این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کد عنوان دیپلم کنکور 1401

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کد عنوان دیپلم کنکور 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  کد عنوان دیپلم کنکور سراسری 1401 چیست؟

  کد عنوان دیپلم کنکور سراسری چیست؟ این سوال یکی از سوالاتی است که داوطلبان کنکور 1401 ممکن است باآن مواجه شوند که ما در این مقاله توضیح

  اشتراک چاپ 0 نظر مقالات - بازدید

  کد عنوان دیپلم کنکور سراسری 1401 چیست؟

  جهت مشاوره در زمینه کد عنوان دیپلم کنکور سراسری 1401 چیست؟

  ” کد عنوان دیپلم کنکور سراسری ”  گزینه ای است که تمامی داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری 1401، هنگام ثبت نام با آن موجه میشوند که باید برای تکمیل این قسمت وقت بگذارند. در ادامه این مقاله برای شما عزیزان، کد عنوان کنکور را برای شما داوطلبان این آزمون توضیح داده ایم.

  کد عنوان دیپلم چیست

  کد عنوان دیپلم کنکور سراسری، همان کدی است که در هنگام پر کردن فرم پیش نویس ثبت نام کنکور سراسری با قسمتی تحت عنوان ” کد عنوان دیپلم ” مشاهده میکنید.

  آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور سراسری را دارند، بایستی به این نکته توجه داشته باشند که حتما فرم ثبت نام کنکور خودبرای تکمیل این فرم اقدام نمایند. یکی از مهم ترین و ضروری ترین اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام کنکور به آن نیاز دارید، کد عنوان دیپلم است.

  کد عنوان دیپلم، این کد نشان دهنده گروه آزمایشی  است که داوطلبان در آن گروه دیپلم خود را دریافت میکنند و همچنین فارق التحصیل میشوند.

  لازم به ذکر است بگوییم که کد دیپلم در هر یک از رشته ها و گروه های آزمایشی متفاوت میباشد.

  لیست کد عنوان دیپلم

  ردیف نام دیپلم کد دیپلم

  1 رشته ریاضی و فیزیک 10

  2 رشته علوم تجربی 11

  3 رشته ادبیات و علوم انسانی 12

  4 کلیه رشته های کاردانش و فنی حرفه ای 13

  5 رشته ماشین آلات کشاورزی 16

  6 رشته مدیریت روستایی و کشاورزی 17

  رشته صنایع غذایی کشاورزی

  رشته کشاورزی عمومی

  7 رشته علوم و معارف اسلامی 18

  8 سایر دیپلم ها 20

  9 فنی حرفه ای (نظام آموزشی جدید) 21

  10 کاردانش (نظام آموزشی جدید) 22

  تفاوت کد دیپلم و کد سوابق تحصیلی برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

  کد عنوان دیپلم سراسری با هر گروه آزمایشی کنکور،  متفاوت است این در صورتی است که کد سوابق تحصیلی تفاوت بسیار زیادی با کد عنوان دیپلم دارد.کد سوابق تحصیلی، کدی است که مختص به هر دانش آموز است و به طور کلی کد سوابق تحصیلی، یک کد یکتا است گه برای هر کدام از دانش آموزان جداگانه صادر میگردد. داوطلبان کنکور، برای دریافت کد سوابق تحصیلی نیازمند آن هستند که به سایت دریافت سوابق تحصیلی به نشانی dipcode.medu.ir مراجعه نمایند.

  جهت مشاوره در زمینه کد عنوان دیپلم کنکور سراسری 1401 چیست؟ ؛

  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

  9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

  پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  برچسب ها :

  ناموجود

  منبع : sedayemoshaver24.com

  کد عنوان دیپلم

  در این مقاله جزئیات کد دیپلم برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ بررسی و نحوه دریافت کد رایانه ای دیپلم فنی کاردانش، کد منظقه دیپلم و تفاوت آن با کد سوابق تحصیلی ارائه شده است.

  کد عنوان دیپلم

  در فرم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ لازم است داوطلبان یکسری اطلاعات را وارد نمایند تا مراحل ثبت نام آن ها به درستی انجام شود. کد عنوان دیپلم، کد رایانه ای دیپلم فنی کار دانش و کد منطقه دیپلم از جمله کدهایی است که می بایست توسط دانش آموزان در فرم ثبت نام وارد شود.

  برای مشاوره دریافت کد عنوان دیپلم ۱۴۰۱

  برای مشاوره دریافت کد عنوان دیپلم ۱۴۰۱

  بسیاری از داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری را دارند، نمی دانند که در فرم ثبت نام کنکور سراسری نیاز به وارد کردن چه مواردی است و دقیقا زمانی متوجه نیاز به این اطلاعات می شوند که زمان ثبت نام فرا رسیده و شاید دیگر زمان کافی برای جستجوی اطلاعات را نداشته باشند.

  کد دیپلم از جمله کدهایی است که برای ثبت نام در کنکور سراسری 1401 مورد نیاز می باشد. این کد با کد عنوان دیپلم شناخته می شود و یک کد مشخصی است که در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری برای هر یک از گروه های آزمایشی ذکر شده است. در این مقاله قصد داریم در خصوص کد دیپلم، کد رایانه ای دیپلم فنی و کد دیپلم فنی کاردانش اطلاعاتی را ارائه دهیم.

  کد عنوان دیپلم چیست ؟

  دانش آموزانی که قصد ثبت نام کنکور سراسری را دارند، می بایست حتما فرم ثبت نام کنکور خود را طبق اطلاعاتی که سازمان سنجش از آن ها درخواست می کند، تکمیل نمایند. یکی از اطلاعاتی که برای تکمیل فرم ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ مورد نیاز داوطلبان می باشد، کد عنوان دیپلم می باشد.

  کد عنوان دیپلم کدی است که نشان دهنده گروه آزمایشی می باشد و فرد از آن گروه دیپلم خود را دریافت و فارغ التحصیل شده است. بنابراین، کد دیپلم در هر یک از رشته ها و گروه های آزمایشی متفاوت می باشد و لازم است که دانش آموزان حتما کد عنوان دیپلم خودشان را در فرم ثبت نام کنکور وارد نمایند.

  تمامی کدهای عنوان دیپلم در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری سازمان سنجش منتشر می شوند و دانش آموزان می توانند این کدها را با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دریافت نمایند. در جدول زیر کدهای عنوان دیپلم هر یک از رشته های مجاز در ثبت نام کنکور ذکر شده است.

  لیست کد عنوان دیپلم

  ردیف نام دیپلم کد دیپلم

  1 رشته ریاضی و فیزیک 10

  2 رشته علوم تجربی 11

  3 رشته ادبیات و علوم انسانی 12

  4 کلیه رشته های کاردانش و فنی حرفه ای 13

  5 رشته ماشین آلات کشاورزی 16

  6 رشته مدیریت روستایی و کشاورزی 17

  رشته صنایع غذایی کشاورزی

  رشته کشاورزی عمومی

  7 رشته علوم و معارف اسلامی 18

  8 سایر دیپلم ها 20

  9 فنی حرفه ای (نظام آموزشی جدید) 21

  10 کاردانش (نظام آموزشی جدید) 22

  همانطور که گفته شد این کد دیپلم در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری منتشر می شود. برای مطالعه این دفترچه و اطلاع از جزئیات آن می توانید به مطالعه مقاله زیر بپردازید.

  بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

  کد منطقه دیپلم چیست ؟

  در فرم ثبت نام کنکور نیاز است که دانش آموزان تمامی فیلدهای مورد نیاز مربوط به کدهای ثبت نام کنکور سراسری را تکمیل نمایند. یکی از فیلدهایی که باید در فرم ثبت نام تکمیل شود، کد منطقه دیپلم است. کد منطقه دیپلم از جمله کدهایی است که در زمان ثبت نام کنکور مورد نیاز تمامی دانش آموزان می باشد.

  همانطور که می دانید هر یک از دانش آموزان در کشور ایران از یک منطقه خاصی دیپلم دریافت کردند. با توجه به تعداد بسیار زیاد مناطق در کشور ایران، سازمان سنجش و آموزش کشور تصمیم گرفته که برای دریافت اطلاعات منطقه دیپلم دانش آموزان از کد استفاده کند. به همین منظور کدهای مشخصی برای هر یک از منطقه های مختلف کشور وضع شده که دانش آموزان موظف هستند در هنگام ثبت نام کد منطقه دیپلم خودشان را مانند کد رشته دیپلم در قسمت مشخص شده وارد کنند.

  در صورتی که قصد دریافت کد منطقه دیپلم خود را دارید، می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و از طریق فایل زیر کد منطقه دیپلم ۱۴۰۱ خود را دریافت نمایید.

  کد منطقه دیپلم 1401 نویسنده: سایت سنجش حجم: 10MB منبع: سایت سنجش دانلود فایل

  داوطلبان برای آشنایی با سایر جزئیات ثبت نام کنکور سراسری 1401 می توانند به مطالعه مقاله زیر بپردازند.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

  کد رایانه ای دیپلم فنی برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

  آن دسته از دانش آموزانی که در حال حاضر در حال تحصیل در یکی از از رشته های فنی و حرفه ای می باشند، می توانند برای تکمیل فرم ثبت نام خودشان یکسری اطلاعات را از دفترچه راهنمای ثبت نام دریافت نمایند. دانش آموزانی که علاقه مند به ثبت نام در رشته های کنکور فنی و حرفه ای نظام جدید می باشند، می توانند با دریافت اطلاعات خودشان مانند کد رایانه ای دیپلم فنی از دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور فنی و حرفه ای، مراحل ثبت نام خودشان را در کنکور فنی و حرفه ای انجام دهند.

  منبع : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید