفقین است که نیرو‌های خود را جمع‌آوری کرده‌اند و قصد پیشروی به سمت آلمان نازی را دارند. در نهایت و در سال ۱۹۴۴ اتحاد بزرگ متفقین شکل گرفته و برنامه‌ریزی‌ها برای نابودی نازی‌ها به مرحله اجرایی می‌رسد.

  بازی با هدف یورش لشکر پیاده نظام یکم به سواحل نرماندی شروع شده و تا آزادسازی فرانسه و در نهایت تصرف آلمان نازی پیش می‌رود. بعد از وقایع نرماندی، رونالد رد دنیلز به همراه دوستش رابرت زاسمن و فرماندهانش یعنی جوزف ترنر و ویلیام پیرسون در عملیات‌های مختلفی قرار گرفته و با کمک نیروی مقاومت فرانسه تصمیم به نابود کردن موشک‌های V-۲ آلمانی می‌گیرند. در ادامه در یافتن مخفیگاه آن‌ها به دیگر سران جوخه کمک خواهند کرد. با گذشت مدتی بعد از آزادسازی پاریس و خارج کردن شهروندان از پناهگاه‌های مخفی، نبرد جنگل هورتگن شکل می‌گیرد. در حین تصرف مناطق اشغالی و نابودی توپخانه‌های دشمن، ترنر کشته می‌شود و فرماندهی جوخه به پیرسون سپرده می‌شود.

  نبرد بولج در واقع آخرین تلاش آلمان نازی برای جلوگیری از تهاجم ارتش آمریکا به آلمان در جنگ جهانی دوم بود. در طی داستان بازی و در طول این نبرد، جوخه توسط آلمانی‌ها محاصره می‌شود. دنیلز به دلیل داشتن جراحات به بیمارستان نظامی منتقل شده و زاسمن به یک کمپ اسرای آلمان منتقل می‌شود. در ادامه پیشروی‌های جوخه به سمت آلمان ادامه پیدا می‌کند و پس از تصاحب پل راین، زاسمن از اردوگاه‌های کار اجباری آلمان نجات پیدا خواهد کرد. در پایان بازی و بعد از اتمام جنگ، شخصیت اصلی یعنی رونالد رد دنیلز را مشاهده می‌کنیم که به تگزاس و کنار همسر و فرزند تازه متولد شده‌اش بازمی‌گردد.

  شخصیت‌های بازی Call of Duty WWII

  پرداختن به ویژگی شخصیت‌های بازی، عنصری بود که مجدد در بازی کال آف دیوتی جنگ جهانی دوم به آن بها داده شد. اتفاقی که به خوبی رقم خورد و شاهد شخصیت‌های منحصربه‌فردی در بازی بودیم. در ادامه به صورت اجمالی شخصیت‌های بازی Call of Duty WWII را بررسی می‌کنیم.

  رونالد رد دنیلز (Ronald Red Daniels)

  شخصیت قهرمان و سرباز وظیفه بازی Call of Duty: WWII است. او در ۷ مارس ۱۹۴۴ به ارتش پیوست تا راه برادرش که قبلا جز افتخارآفرینان جنگ بوده را دنبال کند. رونالد که هیچ گاه از زادگاهش بیرون نرفته بود، ناگهان تصمیم گرفت به ۱st Infantry Division ملحق شود تا در جنگ اروپا شرکت کند. جالب است بدانید که نام و نام مستعار دنیلز بر اساس نام پدر گلن اسکافیلد (Glen Schofield)، مدیر استودیو Sledgehammer Games انتخاب شده که در زمان ساخت بازی از دنیا رفت.

  منبع : www.bartarinha.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید